GNTM

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 20 Δεκ 2019, 11:23

vantono έγραψε:
20 Δεκ 2019, 11:13
Nero έγραψε:
20 Δεκ 2019, 11:03
τηλεοπτικό trainwreck
Ακριβώς όμως! Κι έψαχνα την κατάλληλη λέξη.
το κοντρολ ρουμ πρέπει να έμοιαζε κάπως έτσι


Εικόνα

έπρεπε να το βλέπεις live και να έχεις δίπλα ανοιχτό το τουιτερ. Όαση

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 20 Δεκ 2019, 11:38

Nero έγραψε:
20 Δεκ 2019, 11:03
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Δεκ 2019, 10:59
Nero έγραψε:
20 Δεκ 2019, 10:51


έκαναν καθυστερήσεις με διάφορες μαλακίες, μέχρι τις 1,5 τράβηξε, πόσο παραπάνω να το πήγαιναν; Το τουίτερ είχε ήδη βουήξει ότι δε δουλεύει η ψηφοφορία :lol:
Να αποφάσιζαν οι ίδιοι.
Όπως ακριβώς στην επιλογή αποχώρησης από την κάθε τριάδα που προέκυπτε μετά από τις φωτογραφήσεις.

Αυτό ακριβώς δεν έλεγαν τόσο στις αποχωρήσεις όσο και στην τελική τους βαθμολογία; Οι μικρές, τοσοδούλικες λεπτομέρειες... :lol:

Ε, ας τις έκριναν και τώρα. Ήταν σαφές ότι ο κάθε ένας είχε τις προτιμήσεις του, παίξανε με τους βαθμούς για να δημιουργήσουν σασπένς και θεωρούσαν ότι θα την έβγαζαν καθαρή πετώντας το μπαλάκι στο κοινό.

Και τελικώς, την πάτησαν άσχημα.
λες να υπήρχε αρκετή οργάνωση για να το κάνουν όλο αυτό επι τόπου στον αέρα; Εδώ νομίζω ότι ούτε οι άλλοι κριτές είχαν ιδέα τι γινόταν, αφού μέχρι πριν 2 λεπτά έπαιζαν με το σενάριο. Η δε Καγιά δεν υπήρχε περίπτωση να διαχειριστεί τέτοια κατάσταση live στον αέρα χωρίς script, γι'αυτό το έριξε και δεν πήρε χαμπάρι κανείς τίποτα.

ήταν το πιο απολαυστικό τηλεοπτικό trainwreck που έχω δει ποτέ. Αν είχε γίνει σε χώρα που μίλαγε αγγλικά τώρα θα ήταν πρώτο θέμα στα παγκόσμια μέσα :003:
Δεν το είδα ρε συ, έχασα το καλύτερο. :-?

Μιλάμε για παγκόσμια πρωτοτυπία, το σταρ έγραψε ιστορία.

Εικόνα

Του χρόνου θα έχουν μπακαπ με τουαλέτα. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 20 Δεκ 2019, 11:40

Νοθεία με Καραμανλή, Σημίτη, έχουν πεισθεί πως τα ανεχόμαστε όλα ...

:a040:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Bokolis
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2019, 18:29

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bokolis » 20 Δεκ 2019, 12:05



:smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 20 Δεκ 2019, 12:37

hellegennes έγραψε:
20 Δεκ 2019, 02:40
Κοίτα, δεν νομίζω ότι τα συμβόλαιά τους τούς υπαγορεύουν να είναι εσώκλειστες. Στον σύγχρονο κόσμο άλλωστε κάτι τέτοιο είναι εξαιρετικά δύσκολο να παραμείνει κρυφό, γι' αυτό υπάρχουν και τα spoilers. Η τελική τριάδα έχει καιρό που διέρρευσε. Σίγουρα το συμβόλαιο απαγορεύει την εύκολα ανιχνεύσιμη δραστηριότητα: να βγούνε σε κανάλια, να δώσουν συνεντεύξεις, να έχουν online δραστηριότητα σε κοινωνικά μέσα. Αλλά δεν μπορεί να τις απαγορεύει να βγούνε τελείως. Ένας να τις αναγνωρίσει στον δρόμο και τελείωσε.

Αν και νομίζω ότι αυτό που συμβαίνει είναι ότι τα άλλα κανάλια γνωρίζουν πού είναι τα σπίτια τους και στήνουν καρτέρι.
Για τις εμφανισεις της Κατιας τον Οκτωβριο,αν εγιναν οντως, τοτε ειναι καραμπινατη παρανομια αφου υποτιθεται πως ειναι κλεισμενη στο σπιτι του GNTM, αν ειχε βγει ομως νομιζω θα το εκραζαν και οι αλλες διαγωνιζομενες που θα το αντιλαμβανονταν.

Τωρα για του Νοεμβρη θα πρεπει να ειναι αφου τελειωσαν. Φυσικα και δεν μπορουν να ειναι εσωκλειστες στα σπιτια τους γι'αυτο αλλωστε οπως ειπες υπηρχαν spoilers αφου παει απο στομα σε στομα, ανθρωπινο ειναι.

Δεν στηνουν καρτερι, οταν γινεται κατι με κσποιον απλα τα καλουν οι μανατζαραιοι η ακομα και οι ιδιοι, δεν ειναι σε επιπεδο Νταιανας η Βασιλικης οικογενειας για να τις κυνηγουν οι παπαρατσι για να τις πιασουν σε ποζα που θα τους πληρωσουν με πολλα λεφτα. Για να ξημεροβραδιαζεις εξω απο το σπιτι καποιου πρεπει να αξιζουν το κοπο τα λεφτα, επισης νομικα απαγορευεται και δεν νομιζω πως αυτες ειχαν φτασει σε αυτο το επιπεδο δημοσιοτητας. Σιγουρα καποιος ηξερε που θα πανε και τα καλεσε, αλλα αυτος ο καποιος θα ηταν ανθρωπος του χωρου, οχι πχ ο σερβιτορος οχι μονο επειδη δεν νοιαζετε για να κανει κατι τετοιο αφου δεν θα εχει ανταλλαγμα αλλα και επειδη δεν θα τον πιστεψουν για να ξεκινησει το βαν να τις βρει απο Παιανια.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 20 Δεκ 2019, 13:49

Πολυ κωλοφαρδη η Κατια....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 20 Δεκ 2019, 14:00

Nero έγραψε:
20 Δεκ 2019, 09:37
hellegennes έγραψε:
20 Δεκ 2019, 02:05
Nero έγραψε:
20 Δεκ 2019, 01:51


Δεν ξέρω γιατί δεν τους έχεις ικανούς για το 2. Το χώρισαν ελπίζοντας να τα βρουν με τις νικήτριες, αλλά πιστεύω δε θα τελειώσει εκεί, θα φάνς μηνύσεις, απο δωροθέτες, απο διαγωνιζόμενες, ίσως και απο τους 2
Δεν ξέρω. Σε κανέναν σοβαρό διαγωνισμό δεν θα ήταν αποδεκτό αυτό το αποτέλεσμα. Στην τελική θα ζητούσαν συγγνώμη από τον κόσμο και θα έλεγαν να περιμένει λίγο για να διορθώσουν το πρόβλημα. Ειδικά όταν συνέβη το ίδιο και πέρυσι. Δεν ξέρω αν θα πέσουν μηνύσεις αλλά είναι τουλάχιστον τραγικό αυτό.
εσύ πιστεύεις στο ξυράφι του Όκκαμ, εγώ πιστεύω ακράδαντα στο ξυράφι του Hanlon. Οι άνθρωποι απλά είναι σκιτζίδες: στήσανε τη βαθμολογία των κριτών όχι για κάποιο στανικό σκοπό, μόνο για τα νούμερα, για να κρατησουν τον κόσμο μέχρι το τέλος. Περίμεναν να τους ξελασπώσει το κοινό αλλά δεν φρόντισαν να φτιάξουν ένα αξιόλογο σύστημα ψηφοφορίας, αυτό που είχαν δε δούλεψε ποτέ και έμειναν εκτεθειμένοι. Οι επιλογές ήταν ή βγάζουμε εμείς νικήτρια με εντελώς ψεύτικα νούμερα, το οποίο είναι εύκολα ανιχνεύσιμο και θα μας κράξουν ή τις βγάζουμε και τις 2 και τα κανονίζουμε μετά.

απλή,κλασική ανικανότητα. Αν ήμουν Κέισι πάντως θα είχα ήδη μιλήσει με δικηγόρο, τη χαντάκωσαν την κοπέλα
Πιστεύω στο ξυράφι του Χάνλαν* στην πολιτική, όχι στην τηλεόραση. Σκέψου μόνο το εξής: βλέπεις καμμιά αντίδραση από τους άλλους κριτές;


* ο Χάνλαν στο πηγάδι κατούρησε και τον έχεις με λατινικά; :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hellegennes την 20 Δεκ 2019, 14:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 20 Δεκ 2019, 14:01

Είναι πιό αναξιόπιστοι από Σούπερ Λήγκ.
Τι προιόν θα πουλήσουν του χρόνου ;
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 20 Δεκ 2019, 14:04

Gherschaagk έγραψε:
20 Δεκ 2019, 09:49
Συγνώμη αλλά τι ασχολείστε;
Και με τι να ασχοληθούμε; Με την εσωτερική πολιτική; Καλύτερα με το GNTM.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 20 Δεκ 2019, 15:01

Πάντως θα δούμε πιο ξυράφι θα κερδίσει. Αν δεν υπάρχει καμμία αντίδραση από την αμερικανική παραγωγή, κερδίζει ο Όκαμ. Γιατί σίγουρα δεν επιτρέπεται από τους όρους του παιχνιδιού να βγούνε δύο νικήτριες.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 20 Δεκ 2019, 19:39

hellegennes έγραψε:
20 Δεκ 2019, 15:01
Πάντως θα δούμε πιο ξυράφι θα κερδίσει. Αν δεν υπάρχει καμμία αντίδραση από την αμερικανική παραγωγή, κερδίζει ο Όκαμ. Γιατί σίγουρα δεν επιτρέπεται από τους όρους του παιχνιδιού να βγούνε δύο νικήτριες.


:D

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 20 Δεκ 2019, 19:52

ολο το νημα μια θριαμβικη επιβεβαιωση των mgtow
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23371
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 20 Δεκ 2019, 20:06

Nero έγραψε:
20 Δεκ 2019, 19:39
hellegennes έγραψε:
20 Δεκ 2019, 15:01
Πάντως θα δούμε πιο ξυράφι θα κερδίσει. Αν δεν υπάρχει καμμία αντίδραση από την αμερικανική παραγωγή, κερδίζει ο Όκαμ. Γιατί σίγουρα δεν επιτρέπεται από τους όρους του παιχνιδιού να βγούνε δύο νικήτριες.


:D
Και τι θα κάνει η Τάιρα, θα διατάξει ΕΔΕ? :lol:
Το χτεσινο πάντως πρέπει να ηταν η πιο τρολοφάση απ'ολα τα τηλεριάλιτυ(οχι απλως απ'ολα τα ΤΜ) παγκοσμίως.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11443
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 20 Δεκ 2019, 20:30

Το χτεσινό δεν σωζόταν με τίποτα. Ήταν στημένη η ισοπαλία και η βαθμολογία μέχρι το σημείο που περίμεναν το πόπολο να βγάλει νικήτρια. Από τη στιγμή που δεν βγήκε νικήτρια και το σύστημα έπεσε, τότε μπλόκαραν, ποιος να φτιάξει το σύστημα σε 3-5 λεπτά και από ποιον να το ζητήσουν χωρίς διαβεβαίωση ότι θα δουλέψει;

Εκεί είτε το παίζουν έξυπνοι για να καλύψουν τον κώλο τους και τις κάνουν και τις τρεις νικήτριες με το χρηματικό έπαθλο χ 3 (και ψάχνουν να δουν τι θα γίνει με τα εξώφυλλα, τα συμβόλαια κλπ.), είτε κάνουν αυτό που έκαναν και θα φάνε μήνυση και από τις τρεις. Η Κέισι αν είναι ξύπνια πρέπει να πέρασε όλη την ημέρα της σήμερα σε δικηγορικό γραφείο.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 20 Δεκ 2019, 21:06

Λεγεών έγραψε:
20 Δεκ 2019, 20:30
Το χτεσινό δεν σωζόταν με τίποτα. Ήταν στημένη η ισοπαλία και η βαθμολογία μέχρι το σημείο που περίμεναν το πόπολο να βγάλει νικήτρια. Από τη στιγμή που δεν βγήκε νικήτρια και το σύστημα έπεσε, τότε μπλόκαραν, ποιος να φτιάξει το σύστημα σε 3-5 λεπτά και από ποιον να το ζητήσουν χωρίς διαβεβαίωση ότι θα δουλέψει;

Εκεί είτε το παίζουν έξυπνοι για να καλύψουν τον κώλο τους και τις κάνουν και τις τρεις νικήτριες με το χρηματικό έπαθλο χ 3 (και ψάχνουν να δουν τι θα γίνει με τα εξώφυλλα, τα συμβόλαια κλπ.), είτε κάνουν αυτό που έκαναν και θα φάνε μήνυση και από τις τρεις. Η Κέισι αν είναι ξύπνια πρέπει να πέρασε όλη την ημέρα της σήμερα σε δικηγορικό γραφείο.
Αναμφίβολα. Αν είχαν ένα καλύτερο παρουσιαστή ίσως να μπορούσε να το διαχειριστεί καλύτερα. Αυτό το ζωντόβολο ήταν πολύ έξω απο τα νερά της. Κάποια στιγμή είπε τάχα για πλάκα "όσοι ψηφίζουν να βγαίνουν απο την εφαρμογή" και τη ρωτάει τη Ηλιάνα "γιατί να βγαίνουν", που πάει να πει ότι δεν είχε ιδέα τι έπαιζε. Σε ζωντανή μετάδοση και το κοντρολ δεν είχε καν επικοινωνία με όλα τα μέλη στο πλατό :lol::roll:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών