Viber σε Android τηλέφωνο και tablet

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Viber σε Android τηλέφωνο και tablet

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Σεπ 2020, 14:24

Προφανώς έχει κάνει κάποια κανγκουριά στο τάμπλετ, ο τύπος.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14689
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Viber σε Android τηλέφωνο και tablet

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 27 Σεπ 2020, 10:12

sys3x έγραψε:
26 Σεπ 2020, 14:24
Προφανώς έχει κάνει κάποια κανγκουριά στο τάμπλετ, ο τύπος.
Όχι ρε δικέ μου, το εργαλείο ήταν του κουτιού. Το άνοιξα από την συσκευασία και άρχισα να κατεβάζω εφαρμογές. Άρχισαν τα σούξου μούξου, βρήκα την απάντηση του τύπου που έλεγε να ρίξω την ανάλυση της οθόνης και απλά πήρα δικαιώματα προγραμματιστή για να ανοίξει και άλλες ρυθμίσεις, ώστε να μπορέσω να κατεβάσω την ανάλυση.

Είναι αυτό που λέει ο Γιάννης. Είναι αρπακολλατζίδικο και δεν είναι συμβατό με κάθε μοντέλο τάμπλετ.

Περιμένω απάντηση και από το support του viber, μέσω mail. Η πρώτη τους απάντηση ήταν να μου στείλουν τον σύνδεσμο για το πώς συνδέουμε 2η συσκευή, ενώ τους είχα γράψει αναλυτικά όλη την ιστορία. Σαν τον γιατρό που σου λέει πάρε μια ασπιρίνη και τα λέμε αύριο
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Viber σε Android τηλέφωνο και tablet

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 27 Σεπ 2020, 15:11

Feindflug έγραψε:
27 Σεπ 2020, 10:12
{...}
Περιμένω απάντηση και από το support του viber, μέσω mail. Η πρώτη τους απάντηση ήταν να μου στείλουν τον σύνδεσμο για το πώς συνδέουμε 2η συσκευή, ενώ τους είχα γράψει αναλυτικά όλη την ιστορία. Σαν τον γιατρό που σου λέει πάρε μια ασπιρίνη και τα λέμε αύριο
Αχμ...αν σου στείλουν σωστή και "διορθωτική" απάντηση, θα είναι θαύμα!
Τελευταία με βομβάρδιζε με κάτι διαφημίσεις που δεν τις γουστάριζα. Το viber δεν έχει λειτουργία άμεσου αποκλεισμού μιας διαφημιστικής κατηγορίας, π.χ. "παπούτσια", αλλά έχει "αναφορά" της διαφήμισης και το αιτιολογικό.
Αμ δεν το χρησιμοποίησα 30 φορές και λίγες λέω; Δεν γινόταν απολύτως τίποτε, για να μην πω ότι αύξαναν οι σχετικές διαφημίσεις.
Τους έστειλα λοιπόν email. Απάντησαν αμέσως πως εξετάζουν το θέμα. Το θέμα είναι πως το θέμα μου γινόταν συνεχώς escalate από το ένα τμήμα στο άλλο για κάνα δεκαήμερο. Στο τέλος με "ξέχασαν" και παρά τα δύο reminders που τους έστειλα, δεν απάντησαν ποτέ ξανά.
Οπότε ξήλωσα το viber και ησύχασα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Πληροφορική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών