Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Nero

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 06 Ιαν 2020, 14:58

Namrail έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:55
Feindflug έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:22

Ρε τύπε, μια εικόνα είδες, δεν σου είπαμε να την παντρευτείς ούτε να την προσλάβεις υπάλληλο.
Λες ότι μπορεί να κρίνω επιπόλαια, ε; Ίσως η συγκεκριμένη κοπέλα να μην είναι ένα αμορφωτο σκυλί του ελέους με τίγκα ναρκισσισμό και ωραιοπαθεια, αλλά ίσως είναι μια πυρηνική φυσικός που δούλευε στο cern και πήρε ένα διάλειμμα από τη δουλειά για να συμμετάσχει στο my style rocks. Πιθανώς να συμβαίνει και αυτο.
τώρα που το λες, είχε πάει στο gntm, έφαγε πόρτα και μετά τους έκραζε στα κανάλια γιατί την κόψανε :lol:


Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3148
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 06 Ιαν 2020, 14:58

Naida έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:49
Bipsco έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:34

Η κοπέλα ακολουθεί την μόδα της εποχής της. Οι μόδες και τα κριτήρια ομορφιάς αλλάζουν με την πάροδο του χρόνου. Ως συνήθως οι μεγαλύτεροι κατακρίνουν τα γούστα των νεότερων. Εκεί πήγαινε το ok boomer.
Εγώ όμως σε ρώτησα κάτι άλλο bipscoτάκι με κανελα. Κατά το αισθητικό σου κριτήριο,εκτός μόδας,τρεντ κτλ θα ήταν ομορφότερη χωρίς αυτά τα υπερβολικά στο προσωπό της;
Δεν μου αρέσουν οι υπερβολικά βαμμένες. Ναι, το πρόσωπο της θα ήταν ομορφότερο. Παρ' όλα αυτά μπορώ να σε πειράζω που κρίνεις τα γούστα της γενιάς Ζ.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 06 Ιαν 2020, 14:59

Nero έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:51
blackpaint έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:42
Nero έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:17


bimbo fetish?
Τι να μη σ αρεσει, εχει ολα τα στοιχεια της καμπ κουλτουρας, τεχνητοτητα, ελαφροτητα, αφελη μεσοαστικη επιδεικτικοτητα και σοκαριστικη υπερβολη.
αφού το χουμε πει ότι είμαι καταβάθος ακραία κομφορμιστής
...με ορισμενες ενοχες ηδονες, μαντευω.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 06 Ιαν 2020, 15:00

Bipsco έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:58
Παρ' όλα αυτά μπορώ να σε πειράζω που κρίνεις τα γούστα της γενιάς Ζ.

:003:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιαν 2020, 15:04

Bipsco έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:58
Naida έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:49
Bipsco έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:34

Η κοπέλα ακολουθεί την μόδα της εποχής της. Οι μόδες και τα κριτήρια ομορφιάς αλλάζουν με την πάροδο του χρόνου. Ως συνήθως οι μεγαλύτεροι κατακρίνουν τα γούστα των νεότερων. Εκεί πήγαινε το ok boomer.
Εγώ όμως σε ρώτησα κάτι άλλο bipscoτάκι με κανελα. Κατά το αισθητικό σου κριτήριο,εκτός μόδας,τρεντ κτλ θα ήταν ομορφότερη χωρίς αυτά τα υπερβολικά στο προσωπό της;
Δεν μου αρέσουν οι υπερβολικά βαμμένες. Ναι, το πρόσωπο της θα ήταν ομορφότερο. Παρ' όλα αυτά μπορώ να σε πειράζω που κρίνεις τα γούστα της γενιάς Ζ.
Δηλαδή λέμε το ίδιο πράγμα bipscoτακι σοκολάτας. Κάποια που θα μπορούσε να είναι πιο όμορφη πιο φυσική επιλέγει την πλαστικοποίηση και το φουλ στοκάρισμα για την χ,ψ μόδα και εμείς από την άλλη δεν έχουμε δικαίωμα να πούμε την γνώμη μας γιατί; γιατί άντρες :011:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 06 Ιαν 2020, 15:06

καλα, αυτο που βλεπουμε δεν ειναι μονο πλαστικες αλλα κυριως φιλτρα του ινσταγκραμ. Στην καμερα γραφει ωραια. Ομορφη κοπελα.

Nero

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 06 Ιαν 2020, 15:06

blackpaint έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:59
Nero έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:51
blackpaint έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:42

Τι να μη σ αρεσει, εχει ολα τα στοιχεια της καμπ κουλτουρας, τεχνητοτητα, ελαφροτητα, αφελη μεσοαστικη επιδεικτικοτητα και σοκαριστικη υπερβολη.
αφού το χουμε πει ότι είμαι καταβάθος ακραία κομφορμιστής
...με ορισμενες ενοχες ηδονες, μαντευω.
μπα. Λατρεύω την τάξη, την ευπρέπεια και τη βαρετή τελειότητα. Σου θυμίζω και το τοπ 5 που είχα βάλει στο εθνονημα. Βανίλα και άγιος ο θεός :oops:

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 06 Ιαν 2020, 15:07

Χαοτικός έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:55
Custom_F έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:46
Χαοτικός έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:33


Και μόνο που λες ότι είναι βλακείες αυτά σε καθιστά αναξιόπιστη για το λες ότι κάνεις στην παρέα σου.

Μια ζωή εδώ βλέπουμε να ανοίγουν νήματα για να κράξουν ανθρώπους με κριτήριο πάντα κάτι που κάνει τον άνθρωπο αυτόν να διαφέρει ή να ξεφεύγει από τα κοινά. Να ανοίγουν νήματα για πουτάνες, σκυλούδες, κι ότι άλλο δεν θα ήθελε ο νηματοθέτης να μοιάζει με την μάνα του ή τη γυναίκα του.
Αυτό είναι ένα είδος σκατοψυχιάς που ευλογεί κάποιος την μίζερη φτήνια του γιατί νιώθει απειλή από την κίνηση του άλλου που απλά σε αγνοεί και κάνει ότι γουστάρει καθώς έχει το δικαίωμα.
Μια χαρά έχεις συμμετάσχει σε τέτοια νήματα και έχεις ακολουθήσει ότι κάνουν όλοι. Οι βλακείες όλες δικές σου και δικές σας.
Ίσα ίσα! Είναι γεγονός ότι λες βλακείες. Τις διαβάζουμε.
Δεν είναι θέμα γούστου αυτό.
Απλώς λες βλακείες.
Κ αν κάποιος φαίνεται αναξιόπιστος, είσαι εσύ, που με χαρακτηρίζεις χωρίς να με ξέρεις κ χωρίς καν να έχεις μπει στον κόπο να καταλάβεις τι έχω πει.
Εγώ σχολίασα εξωτερικά χαρακτηριστικά.
Αυτό που είδα. Τπτ άλλο.
Εσύ σχολιάζεις εμένα ως άνθρωπο χωρίς να έχεις καν καταλάβει τι είπα μόνο κ μόνο επειδή έχεις συνηθίσει να ακούς παρόμοιες αποψεις οι οποίες όμως προέρχονται από κακία κ ζήλεια όπως λες.

Το νημα μπήκε για να σχολιαστεί.
Οπως όλα.
Αλλιώς ας ανεβαίνουν νηματα κ να μη μιλάει κανείς.

Η κοπέλα θα ήταν πιο ωραία χωρίς τόσο φουσκωμένα χείλη κ χωρίς τις τεράστιες βλεφαρίδες.
Τέλος!
Αν θέλει να είναι έτσι, ας είναι έτσι. Κλάιν.
Όχι εσύ λες βλακείες. Κι εγώ διαβάζω. Το τελευταίο που θα με ενδιέφερε είναι να σε ξέρω σαν άνθρωπο και να μιλάω για σένα. Ξαναλέω ότι σχολιάζω ότι βλέπω γρταμμένο εδώ μέσα. Αν το ερμηνεύω με ψυχολογικές και κοινωνικές προεκτάσεις αυτό δεν σημαίνει ότι αναφέρομαι σε κάποιον που τον ξέρω προσωπικά.
Ένα αμυντικό επιχειρηματάκι είναι αυτό χωρίς αξία. "Δεν με ξέρεις!" :smt005: Άσε μας μωρέ.
Η ομορφιά είναι κάτι υποκειμενικό και το να λες ότι μόνο γι αυτό μίλησες είναι γελοιότητα. Συμμετέχεις στην κακοήθεια που αναδύεται.
Η κοπέλα δεν ντύνεται για να την κρίνεις εσύ ούτε ζπήτησε τη γνώμη σου. Ούτε κανείς ζήτησε τη γνώμη σου. Το νήμα φτιάχτηκε για κακεντρεχές κράξιμο κι όσοι πιστοί προσέλθετε. Δεν ήταν κλήση για ειδικούς και εμπειρογνώμονες στο ντύσιμο.
Οι βλακείες που λέω ποιες είναι; Ότι θαταν καλύτερη χωρίς τις υπερβολές; :lol:
Κ τα ρούχα που τα σχολίασα;

Εγώ λέω προτιμώ την φυσική της ομορφιά κ συ λες εκνευριζεσαι επειδή σχολίασα τις επιλογές της, οι οποίες δεν είναι δα κ επτασφράγιστο μυστικό.
Ότι ναναι πραγματικά.

Ποιο επιχείρημα χωρίς αξία; Αφού αλήθεια είναι. Σαφώς κ δεν με ξέρεις. Σαφώς κ το καλύτερο που είχες να κάνεις ήταν να πεις συγγνώμη που παρερμηνευσες τα λόγια μου.

Έλεος...

Είσαι τραγικός.

Τραγουδα!

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14689
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 06 Ιαν 2020, 15:08

Namrail έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:55
Feindflug έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:22

Ρε τύπε, μια εικόνα είδες, δεν σου είπαμε να την παντρευτείς ούτε να την προσλάβεις υπάλληλο.
Λες ότι μπορεί να κρίνω επιπόλαια, ε; Ίσως η συγκεκριμένη κοπέλα να μην είναι ένα αμορφωτο σκυλί του ελέους με τίγκα ναρκισσισμό και ωραιοπαθεια, αλλά ίσως είναι μια πυρηνική φυσικός που δούλευε στο cern και πήρε ένα διάλειμμα από τη δουλειά για να συμμετάσχει στο my style rocks. Πιθανώς να συμβαίνει και αυτο.
Όχι ρε δικέ μου, δεν με πείραξε που έκρινες επιπόλαια. Το πιθανότερο είναι να αντιστοιχεί σε αυτό που περιέγραψες, αλλά αυτό που θέλω να πω είναι ότι επίσης πιθανότατα θα έκανες σεξουαλική φάση μαζί της αν σου τριβόταν λίγο και θα πήγαιναν περίπατο όλες οι θεωρίες περί απλότητος, no makeup και λοιπά παρελκόμενα από το μικρό σπίτι στο λιβάδι.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 06 Ιαν 2020, 15:11

Nero έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:06
blackpaint έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:59
Nero έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:51


αφού το χουμε πει ότι είμαι καταβάθος ακραία κομφορμιστής
...με ορισμενες ενοχες ηδονες, μαντευω.
μπα. Λατρεύω την τάξη, την ευπρέπεια και τη βαρετή τελειότητα. Σου θυμίζω και το τοπ 5 που είχα βάλει στο εθνονημα. Βανίλα και άγιος ο θεός :oops:
ηδη ανεφερες τρια βαρβατα κινκ. Καλα πας.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιαν 2020, 15:11

blackpaint έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:11
Nero έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:06
blackpaint έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:59

...με ορισμενες ενοχες ηδονες, μαντευω.
μπα. Λατρεύω την τάξη, την ευπρέπεια και τη βαρετή τελειότητα. Σου θυμίζω και το τοπ 5 που είχα βάλει στο εθνονημα. Βανίλα και άγιος ο θεός :oops:
ηδη ανεφερες τρια βαρβατα κινκ. Καλα πας.
:lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 06 Ιαν 2020, 15:13

Custom_F έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:07
Χαοτικός έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:55
Custom_F έγραψε:
06 Ιαν 2020, 14:46


Ίσα ίσα! Είναι γεγονός ότι λες βλακείες. Τις διαβάζουμε.
Δεν είναι θέμα γούστου αυτό.
Απλώς λες βλακείες.
Κ αν κάποιος φαίνεται αναξιόπιστος, είσαι εσύ, που με χαρακτηρίζεις χωρίς να με ξέρεις κ χωρίς καν να έχεις μπει στον κόπο να καταλάβεις τι έχω πει.
Εγώ σχολίασα εξωτερικά χαρακτηριστικά.
Αυτό που είδα. Τπτ άλλο.
Εσύ σχολιάζεις εμένα ως άνθρωπο χωρίς να έχεις καν καταλάβει τι είπα μόνο κ μόνο επειδή έχεις συνηθίσει να ακούς παρόμοιες αποψεις οι οποίες όμως προέρχονται από κακία κ ζήλεια όπως λες.

Το νημα μπήκε για να σχολιαστεί.
Οπως όλα.
Αλλιώς ας ανεβαίνουν νηματα κ να μη μιλάει κανείς.

Η κοπέλα θα ήταν πιο ωραία χωρίς τόσο φουσκωμένα χείλη κ χωρίς τις τεράστιες βλεφαρίδες.
Τέλος!
Αν θέλει να είναι έτσι, ας είναι έτσι. Κλάιν.
Όχι εσύ λες βλακείες. Κι εγώ διαβάζω. Το τελευταίο που θα με ενδιέφερε είναι να σε ξέρω σαν άνθρωπο και να μιλάω για σένα. Ξαναλέω ότι σχολιάζω ότι βλέπω γρταμμένο εδώ μέσα. Αν το ερμηνεύω με ψυχολογικές και κοινωνικές προεκτάσεις αυτό δεν σημαίνει ότι αναφέρομαι σε κάποιον που τον ξέρω προσωπικά.
Ένα αμυντικό επιχειρηματάκι είναι αυτό χωρίς αξία. "Δεν με ξέρεις!" :smt005: Άσε μας μωρέ.
Η ομορφιά είναι κάτι υποκειμενικό και το να λες ότι μόνο γι αυτό μίλησες είναι γελοιότητα. Συμμετέχεις στην κακοήθεια που αναδύεται.
Η κοπέλα δεν ντύνεται για να την κρίνεις εσύ ούτε ζπήτησε τη γνώμη σου. Ούτε κανείς ζήτησε τη γνώμη σου. Το νήμα φτιάχτηκε για κακεντρεχές κράξιμο κι όσοι πιστοί προσέλθετε. Δεν ήταν κλήση για ειδικούς και εμπειρογνώμονες στο ντύσιμο.
Οι βλακείες που λέω ποιες είναι; Ότι θαταν καλύτερη χωρίς τις υπερβολές; :lol:
Κ τα ρούχα που τα σχολίασα;

Εγώ λέω προτιμώ την φυσική της ομορφιά κ συ λες εκνευριζεσαι επειδή σχολίασα τις επιλογές της, οι οποίες δεν είναι δα κ επτασφράγιστο μυστικό.
Ότι ναναι πραγματικά.

Ποιο επιχείρημα χωρίς αξία; Αφού αλήθεια είναι. Σαφώς κ δεν με ξέρεις. Σαφώς κ το καλύτερο που είχες να κάνεις ήταν να πεις συγγνώμη που παρερμηνευσες τα λόγια μου.

Έλεος...

Είσαι τραγικός.

Τραγουδα!
Άντε ρε που θα σου πω και συγνώμη. Τραγούδα εσύ (το "Είμαι 'γω γυναίκα φίνα, ντερμπεντέρισσα" :8) )
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Nero

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 06 Ιαν 2020, 15:13

Naida έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:11
blackpaint έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:11
Nero έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:06


μπα. Λατρεύω την τάξη, την ευπρέπεια και τη βαρετή τελειότητα. Σου θυμίζω και το τοπ 5 που είχα βάλει στο εθνονημα. Βανίλα και άγιος ο θεός :oops:
ηδη ανεφερες τρια βαρβατα κινκ. Καλα πας.
:lol:
γιατί γελάτε; Τι είπα; :p2::xena:

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 06 Ιαν 2020, 15:16

Nero έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:13
Naida έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:11
blackpaint έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:11


ηδη ανεφερες τρια βαρβατα κινκ. Καλα πας.
:lol:
γιατί γελάτε; Τι είπα; :p2::xena:
δε γελαμε(γελαω) σε βαρος σου, προς θεου, μακαρι να ηταν και οι αλλοι υπερσυντηρητικοι σαν εσενα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η εγγονή του Άκη στο my style rocks(warning:βαθύ πασοκ)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιαν 2020, 15:19

Nero έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:13
Naida έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:11
blackpaint έγραψε:
06 Ιαν 2020, 15:11


ηδη ανεφερες τρια βαρβατα κινκ. Καλα πας.
:lol:
γιατί γελάτε; Τι είπα; :p2::xena:
Που λες βανίλα και μετά λέει αυτό ο μπλακ κι εγώ σκέφτηκα ότι έχει δίκιο :p5:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών