Τραγούδια που βάζετε όταν αυνανίζεστε

Νέες κυκλοφορίες, προτάσεις για νέα ακούσματα, κριτικές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Στα νήματα της ενότητας που βάζετε μουσικά βίντεο, παρακαλούμε να περιοριστείτε σε 1 ή το πολύ 2 βίντεο ανά ποστ, για να μην υπερφορτώνονται οι browsers.
Άβαταρ μέλους
I know just what you re sayin
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: 20 Ιουν 2021, 03:25

Re: Τραγούδια που βάζετε όταν αυνανίζεστε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από I know just what you re sayin » 06 Αύγ 2021, 00:42

AlienWay έγραψε:
06 Αύγ 2021, 00:39
Από μένα είναι +1 (χεράκι, :xena: )
the comet the course the tail έγραψε:
22 Μάιος 2021, 00:59
μαλακίες έλεγε ο Κώστας. ήταν καλά μέχρι το 2000-2001 τουλάχιστον.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Τραγούδια που βάζετε όταν αυνανίζεστε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 06 Αύγ 2021, 00:55

Το έκανα στα 16 μου. Έβαζα μία κασέτα των Doors κάθε βράδυ για να με πάρει ο ύπνος. Παπλωματάκι, σεντονάκι μία λεία αίσθηση πολύ φιλική με την υφή του νεανικού δέρματος και η αίσθηση που αποκομίζεις χαϊδεύοντας τ' αρχιδάκια σου τα νεανικά, τσούκου τσούκου λίγο έρχεται και φουντώνει.
η κορυφαία φάση ένα δίλεπτο με κιθάρα όπου σε συγκεκριμένη στάση ξέσκιζα την γκόμενα που τα είχα από τον κώλο... αλλά ήταν αγαπητικό ένα πράγμα...! Μην νομίζεις! Κατά 99.9% έχυνα μέσα σε αυτό το δίλεπτο.

Δεν περιγράφω ακριβώς τη στάση γιατί δεν έχω έτοιμο και το κομμάτι. Βαριέμαι να το ψάξω τώρα.


Ωστόσο ρε νομίζω δεν ήταν το LA Woman :p2: Ποιος ήταν ο δίσκος ρε που όλο μίλαγε ο σπασαρχίδης ο Μόρισον; Το πρώτο κομμάτι από την Β' ήταν Ροντχάουζ μπλουζ πάντως σίγουρα.


Υ.Γ. άκου ρε μαλάκα τι μπορεί να κάνει ο άνθρωπος! να έχεις ολόκληρη δική σου προσωπική στιγμή κι αυτή που φαντασιώνεις για να τον απίξεις να είναι η δικιά σου. Τέλος πάντων νεαροί ήμασταν :011:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μουσική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών