Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Παραφυσική, μεταφυσικά, ανεξήγητα φαινόμενα
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 04 Ιούλ 2022, 00:25

George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:13
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:07
hellegennes έγραψε:
03 Ιούλ 2022, 23:17
Μετά από χρόνια σκέψης, εσωτερικής πάλης και πιέσεων, αποφάσισα να προβώ στο μεγάλο βήμα και να αλλάξω τις αντωνυμίες μου. Από εδώ και στο εξής, δεν ανήκω στις cis binary αντωνυμίες που όλοι ξέρουμε.

Μάλιστα απλοποιούνται εξόχως, αφού πλέον δεν θέλω να λένε για μένα "αυτός", "εκείνος" "του", "τον", αλλά "η αυτού εξοχότης" και "η αυτού μεγαλειότης". Παράδειγμα κειμένου στην αρχική μορφή και με αλλαγή:

O Hellegennes είναι μια πολυεπίπεδη προσωπικότητα, με απίστευτα προσόντα και αρμόζει σ' αυτόν ο μέγιστος σεβασμός. Στον ελεύθερο χρόνο του ασχολείται με συλλογή χοροεσπερίδων.

Η αυτού εξοχότης Hellegennes είναι μια πολυεπίπεδη προσωπικότητα, με απίστευτα προσόντα και αρμόζει στην αυτού μεγαλειότητά του ο μέγιστος σεβασμός. Στον ελεύθερο χρόνο της αυτού εξοχότητος, η μεγαλειότητά του ασχολείται με συλλογή χοροεσπερίδων.


Σας γνωρίζω ότι κάθε απόπειρα αναφοράς στο πρόσωπό μου με διαφορετικό τρόπο θα εκλαμβάνεται ως καθύβριση. Ευχαριστώ για τον χρόνο γκας*.

* τροποποιημένη αντωνυμία αντί του παλιού "σας", ώστε να συμπεριλαμβάνονται όλες οι διαφορετικότητες.
:smt023

Και για να μην κατηγορηθώ από την αυτού εξοχότητα σας για ανάρμοστη οικειότητα, επισυνάπτω και αυτό.

:blm:
Δεν ξερω αν ειναι πρέπον αλλα θυμηθηκα το τελετουργικο που επεβαλλε η Αυτοκρατειρα Γου Ζαο της Κινας στην προσκυνηση της.

Επρεπε οποιος την επισκεπτόταν να προσκυνησει 9 φορές με το κεφάλι στο χώμα και μετα να φιλήσει τα γεννητικα της οργανα.

(Το τυπικο της προσκυνησης συνεχιστηκε αναλλοιωτο μεχρι που την καθαιρεσαν σε ηλικια 81 ετων).
Ψιλοφέικ εξοχότης ήταν η Κινέζα, οπότε καλώς και την καθαίρεσαν.

Άλλο η ένδειξη σεβασμού και άλλο τα λαϊκά προσκυνήματα από τον οποιονδήποτε τυχαίο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 04 Ιούλ 2022, 00:26

nyxtovios έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:24

Βασικά νομίζω από κοντά θα ήταν μια χαρά και δεν θα έλεγε τόσες μαλακίες. Είναι φανερό πως ξεδίνει.
Ίσως βρωμούσε ρετσίνα αλλά κανείς δεν είναι τέλειος.
Θα επανέρθει η μάσκα,δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 04 Ιούλ 2022, 00:26

George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:24
Εχω την εντυπωση οτι δε λεει αυτο ακριβως αλλα whatever rocks your excellency's boat mate... your excellency.
Fixed
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hellegennes την 04 Ιούλ 2022, 00:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιούλ 2022, 00:26

talaipwros έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:22
John Brown Gun Club έγραψε:
03 Ιούλ 2022, 23:51
talaipwros έγραψε:
03 Ιούλ 2022, 23:50


συστηματικα χρησιμοποιεις την διαγνωση του αυτισμου σαν βρισια, καποτε θα πρεπει να σκεφτεις τι γραφεις.
ναι, απο ολο το νημα αυτο σε μαρανε. :wave:
John Brown Gun Club έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:29
Obi Wan Iakobi έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:24


Αρα και ο αεροφοβικος φοβαται μην τον περασουν για αεροπλανο?
αυτιστικο επισοδειο intensifies
John Brown Gun Club έγραψε:
24 Ιούλ 2020, 08:07
Yochanan έγραψε:
24 Ιούλ 2020, 02:29


εξαρταται. εσενα αμα σου πουνε για ελληνικη γενοκτονια θα καβλωσεις και μπορει να ξεροχυσεις κιολα
αρχισες τ αυτιστικα σου παλι
John Brown Gun Club έγραψε:
10 Ιουν 2022, 20:35
Feindflug έγραψε:
10 Ιουν 2022, 20:01

Ποια ευνομούμενη πολιτεία ρε δικέ μου; Εσύ δεν είσαι κατά του αστικού κράτους και των δομών του; Τι μηνύσεις και περίεργα μας λες;

Κυρ Παντελής μας βγήκες...
Αρχισες τα αυτιστικα τωρα; Δεν θα περιμενουμε την Επανασταση για να βαλουμε καθε ρατσιστη και σεξιστη στην θεση του, οπως δεν θα περιμενουμε την Επανασταση για να καταγγειλουμε τον εργοδοτη στην επιθεωρηση εργασιας. Με καθε αναγκαιο μεσο, οπως ελεγε ο Μαλκολμ.
απλως το επισημαινω, αν πιστευεις οτι καλως κανεις, συνεχισε
φυσικα, εαν ειχαν αυτισμο οι παραπανω θα ειχαν μια καποια δικαιολογια, στην πραγματικοτητα ομως προκειται για ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ.

Οσο για σενα, αναρωτιεμαι ποια ειναι η δικαιολογια σου που ασχολεισαι μ ενα σχημα λογου που καλως η κακως χρησιμοποιω, παραβλεποντας τις ηλιθιες και παιδαριωδεις καφριλες στις οποιες καλουμαι να απαντησω, Αυτιστικος μηπως;
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25202
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 04 Ιούλ 2022, 00:28

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:26

φυσικα, εαν ειχαν αυτισμο οι παραπανω θα ειχαν μια καποια δικαιολογια, στην πραγματικοτητα ομως προκειται για ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ.

Οσο για σενα, αναρωτιεμαι ποια ειναι η δικαιολογια σου που ασχολεισαι μ ενα σχημα λογου που καλως η κακως χρησιμοποιω, παραβλεποντας τις ηλιθιες και παιδαριωδεις καφριλες στις οποιες καλουμαι να απαντησω, Αυτιστικος μηπως;
κριμα

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιούλ 2022, 00:29

hellegennes έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:26
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:24
Εχω την εντυπωση οτι δε λεει αυτο ακριβως αλλα whatever rocks your excellency's boat mate... your excellency.
Fixed
ενταξει Μπακαλογιοτατε
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27085
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Ιούλ 2022, 00:29

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:25
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:13
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:07


:smt023

Και για να μην κατηγορηθώ από την αυτού εξοχότητα σας για ανάρμοστη οικειότητα, επισυνάπτω και αυτό.

:blm:
Δεν ξερω αν ειναι πρέπον αλλα θυμηθηκα το τελετουργικο που επεβαλλε η Αυτοκρατειρα Γου Ζαο της Κινας στην προσκυνηση της.

Επρεπε οποιος την επισκεπτόταν να προσκυνησει 9 φορές με το κεφάλι στο χώμα και μετα να φιλήσει τα γεννητικα της οργανα.

(Το τυπικο της προσκυνησης συνεχιστηκε αναλλοιωτο μεχρι που την καθαιρεσαν σε ηλικια 81 ετων).
Ψιλοφέικ εξοχότης ήταν η Κινέζα, οπότε καλώς και την καθαίρεσαν.

Άλλο η ένδειξη σεβασμού και άλλο τα λαϊκά προσκυνήματα από τον οποιονδήποτε τυχαίο.
Koιτα η τυπισα ηταν η ερωμενη του Αυτοκράτορα που τελικα πατησε τσοκαρο στο Παλατι και εγινε Αυτοκράτειρα. Η συνηθεια της εμεινε απο το χαρέμι που ηταν με τις αλλες παλλακιδες. Η τουλαχιστον αυτο λενε οι ιστορικοι οτι εκει βασιζεται η εμμονη της με το συγκεκριμενο τυπικο.

Τωρα βεβαια να φιλας τα γεννητικα οργανα μιας 80χρονης δεν νομιζω οτι ειναι και το ωραιοτερο πραγμα του κοσμου.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 04 Ιούλ 2022, 00:30

hellegennes έγραψε:
03 Ιούλ 2022, 23:17
Μετά από χρόνια σκέψης, εσωτερικής πάλης και πιέσεων, αποφάσισα να προβώ στο μεγάλο βήμα και να αλλάξω τις αντωνυμίες μου. Από εδώ και στο εξής, δεν ανήκω στις cis binary αντωνυμίες που όλοι ξέρουμε.

Μάλιστα απλοποιούνται εξόχως, αφού πλέον δεν θέλω να λένε για μένα "αυτός", "εκείνος" "του", "τον", αλλά "η αυτού εξοχότης" και "η αυτού μεγαλειότης". Παράδειγμα κειμένου στην αρχική μορφή και με αλλαγή:

O Hellegennes είναι μια πολυεπίπεδη προσωπικότητα, με απίστευτα προσόντα και αρμόζει σ' αυτόν ο μέγιστος σεβασμός. Στον ελεύθερο χρόνο του ασχολείται με συλλογή χοροεσπερίδων.

Η αυτού εξοχότης Hellegennes είναι μια πολυεπίπεδη προσωπικότητα, με απίστευτα προσόντα και αρμόζει στην αυτού μεγαλειότητά του ο μέγιστος σεβασμός. Στον ελεύθερο χρόνο της αυτού εξοχότητος, η μεγαλειότητά του ασχολείται με συλλογή χοροεσπερίδων.


Σας γνωρίζω ότι κάθε απόπειρα αναφοράς στο πρόσωπό μου με διαφορετικό τρόπο θα εκλαμβάνεται ως καθύβριση. Ευχαριστώ για τον χρόνο γκας*.



* τροποποιημένη αντωνυμία αντί του παλιού "σας", ώστε να συμπεριλαμβάνονται όλες οι διαφορετικότητες.
Θυμαμαι πριν απο καποια χρονια που ειχα αποθηκευσει σε ψηφιακη μορφη ενα βιβλιαρακι με την γραμματικη της λευκορωσικης
γλωσσας καθως προσπαθουσα να μαθω λευκορωσικα.

Θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι τα επιθετα και τα ουσιαστικα ειχαν τεσσερα γενη (ναι καλα διαβασες :lol::lol: )
αρσενικο θυληκο ουδετερο και το λεγομενο κοινο γενος αν θυμαμαι καλα.

Μαλιστα θυμαμαι και τις προσπαθειες μου να προφερω σωστα το λευκορωσικο γραμμα Ў, ў ενω επρεπε να απομνημονευσω και
τις εφτα πτωσεις που ειχαν τα λευκορωσικα μεταξυ των οποιοων και η κλητικη και επισης τα λευκορωσικα εχουν a στερητικο
οπως στα ελληνικα.

Δεν ξερω βεβαια σε ποιο γενος θες να ανηκεις αρσενικο θυληκο ουδετερο η κοινο αλλα η αυτου εξοχοτης λευκορωσος προεδρος
Αλεξαντρ Λουκασενκο εκανε την εξης περιφημη δηλωση σχετικα με τις ομοφυλοφιλικες προτιμησεις του Γερμανου υπουργου
εξωτερικων Γκυντερ Βεστερβελε που αποκαλεσε τον Λουκασενκο δικτατορα:"Καλυτερα να ειμαι δικτατορας παρα ομοφυλοφιλος"

Αυτες οι σκεψεις που απασχολουν το μυαλο σου ειναι τα αποκαλουμενα first world problems. :102:

Summon killzone dna replication εσεις τι λετε εχετε να προσθεσετε κατι; :003:

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος plouf την 04 Ιούλ 2022, 00:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιούλ 2022, 00:30

talaipwros έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:28
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:26

φυσικα, εαν ειχαν αυτισμο οι παραπανω θα ειχαν μια καποια δικαιολογια, στην πραγματικοτητα ομως προκειται για ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ.

Οσο για σενα, αναρωτιεμαι ποια ειναι η δικαιολογια σου που ασχολεισαι μ ενα σχημα λογου που καλως η κακως χρησιμοποιω, παραβλεποντας τις ηλιθιες και παιδαριωδεις καφριλες στις οποιες καλουμαι να απαντησω, Αυτιστικος μηπως;
κριμα

Ναι, παιχτο μου και θιγμενος τωρα, και κατι τι υπερανω. Με συγκινησες τι να πω.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27085
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Ιούλ 2022, 00:30

hellegennes έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:26
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:24
Εχω την εντυπωση οτι δε λεει αυτο ακριβως αλλα whatever rocks your excellency's boat mate... your excellency.
Fixed
Τουλαχιστον δέχεσαι να σε αποκαλουμε "Γαληνότατο" (Serene Highness) ?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Ιούλ 2022, 00:31

Μπήκα να αποδώσω τα σέβη μου στον μακαβριότατο.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27085
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Ιούλ 2022, 00:32

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:31
Μπήκα να αποδώσω τα σέβη μου στον μακαβριότατο.
Γιατι εγινε Αρχιδεπίσκοπος σορρυ Αρχιεπισκοπος ηθελα να πω και τον αποκαλεις Μακαριωτατο? :003:
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 04 Ιούλ 2022, 00:35

George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:29
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:25
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:13


Δεν ξερω αν ειναι πρέπον αλλα θυμηθηκα το τελετουργικο που επεβαλλε η Αυτοκρατειρα Γου Ζαο της Κινας στην προσκυνηση της.

Επρεπε οποιος την επισκεπτόταν να προσκυνησει 9 φορές με το κεφάλι στο χώμα και μετα να φιλήσει τα γεννητικα της οργανα.

(Το τυπικο της προσκυνησης συνεχιστηκε αναλλοιωτο μεχρι που την καθαιρεσαν σε ηλικια 81 ετων).
Ψιλοφέικ εξοχότης ήταν η Κινέζα, οπότε καλώς και την καθαίρεσαν.

Άλλο η ένδειξη σεβασμού και άλλο τα λαϊκά προσκυνήματα από τον οποιονδήποτε τυχαίο.
Koιτα η τυπισα ηταν η ερωμενη του Αυτοκράτορα που τελικα πατησε τσοκαρο στο Παλατι και εγινε Αυτοκράτειρα. Η συνηθεια της εμεινε απο το χαρέμι που ηταν με τις αλλες παλλακιδες. Η τουλαχιστον αυτο λενε οι ιστορικοι οτι εκει βασιζεται η εμμονη της με το συγκεκριμενο τυπικο.

Τωρα βεβαια να φιλας τα γεννητικα οργανα μιας 80χρονης δεν νομιζω οτι ειναι και το ωραιοτερο πραγμα του κοσμου.
Γιατί να μου κάνει εντύπωση η εμμονή μιας 80χρονης με αντρικό σκεπτικό; Οι εξοχότητες δεν έχουν φύλο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 04 Ιούλ 2022, 00:38

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:29
hellegennes έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:26
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:24
Εχω την εντυπωση οτι δε λεει αυτο ακριβως αλλα whatever rocks your excellency's boat mate... your excellency.
Fixed
ενταξει Μπακαλογιοτατε
Δεν περίμενα κάτι άλλο από σένα πέρα από υποκρισία.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλλάζω τις αντωνυμίες μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιούλ 2022, 00:40

hellegennes έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:38
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:29
hellegennes έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 00:26


Fixed
ενταξει Μπακαλογιοτατε
Δεν περίμενα κάτι άλλο από σένα πέρα από υποκρισία.
Oυτε γω απο σενα αλλο απο καθαρη βλακεια.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εναλλακτικές επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών