LightDM ΓΑΜΙΕΣΑΙ!

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet
Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3972
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: LightDM ΓΑΜΙΕΣΑΙ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 10 Αύγ 2021, 19:27

klg έγραψε:
10 Αύγ 2021, 19:17
Gordian Knot έγραψε:
09 Αύγ 2021, 20:41
Πολύ ευχαρίστως να σου στείλω screenshot.
Το κοιτούσα και ΔΕΝ το πίστευα! Ο SSD αυτός όπως προανέφερα χρησιμοποιείται (from day 1) ως βοηθητικός και περιέχει audio, video τέτοια πράγματα.
Το μόνο πράγμα που πλησιάζει OS εκεί μέσα είναι ένας φάκελος με τα VirtualBox VMs (το πρώτο για τα Windows 7 και το δεύτερο για το EndeavourOS).
Υπάρχει περίπτωση false report;
Σου στέλνω link με p.m. Μπορεί να κάνω λάθος βρε αδελφέ. Αλλά το βλέπω και στο BIOS, UEFI.
Ρε συ δεν σου είπα ότι ο δίσκος σου δεν έχει τα partitions που λες ότι έχει. Σου είπα ότι τα windows δεν δημιουργούν μαγικά partitions.
Δεκτόν.
Και τότε ΠΟΙΟΣ τα δημιούργησε; (Ειλικρινής απορία, δεν είναι ειρωνικό το ερώτημα, any suggestions?)
Εγώ μια φορά πάντως δεν έβαλα το χέρι μου. Δεν έχω λόγο άλλωστε.
“If it ain’t broke don’t fix it”.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: LightDM ΓΑΜΙΕΣΑΙ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 10 Αύγ 2021, 21:05

Gordian Knot έγραψε:
10 Αύγ 2021, 19:27
klg έγραψε:
10 Αύγ 2021, 19:17
Gordian Knot έγραψε:
09 Αύγ 2021, 20:41
Πολύ ευχαρίστως να σου στείλω screenshot.
Το κοιτούσα και ΔΕΝ το πίστευα! Ο SSD αυτός όπως προανέφερα χρησιμοποιείται (from day 1) ως βοηθητικός και περιέχει audio, video τέτοια πράγματα.
Το μόνο πράγμα που πλησιάζει OS εκεί μέσα είναι ένας φάκελος με τα VirtualBox VMs (το πρώτο για τα Windows 7 και το δεύτερο για το EndeavourOS).
Υπάρχει περίπτωση false report;
Σου στέλνω link με p.m. Μπορεί να κάνω λάθος βρε αδελφέ. Αλλά το βλέπω και στο BIOS, UEFI.
Ρε συ δεν σου είπα ότι ο δίσκος σου δεν έχει τα partitions που λες ότι έχει. Σου είπα ότι τα windows δεν δημιουργούν μαγικά partitions.
Δεκτόν.
Και τότε ΠΟΙΟΣ τα δημιούργησε; (Ειλικρινής απορία, δεν είναι ειρωνικό το ερώτημα, any suggestions?)
Εγώ μια φορά πάντως δεν έβαλα το χέρι μου. Δεν έχω λόγο άλλωστε.
“If it ain’t broke don’t fix it”.
Τι να σου πω ρε GN, οι psychic ικανότητές μου έχουν και κάποιο όριο.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Πληροφορική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών