Να καταρρεύσει η feta παρακαλώ.

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16311
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Να καταρρεύσει η feta παρακαλώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 17 Οκτ 2022, 18:45

https://fetaverse.org/

Πήγα να κάνω ενα χωρατό στο νήμα του τρολαίπωρα, λέω δε κοιτάζω στα ιντερνετ μήπως είναι πιασμένο, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
Καποιος γιωτας σκέφτηκε το fetaverse χωρατό αλλά δεν έμεινε εκεί, όοοοοχι. Εφτιαξε και το αναλογο meme-coin. Είμαι σίγουρος οτι θα μαζεψουνε και λεφτα. Το whitepaper είναι στο δρομο σιγουρα. White paper, το πιάσατε το υποννοούμενο έτσι;
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

sharp
Δημοσιεύσεις: 21049
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Να καταρρεύσει η feta παρακαλώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 17 Οκτ 2022, 18:54

to mlk to gatos :smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4342
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Να καταρρεύσει η feta παρακαλώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 17 Οκτ 2022, 18:57

:smt005:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

sharp
Δημοσιεύσεις: 21049
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Να καταρρεύσει η feta παρακαλώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 18 Οκτ 2022, 00:04

Yochanan έγραψε:
17 Οκτ 2022, 18:45
https://fetaverse.org/

Πήγα να κάνω ενα χωρατό στο νήμα του τρολαίπωρα, λέω δε κοιτάζω στα ιντερνετ μήπως είναι πιασμένο, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
Καποιος γιωτας σκέφτηκε το fetaverse χωρατό αλλά δεν έμεινε εκεί, όοοοοχι. Εφτιαξε και το αναλογο meme-coin. Είμαι σίγουρος οτι θα μαζεψουνε και λεφτα. Το whitepaper είναι στο δρομο σιγουρα. White paper, το πιάσατε το υποννοούμενο έτσι;
Μόλις πιάσει θα τον μηνύσουμε, Ελληνικό προϊόν κι έτσι. Έχουμε προηγούμενο με τους Ολλανδούς, ευκολάκι.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16311
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Να καταρρεύσει η feta παρακαλώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 18 Οκτ 2022, 16:55

:003:
it's a briny joke
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14872
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Να καταρρεύσει η feta παρακαλώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 18 Οκτ 2022, 17:01

Yochanan έγραψε:
17 Οκτ 2022, 18:45
https://fetaverse.org/

Πήγα να κάνω ενα χωρατό στο νήμα του τρολαίπωρα, λέω δε κοιτάζω στα ιντερνετ μήπως είναι πιασμένο, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
Καποιος γιωτας σκέφτηκε το fetaverse χωρατό αλλά δεν έμεινε εκεί, όοοοοχι. Εφτιαξε και το αναλογο meme-coin. Είμαι σίγουρος οτι θα μαζεψουνε και λεφτα. Το whitepaper είναι στο δρομο σιγουρα. White paper, το πιάσατε το υποννοούμενο έτσι;
outyohied :smt005::smt005::smt005:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Να καταρρεύσει η feta παρακαλώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 19 Οκτ 2022, 02:04

Rule 34, crypto edition.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Να καταρρεύσει η feta παρακαλώ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 19 Οκτ 2022, 05:44

Yochanan έγραψε:
17 Οκτ 2022, 18:45
https://fetaverse.org/

Πήγα να κάνω ενα χωρατό στο νήμα του τρολαίπωρα, λέω δε κοιτάζω στα ιντερνετ μήπως είναι πιασμένο, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
Καποιος γιωτας σκέφτηκε το fetaverse χωρατό αλλά δεν έμεινε εκεί, όοοοοχι. Εφτιαξε και το αναλογο meme-coin. Είμαι σίγουρος οτι θα μαζεψουνε και λεφτα. Το whitepaper είναι στο δρομο σιγουρα. White paper, το πιάσατε το υποννοούμενο έτσι;
:g094:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Πληροφορική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών