Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Νέες κυκλοφορίες, προτάσεις για νέα ακούσματα, κριτικές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Στα νήματα της ενότητας που βάζετε μουσικά βίντεο, παρακαλούμε να περιοριστείτε σε 1 ή το πολύ 2 βίντεο ανά ποστ, για να μην υπερφορτώνονται οι browsers.
Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 02 Αύγ 2020, 22:50

Τους γιατρούς γλήγορα.
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 02 Αύγ 2020, 22:51

πατησιωτης έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:39
Μπίστης έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:25
πατησιωτης έγραψε:
Nαι,αλλά είναι επικίνδυνο ή δεν είναι;
Όταν μιλάνε οι ψεύτες τι να πιστέψεις ;
Δεν έχει μιλήσει κάποιος έμπιστος

βίντεο του σκάι με περιπατητές - βαμπιρ χωρίς σκιές στην προκυμαία, ψυχολογικός εκβιασμός με ιταλικά στρατιωτικά οχήματα, σινεμά δικτατοριών, συκοφάντηση όσων αμφιβάλλουν

Πες μου εσύ που είσαι σοβαρός κάτι να το πιστέψω, αν έχεις προσωπική μαρτυρία ή κομματική ινσαιντ ίνφο.
Αλλά μέχρι στιγμής όλοι απειλούν
Ο ιός είναι πραγματικός κίνδυνος ακόμη και εάν είναι τεχνητός διότι εάν δεν ήταν πραγματικός δεν θα ήταν αξιόπιστη η απειλή. :D Ετσι λέει η θεωρία των διεθνών σχέσεων.
Ας πάρουμε την πιο διαδεδομένη συνωμοσιολογική άποψη : ο ιός κατασκευάσθηκε στα εργαστήρια της Κίνας σε ένα κοινό project του ΚΚ Κίνας και των Αμερικανών "παγκοσμιοποιητών" για να προωθήσουν τη Νέα Τάξη Πραγμάτων και να ξεφορτωθούν τον Τραμπ.Είσαι ΟΚ με αυτή τη θεωρία;Μάλλον θα είσαι. :D
Εάν λοιπόν ο ιός δεν προκαλούσε θανάτους δεν θα είχε credibility η απαίτηση για lockdown,μάσκες,ιχνηλάτηση και τα συναφή.Θα μπορούσε μια κυβέρνηση να τον αγνοήσει χωρίς να πληρώσει κόστος.
Μόνο μια αρκετά αυξημένη θνησιμότητα αν και όχι τόσο μεγάλη ώστε να αποδεκατίσει τον πληθυσμό αλλά αρκετά μεγάλη ώστε να επιφέρει πολιτικό κόστος σε όποιον την αγνοήσει :D μπορούσε να πετύχει τον επιδιωκόμενο σκοπό.
Επομένως εάν όντως είναι τεχνητό κατασκεύασμα είναι ακόμη πιο δικαιολογημένα τα μέτρα αποτροπής διότι αυτοί που τον κατασκεύασαν δεν το έκαναν για πλάκα.
Σίγουρα την πιστεύεις κι εσύ αυτή την θεωρία συνομωσίας.
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20939
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Αύγ 2020, 22:51

Χμμμ έριξα τελικά μια ματιά.... :-?

Ήμουν προετοιμασμένος από το 2019 με έντονη την αίσθηση του θανάτου για τη νέα χρονιά. Δεν υπάρχει λόγος να κρύβω ορισμένα πράγματα, είμαι ψυχικός – psychic και καλώς ή κακώς λαμβάνω μηνύματα χωρίς να προσπαθήσω να εξηγήσω και να αποδείξω το οτιδήποτε αυτή τη στιγμή. Όταν προσπάθησα να βάλω το νούμερο του 2020 έξω από την πόρτα μου λίγες μέρες πριν την Πρωτοχρονιά, όπως κάνω όλα τα χρόνια στη μέχρι τώρα ζωή μου, πάγωσα όταν διορατικά άκουσα, «Μην βάλεις αυτό τον αριθμό έξω από την πόρτα σου, θα είναι θανατηφόρος για την ανθρωπότητα». Ταράχτηκα πολύ για μέρες τότε, όχι τόσο σήμερα.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24546
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 02 Αύγ 2020, 22:54

georgebi έγραψε:
02 Αύγ 2020, 20:35


Μάσκα δεν έβαλα ποτέ μου γιατί έχω πειστεί πως θα βλάψω το ανοσοποιητικό μου
Να μπορούσε να πει το ίδιο για την πουτσα...

Άβαταρ μέλους
Jack Shephard
Δημοσιεύσεις: 1837
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 20:06
Phorum.gr user: Jack Shephard

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jack Shephard » 02 Αύγ 2020, 22:57

πατησιωτης έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:42
Η πιο διαδεδομένη θεωρία συνωμοσίας που αναφέρω πιο πάνω λέει ακριβώς ότι το αμερικανικό κατεστημένο που είναι αντίθετο με την κυβέρνηση Τραμπ είναι αναμιγμένο στην κατασκευή του ιού μαζί με τους Κινέζους ακριβώς για το λόγο αυτό.
Λέω λοιπόν ότι ακόμη και εάν δεχθούμε αυτή την θεωρία,για να έχει αξιοπιστία το εγχείρημα πρέπει ο ιός να είναι θανατηφόρος.Οσοι λοιπόν κινδυνεύουν να είναι παράπλευρες απώλειες πρέπει να πάρουν τα μέτρα τους.
Βρε εσύ σωστά γράφεις. Φταίει λίγο που κι ο Trump το παίζει λίγο όπως ο Αλέξης: όλα τα media με πολεμάνε και δεν ελέγχω και τους αρμούς της εξουσίας (κογκρέσο) και βάζουν συνεχώς προσκόμματα στο έργο μου.

Βέβαια και αυτή η θεωρία σαθρή είναι.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34808
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 02 Αύγ 2020, 23:01

Δημοκρατικός έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:51
Σίγουρα την πιστεύεις κι εσύ αυτή την θεωρία συνομωσίας.
Οχι αλλά δεν έχει σημασία.Σημασία έχει να πεισθούν όσοι πιστεύουν ότι για να λειτουργήσει αποτελεσματικά η θεωρία τους πρέπει ο ιός να είναι θανατηφόρος.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20939
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Αύγ 2020, 23:03

foscilis έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:54
georgebi έγραψε:
02 Αύγ 2020, 20:35


Μάσκα δεν έβαλα ποτέ μου γιατί έχω πειστεί πως θα βλάψω το ανοσοποιητικό μου
Να μπορούσε να πει το ίδιο ------...
Ελα ρε ..δεν σε τιμάει αυτό...απο τους αξιοπρεπέστερους ομοφυλόφιλους είναι οι δυο των Σ.Ν. όπως και ο Παπαιωαννου ο χορογράφος. Εγώ το έσβησα απ τη παράθεση για να το σβήσεις και συ...
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 5058
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 02 Αύγ 2020, 23:05

Γενικα καλυτερες οι εποχες προ ιντερνετ και σοσιαλ μιντια οταν δεν επαιρνες χαμπαρι ΠΟΣΟ μαλακες ειναι πολλοι καλιτεχνες που θαυμαζες.Και δεν αναφερομαι σε αυτον που με αφηνει αδιαφορο αλλα σε τυπους σαν τον Μορισει πχ που αποδειχτηκαν Μπρεξιτερς οπαδοι του Φαρατζ.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24546
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 02 Αύγ 2020, 23:08

georgebi έγραψε:
02 Αύγ 2020, 23:03
foscilis έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:54
georgebi έγραψε:
02 Αύγ 2020, 20:35


Μάσκα δεν έβαλα ποτέ μου γιατί έχω πειστεί πως θα βλάψω το ανοσοποιητικό μου
Να μπορούσε να πει το ίδιο ------...
Ελα ρε ..δεν σε τιμάει αυτό...απο τους αξιοπρεπέστερους ομοφυλόφιλους είναι οι δυο των Σ.Ν. όπως και ο Παπαιωαννου ο χορογράφος. Εγώ το έσβησα απ τη παράθεση για να το σβήσεις και συ...
Δεν ήξερα ότι είναι ομοφυλόφιλος.

Αλλά σε διαβεβαιω ότι όποιος πιστεύει και κυρίως εκφράζει δημοσια τέτοιες μαλακίες δεν είναι αξιοπρεπής αλλά παρατράγουδο.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14734
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 02 Αύγ 2020, 23:10

Otto Weininger έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:43
Μπίστης έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:25
πατησιωτης έγραψε:
Nαι,αλλά είναι επικίνδυνο ή δεν είναι;
Όταν μιλάνε οι ψεύτες τι να πιστέψεις ;
Δεν έχει μιλήσει κάποιος έμπιστος

βίντεο του σκάι με περιπατητές - βαμπιρ χωρίς σκιές στην προκυμαία, ψυχολογικός εκβιασμός με ιταλικά στρατιωτικά οχήματα, σινεμά δικτατοριών, συκοφάντηση όσων αμφιβάλλουν

Πες μου εσύ που είσαι σοβαρός κάτι να το πιστέψω, αν έχεις προσωπική μαρτυρία ή κομματική ινσαιντ ίνφο.
Αλλά μέχρι στιγμής όλοι απειλούν
Δηλαδή σαν τι θα ήθελες να μάθεις;
Ότι προαιρείσθε, beggar είμαι
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20939
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Αύγ 2020, 23:13

NewModelArmy έγραψε:
02 Αύγ 2020, 23:05
Γενικα καλυτερες οι εποχες προ ιντερνετ και σοσιαλ μιντια οταν δεν επαιρνες χαμπαρι ΠΟΣΟ μαλακες ειναι πολλοι καλιτεχνες που θαυμαζες.Και δεν αναφερομαι σε αυτον που με αφηνει αδιαφορο αλλα σε τυπους σαν τον Μορισει πχ που αποδειχτηκαν Μπρεξιτερς οπαδοι του Φαρατζ.
καλά αυτός το πήρε τελείως δεξιά....
και κάποτε είχε γράψει "Margaret on the Guillotine" τωρα που το σκέφτομαι δεν εντρύφησα και ποτέ στους στίχους Ήταν τότε το κλίμα "Θάτσερ κακιά"
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29829
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 02 Αύγ 2020, 23:14

Μπίστης έγραψε:
02 Αύγ 2020, 23:10
Otto Weininger έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:43
Μπίστης έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:25


Όταν μιλάνε οι ψεύτες τι να πιστέψεις ;
Δεν έχει μιλήσει κάποιος έμπιστος

βίντεο του σκάι με περιπατητές - βαμπιρ χωρίς σκιές στην προκυμαία, ψυχολογικός εκβιασμός με ιταλικά στρατιωτικά οχήματα, σινεμά δικτατοριών, συκοφάντηση όσων αμφιβάλλουν

Πες μου εσύ που είσαι σοβαρός κάτι να το πιστέψω, αν έχεις προσωπική μαρτυρία ή κομματική ινσαιντ ίνφο.
Αλλά μέχρι στιγμής όλοι απειλούν
Δηλαδή σαν τι θα ήθελες να μάθεις;
Ότι προαιρείσθε, beggar είμαι
Ναι ρε παιδί μου, πες μου. Για τον ιό; Για τις μάσκες; Για το εμβόλιο; Προγνωστικά;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14734
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 02 Αύγ 2020, 23:17

πατησιωτης έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:39

Μόνο μια αρκετά αυξημένη θνησιμότητα αν και όχι τόσο μεγάλη ώστε να αποδεκατίσει τον πληθυσμό αλλά αρκετά μεγάλη ώστε να επιφέρει πολιτικό κόστος σε όποιον την αγνοήσει :D μπορούσε να πετύχει τον επιδιωκόμενο σκοπό.
Γιατί ;
Αν πουν τα μέσα ή η κυβέρνηση πως ψοφάμε ποιός θα το αμφισβητήσει ;
Ή γραφικός θα είναι ή προδότης
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22781
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 02 Αύγ 2020, 23:19

Γενικά ο ιός είναι μούσι, οι συγγενείς των τάχα μου νεκρών είναι πληρωμένοι, οι γιατροί κομπάρσοι, οι μέθ σκηνικά, οι κυβερνώντες ηθοποιοί, και η Ελλάδα ένα απέραντο τουρκικό Χόλιγουντ, γιατί μας κατέβαλε ο Ερντογάν ένα βράδυ χωρίς να μας πει κανείς τίποτα, και ο κορωνοιος είναι η υπόθεση της φετινής σαιζόν που μεταδίδουν στο εξωτερικο. Έξω οποίος Έλληνας πάει, είναι έξτρα επεισόδιο, και οι μετανάστες Έλληνες ξεπουληθηκαν η εκβιαζονται πως θα κόψουν από το σίριαλ τις οικογένειες τους. Διαδώστε.

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Και ο Μιχάλης Δέλτα των Στέρεο Νόβα...... συνωμοσιολογος... οχι ρε γμτ...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 02 Αύγ 2020, 23:21

Μπίστης έγραψε:
02 Αύγ 2020, 23:17
πατησιωτης έγραψε:
02 Αύγ 2020, 22:39

Μόνο μια αρκετά αυξημένη θνησιμότητα αν και όχι τόσο μεγάλη ώστε να αποδεκατίσει τον πληθυσμό αλλά αρκετά μεγάλη ώστε να επιφέρει πολιτικό κόστος σε όποιον την αγνοήσει :D μπορούσε να πετύχει τον επιδιωκόμενο σκοπό.
Γιατί ;
Αν πουν τα μέσα ή η κυβέρνηση πως ψοφάμε ποιός θα το αμφισβητήσει ;
Ή γραφικός θα είναι ή προδότης
Φίλε άπλωσε το χέρι σου στις υπηρεσίες του κράτους, κρίμα είναι να βασανίζεσαι μόνος. Τόσοι κοινωνικοί λειτουργοί, ψυχολόγοι και ψυχίατροι υπάρχουν ως ΔΥ που τους πληρώνουμε.
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μουσική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών