ΛΊΣΤΑ ΜΕ ΜΟΥΡΑΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΠΙΚ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Νέες κυκλοφορίες, προτάσεις για νέα ακούσματα, κριτικές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Στα νήματα της ενότητας που βάζετε μουσικά βίντεο, παρακαλούμε να περιοριστείτε σε 1 ή το πολύ 2 βίντεο ανά ποστ, για να μην υπερφορτώνονται οι browsers.
Άβαταρ μέλους
Pumpimp
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:20

ΛΊΣΤΑ ΜΕ ΜΟΥΡΑΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΠΙΚ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pumpimp » 12 Απρ 2018, 03:04

Ενώ η Νύχτα μας σκέπαζε, μου ήρθε η ιδέα να φτιαξουμε μια λιστα με ΜΟΥΡΙΚΑ, ΜΟΥΡΑΤΑ, ΠΧΙΟΤΙΚΑ,ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΑ ονόματα για τοπικς στην κατηγορια ΜΟΥΣΙΚΗ διοτι μπορει καποιοι καλοι μας συνμφορουμιτες να θελουνε να ανεβασουνε καποια τραγουδαρα να δειξουνε το πχοιον τους αλλα ειναι πολυ πασέ να το βαζεις στην σειρα με ολα τα αλλα τα ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ και θελουνε μεν να βρουνε ενα πολυ ουαου ονομα αλλα εκεινη την ωρα την δυσκολη δεν τους ερχεται τιποτα

επιτιμος καλεσμενος στο θεμα μας η αγαπητη Νυχτα, συντονιστης ο κυριος 42 και επιστημονικος συνεργατης η υπουργος Πολιτισμου (αξια διαδοχος των Μικη, Μερκούρη, Μικρούτσικο και Καραμανλή) κα Σεσιλ

παμε


Οδηγώντας πεισματικά με μούντζες

Η αβάσταχτη ελαφρότητα των ελαφρολαϊκών

Παραμυθάκι μου μην βαλαντώνεις

Γαμάτες Διασκευές, σάμπως έγραψαν και ποτέ κάτι δικό τους

Παραδοσιακά Μιλφοτράγουδα (κριτήρια: τραγουδάει γυναίκα,έχει δύο πόδια,Κρατάει το μικρόφωνο αισθησιακά)

Για τους φίλους της πραγματικά κακής μουσικής (μπηχτη για 42)

όταν ξυπνάω το πρωί (ξανακοιμάμαι, διότι επαγγέλομαι ανεβαστής γιουτιουμπ λινκς)

Στην αυρα των ονειρων μου κυλησε αποψε ενα μπουκαλι με ενα μηνυμα μεσα επιτακτικο
(το ακουσα πριν λιγο στο εν λευκω, θα το εβαζα στο φεις,αλλα με προλαβε η Τούλα από το γραφειο η στριντζω)




συνεχιστε με ποιητικη διαθεση και λανθανουσες φιλοσοφικες νοτες
Το ζητάει ο οργανισμός σου, τσίμπα το :003:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μουσική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών