Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8417
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 06 Απρ 2023, 01:10

«Σε ένα μέρος όπου το ΡΕΞ είναι διατηρητέο, το διπλανό κτίριο είναι διατηρητέο, το Γερμανικό Αρχαιολογικό Ινστιτούτο και το εστιατόριο Ιντεάλ είναι διατηρητέο», θύμισε παίρνοντας τον λόγο ο Γιώργος Σπέντζος της οικογένειας Σπέντζου που διαχειρίζονται το Ιντεάλ εδώ και δεκαετίες [συγκεκριμένα 7]. «Μέσα σε τέσσερα διατηρητέα, μία αίθουσα 102 ετών δεν αξίζει να είναι "διατηρητέα";»[τα εισαγωγικά δικά μου]. Λίγο αργότερα θα ανέφερε πως δεν τον ενδιαφέρει καν να είναι η οικογένειά του στο πηδάλιο του Ιντεάλ. Αρκεί η αίθουσα να επιβιώσει.

«Σας μιλάω συγκινημένος γιατί τον τελευταίο καιρό δίνουμε μία πολύ μεγάλη μάχη», συμπλήρωσε. «Στο ραδιόφωνο, στις εφημερίδες, στην τηλεόραση. Προχθές που είχαμε μία μεγαλειώδη νύχτα με ατελείωτες ουρές, κανένα συστημικό κανάλι δεν ήρθε να καλύψει αυτό το γεγονός». Αναφέρθηκε στην κινητοποίηση της Κυριακής 2 Απριλίου όπου το Ιντεάλ και το Άστορ οργάνωσαν δωρεάν προβολές, live και συγκεντρώσεις υπογραφών που υποστηρίχθηκαν από τα δύο, τουλάχιστον, χιλιάδες άτομα που πέρασαν για να δηλώσουν το παρών.
Όχι, το Άστορ και το Ιντεάλ δεν απειλούνται επειδή τελειώνει, υποτίθεται, το σινεμά
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Tarkovsky την 06 Απρ 2023, 02:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8417
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 06 Απρ 2023, 01:20

πατησιωτης έγραψε:
05 Απρ 2023, 15:38
SpoilerShow
2 τα χειροκροτήματα, 10 οι γιούχες, οι υπόλοιποι 100 παραμείναμε ψύχραιμοι
Εικόνα
Παρών ήταν και ο Δήμαρχος Αθηναίων Κώστας Μπακογιάννης που έφερε μαζί του τα δύο ομόφωνα [δηλαδή υπερκομματικά] ψηφίσματα του δημοτικού συμβουλίου της Αθήνας που στηρίζουν την κήρυξη των αιθουσών ως διατηρητέες.

Ντορογιάννης γαμάει Κούληδες, Βαρδήδες και Πατησιώτηδες, τι καλά!
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21375
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 06 Απρ 2023, 01:37

....
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8417
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 06 Απρ 2023, 02:14

georgebi έγραψε:
06 Απρ 2023, 01:37
Απ το λινκ
......ενώ κείμενα υποστήριξης προς τους κινηματογράφους διαβίβασαν επίσης ο βραβευμένος Ken Loach
Πολύ μεγάλη υπόθεση ο Ken Loach

Απ το Kes του 1969

στο Riff-Raff του 1991

στο My Name Is Joe του 1998

στο The Navigators του 2001 (αυτό κι αν ειναι αγαπημένο μου)

στο γλυκύτατο Ae Fond Kiss... του 2004

μέχρι και πρόσφατα με τα σκληρά I, Daniel Blake του 2016

και το Sorry We Missed You του 2019

Πραγματικά υποκλίνομαι σε έναν άνθρωπο που καταφέρνει σε ένα τόσο μεταβαλλόμενο περιβάλλον

(το 1969 μόλις έκανε τα πρώτα βήματα του το νέο Αμερικάνικο σινεμά των Κοπολα, ΝτεΠαλμα και σια

έως σήμερα που υπάρχει η πλήρης επικράτηση των superhero ταινιών)

Αλλά ο Ken Loach εκεί, βρίσκει τον τρόπο και την έμπνευση και επί 50 χρόνια σταθερά κάνει ταινιαρες
εκπλήσσομαι δυσάρεστα που δεν μου έβαλες μέσα το Αναζητώντας τον Ερίκ, αλλά ΟΚ, μπορεί να μην σ' αρέσει η μπάλα

αντίθετα, χαίρομαι που παρέλειψες τα πλέον ευπώλητά του Γη και Ελευθερία, Ο άνεμος χορεύει..., τα οποία ως Λόουτς όφειλε να είχε κάνει πολύ ανώτερα

ΟΝΤΩΣ, ο τύπος δεν πρέπει να έχει γυρίσει μέτρια ταινία - ή τουλάχιστον είμαι τυχερός που δεν την έχω δει ακόμα

SpoilerShow
Θα θυμάμαι αιωνίως τη στιγμή που του έσφιξα το χέρι βρίσκοντας τη δύναμη να ψελλίσω όλο κι όλο ένα "θενκ γιου φορ έβριθινγκ", όταν με έβαλαν βυσματικά και από τους τελευταίους στη συζήτηση Λόουτς-Νίνου Φένεκ Μικελίδη για τα πλαίσια του Πανοράματος Ευρωπαϊκού Κινηματογράφου. Αν και πριν είχε απασφαλίσει και εκραγεί σε επίπεδο πολιτικό, στο τέλος υπομονετικά περίμενε όρθιος, άκρως προσιτός και γλυκύτατος να χαιρετηθεί και να συζητήσει με τον οποιονδήποτε άσχετο. Ήταν 1η Νοεμβρίου του 2017 στην αίθουσα της ΕΣΗΕΑ.
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8417
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 06 Απρ 2023, 02:19

georgebi, πες εάν είναι να τα σβήσω κι εγώ, δεν υπάρχει πρόβλημα :lol:
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 06 Απρ 2023, 07:45

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
31 Μαρ 2023, 07:41
αν και είμαι κατά των σινεμά
Αρχίζω και σε συμπαθώ κάπως :goodpost:
Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να λέω ότι η θέαση μίας ταινίας στο σινεμά,ισοδυναμεί με συμμετοχή σε μαγικό τελετουργικό.
Ουσιαστικά είναι Μαγικό Τελετουργικό.

Τα έχει εξηγήσει καλλίτερα ο Σαμαέλ Αούν Βεόρ στην Επαναστατική Ψυχολογία...ή μήπως είναι στο Ναι,Υπάρχει Διάβολος,Ναι,Υπάρχει Κόλαση,Ναι,Υπάρχει Κάρμα ;;....ή στο Τα Τρία Βουνά ; :p2:
Δεν θυμάμαι,κόλλησα.

Φρόντισε να τα διαβάσεις να πάρεις μπρος.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21375
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 06 Απρ 2023, 07:49

Tarkovsky έγραψε:
06 Απρ 2023, 02:19
georgebi, πες εάν είναι να τα σβήσω κι εγώ, δεν υπάρχει πρόβλημα :lol:
Σ αυτό το νήμα που εγώ άνοιξα
αν υπάρχουν δυο τρία ποστ που πραγματικά το κοσμούν
ειναι τα δικά σου ποστ

Τα δικά μου μάλλον πιο πολύ επιδεικτικές εξυπνάδες ειναι και τίποτα παραπάνω

Δυστυχώς όμως μέχρι να γράψω την ανάρτηση μου για τον Ken Loach
εσύ είχες προλάβει και είχες γράψει αυτό για τον ''Ντορογιάννη που γαμάει Πατησιώτηδες''

με το οποίο εγώ δεν ήθελα να γειτονεύω

Έτσι μετά από λίγη σκέψη αποφάσισα όπως την έγραψα, ετσι και να την σβήσω

Καθώς όμως η ερώτηση σου δεν ειναι γιατί έσβησα την ανάρτηση μου
άλλα αν πρέπει να σβήσεις και συ αυτήν που της απαντάς

η απάντηση μου ειναι:
οχι, δεν ειναι απαραίτητο

Απ τη στιγμή που πρόλαβες και την είδες
και έδωσες μάλιστα και απάντηση με ενδιαφέρον
συν αυτό που έβαλες στο σποιλερ

άστο όλο ετσι όπως ειναι.....
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 06 Απρ 2023, 07:55

neon imposter έγραψε:
31 Μαρ 2023, 13:43
Μα δεν υπάρχει μεγαλύτερη συνωμοσία από την πραγματικότητα
Γιατί δεν κλείνει το νήμα ;
Το φλόρουμ,γενικότερα ; :smt017

Δεν χρειάζεται να γραφτεί κάτι επιπλέον.

Αυτή είναι η Μεγαλύτερη Κουβέντα που ειπώθηκε ποτέ στον χώρο αυτό,αν και την έχω ήδη εκφράσει από το 2004-2005 ακόμα,όταν και άρχισα να σας ανοίγω τα μάτια σχετικά με την Occult Elite :g030:

Μπράβο σου πάντως neon,που ξεχωρίζεις από το εμβολιασμένο πλήθος και μπορείς να διακρίνεις ΠΟΥ ακριβώς έγκειται η συνωμοσία :smt023

Kudos,πολλά kudos,θα σε ξεkudiάσω :smt038

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23176
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 06 Απρ 2023, 08:25

BigChiefWahoo έγραψε:
06 Απρ 2023, 07:45
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
31 Μαρ 2023, 07:41
αν και είμαι κατά των σινεμά
Αρχίζω και σε συμπαθώ κάπως :goodpost:
Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να λέω ότι η θέαση μίας ταινίας στο σινεμά,ισοδυναμεί με συμμετοχή σε μαγικό τελετουργικό.
Ουσιαστικά είναι Μαγικό Τελετουργικό.

Τα έχει εξηγήσει καλλίτερα ο Σαμαέλ Αούν Βεόρ στην Επαναστατική Ψυχολογία...ή μήπως είναι στο Ναι,Υπάρχει Διάβολος,Ναι,Υπάρχει Κόλαση,Ναι,Υπάρχει Κάρμα ;;....ή στο Τα Τρία Βουνά ; :p2:
Δεν θυμάμαι,κόλλησα.

Φρόντισε να τα διαβάσεις να πάρεις μπρος.
για να γίνω χρυσαυγιτης; να λείπει.
Τελοσπαντων,υπαρχουν όντως ταινίες που θέλουν το σινεμά, αλλά αμφιβάλω αν είναι τόσες που μπορεί να λειτουργήσουν εμπορικά. τις περισσότερες φορές δε μου κάνει διαφορά, και βέβαια το να βλέπεις μόνος μια ταινία είναι πολλές φορές προτιμότερο, βυθίζεσαι πιο πολύ μέσα, ειδικά αν είναι κάνα τρόμου. πάντως για τα εν λόγω σινεμά, δε νομίζω να ήταν θέμα τα εισιτήρια. στην Ελλάδα το έχουμε ακόμα ως συνήθεια. το κτίριο είναι, και αυτή η τουριστική σαχλαμάρα .

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 06 Απρ 2023, 08:38

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
06 Απρ 2023, 08:25


βέβαια το να βλέπεις μόνος μια ταινία είναι πολλές φορές προτιμότερο, βυθίζεσαι πιο πολύ μέσα, ειδικά αν είναι κάνα τρόμου .
Νάτα,αυτό εννοώ ακριβώς.Είδες ; Το είπες και μόνος σου.
Βυθίζεσαι μέσα στην ταινία,που σημαίνει ότι χάνεις επαφή με τον πραγματικό σου εαυτό και ταυτίζεσαι με τον ηθοποιό,ο οποίος με τη σειρά του έχει ταυτιστεί με τον χαρακτήρα που υποδύεται.
Βλέπεις σε τι είδους λαβύρινθο συναισθηματικό πλέκεις ;
Για να μην μιλήσω για τη διακύμανση των συναισθημάτων,από τη χαρά στη λύπη και από εκεί στην οργή ή στη απόγνωση -ανάλογα τι παπαριά θέλει να μας πει ο καλλιτέχνης-,τη στιγμή που δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος για να νιώθεις έτσι.
Όπως δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος για να δεις μία ταινία,την οποιαδήποτε ταινία,δεν κερδίζεις απολύτως τίποτα,σε οποιοδήποτε επίπεδο.Αντίθετα,χάνεις ΠΟ-ΛΥ-ΤΙ-ΜΟ χρόνο,που αντί να τον ξοδέψεις για να δεις κάτι καθυστερημένους που έχουν υποπέσει στην κατάσταση enchanted και νομίζουν ποιος ξέρει τι κάνουν,θα μπορούσες να κάνεις κάτι απείρως πιο δημιουργικό για την πνευματική,νοητική,συναισθηματική και ηθική σου ανέλιξη.

Οι μόνοι που κερδίζουν είναι φυσικά οι λέρες της Occcult Elite,που χτίζουν βιλάρες στο Μονακό και πίνουν αδρενόχρωμα στη Βαβυλώνα που λέγεται Χόλλυγουίρντ από το κάθε σεντ που θα δώσει ο μέσος στόκος για να δει ταινία της Ντίσνευ ή της Μάρβελ,κολοκύθια στο τετράγωνο δηλαδή.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4605
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: μόνος κι έρμος

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 06 Απρ 2023, 08:44

BigChiefWahoo έγραψε:
06 Απρ 2023, 08:38
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
06 Απρ 2023, 08:25


βέβαια το να βλέπεις μόνος μια ταινία είναι πολλές φορές προτιμότερο, βυθίζεσαι πιο πολύ μέσα, ειδικά αν είναι κάνα τρόμου .
Νάτα,αυτό εννοώ ακριβώς.Είδες ; Το είπες και μόνος σου.
Βυθίζεσαι μέσα στην ταινία,που σημαίνει ότι χάνεις επαφή με τον πραγματικό σου εαυτό και ταυτίζεσαι με τον ηθοποιό,ο οποίος με τη σειρά του έχει ταυτιστεί με τον χαρακτήρα που υποδύεται.
Βλέπεις σε τι είδους λαβύρινθο συναισθηματικό πλέκεις ;
Για να μην μιλήσω για τη διακύμανση των συναισθημάτων,από τη χαρά στη λύπη και από εκεί στην οργή ή στη απόγνωση -ανάλογα τι παπαριά θέλει να μας πει ο καλλιτέχνης-,τη στιγμή που δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος για να νιώθεις έτσι.
Όπως δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος για να δεις μία ταινία,την οποιαδήποτε ταινία,δεν κερδίζεις απολύτως τίποτα,σε οποιοδήποτε επίπεδο.Αντίθετα,χάνεις ΠΟ-ΛΥ-ΤΙ-ΜΟ χρόνο,που αντί να τον ξοδέψεις για να δεις κάτι καθυστερημένους που έχουν υποπέσει στην κατάσταση enchanted και νομίζουν ποιος ξέρει τι κάνουν,θα μπορούσες να κάνεις κάτι απείρως πιο δημιουργικό για την πνευματική,νοητική,συναισθηματική και ηθική σου ανέλιξη.

Οι μόνοι που κερδίζουν είναι φυσικά οι λέρες της Occcult Elite,που χτίζουν βιλάρες στο Μονακό και πίνουν αδρενόχρωμα στη Βαβυλώνα που λέγεται Χόλλυγουίρντ από το κάθε σεντ που θα δώσει ο μέσος στόκος για να δει ταινία της Ντίσνευ ή της Μάρβελ,κολοκύθια στο τετράγωνο δηλαδή.
cease fire!


Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7786
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 06 Απρ 2023, 08:46

Υδράργυρος έγραψε:
03 Απρ 2023, 12:08
Υπάρχουν και όρια στην ξενοδοχοποίηση και την αλλαγή του χαρακτήρα των πόλεων. Δε θέλω να σκέφτομαι τι θα γινόταν άμα μυαλά σαν τα ελληνικά αναλάμβαναν τη Φλωρεντία ή τη Βενετία. Θα τα ρήμαζαν όλα
Ωραία παραδείγματα βρήκες για μη τουριστικοποιημενες πόλεις.

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 06 Απρ 2023, 08:48

georgebi έγραψε:
06 Απρ 2023, 07:49


Σ αυτό το νήμα που εγώ άνοιξα
αν υπάρχουν δυο τρία ποστ που πραγματικά το κοσμούν
ειναι τα δικά σου ποστ

Τα δικά μου μάλλον πιο πολύ επιδεικτικές εξυπνάδες ειναι και τίποτα παραπάνω

:+1:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Εκεί που όλες οι παρατάξεις συμφωνούν: ΚΑΚΟΨΟΦΟ ΝΑ ‘ΧΕΤΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 06 Απρ 2023, 08:49

Οπότε για να τελειώνουμε,καλά θα κάνουν να τα κλείσουν όλα τα σινεμά.
Καλό θα μας κάνει ως κοινωνία,όχι κακό.

Ας γίνουν ξενοδοχεία,που είναι και ο κλάδος απασχόλησής μου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών