ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
The Age of Aquarius
Δημοσιεύσεις: 1832
Εγγραφή: 02 Δεκ 2018, 22:36
Phorum.gr user: The Age of Aquarius

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Age of Aquarius » 13 Αύγ 2022, 23:18

Yochanan έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:15
ολόκληρες πολεις με ΑΔΕΙΑ σπιτια
Έχετε μείνει 10 χρόνια στο παρελθόν.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16178
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 13 Αύγ 2022, 23:20

The Age of Aquarius έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:18
Yochanan έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:15
ολόκληρες πολεις με ΑΔΕΙΑ σπιτια
Έχετε μείνει 10 χρόνια στο παρελθόν.
λολ
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11459
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 13 Αύγ 2022, 23:22

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Αύγ 2022, 22:25
Ετοιμάζομαι να μπω στο θερινό που πριν σχεδόν τριάντα χρόνια πρωτοείδα το τοπ γκαν (και την επόμενη βραδιά ξαναπήγα μόνος μου με το μπιεμέξ να το ξαναδώ), για να δω το τοπ γκαν 2 μάβερικ. Οι στιγμές είναι ιδιαίτερα φορτισμένες.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 13 Αύγ 2022, 23:28

Yochanan έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:15
Τώρα σκεφτομαι οτι ο αχαλίνωτος μιλλενιαλισμος του Dwarven Blacksmith ειναι κι ο λόγος ίσως που έχει κολλήσει με την Κίνα. Δλδ πόσο πιο χώρα Παράδεισος επι Γης μπορεί να έιναι ένα μερος για εναν μιλλένιαλ από την Κινα, όπου όχι μόνο υπάρχει τεραστιο real estate bubble με σπιτια για ΟΛΟΥΣ αλλα ολόκληρες πολεις με ΑΔΕΙΑ σπιτια που περιμένουν τρυφερα και στοργικα να γινουν η φωλίτσα ενος κατατρεγμένου μιλλένιαλ sinaboo
Γιατί όχι; Ταξικό και γενεακό συμφέρον χέρι-χέρι. Τα σπίτια είναι πολύ σημαντικό θέμα με υλιστικούς όρους, δεν είναι απλά δική μου εμμονή. Άλλωστε και οι λαντλορντς του πχόρουμ όλο γι αυτά μιλάνε, η δυνατότητα τους να συγκρατηθούν είναι μικρότερη από τη δική μου.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16178
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 13 Αύγ 2022, 23:33

Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:28
Yochanan έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:15
Τώρα σκεφτομαι οτι ο αχαλίνωτος μιλλενιαλισμος του Dwarven Blacksmith ειναι κι ο λόγος ίσως που έχει κολλήσει με την Κίνα. Δλδ πόσο πιο χώρα Παράδεισος επι Γης μπορεί να έιναι ένα μερος για εναν μιλλένιαλ από την Κινα, όπου όχι μόνο υπάρχει τεραστιο real estate bubble με σπιτια για ΟΛΟΥΣ αλλα ολόκληρες πολεις με ΑΔΕΙΑ σπιτια που περιμένουν τρυφερα και στοργικα να γινουν η φωλίτσα ενος κατατρεγμένου μιλλένιαλ sinaboo
Γιατί όχι; Ταξικό και γενεακό συμφέρον χέρι-χέρι. Τα σπίτια είναι πολύ σημαντικό θέμα με υλιστικούς όρους, δεν είναι απλά δική μου εμμονή. Άλλωστε και οι λαντλορντς του πχόρουμ όλο γι αυτά μιλάνε, η δυνατότητα τους να συγκρατηθούν είναι μικρότερη από τη δική μου.
Σπίτι είναι όπου είναι η καρδιά.
Πλίνιος ο Πρεσβύτερος, 23-79 μ.X., Ρωμαίος φυσιοδίφης

Για μένα είναι το κάτω ραφι στον καταψύκτη - εκεί που έχω και τα γατάκια.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Αύγ 2022, 23:42

Yochanan έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:33
Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:28
Yochanan έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:15
Τώρα σκεφτομαι οτι ο αχαλίνωτος μιλλενιαλισμος του Dwarven Blacksmith ειναι κι ο λόγος ίσως που έχει κολλήσει με την Κίνα. Δλδ πόσο πιο χώρα Παράδεισος επι Γης μπορεί να έιναι ένα μερος για εναν μιλλένιαλ από την Κινα, όπου όχι μόνο υπάρχει τεραστιο real estate bubble με σπιτια για ΟΛΟΥΣ αλλα ολόκληρες πολεις με ΑΔΕΙΑ σπιτια που περιμένουν τρυφερα και στοργικα να γινουν η φωλίτσα ενος κατατρεγμένου μιλλένιαλ sinaboo
Γιατί όχι; Ταξικό και γενεακό συμφέρον χέρι-χέρι. Τα σπίτια είναι πολύ σημαντικό θέμα με υλιστικούς όρους, δεν είναι απλά δική μου εμμονή. Άλλωστε και οι λαντλορντς του πχόρουμ όλο γι αυτά μιλάνε, η δυνατότητα τους να συγκρατηθούν είναι μικρότερη από τη δική μου.
Σπίτι είναι όπου είναι η καρδιά.
Πλίνιος ο Πρεσβύτερος, 23-79 μ.X., Ρωμαίος φυσιοδίφης

Για μένα είναι το κάτω ραφι στον καταψύκτη - εκεί που έχω και τα γατάκια.
Διαφωνώ, δικέ μου.

Η Κόλαση είναι όπου είναι η καρδιά.
Ordo Rosarius Equilibrio, 2005 μ.Χ.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16178
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 13 Αύγ 2022, 23:43

Μα τι λες;; Εμενα θα μου πεις τώρα; Εχεις δει τον καταψύκτη μου κατ'αρχάς;
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Αύγ 2022, 23:53

Yochanan έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:43
Μα τι λες;; Εμενα θα μου πεις τώρα; Εχεις δει τον καταψύκτη μου κατ'αρχάς;
Η αλήθεια είναι ότι δεν τον έχω δει, δικέ μου.

Έχεις και συ αστεία φυλαγμένα εκεί, όπως κι εγώ;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25473
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 13 Αύγ 2022, 23:59

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Αύγ 2022, 22:25
Ετοιμάζομαι να μπω στο θερινό που πριν σχεδόν τριάντα χρόνια πρωτοείδα το τοπ γκαν (και την επόμενη βραδιά ξαναπήγα μόνος μου με το μπιεμέξ να το ξαναδώ), για να δω το τοπ γκαν 2 μάβερικ. Οι στιγμές είναι ιδιαίτερα φορτισμένες.
:lol:
Ωριμασε επιτελους. Ξεφυγε απο το στυλακι του ικαρου με τη χακι φορμα και τη μηχανη :lol:

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14400
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 14 Αύγ 2022, 00:37

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Αύγ 2022, 22:25
Ετοιμάζομαι να μπω στο θερινό που πριν σχεδόν τριάντα χρόνια πρωτοείδα το τοπ γκαν (και την επόμενη βραδιά ξαναπήγα μόνος μου με το μπιεμέξ να το ξαναδώ), για να δω το τοπ γκαν 2 μάβερικ. Οι στιγμές είναι ιδιαίτερα φορτισμένες.
ΓΑΜΑΤΟ , ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ 1,5 ΜΗΝΑ.
ΓΑΜΑΕΙ.
ΡΕΣΠΕΚΤ ΣΤΟΝ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟ ΤΟΜ.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16178
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Αύγ 2022, 08:12

Feindflug έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:53
Yochanan έγραψε:
13 Αύγ 2022, 23:43
Μα τι λες;; Εμενα θα μου πεις τώρα; Εχεις δει τον καταψύκτη μου κατ'αρχάς;
Η αλήθεια είναι ότι δεν τον έχω δει, δικέ μου.

Έχεις και συ αστεία φυλαγμένα εκεί, όπως κι εγώ;
:lol::lol::lol:

:oops::oops::oops:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 14 Αύγ 2022, 11:55

Χρησίμοποίησα το μεγαλύτερο μέρος της χθεσινής νύκτας αλλά και του σημερινού πρωινού διαλογισμού ώστε να επεξεργαστώ τα συναισθήματα αυτά. Κατέληξα ότι το εντονότερο είναι αυτό της ευγνομωσύνης. Ευγνωμοσύνη προς τον Τομ κρούζ και τον τζέρρυ τον μπρουκχάιμερ γιατί γαλούχησαν, και συνεχίζουν να γαλουχούν, εκατομμύρια νέους άνδρες με τις αξίες της αριστείας και του γαμωτατομισμού. Ευγνωμοσύνη προς τους Κώστα Σημίτη, Αντώνη Σαμαρά, Ευάγγελο Βενιζέλο και Κυριάκο Μητσοτάκη - αλλά και στους αείμνηστους Ανδρέα Παπανδρέου και Κωνσταντίνο Μητσοτάκη - για το ότι διφύλαξαν και εμπέδωσαν το ευρωπαικό κεκτημένο και διασφάλισαν για τον ελληνικό κοινωνικό σχηματισμό, την ίδια και περισσότερη ευημερία από αυτήν της γενεάς των γονέων μου, ώστε να έχω την δυνατότητα να απολαμβάνω την χθεσινή Αυγουστιάτικη βραδυά στο ράθυμο θέρετρο του Αργοσαρωνικού με την ίδια και περισσότερη ξεγνοιασιά από αυτή των παιδικών μου χρόνων. Και, τέλος, ευγνομωσύνη προς το συμμαχικό, αδελφό, αμερικανικό έθνος και τις ένοπλες δυνάμεις του - τον γενναίο στρατό ξηράς, τους τολμητίες πεζοναύτες, το ένδοξο ναυτικό, και προφανώς τους ατρόμητους αεροπόρους της αεροπορίας, της αεροπορίας στρατού ξηράς, και της ναυτικής αεροπορίας - που διαφυλάσσουν τις αρχές του φιλελευθερισμού και της δημοκρατίας ανά την υφήλιο.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17954
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 14 Αύγ 2022, 12:09

αυτο το ονομαζεις συναισθηματα ε?

κωσταλεξι κανονικο

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 14 Αύγ 2022, 12:17

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
14 Αύγ 2022, 11:55
Χρησίμοποίησα το μεγαλύτερο μέρος της χθεσινής νύκτας αλλά και του σημερινού πρωινού διαλογισμού ώστε να επεξεργαστώ τα συναισθήματα αυτά. Κατέληξα ότι το εντονότερο είναι αυτό της ευγνομωσύνης. Ευγνωμοσύνη προς τον Τομ κρούζ και τον τζέρρυ τον μπρουκχάιμερ γιατί γαλούχησαν, και συνεχίζουν να γαλουχούν, εκατομμύρια νέους άνδρες με τις αξίες της αριστείας και του γαμωτατομισμού. Ευγνωμοσύνη προς τους Κώστα Σημίτη, Αντώνη Σαμαρά, Ευάγγελο Βενιζέλο και Κυριάκο Μητσοτάκη - αλλά και στους αείμνηστους Ανδρέα Παπανδρέου και Κωνσταντίνο Μητσοτάκη - για το ότι διφύλαξαν και εμπέδωσαν το ευρωπαικό κεκτημένο και διασφάλισαν για τον ελληνικό κοινωνικό σχηματισμό, την ίδια και περισσότερη ευημερία από αυτήν της γενεάς των γονέων μου, ώστε να έχω την δυνατότητα να απολαμβάνω την χθεσινή Αυγουστιάτικη βραδυά στο ράθυμο θέρετρο του Αργοσαρωνικού με την ίδια και περισσότερη ξεγνοιασιά από αυτή των παιδικών μου χρόνων. Και, τέλος, ευγνομωσύνη προς το συμμαχικό, αδελφό, αμερικανικό έθνος και τις ένοπλες δυνάμεις του - τον γενναίο στρατό ξηράς, τους τολμητίες πεζοναύτες, το ένδοξο ναυτικό, και προφανώς τους ατρόμητους αεροπόρους της αεροπορίας, της αεροπορίας στρατού ξηράς, και της ναυτικής αεροπορίας - που διαφυλάσσουν τις αρχές του φιλελευθερισμού και της δημοκρατίας ανά την υφήλιο.
Φαντάζομαι το γιόρτασες και με μπριζολίτσα εργοστασιακιά :blm::lol:

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΚΥΚΕΩΝΑΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 14 Αύγ 2022, 13:13

Kαι τα δυο τοπ γκαν επρεπε να εχουν γυριστει στην Ελλαδα με το σεναριο να αναφερεται σε Ελληνες πιλοτους οι οποιοι παρεπιπτοντως ειναι οι καλυτεροι στο ΝΑΤΟ

Kαι φυσικα ο goose θα επρεπε να λεγεται χηνας
Ο ice παγος
O viper οχιας
ο cougar ξερω γω γατοπαρδος
κτλ κτλ

Απάντηση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών