O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Παραφυσική, μεταφυσικά, ανεξήγητα φαινόμενα
Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23280
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 08 Ιούλ 2022, 21:01

Εικόνα
Ζούμε σε μια οικονομία.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 08 Ιούλ 2022, 21:04

Όποιος έχει τη μύγα ,να τη φέρει πίσω.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14694
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 08 Ιούλ 2022, 21:05

Τύπε, σαν γκόμενα κάνεις.

- Θέλω να σας πω κάτι, αλλά δεν σας το λέω.

Λοιπόν, άκου και από εμένα μια όκαλτ αποκάλυψη:

Τις μηχανές στα εργοστάσια παραγωγής, τις βάφουνε συνήθως πράσινες ή πορτοκαλί γιατί αυτά τα χρώματα είναι ξεκούραστα για το μάτι!!!

Το πιστεύεις τι σκέφτηκε η όκαλτ ελίτ, για να δουλεύουμε άπειρες ώρες για αυτούς;

Άκου και το άλλο:

Οι εταιρείες θέλουν να πουλάνε τα προϊόντα τους για να έχουν κέρδη, γι' αυτόν τον λόγο προσπαθούν να σε πείσουν μέσω των διαφημίσεων!!!!

Φτάνει πια! Σταματήστε να αγοράζετε προϊόντα και να ενισχύετε την σατανομαζοχοαποκρυφιστική ελίτ! Ζήστε μόνο με ληγμένα κρουασάν και ρέγκε!!!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70111
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Ιούλ 2022, 21:10

To να κάνει ένας διάσημος ηθοποιός/sex symbol της εμβέλειας του Brad Pitt μια καλλιτεχνική φωτογράφιση μόδας (που σπάνια είναι κοινότυπες) το βλέπω σαν έναν ακόμη ρόλο και τίποτα περισσότερο.

Από εκεί και πέρα, το κάθε τι είναι γκεσταλτ.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 08 Ιούλ 2022, 21:11

Feindflug έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 21:05
Τύπε, σαν γκόμενα κάνεις.

- Θέλω να σας πω κάτι, αλλά δεν σας το λέω.

Λοιπόν, άκου και από εμένα μια όκαλτ αποκάλυψη:

Τις μηχανές στα εργοστάσια παραγωγής, τις βάφουνε συνήθως πράσινες ή πορτοκαλί γιατί αυτά τα χρώματα είναι ξεκούραστα για το μάτι!!!

Το πιστεύεις τι σκέφτηκε η όκαλτ ελίτ, για να δουλεύουμε άπειρες ώρες για αυτούς;

Άκου και το άλλο:

Οι εταιρείες θέλουν να πουλάνε τα προϊόντα τους για να έχουν κέρδη, γι' αυτόν τον λόγο προσπαθούν να σε πείσουν μέσω των διαφημίσεων!!!!

Φτάνει πια! Σταματήστε να αγοράζετε προϊόντα και να ενισχύετε την σατανομαζοχοαποκρυφιστική ελίτ! Ζήστε μόνο με ληγμένα κρουασάν και ρέγκε!!!
Πλάκα πλάκα δεν έχω πετύχει κανένα πράσινο ή πορτοκαλί μηχάνημα εντός παραγωγής, συνήθως είναι όλα ανοξείδωτα και χωρίς βαφή :p2: Και στα χημεία παίζει άπειρα το λευκό-μπλε. Το εποξειδικό δάπεδο όμως είναι πράσινο, οπότε μπορεί να έχει κάποια βάση όλο αυτό. Και τώρα που το ξανασκέφτομαι, πολλά μικροεργαλεία που επενδύουν γυαλί είναι πορτοκαλί. Πχ τα πουάρ είναι συνήθως πορτοκαλί. Τί λες τώρα, έβρασα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13406
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 08 Ιούλ 2022, 23:16

Thor έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 13:34
Πασιφάη έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 01:53
Thor έγραψε:
07 Ιούλ 2022, 17:41
Κι εμείς που καταλάβαμε, τι καταλάβαμε;
Για πες, διότι εμείς που δεν καταλάβαμε, γιατί πρέπει ντε και σώνει να καταλάβουμε το ακαταλαβίστικο και ηλίθιο; Κλαίω ρε. :smt005:
Μία καλή μπάζα έκανε διαφημιζοντας προϊόντα.
Αυτό που κατάλαβες,είναι το λογικό. Αν μη τι άλλο, Θωρ, γιέ του Όντιν. :D
Άλλες συνομωσιολογικές παπάρες, προσωπικά τις διαβάζω και γελάω. Ασχέτως αν συμπαθώ το ατομάκι που τις ''προβάρει ''δω μέσα.

Αχ ρε Μόρισσον.. Με κατέστρεψες. :003::lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13406
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 08 Ιούλ 2022, 23:23

Ασέβαστος έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 08:51
Πασιφάη έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 01:53
Thor έγραψε:
07 Ιούλ 2022, 17:41
Κι εμείς που καταλάβαμε, τι καταλάβαμε;
Για πες, διότι εμείς που δεν καταλάβαμε, γιατί πρέπει ντε και σώνει να καταλάβουμε το ακαταλαβίστικο και ηλίθιο; Κλαίω ρε. :smt005:
εμεις που καταλαβαμε οτι οσοι "καταλαβαινουν" ειναι απλα ηλιθιοι ψεκ, περιμενουμε να μας διαφωτισουν, να μας πουν τι καταλαβαν για να τους κογιοναρουμε.

αλλα καταλαβαν οτι δεν τους παιρνει, και συρθηκαν στη σπηλια τους, και χασαμε τη διασκεδαση μας. :a040:
Άστο. Έχω πρώτη ξαδέρφη που μου είχε πρήξει τα παπάρια καθ'όλη τη διάρκεια της καραντίνας, με τσιπάκια, λουσιφεράσες, (πως διάολο, τις λένε..) και ό,τι άλλη θεματική μαλακία μπορείς να φανταστείς. Νόσησε, παρ'όλίγον να τη διασωληνώσουν, τη γλύτωσε και..συνεχίζει ακάθεκτη. Το τι μπινελίκι της έχω ρίξει, δεν φαντάζεσαι. Ομηρικοί οι καυγάδες μας. Τιτανομαχία ρε φίλε στο μουρλόσογο.
Τουλάχιστον η δική μου μούρλα έχει ένα επίπεδο. :a015::D
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24557
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 09 Ιούλ 2022, 02:07

Δεν ήθελα να πω "βλαχεμπουρες"

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 09 Ιούλ 2022, 03:43

vantono έγραψε:
07 Ιούλ 2022, 10:00
gassim έγραψε:
07 Ιούλ 2022, 09:52
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
07 Ιούλ 2022, 09:15
Καταρχάς ο Μπράντ είναι μέτριος ηθοποιός που πρέπει να του το αναγνωρίσουμε, προσπαθεί. Κατά δεύτερον, ο Μπραντ έχει κάνει φοβερές ταινίες ακολουθώντας όχι την πεπατημένη καταξιωμένων σταρ όπως ο Κρουζ μα μια προσέγγιση περισσότερο βαθιά που έχει εγγυηθεί την υστεροφυμία του.
Η φωτογράφιση για μένα είναι έξοχη και τολμηρή. Όλοι, τέλος, πάσχουμε από κάποια προσωπική σπάνια ασθένεια. Αυτή των συναδέλφων του ονομάζεται ναρκισσιστική διαταραχή. Ο Μπραντ φαίνεται να πηγαίνει προς μια διαφορετική κατεύθυνση.
Ε καλά όχι και μέτριος.....
Καλύτερος από τον Κρουζ είναι, για μένα. Ο Κρουζ σε κατι μισσιον ιμποσιμπλ και λοιπά τύπου δράσης, δεν βλέπεται καν. Για κατι "μάτια ερμητικά κλειστά", αντε και "τελευταιος σαμουράι" καλός ειναι.
Οκ, και στη συνεντευξη με ενα βρυκόλακα ηταν τοπ, αλλά εκει έσπειραν και οι δύο!
Ο Κρουζ είναι κακός ηθοποιός, όχι απλώς μέτριος. Ο Μπραντ Πιτ είναι οκέι, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Αν δεν ήταν όμορφος δεν θα είχε πάει πουθενά η καριέρα του.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 09 Ιούλ 2022, 03:52

BigChiefWahoo έγραψε:
07 Ιούλ 2022, 13:48
Ναι στις ωοθήκες σου,αλλά μην μένεις μόνο στο GQ.
Στο σούπερ μάρκετ δεν πας ; Στο φαρμακείο ; Σε καταστήματα οπτικών ;
Πας,αλλά είσαι τόσο υπνωτισμένη που δεν βλέπεις ότι ακόμη και εκεί υπάρχει το μήνυμα.
Το ότι δεν έχεις την ικανότητα (ακόμα) να το δεις,δεν σημαίνει ότι δεν έχει περαστεί στο υποσυνείδητό σου.
Έστω ότι ισχύουν όλα αυτά, αν και θεωρώ ότι όλα αυτά είναι μπούρδες, και ας σε συμπαθώ πολύ. Είναι ένα θέμα στο οποίο έχουμε τελείως αντίθετη άποψη. Για χάρη συζήτησης όμως έστω ότι ισχύουν. Τι νόημα έχουν, απ' την μία, αλλά απ' την άλλην πώς μπορούν να έχουν και νόημα απ' την στιγμή που δεν τα αναγνωρίζουμε; Ο εγκέφαλός μου δεν θα δει ποτέ, συνειδητά ή υποσυνείδητα, το μάτι του Κραλ ή ό,τι λες ότι είναι παντού, απ' την στιγμή που δεν το γνωρίζει σαν σχήμα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 09 Ιούλ 2022, 04:18

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς ,αλλά σε μένα "κρασάρει" ο σκληρός. Έρχονται μαθητές -μαθήτριες να με χαιρετίσουν μετά από 5-6 χρόνια και δε θυμάμαι καν αν τους είχα στο σχολείο :smt017

Βγάλτε με σε σύνταξη πληζ .

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16628
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 09 Ιούλ 2022, 04:26

Στύγιος έγραψε:
09 Ιούλ 2022, 04:18
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς ,αλλά σε μένα "κρασάρει" ο σκληρός. Έρχονται μαθητές -μαθήτριες να με χαιρετίσουν μετά από 5-6 χρόνια και δε θυμάμαι καν αν τους είχα στο σχολείο :smt017

Βγάλτε με σε σύνταξη πληζ .
ποσους εχεις δει μεχρι τωρα στην φυτεια σου;

πολλους... αμα είχες τσιπαριστεί μια RΟΜαϊκή μνήμη 10 τερατομπίτιων δεν θα τανε η μνήμη σου μπιτ για μπιτ!

:smt033
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32795
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 09 Ιούλ 2022, 08:11

Cecily Anne έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 21:11
Feindflug έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 21:05
Τύπε, σαν γκόμενα κάνεις.

- Θέλω να σας πω κάτι, αλλά δεν σας το λέω.

Λοιπόν, άκου και από εμένα μια όκαλτ αποκάλυψη:

Τις μηχανές στα εργοστάσια παραγωγής, τις βάφουνε συνήθως πράσινες ή πορτοκαλί γιατί αυτά τα χρώματα είναι ξεκούραστα για το μάτι!!!

Το πιστεύεις τι σκέφτηκε η όκαλτ ελίτ, για να δουλεύουμε άπειρες ώρες για αυτούς;

Άκου και το άλλο:

Οι εταιρείες θέλουν να πουλάνε τα προϊόντα τους για να έχουν κέρδη, γι' αυτόν τον λόγο προσπαθούν να σε πείσουν μέσω των διαφημίσεων!!!!

Φτάνει πια! Σταματήστε να αγοράζετε προϊόντα και να ενισχύετε την σατανομαζοχοαποκρυφιστική ελίτ! Ζήστε μόνο με ληγμένα κρουασάν και ρέγκε!!!
Πλάκα πλάκα δεν έχω πετύχει κανένα πράσινο ή πορτοκαλί μηχάνημα εντός παραγωγής, συνήθως είναι όλα ανοξείδωτα και χωρίς βαφή :p2: Και στα χημεία παίζει άπειρα το λευκό-μπλε. Το εποξειδικό δάπεδο όμως είναι πράσινο, οπότε μπορεί να έχει κάποια βάση όλο αυτό. Και τώρα που το ξανασκέφτομαι, πολλά μικροεργαλεία που επενδύουν γυαλί είναι πορτοκαλί. Πχ τα πουάρ είναι συνήθως πορτοκαλί. Τί λες τώρα, έβρασα.
ειναι ινοξ, γιατι τα χημικα θα κατεστρεφαν οποιοδηποτε χρωμα, τσαμπα κοπος.

για μη-χημικες εφαρμογες, θα ελεγα οτι το πιο κοινο χρωμα ειναι το λευκο, για να φαινονται αμεσα διαρροες η οτι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32795
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 09 Ιούλ 2022, 08:15

Πασιφάη έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 23:23


Άστο. Έχω πρώτη ξαδέρφη που μου είχε πρήξει τα παπάρια καθ'όλη τη διάρκεια της καραντίνας, με τσιπάκια, λουσιφεράσες, (πως διάολο, τις λένε..) και ό,τι άλλη θεματική μαλακία μπορείς να φανταστείς. Νόσησε, παρ'όλίγον να τη διασωληνώσουν, τη γλύτωσε και..συνεχίζει ακάθεκτη. Το τι μπινελίκι της έχω ρίξει, δεν φαντάζεσαι. Ομηρικοί οι καυγάδες μας. Τιτανομαχία ρε φίλε στο μουρλόσογο.
Τουλάχιστον η δική μου μούρλα έχει ένα επίπεδο. :a015::D
ναι αλλα εσυ τη μπινελικωνεις, το φχαριστιεσαι.

εμενα που ερχονται δω στο μαγαζι πελατες-χασομερηδες και μου πρηζουν τα σκωτια με οτι μαλακια μπορεις να φανταστεις, δεν μπορω να τους μπινελικωσω κιολας για να μην τους χασω απο πελατες.

οποτε εχω εδω τους συνφορουμιτες να κοροιδευω να βγαζω το αχτι μου.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13406
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: O Brad Pitt πάσχει από σπάνια πάθηση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 09 Ιούλ 2022, 13:47

Ασέβαστος έγραψε:
09 Ιούλ 2022, 08:15
Πασιφάη έγραψε:
08 Ιούλ 2022, 23:23


Άστο. Έχω πρώτη ξαδέρφη που μου είχε πρήξει τα παπάρια καθ'όλη τη διάρκεια της καραντίνας, με τσιπάκια, λουσιφεράσες, (πως διάολο, τις λένε..) και ό,τι άλλη θεματική μαλακία μπορείς να φανταστείς. Νόσησε, παρ'όλίγον να τη διασωληνώσουν, τη γλύτωσε και..συνεχίζει ακάθεκτη. Το τι μπινελίκι της έχω ρίξει, δεν φαντάζεσαι. Ομηρικοί οι καυγάδες μας. Τιτανομαχία ρε φίλε στο μουρλόσογο.
Τουλάχιστον η δική μου μούρλα έχει ένα επίπεδο. :a015::D
ναι αλλα εσυ τη μπινελικωνεις, το φχαριστιεσαι.

εμενα που ερχονται δω στο μαγαζι πελατες-χασομερηδες και μου πρηζουν τα σκωτια με οτι μαλακια μπορεις να φανταστεις, δεν μπορω να τους μπινελικωσω κιολας για να μην τους χασω απο πελατες.

οποτε εχω εδω τους συνφορουμιτες να κοροιδευω να βγαζω το αχτι μου.
Σε νοιώθω.
Σήμερα την πήρα τηλ για τα γενέθλιά της και σκοτωνόμασταν 10.30 το πρωί, με τις μαλακίες της. Ο Φριτς δίπλα μου, έφριξε.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εναλλακτικές επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών