O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Παραφυσική, μεταφυσικά, ανεξήγητα φαινόμενα
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 09 Ιούλ 2022, 13:57

Ασέβαστος έγραψε:
09 Ιούλ 2022, 08:11
Cecily Anne έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 21:11
Feindflug έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 21:05
Τύπε, σαν γκόμενα κάνεις.

- Θέλω να σας πω κάτι, αλλά δεν σας το λέω.

Λοιπόν, άκου και από εμένα μια όκαλτ αποκάλυψη:

Τις μηχανές στα εργοστάσια παραγωγής, τις βάφουνε συνήθως πράσινες ή πορτοκαλί γιατί αυτά τα χρώματα είναι ξεκούραστα για το μάτι!!!

Το πιστεύεις τι σκέφτηκε η όκαλτ ελίτ, για να δουλεύουμε άπειρες ώρες για αυτούς;

Άκου και το άλλο:

Οι εταιρείες θέλουν να πουλάνε τα προϊόντα τους για να έχουν κέρδη, γι' αυτόν τον λόγο προσπαθούν να σε πείσουν μέσω των διαφημίσεων!!!!

Φτάνει πια! Σταματήστε να αγοράζετε προϊόντα και να ενισχύετε την σατανομαζοχοαποκρυφιστική ελίτ! Ζήστε μόνο με ληγμένα κρουασάν και ρέγκε!!!
Πλάκα πλάκα δεν έχω πετύχει κανένα πράσινο ή πορτοκαλί μηχάνημα εντός παραγωγής, συνήθως είναι όλα ανοξείδωτα και χωρίς βαφή :p2: Και στα χημεία παίζει άπειρα το λευκό-μπλε. Το εποξειδικό δάπεδο όμως είναι πράσινο, οπότε μπορεί να έχει κάποια βάση όλο αυτό. Και τώρα που το ξανασκέφτομαι, πολλά μικροεργαλεία που επενδύουν γυαλί είναι πορτοκαλί. Πχ τα πουάρ είναι συνήθως πορτοκαλί. Τί λες τώρα, έβρασα.
ειναι ινοξ, γιατι τα χημικα θα κατεστρεφαν οποιοδηποτε χρωμα, τσαμπα κοπος.

για μη-χημικες εφαρμογες, θα ελεγα οτι το πιο κοινο χρωμα ειναι το λευκο, για να φαινονται αμεσα διαρροες η οτι.
Ναι αυτό το χρώμα !!!! Δεν μου ερχόταν η λέξη! Σαν την κουζίνα μου ήθελα να γράψω αλλά δεν ξέρει την κουζίνα μου. :smt005:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68618
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Ιούλ 2022, 14:08

Κάτι μου θύμιζε ο Pitt σ' αυτές τις φωτο και τελικώς το συγκεκριμενοποίησα. Τον Βowie.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 09 Ιούλ 2022, 14:34

jason0 έγραψε:
07 Ιούλ 2022, 02:01
Ε πες μας και σε μας που δεν ανηκουμε στην αδελφότητα σας των τριών
Πιστευεις οτι έχει πραγματικά σπάνια ασθένεια;
Το είπες ειρωνικά;
Εικόνα

Βάζω και μετάφραση του google για πιο ευκολία γιατί η σελίδα είναι λίγο καρναβάλι.
Κλινικές πληροφορίες

Μια οπτική αγνοσία συνήθως λόγω εγκεφαλικής βλάβης και χαρακτηρίζεται από αδυναμία αναγνώρισης γνωστών προσώπων και σε ορισμένες περιπτώσεις το δικό του πρόσωπο.
Αδυναμία αναγνώρισης ή ερμηνείας αντικειμένων από την όραση.
Μειωμένη ικανότητα αναγνώρισης άλλων ανθρώπινων προσώπων ελλείψει διαταραχής της όρασης. Μπορεί να είναι μια συγγενή διαταραχή ή το αποτέλεσμα του εγκεφαλικού τραυματισμού.
Την αδυναμία αναγνώρισης ενός γνωστού προσώπου ή να μάθουν να αναγνωρίζουν νέα πρόσωπα. Αυτή η οπτική αγνωσία συνδέεται συχνότερα με βλάβες που περιλαμβάνουν τις διασταυρωμένες περιοχές μεταξύ των χρονικών και ινιακών λοβών. Η πλειονότητα των περιπτώσεων σχετίζεται με διμερές αλλοιώσεις, ωστόσο η μονομερή βλάβη στο σωστό ινστιτούτο-χρονικό φλοιό έχει επίσης συσχετιστεί με αυτή την κατάσταση. (Από τον Cortex 1995 Ιουνίου, 31 (2): 317-29).
Η οπτική αγνωσία μπορεί να επεκταθεί και σε αντικείμενα και μέρη του σώματός σου. Υπάρχει ένα διήγημα από έναν ψυχίατρο, αυτόν που έγραψε και αυτό
Εικόνα

και είναι το

Εικόνα

Φαντάσου να κοιτάζεσαι στον καθρέφτη και θέλοντας να βγάλεις το καπέλο σου, να κάνεις την κίνηση από το λαιμό σου και να τον τραβάς προα τα πάνω νομίζοντας ότι θα βγάλεις το καπέλο.

Υ.Γ. Μπράβο σου που δεν εξοργίζεσαι με τον προκλητικό λόγο. :wink
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος John Dear την 09 Ιούλ 2022, 15:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12129
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 09 Ιούλ 2022, 15:38

Στύγιος έγραψε:
09 Ιούλ 2022, 04:18
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς ,αλλά σε μένα "κρασάρει" ο σκληρός. Έρχονται μαθητές -μαθήτριες να με χαιρετίσουν μετά από 5-6 χρόνια και δε θυμάμαι καν αν τους είχα στο σχολείο :smt017

Βγάλτε με σε σύνταξη πληζ .
Εισαι σιγουρος οτι ηταν δικοι σου μαθητες;
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 09 Ιούλ 2022, 15:41

Thor έγραψε:
09 Ιούλ 2022, 15:38
Στύγιος έγραψε:
09 Ιούλ 2022, 04:18
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς ,αλλά σε μένα "κρασάρει" ο σκληρός. Έρχονται μαθητές -μαθήτριες να με χαιρετίσουν μετά από 5-6 χρόνια και δε θυμάμαι καν αν τους είχα στο σχολείο :smt017

Βγάλτε με σε σύνταξη πληζ .
Εισαι σιγουρος οτι ηταν δικοι σου μαθητες;
Tι να σε πω παιδάκι μ'; Είναι κι αυτό το έμενταλ που με ταλαιπωρεί. :smt017

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12129
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 09 Ιούλ 2022, 15:48

Στύγιος έγραψε:
09 Ιούλ 2022, 15:41
Thor έγραψε:
09 Ιούλ 2022, 15:38
Στύγιος έγραψε:
09 Ιούλ 2022, 04:18
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς ,αλλά σε μένα "κρασάρει" ο σκληρός. Έρχονται μαθητές -μαθήτριες να με χαιρετίσουν μετά από 5-6 χρόνια και δε θυμάμαι καν αν τους είχα στο σχολείο :smt017

Βγάλτε με σε σύνταξη πληζ .
Εισαι σιγουρος οτι ηταν δικοι σου μαθητες;
Tι να σε πω παιδάκι μ'; Είναι κι αυτό το έμενταλ που με ταλαιπωρεί. :smt017
κοφτο,μουχλιασμενο ειναι;
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 11 Ιούλ 2022, 15:43

Στύγιος έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 20:57
Νon4me έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 20:52
Στύγιος έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 20:51
Γιατί ρε παιδιά σας παραξενεύει; Το μυαλό φθίνει με την πάροδο του χρόνου. Γω σε κάνα 2-3 τμήματα που έμπαινα καν για 2 ώρες , διάβαζα κατάλογο γιατί δε θυμόμουν τους μαθητές ανάμεσα στους 180 που είχα.
Δεν αναγνωριζει οικείους λεει το λινκ ρε γητευτη των επαλ . οχι μερικους στους 300.000 μαθητες του .
Ρε χαμένε ,σε Γυμνάσιο είμαι, κι οι μαθητές οικείοι είναι . 6 ώρες τη μέρα ,θες δε θες ,τους βλέπεις και στην τάξη και στην εφημερία.
Αργοπορημενα μεν . τωρα το είδα δε .

Οικειοι ειναι ναι αλλα οχι οπως τα κοντινα προσωπα που λεει το λινκ . αλλο η βουρτσα αλλο ο χορος στο σύνταγμα .

εδιτ το επαλ δεν το ειπα υποτιμητικά , αλλα αν θυμαμαι καλα κατι κομενακια επαλιτισες ( κομμωτριες ? ) καπου καπως καποτε σε πασπατευαν παντρεμένο ανθρωπο με τόσα παιδια . :oops:

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 28702
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 23 Ιούλ 2022, 20:06

20 Ιουλ. 22
Μπραντ Πιτ: Φόρεσε τη φούστα του και πήγε στην πρεμιέρα της τελευταίας του ταινίας - Κομψός, χαριτωμένος και πάντα σέξι.
Ό,τι κι αν φορέσει, ο Μπραντ Πιτ ποτέ δεν απογοητεύει τους θαυμαστές και τις θαυμάστριές του. Αυτή τη φορά εμφανίστηκε με φούστα.


Εικόνα

Με ένα ζευγάρι αρβυλάκια συνδύασε την ενδυματολογική του επιλογή ο Αμερικανός ηθοποιός Μπραντ Πιτ που επέλεξε να φορέσει μια ασύμμετρη φούστα για να πάει στην πρεμιέρα της τελευταίας του ταινίας στο Βερολίνο.

Ο Πιτ βρίσκεται σε περιοδεία για την προώθηση της νέας του ταινίας "Bullet Train".

Εικόνα
Ο Μπραντ Πιτ τράβηξε όλα τα βλέμματα στο Βερολίνο.

Το περασμένο Σαββατοκύριακο ο ηθοποιός βρέθηκε στο Βερολίνο για την επίσημη πρεμιέρα στη γερμανική πρωτεύουσα και έκανε για άλλη μια φορά τα φλας των φωτογράφων να αστράψουν, επιλέγοντας να εμφανιστεί με φούστα και αρβύλες.



Ο πάντα σέξι ηθοποιός περπάτησε στο κόκκινο χαλί φορώντας μία καφέ λινή φούστα ως το γόνατο, που συνδύασε με μαύρες αρβύλες, λινό ροζ πουκάμισο με ανοιχτά τα πάνω κουμπιά και μια λινή μαύρη ζακέτα σε φαρδιά γραμμή.

Εικόνα

Στην κωμωδία που σκηνοθετεί ο Ντέιβιντ Λιτς, παίζουν εκτός από τον Μπραντ Πιτ οι Σάντρα Μπούλοκ, Τζόι Κινγκ και Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον.

Εικόνα

Μετά το ροδακινί κουστούμι που είχε επιλέξει να φορέσει τις προηγούμενες μέρες, και πάλι για τις ανάγκες της προώθησης της ταινίας, κατάφερε και με αυτή την ενδυματογική επιλογή να κάνει τους πάντες να μιλούν για αυτόν.
https://www.thetoc.gr/diethni/article/m ... anta-sexi/

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εναλλακτικές επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών