Σχεδιαση ιστοσελιδων

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet
zteo
Δημοσιεύσεις: 10174
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Σχεδιαση ιστοσελιδων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 15 Ιαν 2019, 09:08

Για να ενισχυσω το επαγγελματικο μου προφιλ αποφασισα να παω να κανω σεμιναρια για σχεδιαση ιστοσελιδων.Την αποψη σας παρακαλω πολλη και εκτος απο παραγγελιες τι αλλο μπορω να κανω με μια τετοια γνωση.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Σχεδιαση ιστοσελιδων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 15 Ιαν 2019, 16:10

Καλή δουλίτσα για χαρτζιλίκι, αν θες να φτιάχνεις σελίδες για συνοικιακά μαγαζιά, μικρές επιχειρήσεις, γραφεία, ερασιτέχνες που θέλουν να έχουν website για το ψώνιο τους.

Γενικά, είναι ευθύνη και αν θες να κάνεις κάτι για κάποιον σοβαρά, θα τρέχεις και θα έχεις άγχη.
Σου προτείνω αν παίζεις μπάλα με wordpress να μην επεκταθείς σε e-shops και τέτοια, γιατί εκεί, θα τον πιεις.

Τέλος, αν τα σεμινάρια δεν είναι τσάμπα, κάτσε σπίτι και μάθε μόνος wordpress, σε 2 μέρες θα νιώθεις από βασική κατασκευή ιστοσελίδων, εγώ έτσι τα κατάφερα για ένα προτζεκτ στη δουλειά
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

mec
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 29 Ιαν 2019, 14:43
Phorum.gr user: mec

Re: Σχεδιαση ιστοσελιδων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mec » 01 Φεβ 2019, 22:01

zteo έγραψε:
15 Ιαν 2019, 09:08
Για να ενισχυσω το επαγγελματικο μου προφιλ αποφασισα να παω να κανω σεμιναρια για σχεδιαση ιστοσελιδων.Την αποψη σας παρακαλω πολλη και εκτος απο παραγγελιες τι αλλο μπορω να κανω με μια τετοια γνωση.
Μόνο σχεδίαση δεν νομίζω ότι φτάνει. Όσοι θέλουν ένα απλό site μπορούν να το κάνουν και μόνοι τους σε μία έτοιμη πλατφόρμα. Όσους πάλι θέλουν κάτι παραπάνω, δεν θα μπορέσεις να τους εξυπηρετήσεις με βασικές γνώσεις.

Αν θες να το προχωρήσεις παραπέρα, νομίζω ότι καλές (αλλά δύσκολες) δουλειές είναι community manager και webmarketing consultant. Στην πρώτη θα διαχειρίζεσαι την επικοινωνία στα κοινων. δίκτυα μίας επιχείρησης. Στη δεύτερη το πώς θα αυξήσουν τις πωλήσεις τους μέσω ιντερνέτ.

Ορέστης 35

Re: Σχεδιαση ιστοσελιδων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 02 Φεβ 2019, 23:20

Καλη δουλεια ειναι να μπαινεις στο travelstories και να διαφημιζεις ξενοδοχεια. Θα εχεις και δωρεαν διακοπες.

nikolaosmallios
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 21 Απρ 2019, 15:35

Re: Σχεδιαση ιστοσελιδων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikolaosmallios » 30 Ιουν 2019, 19:29

Εγω τωρα ξεκινα την επιχειριση μου για κατασκευη ιστοσελιδων και προωθιση και εχω φτιαξει αυτο το site για να προβαλω τις υπηρεσιες μου στο κοινο. https://www.hellas-web.gr/ Πως σας φενεται;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Πληροφορική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών