Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Παραφυσική, μεταφυσικά, ανεξήγητα φαινόμενα
Καdy
Δημοσιεύσεις: 1978
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 13:25

Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καdy » 12 Αύγ 2023, 20:28

Από μικρός θυμάμαι άκουγα, ότι η ηλιοθεραπεία (έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία) και το μπάνιο στην αρμύρα της θάλασσας, δίνουν υγεία και σε προστατεύουν από τα κρυολογήματα το χειμώνα και τους ρευματισμούς στα γεράματα και άλλα παρόμοια μυθεύματα.

Προσέξτε τη λέξη που διάλεξαν: “ηλιοθεραπεία”, νομίζεις και η καρκινογόνος ηλιακή ακτινοβολία σε θεραπεύει από οτιδήποτε. Επικράτησε μάλιστα, ότι η παρατεταμένη έκθεση του γυμνού σώματος στον ήλιο και τα αμφιβόλου ποιότητος χημικά αντηλιακά που αλείφονται όλες και όλοι κάνει πολύ καλό, γιατί το λέει τουλάχιστον το 95% των γιατρών (τόσοι έλεγαν δήθεν ότι τα εμβόλια του κορωνοϊού σώζουν).

Λοιπόν, με δύο λόγια, η παρατεταμένη έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία, κάνει κακό, ειδικά όταν το δέρμα δεν καλύπτεται από κάποιο ρούχο. Επίσης, η εμβάπτιση στο αλμυρό νερό της θάλασσας κάνει κακό διότι το αλμυρό νερό, είναι γεμάτο με αρνητική οργονική ενέργεια (οργόνη θανάτου DOR).

Η ζωή πάνω στον πλανήτη Γη υπάρχει, επειδή όλη σχεδόν η αρνητική οργονική ενέργεια (DEATH ORGON) έχει αιχμαλωτισθεί στα νερά των ωκεανών παράγοντας αλάτι, που σύμφωνα με τον Πλούταρχο, οι αρχαίοι Αιγύπτιοι και οι αρχαίοι Έλληνες, ονόμαζαν αφρό του Τυφώνα (του Σκότους).

Κατά την αρχαιότητα και μέχρι το 1750 μ. Χ. περίπου (όταν δημιουργήθηκαν οι Ιλλουμινάτι), το μπάνιο στη θάλασσα εθεωρείτο τετελεσμένα βλαπτικό, τα ψάρια του αλμυρού νερού τροφή βλαβερή και κακής ποιότητος, η θάλασσα κάτι αφύσικο και βρώμικο και μόνο σε έσχατη ανάγκη, ναυτικοί και εργάτες που δούλευαν σε παραθαλάσσια έργα, βουτούσαν στο νερό και κολυμπούσαν σε αυτό. Το κολύμπι όλοι το προτιμούσαν σε λίμνες και ποτάμια με γλυκό νερό, χωρίς μάλιστα να αποτελεί εθνικό καλοκαιρινό σπορ και διασκέδαση όλων των κατοίκων του πλανήτη. Στη θάλασσα κολυμπούσαν μόνο από ανάγκη και το θεωρούσαν αναγκαίο κακό.

Μετά λοιπόν το 1750 μ. Χ., με την παγκόσμια επίθεση της Λευκής Αδελφότητας εναντίον της Μαύρης, με σκοπό να επιβάλει το δικό της τρόπο ζωής σε όλο τον πλανήτη, ώστε να επιβάλει την συγκράτηση της αύξησης του παγκόσμιου πληθυσμού και την επιβολή της νέας τάξης των πραγμάτων έναντι της παλιάς, άρχισε η προπαγάνδα του χόμπυ των μπάνιων στη θάλασσα μαζικά και μάλιστα το έλεγαν όλοι οι μεγάλοι επιστήμονες, που μέχρι τότε έλεγαν ακριβώς το αντίθετο. Σκοπός η συγκράτηση της αύξησης του πληθυσμού, λόγω των προβλημάτων υγείας που προκαλούσε το μπάνιο στη θάλασσα.

Οι χρονολογίες που δίνω και αυτά που έλεγαν στην αρχαία Ελλάδα για το πόσο ανθυγιεινό είναι το θαλασσινό νερό, είναι δεδομένα και μπορείτε να τα βρείτε με μία απλή έρευνα στο διαδίκτυο. Αυτά που λέω για την οργόνη του θανάτου και την αρνητική ενέργεια που όταν διοχετευθεί μέσα σε γλυκό νερό προκαλεί την δημιουργία άλατος, τα λέω μόνο εγώ και δεν υποστηρίζονται από “επιστημονικές μελέτες”, ούτε έχουν “θεολογική ορθότητα”, όπως πάντα.

Ωστόσο, τα ίδια έλεγαν για όλα όσα έχω πει εδώ και 23 χρόνια, αλλά σε όλα ανεξαιρέτως δικαιώθηκα πανηγυρικά.

Επειδή αυτά που έχω πει και φάνταζαν παράδοξα είναι πολλά, να θυμίσω μόνο δύο.

1.Είχα πει το 2007 ότι η νέα τάξη θέλει να μειώσει τον πληθυσμό της Γης και η παλιά τάξη να τον αυξήσει. Τότε φάνταζε αυτό, σαν στόχος, παρανοϊκός, χωρίς νόημα και κανείς δεν αναφερόταν από τους λεγόμενους νεοταξίτες σε κάτι τέτοιο, οπότε μου έλεγαν όλοι, πως μου κατέβηκε και λέω τέτοια πράγματα. Σήμερα έχουν ξεσαλώσει με την ανάγκη μείωσης του παγκόσμιου πληθυσμού. Δικαιώθηκα.

2.Είχα πει το 2010,ότι θέλουν να κάνουν τους πάντες να κάθονται να μην εργάζονται και να τους δίνουν ένα ελάχιστο εγγυημένο εισόδημα, σαν επίδομα. Όλοι μου έλεγαν ότι η πλουτοκρατία θέλει να δουλεύουμε όλοι και αν είναι δυνατόν να μη μας πληρώνει κιόλας, πως είναι δυνατόν να θέλουν να κάνουν αυτό που λέω εγώ;;; Ωστόσο και πάλι δικαιώθηκα.

Σήμερα σας αποκαλύπτω ότι τα μπάνια του λαού είναι μαζική επίθεση κατά της υγείας του παγκόσμιου πληθυσμού. Θα μου πείτε ότι όλοι οι μεγάλοι επιστήμονες διαφωνούν μαζί μου και εγώ σας λέω ότι τους έχω γραμμένους στα παλιά μου τα παπούτσια, όπως τους είχα γραμμένους όταν έλεγα ότι στον πλανήτη Άρη έχει νερό και αυτοί έλεγαν ότι ο πλανήτης Άρης είναι μία άνυδρη έρημος και δικαιώθηκα, ενώ αυτοί αποδείχτηκε και πάλι ότι κάνουν λάθος.

Τα περί αρνητικής (DOR) οργονικής θανατηφόρας ενέργειας είπε ο Βίλχελμ Ράϊχ και τον σκότωσαν. Σας τα είπα και εγώ καθώς οι στροβιλο-υπερπολλαπλασιαστές ενέργειας της απώτατης αρχαιότητας, λειτουργούσαν με δύο δεξαμενές (λίμνες) νερού. Η μία είχε την οφέλιμη ενέργεια και είχε γλυκό νερό και η άλλη την αρνητική ενέργεια και παρήγαγε αλάτι σε ακραίο βαθμό.

Τα μπάνια του λαού στις θάλασσες είναι μία μόδα που ξεκίνησε μετά την επικράτηση των Ιλλουμινάτι το 1750 περίπου, ενώ μέχρι τότε γνώριζαν οι άνθρωποι ότι αυτό είναι κάτι που κάνει κακό στην υγεία.

Το μπάνιο στη θάλασσα, από όπου και αν το πιάσεις, βρωμάει. Ήλιος, αλμυρό νερό (DOR), ξεβράκωμα και επίδειξη κρεαταγοράς και πρόσκλησης για σεξ (π. Σάββας Αχιλλέως), όλα στη φόρα. Είμαι πουριτανός;;; Όχι, κάθε άλλο, αλλά το να τσιτσιδώνεσαι και να εκτίθεσαι μαζικά σε χιλιάδες μάτια το θεωρώ ανωμαλία και κόμπλεξ απύθμενο.

Μα… πως θα κάνω μπάνιο στη θάλασσα, ντυμένη με μπούρκα;;; θα πει κάποια. Μα είναι απλό, το μπάνιο στη θάλασσα σκοτώνει, γιατί πρέπει να το κάνεις;;; Μα το λένε οι γιατροί θα μου πείτε και σας απαντώ δια ερωτήσεως: Οι ίδιοι που σας έλεγαν ότι τα εμβόλια του κορωνοϊού είναι ακίνδυνα;;;

Αυτά, μέχρι να σας γκρεμίσω το επόμενο στερεότυπο.
https://www.el.gr/nea-taxh-2/liakopoylo ... -kai-i-or/

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8785
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 12 Αύγ 2023, 20:43

Ξέχασες την επεξηγηματική σημείωση του Λιακόπουλου στα σχόλια
Σημείωση

Η αρνητική ενέργεια DOR προκαλεί οξείδωση στο σώμα. Όσο πιο πολλά μπάνια κάνει κανείς και όσο πιο πολύ κάθεται στο Ήλιο τόσο πιο πολύ "σταφιδιάζει".

Στην ερώτηση πόση αρνητική ενέργεια παίρνει κάποιος από το θαλασσινό νερό και γιατί δεν πεθαίνει κανείς ακαριαία με το που μπαίνει στη θάλασσα η απάντηση είναι η εξής: τα σώματά μας είναι ήδη βαπτισμένα στην αρνητική οργόνη επειδή απλά ζούμε πάνω στη Γη και γι αυτό και πεθαίνουμε. Έτσι η ποσότητα DOR -που παίρνει κανείς από τη θάλασσα, εξαρτάται από την ποσοστιαία διαφορά DOR που ήδη έχει και από αυτήν που προσφέρει η θάλασσα.

Ένας νέος και παρθένος οργανισμός όπως αυτός των παιδιών είναι λογικό να απορροφά περισσότερο από έναν ηλικιωμένο, εκτός και αν ο ηλικιωμένος έχει μειώσει το ρυθμό οξείδωσης με κάποιους τρόπους.

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8785
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 12 Αύγ 2023, 20:58

Πεφωτισμένοι πουτινικοι. Πού τους βρίσκει;


Ώχρα
2 ώρες πριν
Το κολύμπι όλοι το προτιμούσαν σε λίμνες και ποτάμια με γλυκό νερό, χωρίς μάλιστα να αποτελεί εθνικό καλοκαιρινό σπορ και διασκέδαση όλων των κατοίκων του πλανήτη.

Δεν είχα αναρωτηθεί ποτέ τι γινόταν πριν !

Γκρέμισέ τα όλα σε παρακαλώ !!


Xarilaos
2 ώρες πριν
Αυτά, μέχρι να σας γκρεμίσω το επόμενο στερεότυπο. ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΓΚΡΕΜΙΣΕ ΤΑ ΟΛΑ!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ ΤΗ ΦΟΡΑ 👍👍👍

Peni
2 ώρες πριν edited
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΔΑΣΚΑΛΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ! ! !
ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΖΗΛΕΥΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΞΈΦΕΥΓΑΝ ΑΠΌ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ .ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ . ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΥΤΕ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΉΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΣΠΡΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΤΣΟΥΡΟΦΛΙΖΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΜΠΡΕΛΕΣ ΚΑΠΕΛΑ ΠΕΤΣΕΤΕΣ .ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ "ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ" ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΤΑΛΙΑΖΟΥΝ .ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΚΑΓΚΑΝΙΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΤΟ ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟΥΣ .
ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ . Α ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΑΛΙ

Aνεξάρτητος
2 ώρες πριν
Μας έχουνε κάνει τέτοια πλύση εγκεφάλου από μικρή ηλικία και τώρα νιώθω ότι όλα όσα ξέρω είναι λάθος. Κάθε φορά ανατρέπεις τα δεδομένα με τα οποία έχω μεγαλώσει. Πάντως είναι δύσκολο να ξεριζωθούν οι συνήθειες ακόμα και εάν ξέρουμε ότι μας βλάπτουν όποιος π.χ ένας καπνιστής ξέρει ότι το τσιγάρο κάνει κακό αλλά δεν το κόβει εκτός αν πάθει κάτι χοντρό με την υγεία του

ΑΦΡΟΔΙΤΗ Λ †
2 ώρες πριν
ΟΛΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΛΟΓΙΚΗ !
ΟΛΑ ΔΕΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ .

neeskens101
3 ώρες πριν
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ-ΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΡΙΕΣ-ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟΧΕΙΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΜΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.....

Dimitrios_Peiraias
3 ώρες πριν
Σε ευχαριστούμε πολύ Δημοσθένη που μας ενημερώνεις και μας ανοίγεις τα μάτια καθημερινά!!! Η αλήθεια είναι ότι μας τα έχεις πει πολλές φορές και για την dor και για το θαλασσινό νερό και για τον ήλιο και τις βλαβερές ακτίνες του.
Για αυτό μετά από το μπάνιο στη θάλασσα είμαι κουρασμένος, εξουθενωμένος και πεινασμένος σαν να έτρεξα μαραθώνιο. Ξεκουράζεσαι με το να πλυθείς με καθαρό νερό και να φας κάτι να στυλωθείς, πέρνοντας ενέργεια από την τροφή.
Δημοσθένη ήθελα να σε ρωτήσω και κάτι, ελπίζω να μη ρωτάω χαζομάρες, εάν γεμίσω ένα πήλινο δοχείο με νερό από τη βρύση καθαρό και το αφήσω κάποιες ημέρες εκεί, εάν τα τοιχώματα του πήλινου δοχείου γύρω από αυτό γεμίσουν σιγά σιγά με κρούστα σαν από αλάτι σημαίνει ότι το δοχείο με το νερό έχει απορροφήσει dor???
Εάν θυμάμαι καλά μας είχες πει ότι το νερό έλκει την dor.
Υπάρχει περίπτωση το νερό μέσα στο πήλινο δοχείο εάν απορροφήσει πολύ dor να γίνει από κανονικό, αλμυρό??? ή κοτσάνες λέω???
Σε ευχαριστούμε και πάλι διότι εσύ είσαι ο γκρεμιστής, εσύ και ο χτίστης!!!

Atha Zis
5 ώρες πριν
Θανατηφόρα οργόνη ή θάλασσα ,
θάλασσα θανατηφόρα τά ανεξάντλητα ψέματα με τά οποία γέμισαν τή ζωή μας.. ...
Ή αλήθεια βγαίνει μόνο από τό στόμα Τού Πιστού καί Αληθινού. ΙΧΝ

Θανάσης
3 ώρες πριν edited
παλι καλα την εχουμε κοψει τη μπαραλια.........

ΝORTON88
5 ώρες πριν
Σημαντική γνώση.Ευχαριστω Δήμο.
Όταν ήμουν μικρός δυστυχώς εμπαινα πολλες φορές στη θάλασσα.Οσο μεγάλωνα όλο και λιγοτερο.
Τώρα μια στο τόσο και αν.
Τα τελευταία τουλάχιστον 25 χρόνια, 2-3 το χρόνο και αν. Φέτος ούτε ένα ...

KEN
5 ώρες πριν
Γι αυτό έλεγε ο παπα Σάββας ότι όλα τα ψάρια είναι δηλητηριασμένα , από τότε

axaios56
5 ώρες πριν
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΝΩΣΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ!
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΚΡΕΜΙΣΜΑ ΣΤΕΡΕΟΤΥΠΟΥ!
ΙΧΝ


Βελισάρειος
5 ώρες πριν
κατα τα άλλα εδώ έχουμε το κίνημα της πετσέτας
πως θα απολαυσουν περισσότερη οργόνη του θανάτου


ΔΕΣΠΩ
6 ώρες πριν
Άλλος ένας μύθος καταρρέει, κι είναι ακόμη πιο δυσκολοχώνευτο για τους διακοπεδούχους να το αποδεχθούν.

†† ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ †††
6 ώρες πριν edited
ΕΤΣΙ !!!!
ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΤΙΣΤΗΣ....
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΓΚΡΕΜΙΣΤΗΣ.....!!!!!!
ΙΧΝ

ΙΦΙΝΟΗ 888 ✝️ Δημοσθένης Λιακόπουλος
2 ώρες πριν
Χίλια like στο άρθρο σου Δήμο!
Είναι τυχαίο που τα μικρά παιδιά με το μπάνιο στη θάλασσα κ την έκθεση στον ήλιο λυποθημανε για ώρες στον ύπνο?

Lone Star
4 ώρες πριν
Ευχαριστούμε και γι' αυτή τη διευκρίνιση Δημοσθένη. Τα ιαματικά
λουτρά ωφελούν ή είναι εξ' ίσου ή
και περισσότερο βλαβερά;;

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 ώρες πριν
Ο οργονικος σταυρος μες στη θαλασσα; χαλαει;

Δημοσθένης Λιακόπουλος ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 ώρες πριν
AKARIAIA

tasos
6 ώρες πριν
Θυμαμαι μας το ειχες αναφερει ξανα αυτο για την διαφορα DOR που εχει ηδη καποιος σχετικα με αυτην που παιρνει απο τη θαλασσα οπου μας ειχες πει και γιατι το θαλασσινο νερο σκοτωνει τους Νεφελιμ

Link
6 ώρες πριν
Για άλλη μια φορά, οφέλησες τους ανθρώπους, λέγοντας την αλήθεια . Ο Χριστός να σε ευλογεί Δημοσθένη

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 12 Αύγ 2023, 21:06

Ο Αστρόστολος των ΕΛ οργόνη τις εσχατίες του ηλιακού συστήματος. Ο Δημοσθένης επι τη ευκαιρία δεν είναι υπάρβαρος, έχει οργονικό - ο ίδιος δεν τρώει.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.


Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 12 Αύγ 2023, 21:15

Ελιππης ερευνα, δεν κανει αναφορα στην θαλασσα ως βασιλειο του Κθουλου, υποπτο
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Echelon
Δημοσιεύσεις: 3545
Εγγραφή: 15 Μάιος 2019, 11:42
Phorum.gr user: selinoid

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Echelon » 12 Αύγ 2023, 21:17

Για αυτό άλλωστε από το 1750 ο πληθυσμός της Γης μειώνεται συνεχώς.

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8785
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 12 Αύγ 2023, 21:19

Echelon έγραψε:
12 Αύγ 2023, 21:17
Για αυτό άλλωστε από το 1750 ο πληθυσμός της Γης μειώνεται συνεχώς.
Και το προσδόκιμο ζωής φυσικά.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9234
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 12 Αύγ 2023, 21:27

Sid Vicious έγραψε:
12 Αύγ 2023, 21:15
Ελιππης ερευνα, δεν κανει αναφορα στην θαλασσα ως βασιλειο του Κθουλου, υποπτο
Εσυ ως πανκυς θα επρεπε να γνωριζεις οτι οι σεξ πιστολς σημερον θα τον ειχαν εξωφυλλο τον Λιακο
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 12 Αύγ 2023, 21:29

Ποιο 1750, εδώ στην Ελλάδα μέχρι το 1950 δεν έκαναν μπάνιο, η αντίσταση ήταν δυναμική για 200 χρόνια στα σχέδια της σατανική αδελφοτητας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης την 12 Αύγ 2023, 21:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 12 Αύγ 2023, 21:30

Philip Mortimer έγραψε:
12 Αύγ 2023, 21:19
Echelon έγραψε:
12 Αύγ 2023, 21:17
Για αυτό άλλωστε από το 1750 ο πληθυσμός της Γης μειώνεται συνεχώς.
Και το προσδόκιμο ζωής φυσικά.
Και αυξάνεται το αλάτι στις θάλασσες. Σαν καλός νεφελίμ χρηματοδοτούμενος απο τη νέα τάξη έκανα το καθήκον μου και άδειασα ένα μπουκάλι ΚΑΛΑΣ στο θερμαϊκό σήμερα.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."


Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 12 Αύγ 2023, 22:47

Yochanan έγραψε:
12 Αύγ 2023, 21:06
Ο Αστρόστολος των ΕΛ οργόνη τις εσχατίες του ηλιακού συστήματος...
... με υποφωτεινές ταχύτητες, ψάχνοντας τον στόλο των ΝΕΦ με σκοπό την εμπλοκή. Τον εντοπίζει λίγο έξω από τον Κρόνο, περίπου 3 αστρονομικές μονάδες βορειοδυτικά του τρίτου δαχτυλιδιού. Ο εχθρικός στόλος φαίνεται έτοιμος και αρματωμένος σαν αστακός. Οι δίδυμες ναυαρχίδες του "Helios" και "Therapy", πλαισιώνονται από βαριά θωρηκτά και ευέλικτα καταδρομικά. Ο αέρας μυρίζει μπαρούτι. Μεταφορικά, γιατί τα όπλα είναι υπερσύγχρονα και δεν υπάρχει πουθενά μπαρούτι. Ούτε αέρας. Η ναυαρχίδα των ΕΛ "Δήμος" εφορμά με σθένος. Η μάχη, γνωστή και ως μητέρα όλων των μαχών (μέχρι την επόμενη), ξεκινά...
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25190
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 12 Αύγ 2023, 22:55

Yochanan έγραψε:
12 Αύγ 2023, 21:06
Ο Αστρόστολος των ΕΛ οργόνη τις εσχατίες του ηλιακού συστήματος. Ο Δημοσθένης επι τη ευκαιρία δεν είναι υπάρβαρος, έχει οργονικό - ο ίδιος δεν τρώει.
νασουγαμησωγιαπαιδι :smt005:
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Λιακοπουλος-Τα μπάνια του λαού και η οργόνη του θανάτου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 12 Αύγ 2023, 23:14

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
12 Αύγ 2023, 21:29
Ποιο 1750, εδώ στην Ελλάδα μέχρι το 1950 δεν έκαναν μπάνιο, η αντίσταση ήταν δυναμική για 200 χρόνια στα σχέδια της σατανική αδελφοτητας.
Σχολείο πήγες φαντάζομαι. Θυμάσαι το όνειρο εις το κύμα του Παπαδιαμάντη;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εναλλακτικές επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών