Pop rock disco from behind the Iron Cutain

Νέες κυκλοφορίες, προτάσεις για νέα ακούσματα, κριτικές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Στα νήματα της ενότητας που βάζετε μουσικά βίντεο, παρακαλούμε να περιοριστείτε σε 1 ή το πολύ 2 βίντεο ανά ποστ, για να μην υπερφορτώνονται οι browsers.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Pop rock disco from behind the Iron Cutain

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 15 Ιαν 2019, 06:28

Στο youtube υπαρχουν καναλια οπου συλλεκτες βινυλιων ψηφιοποιουν την συλλογη τους και την ανεβαζουν στο διαδικτιο.Αλλοι βαζουν στο καναλι τους και βιντεοκλιπ απο τις χωρες αυτες.Αν και υπαρχουν στο διαδικτυο μεταφρασεις στα αγγλικα για αρκετα κομματια δεν εχω μπει στην διαδικασια να το ψαξω σοβαρα το θεμα για να πω την αμαρτια μου.Ξεκιναω με ενα σοβιετικο που μου μου αρεσει.


Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14734
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Pop rock disco from behind the Iron Cutain

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 15 Ιαν 2019, 13:55

:smt023


"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25525
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Pop rock disco from behind the Iron Cutain

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 15 Ιαν 2019, 13:59

plouf έγραψε:
15 Ιαν 2019, 06:28
Στο youtube υπαρχουν καναλια οπου συλλεκτες βινυλιων ψηφιοποιουν την συλλογη τους και την ανεβαζουν στο διαδικτιο.Αλλοι βαζουν στο καναλι τους και βιντεοκλιπ απο τις χωρες αυτες.Αν και υπαρχουν στο διαδικτυο μεταφρασεις στα αγγλικα για αρκετα κομματια δεν εχω μπει στην διαδικασια να το ψαξω σοβαρα το θεμα για να πω την αμαρτια μου.Ξεκιναω με ενα σοβιετικο που μου μου αρεσει.

Ο ταλκοφ δε μπορει να θεωρηθει σοβιετικος. Πρακτικα ειχε γεννηθει και ζησει στην εσσδ, αλλα ολη του η θεματολογια εκφραζε τη νεα μετασοβιετικη εποχη της ρωσιας, την οποια και δεν προλαβε καλα καλα

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Pop rock disco from behind the Iron Cutain

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 15 Ιαν 2019, 14:29

Υδράργυρος έγραψε:
15 Ιαν 2019, 13:59
plouf έγραψε:
15 Ιαν 2019, 06:28
Στο youtube υπαρχουν καναλια οπου συλλεκτες βινυλιων ψηφιοποιουν την συλλογη τους και την ανεβαζουν στο διαδικτιο.Αλλοι βαζουν στο καναλι τους και βιντεοκλιπ απο τις χωρες αυτες.Αν και υπαρχουν στο διαδικτυο μεταφρασεις στα αγγλικα για αρκετα κομματια δεν εχω μπει στην διαδικασια να το ψαξω σοβαρα το θεμα για να πω την αμαρτια μου.Ξεκιναω με ενα σοβιετικο που μου μου αρεσει.

Ο ταλκοφ δε μπορει να θεωρηθει σοβιετικος. Πρακτικα ειχε γεννηθει και ζησει στην εσσδ, αλλα ολη του η θεματολογια εκφραζε τη νεα μετασοβιετικη εποχη της ρωσιας, την οποια και δεν προλαβε καλα καλα
Σε ευχαριστω για την πληροφορια.Ο συγκεκριμενος δολοφονηθηκε αν δεν κανω λαθος το '91.Να εισαι καλα. :wave:

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Pop rock disco from behind the Iron Cutain

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 22 Ιαν 2019, 09:22

Πολωνια 1983. :003:


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μουσική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών