Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Παραφυσική, μεταφυσικά, ανεξήγητα φαινόμενα
Planis

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Planis » 30 Αύγ 2020, 02:05

hellegennes έγραψε:
30 Αύγ 2020, 01:57
Obelix έγραψε:
29 Αύγ 2020, 00:18
Λοξίας έγραψε:
28 Αύγ 2020, 19:00


Είσαι τόσο άσχετος και αμόρφωτος, που διαβάζεις nominated for the Nobel award αλλά δεν γνωρίζεις τι σημαίνει, βλέπεις και μια τιμητική πλακέτα και αδυνατείς να ξεχωρίσεις ότι αυτή ΔΕΝ είναι το Νόμπελ!

Εντελώς βόδι λέμε...
Εσύ έλεγες ότι: "Ούτε καν προτεινόμενος δεν ήταν".


Οι υποψηφιότητες των Νόμπελ είναι μυστικές και δημοσιεύονται 50 χρόνια μετά την απονομή του εκάστοτε έτους.


Αυτό πρώτη φορά το ακούω να πω την αλήθεια! Δηλαδή, δεν γνωρίζουμε ακόμα με ποιους ήταν συνυποψήφιος ο Ελύτης για το Νόμπελ; :o

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40668
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Αύγ 2020, 02:18

Όχι.

The names of the nominees cannot be revealed until 50 years later.

https://www.nobelprize.org/nomination/
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Obelix
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 01:53
Phorum.gr user: Obelix
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obelix » 30 Αύγ 2020, 02:29

hellegennes έγραψε:
30 Αύγ 2020, 01:57
Obelix έγραψε:
29 Αύγ 2020, 00:18
Λοξίας έγραψε:
28 Αύγ 2020, 19:00


Είσαι τόσο άσχετος και αμόρφωτος, που διαβάζεις nominated for the Nobel award αλλά δεν γνωρίζεις τι σημαίνει, βλέπεις και μια τιμητική πλακέτα και αδυνατείς να ξεχωρίσεις ότι αυτή ΔΕΝ είναι το Νόμπελ!

Εντελώς βόδι λέμε...
Εσύ έλεγες ότι: "Ούτε καν προτεινόμενος δεν ήταν".
Οι υποψηφιότητες των Νόμπελ είναι μυστικές και δημοσιεύονται 50 χρόνια μετά την απονομή του εκάστοτε έτους.
Εκτός βέβαια αν αυτός που πρότεινε κάποιον το αποκαλύψει ανεπίσημα:

Greta Thunberg nominated for Nobel peace prize

Αν πάλι "δεν υπάρχει άλλος τρόπος" για να μάθει κανείς τους υποψηφίους από το να...περιμένει 50 χρόνια, ΑΠΟ ΠΟΥ "προκύπτει" ότι ο Giulio Tarro "δεν ήταν ούτε προτεινόμενος"; ΠΩΣ το "συμπεραίνει" αυτό ο Λοξίας;

Obelix
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 01:53
Phorum.gr user: Obelix
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obelix » 30 Αύγ 2020, 02:34

Here Are the Favorites to Win the 2019 Nobel Peace Prize

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29679
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 30 Αύγ 2020, 02:41

Obelix έγραψε:
30 Αύγ 2020, 01:46
Gherschaagk έγραψε:
29 Αύγ 2020, 15:49
Σε κάποια φάση σου έδειξα τη μάσκα που χρησιμοποιεί ο ξάδερφος μου που είναι γιατρός πνευμονολόγος - φυματιολόγος στο ιατρείο του από την στιγμή που ξεκίνησε αυτή η κατάσταση.
ΠΟΙΑ ΜΑΣΚΑ; ΑΥΤΗΝ;;;
Gherschaagk έγραψε:
31 Μαρ 2020, 04:48

Εικόνα

Αυτή τη μάσκα τη φοράει πνευμονολόγος γιατρός εδώ και λίγες μέρες για να παραμείνει υγιής.

Εικόνα

Κι εδώ το προφίλ του στο φεησμπουκ.
"Στο ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ" την φοράει; Εγώ στην αρχή φαντάστηκα ότι "εννοούσες" τουλάχιστον..."σε νοσοκομείο αναφοράς". Σε...ΜΕΘ, "με πολλούς διασωληνωμένους".

ΓΙΑ ΛΕΓΕ ΜΑΣ ΤΩΡΑ: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο "ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ" ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ "ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ";(Το "προφίλ" του στο FB που παραθέτεις έχει όλα τα στοιχεία ΣΒΗΣΜΕΝΑ με ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ.) Διότι με ενδιαφέρει να πάω να δω "πνευμονολόγο - φυματιολόγο" ντυμένο σε στυλ..."Star Wars"!

(Παρεμπιπτόντως: ΤΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΙΟΥΣ υποτίθεται πως "παρέχει" αυτή η μάσκα ΤΟΥ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗ; Και ΠΩΣ "συνομιλεί" με τους "ασθενείς" του ο..."πνευμονολόγος" φορώντας την;)
Δεν κατάλαβες.

Τα στοιχεία του τα έσβησα εγώ. Δεν με νοιάζει αν θα πιστέψεις, με δεδομένη την ειρωνία αμφιβάλλω και δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Μου αρκεί που εμένα δεν με κοροϊδεύει κανενας Πάνος. Μου αρκεί που ένας πνευμονολόγος μου λέει να πάρω όλα τα απαραίτητα μέτρα για να μείνω υγιής και για να μείνουν και οι γονείς μου υγιείς. Αυτός καταλαβαίνει τι συμβαίνει, εσύ όχι. Όταν λοιπόν ο ίδιος μου ο ξάδερφος μου λέει να κάνω τουμπεκί μέχρι το εμβόλιο, ότι και να λέει ο άσχετος του πχορουμ θα παραμείνει άσχετος και θα πάω παρακάτω.

Εσύ μπορείς να κολλήσεις ότι θέλεις, να πάθεις ότι θέλεις. Εσύ μου είσαι αδιάφορος. Εσύ είσαι Χαράμ. Ποσώς με ενδιαφέρει λοιπόν τι πιστεύεις και τι κάνεις. Δεν έχεις όμως το δικαίωμα να βάζεις σε κίνδυνο κανέναν άλλο είτε αυτός τηρεί τα μέτρα είτε όχι. Είτε πιστεύεις πως υπάρχει κορονοϊός είτε όχι δεν έχεις το δικαίωμα να πάρεις κόσμο στον λαιμό σου. Βάλε την μασκούλα σου λοιπόν και περιπάτει.

Και τις ειρωνίες αλλού, όχι εδώ μέσα.

Όσο για τα υπόλοιπα, εκτίμησε το γεγονός πως βαριέμαι να ασχοληθώ.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40668
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Αύγ 2020, 03:51

Obelix έγραψε:
30 Αύγ 2020, 02:29
hellegennes έγραψε:
30 Αύγ 2020, 01:57
Obelix έγραψε:
29 Αύγ 2020, 00:18


Εσύ έλεγες ότι: "Ούτε καν προτεινόμενος δεν ήταν".
Οι υποψηφιότητες των Νόμπελ είναι μυστικές και δημοσιεύονται 50 χρόνια μετά την απονομή του εκάστοτε έτους.
Εκτός βέβαια αν αυτός που πρότεινε κάποιον το αποκαλύψει ανεπίσημα:

Greta Thunberg nominated for Nobel peace prize

Αν πάλι "δεν υπάρχει άλλος τρόπος" για να μάθει κανείς τους υποψηφίους από το να...περιμένει 50 χρόνια, ΑΠΟ ΠΟΥ "προκύπτει" ότι ο Giulio Tarro "δεν ήταν ούτε προτεινόμενος"; ΠΩΣ το "συμπεραίνει" αυτό ο Λοξίας;
Όχι.

Κάθε χρόνο κατατίθενται εκατοντάδες και χιλιάδες προτάσεις για νόμπελ, από κράτη, οργανισμούς και ιδιώτες. Κι εσύ μπορείς να καταθέσεις πρόταση για νόμπελ για μένα. Αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι υποψήφιος νομπελίστας.

Οι πραγματικοί υποψήφιοι για νόμπελ κρίνονται από το ίδρυμα Νόμπελ και μπορεί να είναι ένα άτομα που έχουν προταθεί από τρίτους ή και προτάσεις της ίδιας της επιτροπής και μόνον.

Υποψήφιος για νόμπελ είναι μόνο όποιος κρίνεται ως τέτοιος από την επιτροπή Νόμπελ και μόνο αυτοί ονομάζονται υποψήφιοι νομπελίστες. Αυτοί δεν ανακοινώνονται πριν το πέρας 50 ετών.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Obelix
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 01:53
Phorum.gr user: Obelix
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obelix » 30 Αύγ 2020, 06:53

hellegennes έγραψε:
30 Αύγ 2020, 03:51
Obelix έγραψε:
30 Αύγ 2020, 02:29
hellegennes έγραψε:
30 Αύγ 2020, 01:57


Οι υποψηφιότητες των Νόμπελ είναι μυστικές και δημοσιεύονται 50 χρόνια μετά την απονομή του εκάστοτε έτους.
Εκτός βέβαια αν αυτός που πρότεινε κάποιον το αποκαλύψει ανεπίσημα:

Greta Thunberg nominated for Nobel peace prize

Αν πάλι "δεν υπάρχει άλλος τρόπος" για να μάθει κανείς τους υποψηφίους από το να...περιμένει 50 χρόνια, ΑΠΟ ΠΟΥ "προκύπτει" ότι ο Giulio Tarro "δεν ήταν ούτε προτεινόμενος"; ΠΩΣ το "συμπεραίνει" αυτό ο Λοξίας;
Όχι.

Κάθε χρόνο κατατίθενται εκατοντάδες και χιλιάδες προτάσεις για νόμπελ, από κράτη, οργανισμούς και ιδιώτες. Κι εσύ μπορείς να καταθέσεις πρόταση για νόμπελ για μένα. Αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι υποψήφιος νομπελίστας.

Οι πραγματικοί υποψήφιοι για νόμπελ κρίνονται από το ίδρυμα Νόμπελ και μπορεί να είναι ένα άτομα που έχουν προταθεί από τρίτους ή και προτάσεις της ίδιας της επιτροπής και μόνον.

Υποψήφιος για νόμπελ είναι μόνο όποιος κρίνεται ως τέτοιος από την επιτροπή Νόμπελ και μόνο αυτοί ονομάζονται υποψήφιοι νομπελίστες. Αυτοί δεν ανακοινώνονται πριν το πέρας 50 ετών.
Σε λίγο θα μας πεις πως το "απόρρητο" σε αυτές τις διαδικασίες "λειτουργεί άψογα", και πως την απόφαση για το "ποιος θα πάρει το Nobel" την παίρνει πραγματικά το "Ίδρυμα Nobel" και όχι αυτοί που κρατούν τα ηνία της παγκόσμιας διακυβέρνησης (Soros, Gates, & CIA). Το ΠΟΙΟΣ θα πάρει τελικά το Nobel είναι κανονισμένο με βάση κριτήρια ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ του Soros, του Gates, της Deutsche Bank κλπ. ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ υπάρξουν οι "επίσημοι υποψήφιοι". Το να περιοριστούν οι τελευταίοι σε ρόλο απλού "υποψηφίου" (χωρίς το ίδιο το βραβείο) είναι και αυτό μια διαφήμιση. Και διαδίδεται ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΟΥΝ (π.χ. την Greta Thunberg). Και όχι σε...50 χρόνια, όταν η "υποψηφιότητα" κάποιου θα είναι παντελώς ΑΧΡΗΣΤΗ στους ΤΟΤΕ κρατούντες για την προβολή της όποια ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ τους.

Obelix
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 01:53
Phorum.gr user: Obelix
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obelix » 30 Αύγ 2020, 07:09

Gherschaagk έγραψε:
30 Αύγ 2020, 02:41
Obelix έγραψε:
30 Αύγ 2020, 01:46
Gherschaagk έγραψε:
29 Αύγ 2020, 15:49
Σε κάποια φάση σου έδειξα τη μάσκα που χρησιμοποιεί ο ξάδερφος μου που είναι γιατρός πνευμονολόγος - φυματιολόγος στο ιατρείο του από την στιγμή που ξεκίνησε αυτή η κατάσταση.
ΠΟΙΑ ΜΑΣΚΑ; ΑΥΤΗΝ;;;
Gherschaagk έγραψε:
31 Μαρ 2020, 04:48

Εικόνα

Αυτή τη μάσκα τη φοράει πνευμονολόγος γιατρός εδώ και λίγες μέρες για να παραμείνει υγιής.

Εικόνα

Κι εδώ το προφίλ του στο φεησμπουκ.
"Στο ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ" την φοράει; Εγώ στην αρχή φαντάστηκα ότι "εννοούσες" τουλάχιστον..."σε νοσοκομείο αναφοράς". Σε...ΜΕΘ, "με πολλούς διασωληνωμένους".

ΓΙΑ ΛΕΓΕ ΜΑΣ ΤΩΡΑ: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο "ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ" ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ "ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ";(Το "προφίλ" του στο FB που παραθέτεις έχει όλα τα στοιχεία ΣΒΗΣΜΕΝΑ με ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ.) Διότι με ενδιαφέρει να πάω να δω "πνευμονολόγο - φυματιολόγο" ντυμένο σε στυλ..."Star Wars"!

(Παρεμπιπτόντως: ΤΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΙΟΥΣ υποτίθεται πως "παρέχει" αυτή η μάσκα ΤΟΥ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗ; Και ΠΩΣ "συνομιλεί" με τους "ασθενείς" του ο..."πνευμονολόγος" φορώντας την;)
Δεν κατάλαβες.

Τα στοιχεία του τα έσβησα εγώ.
Πες μου κάτι που να μην είναι αυτονόητο.
Gherschaagk έγραψε:
30 Αύγ 2020, 02:41
Δεν με νοιάζει αν θα πιστέψεις, με δεδομένη την ειρωνία αμφιβάλλω και δεν με ενδιαφέρει κιόλας.
Φυσικά. Αφού δεν έχεις ΤΙ να μου απαντήσεις όταν σε ρωτώ ΠΟΙΟΣ είναι ο (ΚΑΤΑΦΑΝΩΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ) "πνευμονολόγος". Κατ' ανάγκην θα..."σφυρίξεις αδιάφορα".

Φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να μου "εξηγήσεις" ΠΩΣ η μάσκα ενός ελαιοχρωματιστή "προστατεύει από τους ιούς". Αφού δεν υπάρχει ΚΑΜΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ...

Gherschaagk έγραψε:
30 Αύγ 2020, 02:41
Βάλε την μασκούλα σου λοιπόν και περιπάτει.
Και φτάσαμε στο "Δια ταύτα"...Εδώ είναι όλο το "ζουμί".

Περίμενε τώρα που θα αρχίσουν οι ΛΙΠΟΘΥΜΙΕΣ και οι ΑΔΙΑΘΕΣΙΕΣ στα σχολεία, και που θα κινδυνεύσουν - ω μη γένοιτο! - και ΖΩΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ με το ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ της αναπνοής τους, και θα τα ξαναπούμε τότε!

Αλλά θα σου κάνω μια πρόβλεψη: Η ιστορία με τις μάσκες θα σταματήσει ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ συμβούν αυτά τα τραγικά. Διότι αν συμβούν οι κυβερνώντες θα ακολουθήσουν τον Μουσολίνι στην ανάποδη στάση. Η φασαρία θα διαρκέσει μόνο μέχρι να πάρουν τα εκατομμύριά τους αυτοί που πουλάνε τις μάσκες. (Ίσως για αυτό μελετάται η αναβολή της έναρξης των μαθημάτων: Δίνουν χρόνο στους ΧΑΦΙΕΔΕΣ που κυβερνούν να ΞΟΔΕΨΟΥΝ τα χρήματα των Ελλήνων Φορολογουμένων για τις μάσκες, που τελικά θα αποφασιστεί...να μην φορεθούν, ΠΡΙΝ οξυνθούν τα πράγματα με το να τεθούν οι ζωές των παιδιών σε κίνδυνο!) Μετά θα "ανακαλύψουν" (οι Π.Ο.Υ., Τσιόδρας & CIA) πως η μάσκα "δεν χρειάζεται", ή και πως "τελικά κάνει ζημιά παρά καλό".

Εδώ θα είμαστε!


Obelix
Δημοσιεύσεις: 588
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 01:53
Phorum.gr user: Obelix
Τοποθεσία: Αθήνα

Βερολίνο τώρα...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obelix » 30 Αύγ 2020, 21:34

Ο ξεσηκωμός εξελίσσεται:

https://indicator.gr/germania-38-000-di ... eriorismoy

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 02 Σεπ 2020, 00:56



:lol:
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 10 Σεπ 2020, 13:10

Τι γίνεται ρε χοντρούλη φίλε του Αστερίξ;

Δεν μας ενημέρωσες για τα γηροκομεία που μας λένε...
Που είναι; διεύθυνση και ονόματα γιατρών που τους εξέτασαν. Τους εξέτασαν παρουσά μας; το πιστοποιητικό θανάτου το έλεγξε η ΚΥΠ;

Πως πάει ο ξεσηκωμός στας Ευρώπας; Στην Ελλάδα πότε θα πάρουμε τα όπλα και θα βγούμε στους δρόμους;

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 22 Σεπ 2020, 09:14

Bump!

Τι έγινε ρε συ Obelix;
Γιατί χάθηκες και χάσαμε την ενημέρωση;
Πως πάει ο ξεσηκωμός στας Ευρώπας; Στας Ελλάδας ήρθε ο ξεσηκωμός ή ακόμη;
Εξέτασες προσωπικά κανένα ασθενή; Κάνανε το τεστ μπροστά σου;

Άβαταρ μέλους
Alphabet
Δημοσιεύσεις: 1639
Εγγραφή: 18 Οκτ 2018, 11:13
Phorum.gr user: Alphabet

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alphabet » 22 Σεπ 2020, 20:00

Συμφωνα με την σημερινη εγκυκλιο του Αρειου Παγου, νομιζω οτι οι διαχειριστες του phorum θα πρεπει να εξετασουν σοβαρα την περιπτωση ευθυνης τους. Μπορει να κριθουν υποκινητές του κινήματος κατά της μάσκας με το να επιτρεπουν μηνυματα του καθε Obelix.
Δυο πραγματα ειναι αχωριστα απο το ψεμα, οι πολλες υποσχεσεις και οι πολλες δικαιολογιες.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11523
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Κορωνοϊός: Υπαρκτός; Ή ΜΟΥΦΑ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 20 Νοέμ 2020, 22:34

Καλησπερίζω όλη την παρέα αυτό το ομορφο βραδάκι Παρασκευής.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εναλλακτικές επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών