Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Παραφυσική, μεταφυσικά, ανεξήγητα φαινόμενα
Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42862
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 04 Ιούλ 2022, 00:43

George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:29
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:25
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:13


Δεν ξερω αν ειναι πρέπον αλλα θυμηθηκα το τελετουργικο που επεβαλλε η Αυτοκρατειρα Γου Ζαο της Κινας στην προσκυνηση της.

Επρεπε οποιος την επισκεπτόταν να προσκυνησει 9 φορές με το κεφάλι στο χώμα και μετα να φιλήσει τα γεννητικα της οργανα.

(Το τυπικο της προσκυνησης συνεχιστηκε αναλλοιωτο μεχρι που την καθαιρεσαν σε ηλικια 81 ετων).
Ψιλοφέικ εξοχότης ήταν η Κινέζα, οπότε καλώς και την καθαίρεσαν.

Άλλο η ένδειξη σεβασμού και άλλο τα λαϊκά προσκυνήματα από τον οποιονδήποτε τυχαίο.
Koιτα η τυπισα ηταν η ερωμενη του Αυτοκράτορα που τελικα πατησε τσοκαρο στο Παλατι και εγινε Αυτοκράτειρα. Η συνηθεια της εμεινε απο το χαρέμι που ηταν με τις αλλες παλλακιδες. Η τουλαχιστον αυτο λενε οι ιστορικοι οτι εκει βασιζεται η εμμονη της με το συγκεκριμενο τυπικο.

Τωρα βεβαια να φιλας τα γεννητικα οργανα μιας 80χρονης δεν νομιζω οτι ειναι και το ωραιοτερο πραγμα του κοσμου.
Παραμύθια κατά πάσα πιθανότητα, αγαπημένη συνήθεια των αρχαίων και όχι τόσο αρχαίων ιστορικών να τον παίζουν με τις θηλυκές ντομινατριξ.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27072
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Ιούλ 2022, 00:45

Dwarven Blacksmith έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:43
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:29
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:25


Ψιλοφέικ εξοχότης ήταν η Κινέζα, οπότε καλώς και την καθαίρεσαν.

Άλλο η ένδειξη σεβασμού και άλλο τα λαϊκά προσκυνήματα από τον οποιονδήποτε τυχαίο.
Koιτα η τυπισα ηταν η ερωμενη του Αυτοκράτορα που τελικα πατησε τσοκαρο στο Παλατι και εγινε Αυτοκράτειρα. Η συνηθεια της εμεινε απο το χαρέμι που ηταν με τις αλλες παλλακιδες. Η τουλαχιστον αυτο λενε οι ιστορικοι οτι εκει βασιζεται η εμμονη της με το συγκεκριμενο τυπικο.

Τωρα βεβαια να φιλας τα γεννητικα οργανα μιας 80χρονης δεν νομιζω οτι ειναι και το ωραιοτερο πραγμα του κοσμου.
Παραμύθια κατά πάσα πιθανότητα, αγαπημένη συνήθεια των αρχαίων και όχι τόσο αρχαίων ιστορικών να τον παίζουν με τις θηλυκές ντομινατριξ.
Δεν ειμαι ειδικος στην Κινεζικη Ιστορια αλλα υπαρχουν αρκετες contemporary sources για αυτο.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42862
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 04 Ιούλ 2022, 00:51

George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:45
Dwarven Blacksmith έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:43
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:29


Koιτα η τυπισα ηταν η ερωμενη του Αυτοκράτορα που τελικα πατησε τσοκαρο στο Παλατι και εγινε Αυτοκράτειρα. Η συνηθεια της εμεινε απο το χαρέμι που ηταν με τις αλλες παλλακιδες. Η τουλαχιστον αυτο λενε οι ιστορικοι οτι εκει βασιζεται η εμμονη της με το συγκεκριμενο τυπικο.

Τωρα βεβαια να φιλας τα γεννητικα οργανα μιας 80χρονης δεν νομιζω οτι ειναι και το ωραιοτερο πραγμα του κοσμου.
Παραμύθια κατά πάσα πιθανότητα, αγαπημένη συνήθεια των αρχαίων και όχι τόσο αρχαίων ιστορικών να τον παίζουν με τις θηλυκές ντομινατριξ.
Δεν ειμαι ειδικος στην Κινεζικη Ιστορια αλλα υπαρχουν αρκετες contemporary sources για αυτο.
Δεν ξέρω για αρκετές, πολλές αναδιατυπωσεις υπάρχουν μάλλον. Σε κάθε περίπτωση η άποψη των σημερινών ιστορικών είναι ότι είναι η λασπολογία της εποχής. Αντίστοιχα και για Κλεοπάτρα, Μεγάλη Αικατερίνη κοκ.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 04 Ιούλ 2022, 00:52

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:40
hellegennes έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:38
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:29


ενταξει Μπακαλογιοτατε
Δεν περίμενα κάτι άλλο από σένα πέρα από υποκρισία.
Oυτε γω απο σενα την αυτού εξοχότητά σου αλλο απο καθαρη βλακεια.
Έχεις δικαίωμα στην άποψή σου, όχι στο να με καθυβρίζεις μη σεβόμενος τον αυτοπροσδιορισμό μου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27072
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Ιούλ 2022, 00:53

Dwarven Blacksmith έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:51
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:45
Dwarven Blacksmith έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:43

Παραμύθια κατά πάσα πιθανότητα, αγαπημένη συνήθεια των αρχαίων και όχι τόσο αρχαίων ιστορικών να τον παίζουν με τις θηλυκές ντομινατριξ.
Δεν ειμαι ειδικος στην Κινεζικη Ιστορια αλλα υπαρχουν αρκετες contemporary sources για αυτο.
Δεν ξέρω για αρκετές, πολλές αναδιατυπωσεις υπάρχουν μάλλον. Σε κάθε περίπτωση η άποψη των σημερινών ιστορικών είναι ότι είναι η λασπολογία της εποχής. Αντίστοιχα και για Κλεοπάτρα, Μεγάλη Αικατερίνη κοκ.
Δεν ειμαι ειδικος στην Κινεζικη Ιστορια και μιλαμε για 15 αιωνες πισω. Θα μπορουσε να ειναι ετσι θα μπορουσε ομως και να ισχυει. Απο κει και περα η ερευνα συνεχιζεται.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιούλ 2022, 00:57

Γνωριζουμε ολοι πια πως ο ελληγεννης ειναι ενας χρονιος χρηστης, με σοβαρα συμπλεγματα κατωτεροτητας επειδη δεν μπορεσε να κανει τα ονειρα του πραγματικοτητα και εγκλωβιστηκε σε ενα συνοικιακο μπακαλικο για το υπολοιπο της ζωης του. Φαντασιωνεται πως εχει εμπεριστατωμενη αποψη δια παντος επιστητου, απο την αποτελεσματικοτητα των εμβολιων μεχρι την υψιστη καλλιτεχνικη αξια του Τζουρασικ Παρκ.

Ειναι επισης πολυ εμμονικος, με διαφορα θεματα και ατομα και κυριως με εμενα. Με ακολουθει σε διαφορα νηματα οπου γραφει διαφορα κατεβατα για να αποδειξει οτι ειμαι ολα αυτα που κατηγορω.

Σε αυτο το νημα, εχει την απαιτηση να προσφωνειται με τροπο που ταιριαζει σε μοναρχες και αρχηγους κρατων. Αυτο φυσικα ακουγεται παραλογο απο ενα μπακαλη απο τον Ευοσμο, και αυτο ουσιαστικα προσπαθει να δειξει: πως εφοσον ειναι παραλογο να τον αποκαλουμε ετσι, το ιδιο ισχυει και για τα τρανς ατομα.

Ο γλοιωδεστατος και απεχθης λοιπον αυτος χρηστης σε αυτο το νημα προσπαθει να εκλογικευσει την υβριστικη συμπεριφορα απεναντι στα διεμφυλικα ατομα.

Του ευχομαι επισης να αυτοπροσδιοριστει ως εξυπνος, μορφωμενος και με χιουμορ, αλλα και γι αυτα θα δυσκολευτει να πεισει.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιούλ 2022, 00:59

hellegennes έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:52
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:40
hellegennes έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:38


Δεν περίμενα κάτι άλλο από σένα πέρα από υποκρισία.
Oυτε γω απο σενα την αυτού εξοχότητά σου αλλο απο καθαρη βλακεια.
Έχεις δικαίωμα στην άποψή σου, όχι στο να με καθυβρίζεις μη σεβόμενος τον αυτοπροσδιορισμό μου.
Ενταξει, μεχρι αυριο θα σου χει περασει και θα βρεις αλλες ακομα πιο γκροτεσκες μαλακιες να γραψεις για να εκλογικευσεις τις χωριατικες προκαταληψεις σου. Αντε νανι τωρα.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 04 Ιούλ 2022, 01:03

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:57
Ειναι επισης πολυ εμμονικος, με διαφορα θεματα και ατομα και κυριως με εμενα.
Ναι, με κατεβασμένο το κεφάλι παραδέχομαι πως έχεις δίκιο. Και τώρα θα αποχωρήσω απ' αυτό το νήμα που άνοιξες εσύ κι εγώ συνέχεια παρεμβάλλομαι ενώ δεν θέλεις να ασχοληθείς καθόλου μαζί μου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27072
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Ιούλ 2022, 01:05

Χελη μην τον ακους. Εγω σε συμπαθω.Αυτος ειναι ξινος.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69748
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 04 Ιούλ 2022, 01:07

Ήταν ρουά ματ η κίνηση της αυτού εξοχότητας σε κάτι προχωκάγκουρες όπως ο τζονι τόι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιούλ 2022, 01:07

hellegennes έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 01:03
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:57
Ειναι επισης πολυ εμμονικος, με διαφορα θεματα και ατομα και κυριως με εμενα.
Ναι, με κατεβασμένο το κεφάλι παραδέχομαι πως έχεις δίκιο. Και τώρα θα αποχωρήσω απ' αυτό το νήμα που άνοιξες εσύ κι εγώ συνέχεια παρεμβάλλομαι ενώ δεν θέλεις να ασχοληθείς καθόλου μαζί μου.
Μη με παιρνεις για τοσο ηλιθιο οσο εσυ, που κανεις πως δεν καταλαβαινεις πως αυτο το νημα ηταν μια ειδικη προσκληση για μενα, σχετικη με την απαντηση μου στην παραπληροφορηση του δηθεν μπαναρισματος του πιτερσον απο το τουιτερ. Μεχρι και το λεξιλογιο μου -καθυβριζω αντι για εξυβριζω- αντεγραψες μπακαλογιοτατε.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιούλ 2022, 01:09

George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 01:05
Χελη μην τον ακους. Εγω σε συμπαθω.Αυτος ειναι ξινος.
Εσυ και η anal retentive νερντικη σου σχολαστικοτητα ησουν ενας πολυτιμος συμμαχος σε αυτο το νημα. Εισαι γενικως δολοφονος της χαρας σε καθε τρολλονημα, αλλα εδω ησουν χρησιμος.

Merci.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27072
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Ιούλ 2022, 01:11

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 01:09
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 01:05
Χελη μην τον ακους. Εγω σε συμπαθω.Αυτος ειναι ξινος.
Εσυ και η anal retentive νερντικη σου σχολαστικοτητα ησουν ενας πολυτιμος συμμαχος σε αυτο το νημα. Εισαι γενικως δολοφονος της χαρας σε καθε τρολλονημα, αλλα εδω ησουν χρησιμος.

Merci.
Κοιτα ηταν τρολλονημα αλλα εσυ και η ξινιλα σου ησασταν οι πολλαπλασιαστες της τρολλιας.

Ειναι παντα διασκεδαστικο να σε βλεπω να βγάζεις ξινιλα και να πολλαπλασιαζεις την τρολλια.

Merci.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος George_V την 04 Ιούλ 2022, 01:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 04 Ιούλ 2022, 01:11

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 01:07
Μη με παιρνεις για τοσο ηλιθιο
Επειδή σέβομαι τις επιθυμίες αυτοπροσδιορισμού σου, πες μου για πόσο ηλίθιο θέλεις να σε περνάω, για να μην κάνω λάθος στην ποσότητα.

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 01:07
υτο το νημα ηταν μια ειδικη προσκληση για μενα
Δεν θυμάμαι να απέστειλα πουθενά προσκλήσεις. Ένα νήμα άνοιξα. Αλλά κι αν σου έστειλα πρόσκληση χωρίς να το ξέρω, εσύ γιατί την δέχτηκες; Αν σε προσκαλούσα να βουτήξουμε μαζί γυμνοί στην Βεγορίτιδα θα ερχόσουν; Απαντάς σε όλες τις προσκλήσεις; Είναι κάποιου είδους καταναγκασμός ή τρόποι καλής συνήθειας;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιούλ 2022, 01:11

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 01:07
Ήταν ρουά ματ η κίνηση της αυτού εξοχότητας σε κάτι προχωκάγκουρες όπως ο τζονι τόι.
Τι καλα που θα ταν να αυτοπροσδιοριζοσουν ως ατομο με πνευμα και χιουμορ.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εναλλακτικές επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών