GNTM

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 10 Νοέμ 2019, 23:32

hellegennes έγραψε:
10 Νοέμ 2019, 22:55
Nero έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 02:08
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
06 Νοέμ 2019, 00:46


το χάσαμε... :011:

τουλάχιστον έφυγε η μαύρη;
έφυγε έφυγε. Αλλά παίζει να ξαναμπει. Το μοναδικό πιο χοντρό βύσμα σε όλη τη χώρα ίσως είναι μόνο η Ουκρανέζα, που ο καράφλας έει δηλώσει ότι την ήξερε απο πριν και το twitter όχι άδικα θεωρεί ότι τη βάζει κιόλας. Απο τις 5 κατίνες η μία είναι ο Ογκουνσότο που τρώει ανεξήγητο σπρώξιμο και οι άλλες 2 είναι φυτευτές. Η αλογομούρα που έφυγε είχε παίξει σε άλλη εκπομπή της Καγιά. Είναι γκαραντί μιλημένες δηλαδή αλλά δε νομίζω ότι το παίζουν κιόλα κατίνες. Είναι. Η δε Ουκρανέζα, δεν ξέρω ποια είναι η δική σας διάγνωση γιατρέ, αλλά μου φαίνεται ότι αγγίζει τη BPD, αν όχι φουλ αντκοινωνική διαταραχή
Την Κάτια απροκάλυπτα την σπρώχνει ο Σκουλός. Κρίμα και τον θεωρούσα αντικειμενικό. Για τον πούτσο κι αυτός.
ξεκάθαρα, αλλά να λέμε και του στραβού το δίκιο, η προηγούμενη φωτο της ήταν μια χαρά. Την κράξανε επειδή άκουσαν για το bullying και μόνο/ Μπορεί να είναι αντικοινωνικό άτομο αλλά για τη δουλειά,αντικειμενικά είναι καλή

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40339
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 11 Νοέμ 2019, 00:13

Την έκραξαν η Καγιά και ο Μπράτης για το μπούλινγκ, γιατί είναι θέμα που τους αγγίζει, αλλά στην κριτική τους είχαν 100% δίκιο. Αυτό το πράγμα δεν θα τυπωνόταν πουθενά αλλού παρά σε αφίσα μιούζικαλ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 11 Νοέμ 2019, 21:07

Αυτή η κοπελίτσα, η Χατζή, πόσο αδιάφορη: άλλες είναι/παίζουν καλές, κακές, χαριτωμένες, διπρόσωπες, αστείες, σκληρές...αυτή είναι η μοναδική που δεν έχει καθόλου προσωπικότητα. Το κλασικό κοριτσάκι που κάποτε της είπαν ότι είναι όμορφη, της άρεσε και έμεινε σ'αυτό ξεχνώντας να διαμορφώσει προσωπικότητα γιατί δεν τη χρειάστηκε ποτέ. Δεν καταλαβαίνω γιατί την κρατάνε :-?

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40339
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 11 Νοέμ 2019, 21:21

Nero έγραψε:
11 Νοέμ 2019, 21:07
Αυτή η κοπελίτσα, η Χατζή, πόσο αδιάφορη: άλλες είναι/παίζουν καλές, κακές, χαριτωμένες, διπρόσωπες, αστείες, σκληρές...αυτή είναι η μοναδική που δεν έχει καθόλου προσωπικότητα. Το κλασικό κοριτσάκι που κάποτε της είπαν ότι είναι όμορφη, της άρεσε και έμεινε σ'αυτό ξεχνώντας να διαμορφώσει προσωπικότητα γιατί δεν τη χρειάστηκε ποτέ. Δεν καταλαβαίνω γιατί την κρατάνε :-?
Γιατί ανήκει στις κακές μάγισσες.

Την Μαρτίνα, παρεμπιπτόντως, θα την ξαναβάλουν στο παιχνίδι.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 12 Νοέμ 2019, 00:03

κάνει μπαμ ότι τη διώξανε γιατί δεν ξεμαλλιάστηκε ποτέ και δεν τους κάνει νούμερα

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 12 Νοέμ 2019, 23:18

κρεμας και 2 παλτά...

Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 18 Νοέμ 2019, 21:03

Για όσους ίσως ενδιαφέρονται να δουν εθνική, το κονσεπτ σήμερα είναι σεξυ νοικοκυρές :003:

Daje vantono

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9706
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 18 Νοέμ 2019, 21:35

Με τι μαλακίες ασχολείστε ειλικρινά ρε μαλάκες.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 18 Νοέμ 2019, 22:10

Nero έγραψε:
18 Νοέμ 2019, 21:03
Για όσους ίσως ενδιαφέρονται να δουν εθνική, το κονσεπτ σήμερα είναι σεξυ νοικοκυρές :003:

Daje vantono
έριξα ενα βλέφαρο πριν αρχίσει το ματς, αλλα απο τις οντισιόν εχω να παρακολουθήσω συστηματικά. Τώρα αν απλώς τύχει να το πετύχω απο κανα ζάπινγκ, το αφηνω για κανα δίλεπτο, αναλόγως. Στις οντισιόν ειχε ενδιαφέρον, τωρα εχει γυρίσει στο του ματς τρασιλίκι, δεν με τραβάει.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 19 Νοέμ 2019, 07:29

Κι εγω δεν το παρακολουθω φετος γιατι δεν μου κανει κλικ καποια απο τις ΜΟΥΝΑΡΕΣ που συμμετεχουν.
Περυσι ειχα τρελαθει με εκεινη την Ιωαννα.
Καθε φορα που την εβλεπα εριχνα βουρδουλιες με το πουλι μου στην οθονη της τηλεορασης.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 19 Νοέμ 2019, 14:48

Daje έγραψε:
19 Νοέμ 2019, 07:29
Κι εγω δεν το παρακολουθω φετος γιατι δεν μου κανει κλικ καποια απο τις ΜΟΥΝΑΡΕΣ που συμμετεχουν.
Περυσι ειχα τρελαθει με εκεινη την Ιωαννα.
Καθε φορα που την εβλεπα εριχνα βουρδουλιες με το πουλι μου στην οθονη της τηλεορασης.
ED?
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 10 Δεκ 2019, 10:01

Είχα παρατηρήσει ότι έχουν γίνει 3 gntm και σε κανένα από αυτά η νικήτρια δεν ήταν Ελληνίδα. Σύμφωνα με τα spoilers, ούτε στο φετινό η νικήτρια θα είναι Ελληνίδα αφού καμία από τις τρεις που ξέρουμε ότι έχουν απομείνει δεν είναι Ελληνίδα.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22928
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 11 Δεκ 2019, 10:24

Daje έγραψε:
19 Νοέμ 2019, 07:29

Περυσι ειχα τρελαθει με εκεινη την Ιωαννα.
ω ναι ρε φιλε... :romance-hearteyes:
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Δεκ 2019, 10:31

Γάταρος έγραψε:
10 Δεκ 2019, 10:01
Είχα παρατηρήσει ότι έχουν γίνει 3 gntm και σε κανένα από αυτά η νικήτρια δεν ήταν Ελληνίδα. Σύμφωνα με τα spoilers, ούτε στο φετινό η νικήτρια θα είναι Ελληνίδα αφού καμία από τις τρεις που ξέρουμε ότι έχουν απομείνει δεν είναι Ελληνίδα.
Εγώ δεν εχω πληροφορηθεί για σπόιλερς, αλλα απο ελάχιστες ματιές που ρίχνω,βλέπω τελική 2άδα την Ουκρανέζα με την Αλβανίδα. Αυτές οι δυο τις έχουν σβήσει τις υπόλοιπες, απλά δεν υπάρχουν. Στο περσινό ήταν Αρμένισσα, στο παλιό πριν καμια 10αριά χρονια δεν θυμαμαι ποια κέρδισε. Η μονη που θυμάμαι τότε ήταν μια σαγονιάρα Πολωνέζα, που την φώναζαν Γκμοχ. Αλλά ναι, ελληνιόλα (που θα 'λεγε και ο δάσκαλος Εθνι) καμία. Ανύπαρκτες.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 11 Δεκ 2019, 12:02

vantono έγραψε:
11 Δεκ 2019, 10:31
Εγώ δεν εχω πληροφορηθεί για σπόιλερς, αλλα απο ελάχιστες ματιές που ρίχνω,βλέπω τελική 2άδα την Ουκρανέζα με την Αλβανίδα. Αυτές οι δυο τις έχουν σβήσει τις υπόλοιπες, απλά δεν υπάρχουν. Στο περσινό ήταν Αρμένισσα, στο παλιό πριν καμια 10αριά χρονια δεν θυμαμαι ποια κέρδισε. Η μονη που θυμάμαι τότε ήταν μια σαγονιάρα Πολωνέζα, που την φώναζαν Γκμοχ. Αλλά ναι, ελληνιόλα (που θα 'λεγε και ο δάσκαλος Εθνι) καμία. Ανύπαρκτες.
Στο πρώτο κέρδισε Ελβετή, στο δεύτερο Αλβανίδα και στο περσινό Αρμένισσα. H σαγονιάρα η Πολωνή είναι από τις λίγες που κατάφερε να κάνει καριέρα σαν μοντέλο.

Στο φετινό είναι δύο Ουκρανίδες αστέρια. Η Άννα Μαρία (βασικά νομίζω είναι μισή Ουκρανίδα μισή Ελληνίδα αλλά εμφανισιακά μοιάζει με Ουκρανίδα), η οποία είναι η πιο αγαπητή του κοινού και η Κάτια η οποία είναι η πιο μισητή του κοινού.

Η Άννα Μαρία

Εικόνα

Η Κάτια

Εικόνα

Η δημοφιλία τους παίζει ρόλο γιατί νομίζω πως στον τελικό θα ψηφίσει και το κοινό. Η ξανθιά Αλβανίδα έφυγε χθες αλλά έχει μείνει άλλη μια μελαχρινή, η Κέισι.

Η Κέισι

Εικόνα

Tα spoilers λένε ότι τελικό είναι η Άννα Μαρία, η Κάτια και η Κέισι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γάταρος την 11 Δεκ 2019, 12:08, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών