spy smartphone

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet
Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 29 Ιαν 2021, 22:55

Πες μας τη φάση με τις τρελές τύπε

Άβαταρ μέλους
Jack Shephard
Δημοσιεύσεις: 1837
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 20:06
Phorum.gr user: Jack Shephard

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jack Shephard » 29 Ιαν 2021, 22:57

killzone έγραψε:
29 Ιαν 2021, 22:37
Δεν εχω να κρύψω κατι απλα έμπλεξα με τρελές χωρις να εχω κανει κατι ιδιαίτερο ενα φλερτ ηταν και απο τοτε στράβωσαν όπου παω με βρίσκουν και με προβλημάτισε αρκετά αντε 1 φορα να τύχει αλλα ρε σι οχι 6 και 10 φορές να ειμαστε στο ιδιο σημείο λεω κατι δεν παει καλα κ πέρασε το μυαλό μου η πληρωμή ντετέκτιβ επισης ξερω οτι μια απο τις φίλες της εχουν εναν στην ασφάλεια τι να πω :xena:
Εντελώς ασόβαρα όλα αυτά και έχοντας διαβάσει το topic οφείλω να σου πω ότι δεν είμαι βέβαιος ποιος είναι ο τρελός.

Ότι τώρα αυτές θα είχαν λεφτά και θα ασχολούνταν μαζί σου. Αντί να τα φάνε στα Hondos πλήρωσαν detective για να σε κάνει tracking. Ή ότι δοκίμασες να κάνεις μία σοβαρή εξήγηση μαζί τους και δεν καταλαβαίνουν.

Όλα αυτά τα λέμε ψεκασμένα και για καλό λόγο. Κάνε το εξής: πήγαινε αύριο το πρωί και πάρε μία SIM Card από άλλο πάροχο. Βάλτη στο κινητό σου και δες το επόμενο διάστημα αν συνεχίζουν να σε βρίσκουν. Αν τα καταφέρουν, ρώτα τες ποιον detective έχουν και δώσε μου στοιχεία επικοινωνίας. Θα θέλω να συνεργαστώ μαζί του.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 29 Ιαν 2021, 23:09

Δυνατό thread.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23469
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 30 Ιαν 2021, 01:31

killzone έγραψε:
29 Ιαν 2021, 13:08
Διαβασα οτι καποιες ιδιωτικες εταιριες μπορουν να προσφερουν υπηρεσιες παρακολουθηση σε smartphone γεωγραφικη θεση κοκ χωρις να δεχτει καποιο περιεργο app email η ακομα κ να εγκαταστησει καποιο app ισχυει κατι τετοιο ;

και αν ναι....πως μπορει καποιος να απαλλαχθει απο αυτα ; :xena:
κοιτα πρωτα ποιος εχει το ιδιο gmail με εσενα ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 30 Ιαν 2021, 01:43

Αν με κανένα τρόπο το κινητό σου δεν έμεινε στα χέρια κάποιου τρίτου που θα μπορούσε να εγκαταστήσει κάποια εφαρμογή, τα υπόλοιπα σενάρια φαίνονται πολύ τραβηγμένα.
Αν έχεις δικό σου όχημα, ψάξου μήπως έχουν βάλει κάποιο tracker. Κι αυτό τραβηγμένο είναι αλλά φαντάζομαι θα μπορούσε να γίνει πολύ πιο εύκολα χωρίς να το πάρεις είδηση.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8173
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 30 Ιαν 2021, 14:29

Jack Shephard έγραψε:
29 Ιαν 2021, 18:50
killzone έγραψε:
29 Ιαν 2021, 18:27
χμμμ μαλιστα αρα με λιγα λογια πρεπει καποιος να εχει χοντρο βυσμα στο ΟΤΕ για να εχει καταγραφη θεσης μπορει ισως να εχει και καποιο βυσμα στα κρατικα μεσα ; η ειναι πολυ αυστηρα εκει ;

το τραφικ για την φωνη λιγο με απασχολει ετσι κι αλλιως ποιο πολυ για φωτο το εχω το κινητο

το γμτ ειναι οτι δεν εχω βαλει κανενα app παρα μονο τα τυπικα fb insta messen και playmemories η τοποθεσια ειναι παντα off αλλα και off να ειναι παλι εντοπιζεται :smt047
Σε κάποιον από τους 3 παρόχους κινητής. Αλλά πλέον όλοι οι πάροχοι εφαρμόζουν αυστηρές πολιτικές ασφαλείας. Προσπέλαση σε τέτοια δεδομένα θέλει έγκριση και καταγράφεται.

Αν το κάνει κάποιος χωρίς έγκριση θα χάσει τη δουλειά του και ενδέχεται να αντιμετωπίσει ποινικές ευθύνες.

Αλλιώς συλλέγει δεδομένα τοποθεσίας ο πάροχος σου και η αλλιώς Google με τα location services στο κινητό σου.

Στο traffic αναφερόμουν στο internet όχι στη φωνή.

Αν ανησυχείς τόσο πολύ και αφού το κινητό το έχεις για photos, κάνε το σωστά. Πάρε ένα παλιό καλό 3310 και μια φωτογραφική μηχανή.

Επίσης, έπρεπε να ασχοληθώ με την τελευταία πρόταση: δεν είσαι σοβαρός αν φοβάσαι παρακολούθηση και έχεις Facebook. Δηλαδή: μας δουλεύεις ρε;

Γενικά, αν δεν είσαι ο Χρήστος Παππάς δεν έχεις λόγο να είσαι τόσο ανήσυχος (ή παρανοϊκός). Χρησιμοποίησε τις δυνατότητες που σου δίνουν οι συσκευές σου και άσε όποιον θέλει να σε παρακολουθεί.

.

Το 3310 που λές εχει κάποιες αντιπαρακολουθητικές ιδιότητες ;;;

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Jack Shephard
Δημοσιεύσεις: 1837
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 20:06
Phorum.gr user: Jack Shephard

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jack Shephard » 30 Ιαν 2021, 14:58

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
30 Ιαν 2021, 14:29
Το 3310 που λές εχει κάποιες αντιπαρακολουθητικές ιδιότητες ;;;

.
Το 'πιασες λάθος. Δεν είναι τι έχει. Είναι τι δεν έχει.

Δεν είναι smartphone και έτσι περιορίζονται πολύ οι τρόποι που μπορούν να παρακολουθήσουν τη συσκευή.

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 01 Φεβ 2021, 15:25

τι θελω κ μπλεκομαι με τρελες :lol:

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23469
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 02 Φεβ 2021, 16:29

nostromos έγραψε:
30 Ιαν 2021, 01:31
killzone έγραψε:
29 Ιαν 2021, 13:08
Διαβασα οτι καποιες ιδιωτικες εταιριες μπορουν να προσφερουν υπηρεσιες παρακολουθηση σε smartphone γεωγραφικη θεση κοκ χωρις να δεχτει καποιο περιεργο app email η ακομα κ να εγκαταστησει καποιο app ισχυει κατι τετοιο ;

και αν ναι....πως μπορει καποιος να απαλλαχθει απο αυτα ; :xena:
κοιτα πρωτα ποιος εχει το ιδιο gmail με εσενα ...
αν εχει καποιος τους κωδικους του δικου σου gmail βλεπει ανετα χρονολογιο χαρτων δηλ. που ησουνα καθε σχεδον στιγμη καθως και ιστορικο διαδρομων ...αν ηταν αλλη εφαρμογη θα την εβλεπες εκτος και αν η φιλη σου εχει πληρωσει κανενα 1000ρικο σε pro για να γινει παρακολουθηση
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 13 Δεκ 2023, 19:45

nostromos έγραψε:
02 Φεβ 2021, 16:29
nostromos έγραψε:
30 Ιαν 2021, 01:31
killzone έγραψε:
29 Ιαν 2021, 13:08
Διαβασα οτι καποιες ιδιωτικες εταιριες μπορουν να προσφερουν υπηρεσιες παρακολουθηση σε smartphone γεωγραφικη θεση κοκ χωρις να δεχτει καποιο περιεργο app email η ακομα κ να εγκαταστησει καποιο app ισχυει κατι τετοιο ;

και αν ναι....πως μπορει καποιος να απαλλαχθει απο αυτα ; :xena:
κοιτα πρωτα ποιος εχει το ιδιο gmail με εσενα ...
αν εχει καποιος τους κωδικους του δικου σου gmail βλεπει ανετα χρονολογιο χαρτων δηλ. που ησουνα καθε σχεδον στιγμη καθως και ιστορικο διαδρομων ...αν ηταν αλλη εφαρμογη θα την εβλεπες εκτος και αν η φιλη σου εχει πληρωσει κανενα 1000ρικο σε pro για να γινει παρακολουθηση
Μπορει να εβαλαν Ντετεκτιβ ; εχει τετοιες δυνατοτητες να παρακολουθαει κινητα τηλ και να βλεπει το στιγμα μου ;

και αν ναι ενας Ντετεκτιβ μπορει να μπει στο σπιτι μου οταν λειπω για δουλεια ;

οχι τα email μου και οι κωδικοι ειναι αυστηρα απορρητα και δεν τα εχω δωσει ποτε σε κανεναν
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος killzone την 13 Δεκ 2023, 19:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 13 Δεκ 2023, 19:47

EKPLIKTIKOS έγραψε:
29 Ιαν 2021, 22:55
Πες μας τη φάση με τις τρελές τύπε
Φιλε δεν θες να μπλεξεις να εισαι ευγνωμων που η ζωη σου ειναι γεματο Φως :smt023

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 19 Δεκ 2023, 14:54

Μετά από τόσο καιρό ήμασταν σίγουροι ότι οι τρελές σε φάγανε ρε μαν, όλα καλά;
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 21 Δεκ 2023, 17:45

Αν είναι gang stalking ψάξε για τις μεθόδους που χρησιμοποιούν και πόσο πληρώνονται, στα αγγλικά.
Πληρώνονται είναι η λέξη κλειδί σε αυτή την μπίζνα για να έχουν να ψωνίσουν στα Hondos.
Αν είναι μια τρελή θα σε παρακολουθήσει μια φορά το πολύ. Το να βρεθούν πολλές τρελές που σε παρακολουθούν είναι απίθανο. :003:

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 06 Ιαν 2024, 22:49

klg έγραψε:
19 Δεκ 2023, 14:54
Μετά από τόσο καιρό ήμασταν σίγουροι ότι οι τρελές σε φάγανε ρε μαν, όλα καλά;
Ψυχικα προσπαθω να ειμαι οκ κ να μην δινω σημασια το συνεχιζει ομως εχει καποια διαστηματα τωρα κοβουν βολτες φιλοι φιλες της κ εναν απο την ασφαλεια κατω απο το σπιτι μου ....δεν ξερω τι να κανω δεν εχω καμια ορεξη για δικαστηρια θελω να τελειωνει ολο αυτο το πραμα ομως

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: spy smartphone

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 06 Ιαν 2024, 22:58

Antares έγραψε:
21 Δεκ 2023, 17:45
Αν είναι gang stalking ψάξε για τις μεθόδους που χρησιμοποιούν και πόσο πληρώνονται, στα αγγλικά.
Πληρώνονται είναι η λέξη κλειδί σε αυτή την μπίζνα για να έχουν να ψωνίσουν στα Hondos.
Αν είναι μια τρελή θα σε παρακολουθήσει μια φορά το πολύ. Το να βρεθούν πολλές τρελές που σε παρακολουθούν είναι απίθανο. :003:
Το οτι εχει βαλει ντεντεκτιβ ειναι δεδομενο το καταλαβα πολυ αργα το γαμω κινητο ομως πως στο πουτσο μπορει να το παρακολουθει ;

θα μου πεις εχει και πολλους φιλους απο την αστυνομια εχει γενικα ακρες αλλα δεν πιστευα οτι θα φτασει σε αυτο το σημειο και ειναι καταχρηση οποιος κανει τετοια χαρη σε καποιον-οιαν :smt013

και ακομα δεν εχω καταλαβει πως μπορεις να βαλεις ενα GPS tracking οταν το αμαξι ειναι ολο απο αλουμινιο ; :smt017

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Πληροφορική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών