Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Παραφυσική, μεταφυσικά, ανεξήγητα φαινόμενα
Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29752
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 26 Δεκ 2020, 11:55

Λεγεών έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:30

Επί του πρωκτέου των τραμπιστηρίων όμως, μία χαρά ξέρουμε τι (μας) γίνεται.

Δεν είδα τέτοια πρεμούρα από εσένα βέβαια όταν ο μπρόεδρος έλεγε "πάρ' τε υδρόξυ αβέρτα, δεν έχετε να χάσετε τίποτα". Κάποιος θα του το είπε, μας έλεγες. Τότε ήξερες τι σου γινόταν. :lol:
Είσαι ψεύτης, διότι σου είχα πει και σε π.μ αλλά και σε κανονικό ποστ ότι ο Τραμπ κακώς την είχε αναφέρει. Επίσης είσαι και μαλακας γιατί συνεχίζεις να κάνεις πλάκα με ένα φάρμακο για το οποίο ακόμα τρέχουν δοκιμές και έρευνες.
Πέραν των π.μ λοιπόν, εδώ είναι και η απάντηση που σου είχα δώσει το καλοκαίρι
SpoilerShow
Ο Πρόεδρος έκανε λάθος που την ανέφερε για άλλους λόγους τους οποίους είχα εξηγήσει και αν θες τους ξαναλέω.

Αλλά όταν την ανέφερε υπήρχαν ήδη πολλα και θετικά δείγματα. Εγώ είχα την ενημέρωση για τον συνδυασμό chloroquine και azithromycin από τα μέσα Μαρτίου που σημαίνει ότι ήδη έφερνε αποτέλεσμα το σχήμα.

Με το που τη ανέφερε έγινε της πόπης και φτάσαμε στο πρωτοφανές, όχι μόνο να προσπαθούν να βγάλουν τρελό όποιον το έλεγε, αλλά να δούμε 100% στημένη έρευνα που εβγαλε το σχήμα οχι μόνο αχρηστο αλλα και επικίνδυνο να δημοσιεύεται σε παγκοσμίου φήμης περιοδικά.Τα οποία φυσικά μετά την επιστημονική κατακραυγή την απέσυραν.
Καπάκι όμως έτρεξαν να βγάλουν αρθρακια που έλεγαν ότι ναι μεν δεν είναι επικίνδυνη αλλά δεν κανει και τίποτα, επιλέγοντας επι της ουσίας να αγνοήσουν ξανά όλες τις μελέτες που έτρεχαν μέχρι εκείνη την στιγμή.

Πολιτικοποιησαν ξεκάθαρα ένα επιστημονικό θέμα. Και συνεχίζουν να το κάνουν. Όχι με την chloroquine πια γιατί δεν τους παίρνει, αλλά με το όλο κόνσεπτ.

Πολλές μέρες πριν δημοσιευτει το άρθρο του CNN, σε συνομιλία μου σε π.μ με μέλος εδώ, όταν μου είπε ότι ναι μεν αποδείχθηκε μούφα η μεγάλη έρευνα αλλά εν τέλει δεν κάνει κάτι η chloroquine άρα "ισοπαλία", του έγραψα ότι κάνει λάθος και πως δεν πρέπει να ξεγράφει την chloroquine. Πώς σύντομα θα φανεί η αλήθεια.

Αν μου επιτρέψει μπορώ να δημοσιεύσω και την κουβέντα μας για του λόγου το αληθές.

Αν εγώ λοιπόν μπόρεσα και πέτυχα τέτοια σωστή πρόβλεψη, απλα διαβάζοντας αποτελέσματα δοκιμών, είναι δεδομένο ότι όλοι αυτοί στις υψηλές θέσεις μπορούσαν να κάνουν το ίδιο αφού η ενημέρωση τους είναι καλύτερη από την δική μου. Ή έστω πιο γρήγορη.

Συνειδητά επέλεξαν όμως να πράξουν κατ'αυτόν τον τρόπο.
Όπως συνειδητά επέλεξαν να βγάζουν προβλέψεις για ανεργία στην Αμερική άνω του 20% και τελικά να ανακοινώνουν την πτώση της με κόμπο στο λαιμό ή με ειρωνικά/αμήχανα γελάκια (και μιλάμε για mainstream media με τα βίντεο να υπάρχουν).

Δεν αναφέρομαι καν στο υφάκι που είχαν μερικοί εδώ μέσα όταν μιλούσαν για την chloroquine, όντας καθόλα άσχετοι και μη ικανοί να κατανοήσουν επιστημονικά φαρμακολογικα αποτελέσματα.

Για το θεμα της πανδημίας, των θανάτων αλλά και της πορείας αυτής μέσω θεραπευτικών σχημάτων ή/και εμβολίου, είμαι με διάφορα ο μοναδικός που έπεσε τόσο μέσα σε κάθε τι που είπε. Θεωρώ αχρείαστο να μαζέψω τα ποστ μου και να τα δείχνω. Και ξαναλέω, αν εγώ μπορούσα να δω τα σημάδια και να πέφτω μέσα σε κάθε πρόβλεψη ή εκτίμηση, τότε όλοι αυτοί εκεί μπορούσαν 10 φορές περισσότερο. Αλλά δεν συνέβη. Αναρωτησου το γιατί.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
argouen
Δημοσιεύσεις: 4518
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 19:53

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από argouen » 26 Δεκ 2020, 11:59

Αν καταστρεφόταν ο πολιτισμός στους επόμενους εσεις δλδ τι θα λεγατε? Ποια λαθη να αποφύγουν? Δε βλέπω κάτι κακό :102:
* Διατηρήστε την ανθρωπότητα κάτω από 500.000.000, σε συνεχή ισορροπία με τη φύση.
* Κατευθύνετε σοφά την αναπαραγωγή, βελτιώνοντας την φυσική κατάσταση και την πολυμορφία.
* Ενώστε την ανθρωπότητα μέσω μιας ζωντανής νέας γλώσσας.
* Τιθασεύστε το πάθος, την πίστη, την παράδοση και όλα τα πράγματα με ψύχραιμη λογική.
* Προστατεύστε τους ανθρώπους και τα έθνη με δίκαιους νόμους και δίκαια δικαστήρια.
* Αφήστε όλα τα έθνη να κυβερνούν εσωτερικά, επιλύοντας τις εξωτερικές διαφορές σ’ ένα παγκόσμιο δικαστήριο.
* Αποφύγετε ασήμαντους νόμους και άχρηστους αξιωματούχους.
* Εξισορροπήστε τα προσωπικά δικαιώματα με τα κοινωνικά καθήκοντα.
* Να εκτιμάτε την αλήθεια, την ομορφιά, την αγάπη, αναζητώντας την αρμονία με το άπειρο.
* Να μην είστε καρκίνος για τον πλανήτη – Αφήστε χώρο για την φύση – Αφήστε χώρο για την φύση.
Νήφε και μέμνησο απιστείν

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 26 Δεκ 2020, 12:10

argouen έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:59
Αν καταστρεφόταν ο πολιτισμός στους επόμενους εσεις δλδ τι θα λεγατε? Ποια λαθη να αποφύγουν? Δε βλέπω κάτι κακό :102:
* Διατηρήστε την ανθρωπότητα κάτω από 500.000.000, σε συνεχή ισορροπία με τη φύση.
* Κατευθύνετε σοφά την αναπαραγωγή, βελτιώνοντας την φυσική κατάσταση και την πολυμορφία.
* Ενώστε την ανθρωπότητα μέσω μιας ζωντανής νέας γλώσσας.
* Τιθασεύστε το πάθος, την πίστη, την παράδοση και όλα τα πράγματα με ψύχραιμη λογική.
* Προστατεύστε τους ανθρώπους και τα έθνη με δίκαιους νόμους και δίκαια δικαστήρια.
* Αφήστε όλα τα έθνη να κυβερνούν εσωτερικά, επιλύοντας τις εξωτερικές διαφορές σ’ ένα παγκόσμιο δικαστήριο.
* Αποφύγετε ασήμαντους νόμους και άχρηστους αξιωματούχους.
* Εξισορροπήστε τα προσωπικά δικαιώματα με τα κοινωνικά καθήκοντα.
* Να εκτιμάτε την αλήθεια, την ομορφιά, την αγάπη, αναζητώντας την αρμονία με το άπειρο.
* Να μην είστε καρκίνος για τον πλανήτη – Αφήστε χώρο για την φύση – Αφήστε χώρο για την φύση.
Βασικά...και λυπάμαι που το λέω...αυτός ή αυτοί που συνέταξαν το κείμενο,δεν έχουν και πολύ άδικο :-?

Διαφωνώ μόνο με το Νο3,αυτό που αναφέρεται στην "ζωντανή νέα γλώσσα" που πρέπει να δημιουργήσουμε.
Επιμένω στα Ελληνικά,δεν τα αλλάζω με τίποτα.

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 26 Δεκ 2020, 12:14

Club of Rome με Ελ δάκτυλο, γατάκια
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11346
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 26 Δεκ 2020, 12:18

Otto Weininger έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:55
Λεγεών έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:30

Επί του πρωκτέου των τραμπιστηρίων όμως, μία χαρά ξέρουμε τι (μας) γίνεται.

Δεν είδα τέτοια πρεμούρα από εσένα βέβαια όταν ο μπρόεδρος έλεγε "πάρ' τε υδρόξυ αβέρτα, δεν έχετε να χάσετε τίποτα". Κάποιος θα του το είπε, μας έλεγες. Τότε ήξερες τι σου γινόταν. :lol:
Είσαι ψεύτης, διότι σου είχα πει και σε π.μ αλλά και σε κανονικό ποστ ότι ο Τραμπ κακώς την είχε αναφέρει. Επίσης είσαι και μαλακας γιατί συνεχίζεις να κάνεις πλάκα με ένα φάρμακο για το οποίο ακόμα τρέχουν δοκιμές και έρευνες.
Πέραν των π.μ λοιπόν, εδώ είναι και η απάντηση που σου είχα δώσει το καλοκαίρι
SpoilerShow
Ο Πρόεδρος έκανε λάθος που την ανέφερε για άλλους λόγους τους οποίους είχα εξηγήσει και αν θες τους ξαναλέω.

Αλλά όταν την ανέφερε υπήρχαν ήδη πολλα και θετικά δείγματα. Εγώ είχα την ενημέρωση για τον συνδυασμό chloroquine και azithromycin από τα μέσα Μαρτίου που σημαίνει ότι ήδη έφερνε αποτέλεσμα το σχήμα.

Με το που τη ανέφερε έγινε της πόπης και φτάσαμε στο πρωτοφανές, όχι μόνο να προσπαθούν να βγάλουν τρελό όποιον το έλεγε, αλλά να δούμε 100% στημένη έρευνα που εβγαλε το σχήμα οχι μόνο αχρηστο αλλα και επικίνδυνο να δημοσιεύεται σε παγκοσμίου φήμης περιοδικά.Τα οποία φυσικά μετά την επιστημονική κατακραυγή την απέσυραν.
Καπάκι όμως έτρεξαν να βγάλουν αρθρακια που έλεγαν ότι ναι μεν δεν είναι επικίνδυνη αλλά δεν κανει και τίποτα, επιλέγοντας επι της ουσίας να αγνοήσουν ξανά όλες τις μελέτες που έτρεχαν μέχρι εκείνη την στιγμή.

Πολιτικοποιησαν ξεκάθαρα ένα επιστημονικό θέμα. Και συνεχίζουν να το κάνουν. Όχι με την chloroquine πια γιατί δεν τους παίρνει, αλλά με το όλο κόνσεπτ.

Πολλές μέρες πριν δημοσιευτει το άρθρο του CNN, σε συνομιλία μου σε π.μ με μέλος εδώ, όταν μου είπε ότι ναι μεν αποδείχθηκε μούφα η μεγάλη έρευνα αλλά εν τέλει δεν κάνει κάτι η chloroquine άρα "ισοπαλία", του έγραψα ότι κάνει λάθος και πως δεν πρέπει να ξεγράφει την chloroquine. Πώς σύντομα θα φανεί η αλήθεια.

Αν μου επιτρέψει μπορώ να δημοσιεύσω και την κουβέντα μας για του λόγου το αληθές.

Αν εγώ λοιπόν μπόρεσα και πέτυχα τέτοια σωστή πρόβλεψη, απλα διαβάζοντας αποτελέσματα δοκιμών, είναι δεδομένο ότι όλοι αυτοί στις υψηλές θέσεις μπορούσαν να κάνουν το ίδιο αφού η ενημέρωση τους είναι καλύτερη από την δική μου. Ή έστω πιο γρήγορη.

Συνειδητά επέλεξαν όμως να πράξουν κατ'αυτόν τον τρόπο.
Όπως συνειδητά επέλεξαν να βγάζουν προβλέψεις για ανεργία στην Αμερική άνω του 20% και τελικά να ανακοινώνουν την πτώση της με κόμπο στο λαιμό ή με ειρωνικά/αμήχανα γελάκια (και μιλάμε για mainstream media με τα βίντεο να υπάρχουν).

Δεν αναφέρομαι καν στο υφάκι που είχαν μερικοί εδώ μέσα όταν μιλούσαν για την chloroquine, όντας καθόλα άσχετοι και μη ικανοί να κατανοήσουν επιστημονικά φαρμακολογικα αποτελέσματα.

Για το θεμα της πανδημίας, των θανάτων αλλά και της πορείας αυτής μέσω θεραπευτικών σχημάτων ή/και εμβολίου, είμαι με διάφορα ο μοναδικός που έπεσε τόσο μέσα σε κάθε τι που είπε. Θεωρώ αχρείαστο να μαζέψω τα ποστ μου και να τα δείχνω. Και ξαναλέω, αν εγώ μπορούσα να δω τα σημάδια και να πέφτω μέσα σε κάθε πρόβλεψη ή εκτίμηση, τότε όλοι αυτοί εκεί μπορούσαν 10 φορές περισσότερο. Αλλά δεν συνέβη. Αναρωτησου το γιατί.
Δεκτόν τότε, και λάθος μου.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14673
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 26 Δεκ 2020, 12:20

Λεγεών έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:33

Εδώ δεν αντέχετε ένα λοκντάουν και μία μάσκα στα μούτρα σας ρε καψερέ
Την κοροιδία και τον εξευτελισμό δεν αντέχουμε ρε χαζέ
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11346
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 26 Δεκ 2020, 12:49

Μπίστης έγραψε:
26 Δεκ 2020, 12:20
Λεγεών έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:33

Εδώ δεν αντέχετε ένα λοκντάουν και μία μάσκα στα μούτρα σας ρε καψερέ
Την κοροιδία και τον εξευτελισμό δεν αντέχουμε ρε χαζέ
Βέβαια, διότι κεντρικό σύνθημα των ψεκασμένων όπου γης ήταν το "μη μας κοροϊδεύετε, μην μας εξευτελίζετε".
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Albrecht
Δημοσιεύσεις: 4158
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 00:46
Phorum.gr user: Albrecht

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Albrecht » 26 Δεκ 2020, 12:54

Προτείνω να ακολουθήσουμε την οδηγία

Να εκτιμάτε την αλήθεια, την ομορφιά, την αγάπη, αναζητώντας την αρμονία με το άπειρο


Και να ηρεμήσουν τα πνεύματα
Ζαποτέκος έγραψε:
19 Σεπ 2021, 08:42
GoBack έγραψε:
19 Σεπ 2021, 08:33
Γιατι ηταν τυχερο το γκολ;
Γιατί έτσι με συμφέρει να λέω

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29752
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 26 Δεκ 2020, 15:41

Λεγεών έγραψε:
26 Δεκ 2020, 12:18
Otto Weininger έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:55
Λεγεών έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:30

Επί του πρωκτέου των τραμπιστηρίων όμως, μία χαρά ξέρουμε τι (μας) γίνεται.

Δεν είδα τέτοια πρεμούρα από εσένα βέβαια όταν ο μπρόεδρος έλεγε "πάρ' τε υδρόξυ αβέρτα, δεν έχετε να χάσετε τίποτα". Κάποιος θα του το είπε, μας έλεγες. Τότε ήξερες τι σου γινόταν. :lol:
Είσαι ψεύτης, διότι σου είχα πει και σε π.μ αλλά και σε κανονικό ποστ ότι ο Τραμπ κακώς την είχε αναφέρει. Επίσης είσαι και μαλακας γιατί συνεχίζεις να κάνεις πλάκα με ένα φάρμακο για το οποίο ακόμα τρέχουν δοκιμές και έρευνες.
Πέραν των π.μ λοιπόν, εδώ είναι και η απάντηση που σου είχα δώσει το καλοκαίρι
SpoilerShow
Ο Πρόεδρος έκανε λάθος που την ανέφερε για άλλους λόγους τους οποίους είχα εξηγήσει και αν θες τους ξαναλέω.

Αλλά όταν την ανέφερε υπήρχαν ήδη πολλα και θετικά δείγματα. Εγώ είχα την ενημέρωση για τον συνδυασμό chloroquine και azithromycin από τα μέσα Μαρτίου που σημαίνει ότι ήδη έφερνε αποτέλεσμα το σχήμα.

Με το που τη ανέφερε έγινε της πόπης και φτάσαμε στο πρωτοφανές, όχι μόνο να προσπαθούν να βγάλουν τρελό όποιον το έλεγε, αλλά να δούμε 100% στημένη έρευνα που εβγαλε το σχήμα οχι μόνο αχρηστο αλλα και επικίνδυνο να δημοσιεύεται σε παγκοσμίου φήμης περιοδικά.Τα οποία φυσικά μετά την επιστημονική κατακραυγή την απέσυραν.
Καπάκι όμως έτρεξαν να βγάλουν αρθρακια που έλεγαν ότι ναι μεν δεν είναι επικίνδυνη αλλά δεν κανει και τίποτα, επιλέγοντας επι της ουσίας να αγνοήσουν ξανά όλες τις μελέτες που έτρεχαν μέχρι εκείνη την στιγμή.

Πολιτικοποιησαν ξεκάθαρα ένα επιστημονικό θέμα. Και συνεχίζουν να το κάνουν. Όχι με την chloroquine πια γιατί δεν τους παίρνει, αλλά με το όλο κόνσεπτ.

Πολλές μέρες πριν δημοσιευτει το άρθρο του CNN, σε συνομιλία μου σε π.μ με μέλος εδώ, όταν μου είπε ότι ναι μεν αποδείχθηκε μούφα η μεγάλη έρευνα αλλά εν τέλει δεν κάνει κάτι η chloroquine άρα "ισοπαλία", του έγραψα ότι κάνει λάθος και πως δεν πρέπει να ξεγράφει την chloroquine. Πώς σύντομα θα φανεί η αλήθεια.

Αν μου επιτρέψει μπορώ να δημοσιεύσω και την κουβέντα μας για του λόγου το αληθές.

Αν εγώ λοιπόν μπόρεσα και πέτυχα τέτοια σωστή πρόβλεψη, απλα διαβάζοντας αποτελέσματα δοκιμών, είναι δεδομένο ότι όλοι αυτοί στις υψηλές θέσεις μπορούσαν να κάνουν το ίδιο αφού η ενημέρωση τους είναι καλύτερη από την δική μου. Ή έστω πιο γρήγορη.

Συνειδητά επέλεξαν όμως να πράξουν κατ'αυτόν τον τρόπο.
Όπως συνειδητά επέλεξαν να βγάζουν προβλέψεις για ανεργία στην Αμερική άνω του 20% και τελικά να ανακοινώνουν την πτώση της με κόμπο στο λαιμό ή με ειρωνικά/αμήχανα γελάκια (και μιλάμε για mainstream media με τα βίντεο να υπάρχουν).

Δεν αναφέρομαι καν στο υφάκι που είχαν μερικοί εδώ μέσα όταν μιλούσαν για την chloroquine, όντας καθόλα άσχετοι και μη ικανοί να κατανοήσουν επιστημονικά φαρμακολογικα αποτελέσματα.

Για το θεμα της πανδημίας, των θανάτων αλλά και της πορείας αυτής μέσω θεραπευτικών σχημάτων ή/και εμβολίου, είμαι με διάφορα ο μοναδικός που έπεσε τόσο μέσα σε κάθε τι που είπε. Θεωρώ αχρείαστο να μαζέψω τα ποστ μου και να τα δείχνω. Και ξαναλέω, αν εγώ μπορούσα να δω τα σημάδια και να πέφτω μέσα σε κάθε πρόβλεψη ή εκτίμηση, τότε όλοι αυτοί εκεί μπορούσαν 10 φορές περισσότερο. Αλλά δεν συνέβη. Αναρωτησου το γιατί.
Δεκτόν τότε, και λάθος μου.
Καλά, δεν έγινε και τίποτα. Τρία εκατομμύρια ποστ για το ίδιο θέμα, σιγά μην τα θυμόμαστε όλα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 26 Δεκ 2020, 15:59

Αντίστροφη ψυχολογία των εξουσιαστών είναι αυτή, στη πραγματικότητα πάντα χρειάζονται περισσότερους σκλάβους.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12176
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 26 Δεκ 2020, 17:41

γαυρος να πυροβολαει γαυρο,ηρθε το πληρωμα του χρονου...
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8845
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 26 Δεκ 2020, 23:03

Papa John έγραψε:
26 Δεκ 2020, 12:10
argouen έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:59
Αν καταστρεφόταν ο πολιτισμός στους επόμενους εσεις δλδ τι θα λεγατε? Ποια λαθη να αποφύγουν? Δε βλέπω κάτι κακό :102:
* Διατηρήστε την ανθρωπότητα κάτω από 500.000.000, σε συνεχή ισορροπία με τη φύση.
* Κατευθύνετε σοφά την αναπαραγωγή, βελτιώνοντας την φυσική κατάσταση και την πολυμορφία.
* Ενώστε την ανθρωπότητα μέσω μιας ζωντανής νέας γλώσσας.
* Τιθασεύστε το πάθος, την πίστη, την παράδοση και όλα τα πράγματα με ψύχραιμη λογική.
* Προστατεύστε τους ανθρώπους και τα έθνη με δίκαιους νόμους και δίκαια δικαστήρια.
* Αφήστε όλα τα έθνη να κυβερνούν εσωτερικά, επιλύοντας τις εξωτερικές διαφορές σ’ ένα παγκόσμιο δικαστήριο.
* Αποφύγετε ασήμαντους νόμους και άχρηστους αξιωματούχους.
* Εξισορροπήστε τα προσωπικά δικαιώματα με τα κοινωνικά καθήκοντα.
* Να εκτιμάτε την αλήθεια, την ομορφιά, την αγάπη, αναζητώντας την αρμονία με το άπειρο.
* Να μην είστε καρκίνος για τον πλανήτη – Αφήστε χώρο για την φύση – Αφήστε χώρο για την φύση.
Βασικά...και λυπάμαι που το λέω...αυτός ή αυτοί που συνέταξαν το κείμενο,δεν έχουν και πολύ άδικο :-?

Διαφωνώ μόνο με το Νο3,αυτό που αναφέρεται στην "ζωντανή νέα γλώσσα" που πρέπει να δημιουργήσουμε.
Επιμένω στα Ελληνικά,δεν τα αλλάζω με τίποτα.
Ε, έχει τις ανοησίες για τα 500εκ μάξιμουμ πληθυσμό, εκφράσεις κενές περιεχομένου, όπως ισορροπία με τη φύση. Κατά τ' άλλα μπορεί άνετα να χρησιμεύσει ως οδηγός απαντήσεων για αμερικανικά καλλιστεία.
Z

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25185
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 07 Ιούλ 2022, 17:04

https://www.foxnews.com/us/georgia-guid ... y-concerns



πανε και αυτες, κριμα τοσες θεωριες συνομωσιας

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39350
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 24 Ιούλ 2022, 10:12

Albrecht έγραψε:
26 Δεκ 2020, 11:46
Αρίστος τι ξέρεις γι αυτό; Είναι σοβαρά τα πράγματα;


Oι 4 Καβαλαρηδες της Αποκαλυψης παντως που προβλεψε το Economist απο το 2019, ξαμολυθηκαν.


Εικόνα



Kαι σε μεγεθυνση.


Εικόνα

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρίστος την 24 Ιούλ 2022, 10:16, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23081
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Κατευθυντήριοι λίθοι της Τζώρτζια και μείωση του πληθυσμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 24 Ιούλ 2022, 10:15

Τους γκρέμισαν, λέει.

Κάποιος πήγε και τους γκρέμισε. Προφανώς για να φυτέψουν στη θέση τους κανα μπρόκολο.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εναλλακτικές επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών