Θεόδωρος Κουρεντζής 's unofficial fan club

Νέες κυκλοφορίες, προτάσεις για νέα ακούσματα, κριτικές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Στα νήματα της ενότητας που βάζετε μουσικά βίντεο, παρακαλούμε να περιοριστείτε σε 1 ή το πολύ 2 βίντεο ανά ποστ, για να μην υπερφορτώνονται οι browsers.
Άβαταρ μέλους
Ανέστης_35
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: 13 Οκτ 2022, 21:41
Phorum.gr user: Ανέστης_35

Θεόδωρος Κουρεντζής 's unofficial fan club

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανέστης_35 » 25 Οκτ 2022, 01:24




ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

έχει όλα όσα θέλει το αδύναμο-σκληρό φύλο: ανεξάρτητη πορεία από όλους και όλα, κοσμοπολίτης, με αυτοπεποίθηση, πετυχημένος, ταλαντούχος, πνευματώδης αλλά άμεσος, εργατικός, το σπικάρει ωραία και δεν μένει πλησίον/με την μαμά του


φυσικά θα βρεθεί καμία νύχτα να πει ότι δεν έχει καλλίγραμμα δάχτυλα ή καμία σεσίλ να καταποντίσει βαθμολογικά το κούρεμα του

Τα μέλη sys3xκαι Πορφύριος Εξαρχίδης παρακαλούνται να τοποθετηθούν σε μουσικολογικό επίπεδο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ανέστης_35 την 25 Οκτ 2022, 01:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
☆★ (πού θα βρω το άλλο μου μισό;)

Άβαταρ μέλους
Ανέστης_35
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: 13 Οκτ 2022, 21:41
Phorum.gr user: Ανέστης_35

Re: Θεόδωρος Κουρεντζής 's unofficial fan club

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανέστης_35 » 25 Οκτ 2022, 01:45

η φλέσσα δεν με αφήνει να συγκεντρωθώ γαμώτο


☆★ (πού θα βρω το άλλο μου μισό;)

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9711
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Θεόδωρος Κουρεντζής 's unofficial fan club

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 25 Οκτ 2022, 11:48

Ανέστης_35 έγραψε:
25 Οκτ 2022, 01:24



ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

έχει όλα όσα θέλει το αδύναμο-σκληρό φύλο: ανεξάρτητη πορεία από όλους και όλα, κοσμοπολίτης, με αυτοπεποίθηση, πετυχημένος, ταλαντούχος, πνευματώδης αλλά άμεσος, εργατικός, το σπικάρει ωραία και δεν μένει πλησίον/με την μαμά του


φυσικά θα βρεθεί καμία νύχτα να πει ότι δεν έχει καλλίγραμμα δάχτυλα ή καμία σεσίλ να καταποντίσει βαθμολογικά το κούρεμα του

Τα μέλη sys3xκαι Πορφύριος Εξαρχίδης παρακαλούνται να τοποθετηθούν σε μουσικολογικό επίπεδο
Καταρχάς προτείνω όσοι καταφέρουν να το δούνε όλο να το βάλουν τουλάχιστον στο 1.25 της ταχύτητας αναπαραγωγής. Από κει και μετά δεν τον ξέρω τον τύπο, καταλαβαίνω πως θεωρείται μεγάλος μαέστρος. Τα περι χριστιανισμού και αμαρτωλών που λέει μου ακούγονται ψεκασμένα. Δεν ξέρω αν είναι συνθέτης.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9711
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Θεόδωρος Κουρεντζής 's unofficial fan club

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 25 Οκτ 2022, 12:16



Νομίζω πως πρόκειται για κάποιο φαινόμενο.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Θεόδωρος Κουρεντζής 's unofficial fan club

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 27 Οκτ 2022, 13:46

Ανέστης_35 έγραψε:
25 Οκτ 2022, 01:24



ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

έχει όλα όσα θέλει το αδύναμο-σκληρό φύλο: ανεξάρτητη πορεία από όλους και όλα, κοσμοπολίτης, με αυτοπεποίθηση, πετυχημένος, ταλαντούχος, πνευματώδης αλλά άμεσος, εργατικός, το σπικάρει ωραία και δεν μένει πλησίον/με την μαμά του


φυσικά θα βρεθεί καμία νύχτα να πει ότι δεν έχει καλλίγραμμα δάχτυλα ή καμία σεσίλ να καταποντίσει βαθμολογικά το κούρεμα του

Τα μέλη sys3xκαι Πορφύριος Εξαρχίδης παρακαλούνται να τοποθετηθούν σε μουσικολογικό επίπεδο
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Θεόδωρος Κουρεντζής 's unofficial fan club

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 27 Οκτ 2022, 15:03

Είτε ο τύπος είναι το μεγαλύτερο τρολ της Φλέσσα ,που έχει υπάρξει στα χρονικά, είτε.... τι διάολο είδα θε' μου; :smt005:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μουσική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών