Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9710
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 23 Ιαν 2020, 10:47

Papa John έγραψε:
22 Ιαν 2020, 21:38
aspergillus έγραψε:
22 Ιαν 2020, 16:14
Η πρώτη φάρσα με την Σταυροπούλου ήταν πολύ ακραία και επικίνδυνη.
Δεν μπορώ να καταλάβω τι αστείο έχει μια κατάσταση όπου κάποιος πάει να πάθει ανακοπή από τον φόβο του.
Τι να πω,αν δεν βλέπεις ότι είναι καραστημένο,δεν μπορώ να βοηθήσω.
Σιγά μην πάθαινε ανακοπή αυτή η γίδα,μαλάκω ελληνιόλα,που ο άλλος την αποκαλεί "από τις μεγαλύτερες κωμικούς της Ελλάδος" !! Ποιος γελάει με αυτή την ηλίθια ;;
Από που καταλαβαίνεις ότι είναι στημένο;

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 23 Ιαν 2020, 10:51

Ποιο ειναι το επεισόδιο με τον μαύρο που λεει " καλα ρε μαλακες θα πεθανουμε έξω απο το κορωπι?"

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 23 Ιαν 2020, 11:30

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Ιαν 2020, 14:51
Δεν είχα ιδέα για την εκπομπή αλλά αυτά δεν είναι αστεία.

Και δεν το εννοώ μόνον για την αναστάτωση που μπορεί να προκληθεί στο "θύμα" της φάρσας αλλά για τις συνέπειες που μπορεί να προκύψουν και για τους ηθοποιούς. Ειδικώς στη φάση με τον πρώτο "ληστή", εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να τον αφήσω εκεί τη στιγμή που μπορούσε να σπάσει το τζάμι. Θα έβρισκα κάτι βαρύ και θα τον κοπάναγα στο κεφάλι όσο ήταν κάτω.
Συμφωνώ. Εκτός και αν είναι στημένο, για το οποίο προσωπικά δεν είμαι σίγουρος, πως μπορεί να είναι βέβαιοι ότι κάποιο από τα "θύματα" δεν θα αντιδράσει βίαια; Να 'χε η άλλη ας πούμε στη τσάντα της ένα όπλο χωρίς ποτέ να το έχει πει στην κόρη της.
Ούτε εγώ νομίζω θα αντιδρούσα τόσο μοιρολατρικά και γενικά σε τέτοιες καταστάσεις πολλά μπορεί να πάνε στραβά.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23286
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Ιαν 2020, 11:35

perseus έγραψε:
23 Ιαν 2020, 10:51
Ποιο ειναι το επεισόδιο με τον μαύρο που λεει " καλα ρε μαλακες θα πεθανουμε έξω απο το κορωπι?"
στο επόμενο είναι

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 23 Ιαν 2020, 18:01

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
23 Ιαν 2020, 10:47
Papa John έγραψε:
22 Ιαν 2020, 21:38
aspergillus έγραψε:
22 Ιαν 2020, 16:14
Η πρώτη φάρσα με την Σταυροπούλου ήταν πολύ ακραία και επικίνδυνη.
Δεν μπορώ να καταλάβω τι αστείο έχει μια κατάσταση όπου κάποιος πάει να πάθει ανακοπή από τον φόβο του.
Τι να πω,αν δεν βλέπεις ότι είναι καραστημένο,δεν μπορώ να βοηθήσω.
Σιγά μην πάθαινε ανακοπή αυτή η γίδα,μαλάκω ελληνιόλα,που ο άλλος την αποκαλεί "από τις μεγαλύτερες κωμικούς της Ελλάδος" !! Ποιος γελάει με αυτή την ηλίθια ;;
Από που καταλαβαίνεις ότι είναι στημένο;
Πλάκα μου κάνεις Πορφύριε ;

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9710
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 23 Ιαν 2020, 19:48

Papa John έγραψε:
23 Ιαν 2020, 18:01
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
23 Ιαν 2020, 10:47
Papa John έγραψε:
22 Ιαν 2020, 21:38


Τι να πω,αν δεν βλέπεις ότι είναι καραστημένο,δεν μπορώ να βοηθήσω.
Σιγά μην πάθαινε ανακοπή αυτή η γίδα,μαλάκω ελληνιόλα,που ο άλλος την αποκαλεί "από τις μεγαλύτερες κωμικούς της Ελλάδος" !! Ποιος γελάει με αυτή την ηλίθια ;;
Από που καταλαβαίνεις ότι είναι στημένο;
Πλάκα μου κάνεις Πορφύριε ;
Όχι ειλικρινά. Δεν είδα κάτι. Νομίζω ότι η χοντρή κυρία δεν είχε ιδέα ότι της έκαναν πλάκα.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 23 Ιαν 2020, 20:22

Ναι,σίγουρα,φαίνεται στο "ξαφνιασμένο" βλέμμα της,στις "απρόβλεπτες" αντιδράσεις της και στα λοιπά.
Συνεχίζω να πιστεύω ότι μου κάνεις πλάκα.

Άβαταρ μέλους
lonelyrider
Δημοσιεύσεις: 3730
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2018, 00:12
Phorum.gr user: lonelyrider
Τοποθεσία: Τόπος ζώντων

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lonelyrider » 23 Ιαν 2020, 20:25

Ο Πούμπουρας είναι γελοίος. Το λιγότερο αποπομπή από τα της τηλεόρασης και βαρύ πρόστιμο μη πω και φυλακή.
Φάρσες και αηδίες. Να μείνει κάνας στο τόπο.
"Οἶδά σου τὰ ἔργα, ὅτι οὔτε ψυχρὸς εἶ οὔτε ζεστός· ὄφελον ψυχρὸς ἦς ἢ ζεστός, οὕτως ὅτι χλιαρὸς εἶ, καὶ οὔτε ζεστὸς οὔτε ψυχρός, μέλλω σε ἐμέσαι ἐκ τοῦ στόματός μου." (Αποκάλυψη 3,15-16)

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29776
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Ιαν 2020, 20:41

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Ιαν 2020, 14:51
Δεν είχα ιδέα για την εκπομπή αλλά αυτά δεν είναι αστεία.

Και δεν το εννοώ μόνον για την αναστάτωση που μπορεί να προκληθεί στο "θύμα" της φάρσας αλλά για τις συνέπειες που μπορεί να προκύψουν και για τους ηθοποιούς. Ειδικώς στη φάση με τον πρώτο "ληστή", εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να τον αφήσω εκεί τη στιγμή που μπορούσε να σπάσει το τζάμι. Θα έβρισκα κάτι βαρύ και θα τον κοπάναγα στο κεφάλι όσο ήταν κάτω.

Εδώ δες. Οι Βραζιλιανοι το πήγαν ένα βήμα πιο πέρα. Η μια στο τέλος λιποθύμησε.



"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Nero

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 23 Ιαν 2020, 20:44

lonelyrider έγραψε:
23 Ιαν 2020, 20:25
Ο Πούμπουρας είναι γελοίος. Το λιγότερο αποπομπή από τα της τηλεόρασης και βαρύ πρόστιμο μη πω και φυλακή.
Φάρσες και αηδίες. Να μείνει κάνας στο τόπο.
πονόψυχος είσαι. Γιατί όχι εκτέλεση; Στον τροχό όμως, ας μην του κάνουμε το άλλο με τα άλογα, ίσως να ήταν υπερβολικό

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 23 Ιαν 2020, 20:52

Αν δεν ήταν στημένη η φάση το δεύτερο στο νοσοκομείο θα είχε πολύ πλάκα
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9710
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 24 Ιαν 2020, 08:59

Papa John έγραψε:
23 Ιαν 2020, 20:22
Ναι,σίγουρα,φαίνεται στο "ξαφνιασμένο" βλέμμα της,στις "απρόβλεπτες" αντιδράσεις της και στα λοιπά.
Συνεχίζω να πιστεύω ότι μου κάνεις πλάκα.
Η χοντρή είναι ηθοποιός των μεγάλων κινήσεων και των φωνών. Έτσι είναι οι περισσότεροι κωμικοί μας. Αντίθετα από αυτό που θα περίμενε κανείς αντιμετωπίζει την κατάσταση στωικά. Αν ήταν στημένο θα αντιδρούσε περισσότερο; Θα μπορούσε άνετα να το κάνει. Όχι. Όλες οι αντιδράσεις τις είναι φυσιολογικές. Επιπλέον, δε νομίζω να έλεγε ποτέ δημόσια ότι μια φυσική πυραμίδα κοντά στο σπίτι προσφέρει καλή ενέργεια.

Όπως και να' χει πρόκειται για μαλακίες. Εγώ έχω σκεφτεί ένα τηλεπαιχνίδι όπου θα απαγάγουν έναν πολιτικό κάθε εβδομάδα και οι τηλεθεατές θα ψηφίζουν για να του κόψουν τα χέρια. Αυτή θα ήταν μια λαμπρή στιγμή της ελληνικής τηλεόρασης.


Ορέστης 35

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 24 Ιαν 2020, 09:26

Μονο ο Φερεντινος το εκανε κανονικα γι αυτο εφαγε και μηνυση απο θυμα της φαρσας.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Στο μάτι του ΕΣΡ οι φάρσες Πούμπουρα – Οι καταγγελίες και τα ασφαλιστικά μέτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 24 Ιαν 2020, 18:14

Ορέστης 35 έγραψε:
24 Ιαν 2020, 09:21
Fake staged and gay.
Πες τα ρε Ορέστη.Και κακόγουστο συνάμα.Ο Πορφύριος να τα βλέπει αυτά :8)

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών