Μεταφυσικό συμβάν

Παραφυσική, μεταφυσικά, ανεξήγητα φαινόμενα
Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Μεταφυσικό συμβάν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 04 Μαρ 2022, 20:47

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
06 Φεβ 2022, 20:25
Είμαι σήμερα το απόγευμα μόνος μου σπίτι , έχω στην τηλεόραση ανοιχτό το YouTube και ακούω trap ( MadClip-Baby ) και ετοιμάζω τα απαραίτητα για το μπάνιο , ώστε μετά να πάω στην εργασία μου .
Πηγαίνω στο ένα δωμάτιο στο οποίο υπάρχουν οι πετσέτες και τα εσώρουχα , παίρνω ένα καθαρό μποξεράκι να φορέσω μετά το μπάνιο , και σκέφτηκα : να σβήσω το φως ή όχι ; Και αποφάσισα να μην το σβήσω , μίας και θα έμπαινα και πάλι σε λίγο για να πάρω άλλα πράγματα . Πηγαίνω στο διπλανό δωμάτιο να πάρω κάλτσες και ακούω ένα ελαφρύ ήχο σαν να σβήνει το φως , βγαίνω και βλέπω το φως σβηστό , στο δωμάτιο που είχα σκεφτεί να το σβήσω αλλά το άφησα ανοιχτό . Μία λογική σκέψη θα ήταν ότι κάηκε η λάμπα , αλλά , μετά από μία ώρα πέρασα στο σαλόνι παρέα με το YouTube και μην κουνώντας εκατοστό από τον καναπέ , όταν με μεγάλη μου χαρά είδα ότι ήρθε στο σπίτι συγγενικό μου πρόσωπο πήγα στο δωμάτιο και ο διακόπτης ήταν κατεβασμένος . Και η λάμπα ανάβει κανονικά .
Προφασίστηκα ότι βαριέμαι μόνος μου και το συγγενικό πρόσωπο έκατσε να βλέπει τηλεόραση όσο έκανα μπάνιο και τώρα είμαι στην δουλειά . Δύο εξηγήσεις νομίζω ότι υπάρχουν :
1 ) Υπερφυσική οντότητα .
2 ) Να το έκανα εγώ με το μυαλό μου άθελα μου . Ο ανθρώπινος εγκέφαλος αποτελεί μεγάλη και κατά πλείστον ανεξερεύνητη πηγή ενέργειας και άγνωστο πώς αλληλεπιδρά με τις υπόλοιπες . Δεν έσβησαν και τα φώτα όλης της πόλης , ένας διακόπτης κατέβηκε .
Εσείς τι νομίζετε ;
Αυτά παθαίνεις άμα ακούς trap μαν.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29716
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μεταφυσικό συμβάν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Μαρ 2022, 20:48

Το πνεύμα του mad clip.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εναλλακτικές επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών