Πως διασκεδαζετε την εποχη της πανδημιας

Νέες κυκλοφορίες, προτάσεις για νέα ακούσματα, κριτικές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Στα νήματα της ενότητας που βάζετε μουσικά βίντεο, παρακαλούμε να περιοριστείτε σε 1 ή το πολύ 2 βίντεο ανά ποστ, για να μην υπερφορτώνονται οι browsers.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23104
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Πως διασκεδαζετε την εποχη της πανδημιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 25 Απρ 2023, 20:14

southern έγραψε:
25 Απρ 2023, 20:11
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
25 Απρ 2023, 20:06
southern έγραψε:
25 Απρ 2023, 19:58

και μεχρι το 2014 επαιζε πολυ πορτα στα παραλιακα μαγαζια. επισης πολλα δεν σερβιρανε ποτα σε μπουκαλι και ιδιαιτερως μπυρες.
με εξαιρεση το akanthus οταν ηταν στα αστερια Γλυφαδας που ειχε Corona, Bacardi Breezer και Smirnoff Ice. εχεις δοκιμασει Breezer και Ice;
Αυτά ωρε ήταν της μόδας στα 90ς. Τώρα μόνο σκληρό αλκοόλ, που έλεγε και ο Τσαρούχας. Βάζω στο παντελόνι 250ml βότκα wyborowa με πορτοκάλαδα, την πίνω σιγά σιγά μετα στο σκότος, και είμαι κύριος. Αν δω πως κάπως ξενερώνω, χτυπάω και ένα ποτό. Έτσι είμαι σε ενέργεια όλο το βράδυ, αν την ακούσω καλά, χορεύω και 5 ώρες σερί. Οι άλλοι με τα e δεν με πιάνουν.
Κι εσυ αφού βγάζεις έξω και κυρία, πρέπει να πίνεις σοβαρά ποτά. Αλλά με σωστό ρυθμό φυσικά , να κρατάς το κέφι και το buzz ολονύχτις. Βέβαια σε αυτά τα κυριλέ που πας παίζει και πολύ κόκα, αλλά δεν είμαι φίλος. Αν παίξει κάνα κέρασμα ωστόσο, δε λέω όχι.
ειμαι κατα των ναρκωτικων. και του ακρατου τζογου. υπαρχουν αλλοι τροποι να φας λεφτα.
Καλά τότε να πίνεις σοβαρά όπως είπα ολονύχτις με σχέδιο, μην την ξενερώσεις την κυρία, αφού είναι και πάρτυ ανιμαλ, για να είσαι σε κέφι και στον χαβαλέ, ακόμα και να μην πολύ γουστάρεις τη μουσική. Κριμας είναι

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14112
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Πως διασκεδαζετε την εποχη της πανδημιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 25 Απρ 2023, 20:19

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
25 Απρ 2023, 20:14
southern έγραψε:
25 Απρ 2023, 20:11
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
25 Απρ 2023, 20:06


Αυτά ωρε ήταν της μόδας στα 90ς. Τώρα μόνο σκληρό αλκοόλ, που έλεγε και ο Τσαρούχας. Βάζω στο παντελόνι 250ml βότκα wyborowa με πορτοκάλαδα, την πίνω σιγά σιγά μετα στο σκότος, και είμαι κύριος. Αν δω πως κάπως ξενερώνω, χτυπάω και ένα ποτό. Έτσι είμαι σε ενέργεια όλο το βράδυ, αν την ακούσω καλά, χορεύω και 5 ώρες σερί. Οι άλλοι με τα e δεν με πιάνουν.
Κι εσυ αφού βγάζεις έξω και κυρία, πρέπει να πίνεις σοβαρά ποτά. Αλλά με σωστό ρυθμό φυσικά , να κρατάς το κέφι και το buzz ολονύχτις. Βέβαια σε αυτά τα κυριλέ που πας παίζει και πολύ κόκα, αλλά δεν είμαι φίλος. Αν παίξει κάνα κέρασμα ωστόσο, δε λέω όχι.
ειμαι κατα των ναρκωτικων. και του ακρατου τζογου. υπαρχουν αλλοι τροποι να φας λεφτα.
Καλά τότε να πίνεις σοβαρά όπως είπα ολονύχτις με σχέδιο, μην την ξενερώσεις την κυρία, αφού είναι και πάρτυ ανιμαλ, για να είσαι σε κέφι και στον χαβαλέ, ακόμα και να μην πολύ γουστάρεις τη μουσική. Κριμας είναι
αμα ξενερωσει; και τι εγινε; ειναι πιο δεξια κι απο μενα και για αυτο τακιμιασαμε. εχει πατερα "νοσταλγο"
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4318
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Πως διασκεδαζετε την εποχη της πανδημιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 25 Απρ 2023, 22:23

nowhere έγραψε:
25 Απρ 2023, 09:12
σε αυτά που έβαλες θα πήγαινα μόνο αν με τσουλούσαν δεμένο σε καροτσάκι με ζουρλομανδία και μάσκα χάνιμπαλ
:smt005::smt005::smt005:

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Πως διασκεδαζετε την εποχη της πανδημιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 26 Απρ 2023, 03:20

O I έγραψε:
25 Απρ 2023, 22:23
nowhere έγραψε:
25 Απρ 2023, 09:12
σε αυτά που έβαλες θα πήγαινα μόνο αν με τσουλούσαν δεμένο σε καροτσάκι με ζουρλομανδία και μάσκα χάνιμπαλ
:smt005::smt005::smt005:

.,
:smt005::smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12134
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Πως διασκεδαζετε την εποχη της πανδημιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 26 Απρ 2023, 06:17

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
25 Απρ 2023, 19:32
Θεσσαλονίκη έχει αυτή την ρετρό ομάδα που ασχολείται με house μουσική, και φέρνουν δυνατά ονόματα της σκηνής. Τώρα δεν ξέρω τι είναι αυτό το χαμάμ, κι αν είναι της προκοπής. Πάντως μαζεύουν και κόσμο, και φουλ μιλφακια βέβαια.
https://m.facebook.com/groups/286132102399734/
Ως χαμάμ εννοείς την Αίγλη, πολύ ωραίος χώρος, παίζει και σούπερ αλλά προτιμώ το Host στα ηλεκτρονικά, πιο underground, βρωμιά και νταρκίλα
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23104
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Πως διασκεδαζετε την εποχη της πανδημιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 26 Απρ 2023, 06:58

Sid Vicious έγραψε:
26 Απρ 2023, 06:17
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
25 Απρ 2023, 19:32
Θεσσαλονίκη έχει αυτή την ρετρό ομάδα που ασχολείται με house μουσική, και φέρνουν δυνατά ονόματα της σκηνής. Τώρα δεν ξέρω τι είναι αυτό το χαμάμ, κι αν είναι της προκοπής. Πάντως μαζεύουν και κόσμο, και φουλ μιλφακια βέβαια.
https://m.facebook.com/groups/286132102399734/
Ως χαμάμ εννοείς την Αίγλη, πολύ ωραίος χώρος, παίζει και σούπερ αλλά προτιμώ το Host στα ηλεκτρονικά, πιο underground, βρωμιά και νταρκίλα
Αν προσωπικά θέλω να χορέψω νταρκιλες, πάω σε postpunk darkwave και τα λοιπά, που έχουν μια σκοτεινή ατμόσφαιρα, και έτσι όπως χορεύεις αργα. βυθίζεται μέσα της. Στην edm όταν λένε νταρκ, συνήθως εννοούν μια μπότα να κοπανάει συνέχεια και να σου λιώνει τον εγκέφαλο, γι αυτό τα αποφεύγω, αν και στα DIY raves με κυνηγούν αυτά.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14200
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Πως διασκεδαζετε την εποχη της πανδημιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 26 Απρ 2023, 06:59

Νομιζα πως ειναι κανα νεκραναστημενο νημα διετιας, και αυτο ειναι καινούριο? :smt005:
Ποια εποχη πανδημιας ρε southern? Αυτα εχουν τελειωσει απο περυσι.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4318
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Πως διασκεδαζετε την εποχη της πανδημιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 26 Απρ 2023, 07:16

πράγματι



...αλλά



:lol:

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μουσική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών