Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 959
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 18 Νοέμ 2022, 12:39

vantono έγραψε:
17 Νοέμ 2022, 10:25
True Detective: Ξεκίνησαν τα γυρίσματα της 4ης σεζόν

Η 4η σεζόν του True Detective βρίσκεται εδώ και καιρό στα σκαριά και μόλις ανακοινώθηκε ότι η σειρά του HBO ξεκίνησε τα γυρίσματά της.

Η 4η σεζόν του True Detective βρίσκεται εδώ και καιρό στα σκαριά και μόλις ανακοινώθηκε ότι η σειρά του HBO ξεκίνησε τα γυρίσματά της. Η παραγωγή βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην Ισλανδία, όπου εκεί θα γυριστούν οι σκηνές του True Detective: Night Country, όπως είναι ο τίτλος του 4ου κύκλου.

Στη σειρά θα πρωταγωνιστήσει η δις βραβευμένη με Όσκαρ, Jodie Foster (Σιωπή των Αμνών, The Accused), ενώ πλάι της θα βρίσκεται και η παγκόσμια πρωταθλήτρια του boxing, Kali Reis. Επίσης, θα παίξουν και οι Christopher Eccleston, Fiona Shaw, Finn Bennett, Anna Lambe, Aka Niviâna, Isabella Star Lablanc και Joel D. Montgrand.

Σύμφωνα με την πλοκή της 4ης σεζόν, όλα ξεκινούν στο Ennis της Αλάσκα εκεί όπου έξι άνδρες που χειρίζονται τον Ερευνητικό Σταθμό Tsalal στην Αρκτική εξαφανίζονται χωρίς κανένα ίχνος. Για να λυθεί η υπόθεση επιστρατεύονται οι ντετέκτιβ Liz Danvers (Foster) και Evangeline Navarro (Reis) για να αντιμετωπίσουν το ίδιο το σκοτάδι που κουβαλάνε μέσα τους αλλά και να ξεθάψουν τις στοιχειωμένες αλήθειες που είναι θαμμένες κάτω από τον αιώνιο πάγο.
Το σενάριο υπογράφει η Issa Lopez, που εκτελεί χρέη showrunner και εκτελεστικής παραγωγούς.

Το True Detective έκανε ντεμπούτο το 2014 με τους Matthew McConaughey και Woody Harrelson ως δύο ντετέκτιβ που επικεντρωνόντουσαν σε μία υπόθεση ανθρωποκτονίας στην Λουιζιάνα.

Να σας υπενθυμίσουμε κάπου εδώ, ότι έχουν περάσει ήδη 3 ολόκληρα χρόνια από τότε που κυκλοφόρησε το 3ο μέρος της σειράς. Προς το παρόν, δε γνωρίζουμε πότε θα προβληθεί το νέο κεφάλαιο στο HBO.

https://www.neolaia.gr/2022/11/09/true- ... 4hs-sezon/
Πολύ καλό ακούγεται.Αλλα πρωταθλήτρια μποξ; Ξερωγω;

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 18 Νοέμ 2022, 12:41

Το black books

Κ μ ευχαριστείτε αργότερα

Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 959
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 18 Νοέμ 2022, 12:43

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
14 Νοέμ 2022, 09:00
Mel έγραψε:
13 Νοέμ 2022, 14:36
έπαθα ζημια με το North water.Θυμισε κάπως την πρώτη σαιζόν του Terror.Πολυ καλός ο Κόλιν Φάρελ έβαλε πολλά κιλά ,έχει γίνει βόδι.
Από τις καλύτερες σειρές των τελευταίων χρόνων.
Να προσθέσω για τους φίλους της σειράς ότι το πολύ καλό sea shanty (ναυτικό παραδοσιακό τραγουδάκι) από τους τίτλους τέλους είναι αυτό



Μου έχει κολλήσει και το σιγομουρμουραω συνέχεια.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22901
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 18 Νοέμ 2022, 12:43

AlienWay έγραψε:
17 Νοέμ 2022, 14:09
vantono έγραψε:
17 Νοέμ 2022, 10:25
True Detective: Ξεκίνησαν τα γυρίσματα της 4ης σεζόν

Η 4η σεζόν του True Detective βρίσκεται εδώ και καιρό στα σκαριά και μόλις ανακοινώθηκε ότι η σειρά του HBO ξεκίνησε τα γυρίσματά της.

Η 4η σεζόν του True Detective βρίσκεται εδώ και καιρό στα σκαριά και μόλις ανακοινώθηκε ότι η σειρά του HBO ξεκίνησε τα γυρίσματά της. Η παραγωγή βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην Ισλανδία, όπου εκεί θα γυριστούν οι σκηνές του True Detective: Night Country, όπως είναι ο τίτλος του 4ου κύκλου.

Στη σειρά θα πρωταγωνιστήσει η δις βραβευμένη με Όσκαρ, Jodie Foster (Σιωπή των Αμνών, The Accused), ενώ πλάι της θα βρίσκεται και η παγκόσμια πρωταθλήτρια του boxing, Kali Reis. Επίσης, θα παίξουν και οι Christopher Eccleston, Fiona Shaw, Finn Bennett, Anna Lambe, Aka Niviâna, Isabella Star Lablanc και Joel D. Montgrand.

Σύμφωνα με την πλοκή της 4ης σεζόν, όλα ξεκινούν στο Ennis της Αλάσκα εκεί όπου έξι άνδρες που χειρίζονται τον Ερευνητικό Σταθμό Tsalal στην Αρκτική εξαφανίζονται χωρίς κανένα ίχνος. Για να λυθεί η υπόθεση επιστρατεύονται οι ντετέκτιβ Liz Danvers (Foster) και Evangeline Navarro (Reis) για να αντιμετωπίσουν το ίδιο το σκοτάδι που κουβαλάνε μέσα τους αλλά και να ξεθάψουν τις στοιχειωμένες αλήθειες που είναι θαμμένες κάτω από τον αιώνιο πάγο.
Το σενάριο υπογράφει η Issa Lopez, που εκτελεί χρέη showrunner και εκτελεστικής παραγωγούς.

Το True Detective έκανε ντεμπούτο το 2014 με τους Matthew McConaughey και Woody Harrelson ως δύο ντετέκτιβ που επικεντρωνόντουσαν σε μία υπόθεση ανθρωποκτονίας στην Λουιζιάνα.

Να σας υπενθυμίσουμε κάπου εδώ, ότι έχουν περάσει ήδη 3 ολόκληρα χρόνια από τότε που κυκλοφόρησε το 3ο μέρος της σειράς. Προς το παρόν, δε γνωρίζουμε πότε θα προβληθεί το νέο κεφάλαιο στο HBO.

https://www.neolaia.gr/2022/11/09/true- ... 4hs-sezon/
Η πρώτη σεζόν αριστούργημα, η δεύτερη μεχ, η τρίτη καλή.
Η πρώτη υπεραριστούργημα, η δεύτερη καλή, η τρίτη πολύ καλή.

Η δεύτερη σου φανηκε μάπα επειδη σου ήρθε αυτοματως σαν γροθιά στο στομαχι η συγκριση με την πρώτη, που ηταν απο αλλο πλανητη πραγματικα. Δεν ηταν μάπα όμως, ηταν καλή, αλλα δεν μπορει να συγκριθεί με την πρωτη βεβαια.
Αν την ειχες στο μυαλό σου ως μια άλλη σειρα, και οχι σηκουελ του true detective, μπορει και να σου αρεσε.
Ειχε και μια τρομερά ρεαλιστική σκηνάρα με πιστολίδι, απο τις πιο ρεαλιστικές που εχω δει ποτέ μου σε ταινία/σειρα.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22703
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Νοέμ 2022, 12:47

vantono έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 12:43
AlienWay έγραψε:
17 Νοέμ 2022, 14:09
vantono έγραψε:
17 Νοέμ 2022, 10:25
Η πρώτη σεζόν αριστούργημα, η δεύτερη μεχ, η τρίτη καλή.
Η πρώτη υπεραριστούργημα, η δεύτερη καλή, η τρίτη πολύ καλή.

Η δεύτερη σου φανηκε μάπα επειδη σου ήρθε αυτοματως σαν γροθιά στο στομαχι η συγκριση με την πρώτη, που ηταν απο αλλο πλανητη πραγματικα. Δεν ηταν μάπα όμως, ηταν καλή, αλλα δεν συγκρινεται καν με την πρωτη βεβαια.
Αν την ειχες στο μυαλό σου ως μια άλλη σειρα, και οχι σηκουελ του true detective, μπορει και να σου αρεσε.
Ειχε και μια τρομερά ρεαλιστική σκηνάρα με πιστολίδι, απο τις πιο ρεαλιστικές που εχω δει ποτέ μου σε ταινία/σειρα.
Οχι. Αυτό που μου κακοφάνηκε στη δεύτερη είναι ότι δεν υπήρχε ουσιαστικά κάποιος "true detective", δηλαδή κάποιος υπερ-χαρισματικός τύπος που να μπορεί να λύνει τις υποθέσεις πολύ πιο εύκολα από τους άλλους.

Σύμφωνα με το προσωπικό μου γούστο, αυτή έπρεπε να είναι η φόρμουλα που να ακολουθούν σε όλες τις ιστορίες γιατί επρόκειτο για ένα από τα πιο δυνατά στοιχεία της πρώτης σεζον.

Ο λόγος που η τρίτη μου άρεσε, είναι ότι οι τύποι ανταποκρίνονταν σε κάποιο βαθμό σε αυτό το πρότυπο.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 9894
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 18 Νοέμ 2022, 12:51

Ντάξει ο Μακοναχι στο πρώτο είναι από άλλο πλανήτη

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22901
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 18 Νοέμ 2022, 12:54

AlienWay έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 12:47
vantono έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 12:43
AlienWay έγραψε:
17 Νοέμ 2022, 14:09


Η πρώτη σεζόν αριστούργημα, η δεύτερη μεχ, η τρίτη καλή.
Η πρώτη υπεραριστούργημα, η δεύτερη καλή, η τρίτη πολύ καλή.

Η δεύτερη σου φανηκε μάπα επειδη σου ήρθε αυτοματως σαν γροθιά στο στομαχι η συγκριση με την πρώτη, που ηταν απο αλλο πλανητη πραγματικα. Δεν ηταν μάπα όμως, ηταν καλή, αλλα δεν συγκρινεται καν με την πρωτη βεβαια.
Αν την ειχες στο μυαλό σου ως μια άλλη σειρα, και οχι σηκουελ του true detective, μπορει και να σου αρεσε.
Ειχε και μια τρομερά ρεαλιστική σκηνάρα με πιστολίδι, απο τις πιο ρεαλιστικές που εχω δει ποτέ μου σε ταινία/σειρα.
Οχι. Αυτό που μου κακοφάνηκε στη δεύτερη είναι ότι δεν υπήρχε ουσιαστικά κάποιος "true detective", δηλαδή κάποιος υπερ-χαρισματικός τύπος που να μπορεί να λύνει τις υποθέσεις πολύ πιο εύκολα από τους άλλους.

Σύμφωνα με το προσωπικό μου γούστο, αυτή έπρεπε να είναι η φόρμουλα που να ακολουθούν σε όλες τις ιστορίες γιατί επρόκειτο για ένα από τα πιο δυνατά στοιχεία της πρώτης σεζον.

Ο λόγος που η τρίτη μου άρεσε, είναι ότι οι τύποι ανταποκρίνονταν σε κάποιο βαθμό σε αυτό το πρότυπο.
Έχεις ένα πόιντ εδώ.
Ο Κόλιν Φάρελ-Λαζόπουλος δεν έπειθε για το κονσεπτ TD, ουτε η τύπισσα με τον άλλον, παρότι ήταν αρκετά καλοί ερμηνευτικά (οι δύο τελευταίοι, ο Φάρελ δεν με τρελαίνει γενικά ούτως ή άλλως). Μας αποζημίωσε ο 3ος κύκλος βέβαια με τον Μαχερσάλα, που και πάλι δεν έπιασε λεβελ ΜακΚόναχι από το πρώτο.
Εγώ θα ήθελα έναν F. Murray Abraham ως πρωταγωνιστή σε κάποιο εκ των TD. Ήθελα να ελπίζω οτι καποιος θα τον εβρισκε να του κανει καμια πρόταση για την 4η σεζον, αλλα απ'οτι φάνηκε έχουν άλλα σχέδια. Θα φανεί πως θα παει.
Από τη Φόστερ εχω μεγαλες προσδοκίες, την άλλη τη συμπρωταγωνίστρια δεν την ξερω καν.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22703
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Νοέμ 2022, 13:01

vantono έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 12:54
AlienWay έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 12:47
vantono έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 12:43

Η πρώτη υπεραριστούργημα, η δεύτερη καλή, η τρίτη πολύ καλή.

Η δεύτερη σου φανηκε μάπα επειδη σου ήρθε αυτοματως σαν γροθιά στο στομαχι η συγκριση με την πρώτη, που ηταν απο αλλο πλανητη πραγματικα. Δεν ηταν μάπα όμως, ηταν καλή, αλλα δεν συγκρινεται καν με την πρωτη βεβαια.
Αν την ειχες στο μυαλό σου ως μια άλλη σειρα, και οχι σηκουελ του true detective, μπορει και να σου αρεσε.
Ειχε και μια τρομερά ρεαλιστική σκηνάρα με πιστολίδι, απο τις πιο ρεαλιστικές που εχω δει ποτέ μου σε ταινία/σειρα.
Οχι. Αυτό που μου κακοφάνηκε στη δεύτερη είναι ότι δεν υπήρχε ουσιαστικά κάποιος "true detective", δηλαδή κάποιος υπερ-χαρισματικός τύπος που να μπορεί να λύνει τις υποθέσεις πολύ πιο εύκολα από τους άλλους.

Σύμφωνα με το προσωπικό μου γούστο, αυτή έπρεπε να είναι η φόρμουλα που να ακολουθούν σε όλες τις ιστορίες γιατί επρόκειτο για ένα από τα πιο δυνατά στοιχεία της πρώτης σεζον.

Ο λόγος που η τρίτη μου άρεσε, είναι ότι οι τύποι ανταποκρίνονταν σε κάποιο βαθμό σε αυτό το πρότυπο.
Έχεις ένα πόιντ εδώ.
Ο Κόλιν Φάρελ-Λαζόπουλος δεν έπειθε για το κονσεπτ TD, ουτε η τύπισσα με τον άλλον, παρότι ήταν αρκετά καλοί ερμηνευτικά (οι δύο τελευταίοι, ο Φάρελ δεν με τρελαίνει γενικά ούτως ή άλλως). Μας αποζημίωσε ο 3ος κύκλος βέβαια με τον Μαχερσάλα, που και πάλι δεν έπιασε λεβελ ΜακΚόναχι από το πρώτο.
Εγώ θα ήθελα έναν F. Murray Abraham ως πρωταγωνιστή σε κάποιο εκ των TD. Ήθελα να ελπίζω οτι καποιος θα τον εβρισκε να του κανει καμια πρόταση για την 4η σεζον, αλλα απ'οτι φάνηκε έχουν άλλα σχέδια. Θα φανεί πως θα παει.
Από τη Φόστερ εχω μεγαλες προσδοκίες, την άλλη τη συμπρωταγωνίστρια δεν την ξερω καν.
ΜακΚόναχι θεούλης :smt038:smt023
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22703
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Νοέμ 2022, 13:03

Προσπάθησα να δω και την τέταρτη σεζόν του fargo, αλλά τελικά δεν. Δε μου αρέσουν οι ιστορίες που λαμβάνουν χώρα στην εποχή της ποταπαγόρευσης. Βαριέμαι.

Οι τρεις πρώτες ήταν συμπαθητικές, αλλά πάσχουν στο ότι κάνουν κοιλιά στη μέση.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 9894
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 18 Νοέμ 2022, 13:05

AlienWay έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 13:03
Προσπάθησα να δω και την τέταρτη σεζόν του fargo, αλλά τελικά δεν. Δε μου αρέσουν οι ιστορίες που λαμβάνουν χώρα στην εποχή της ποταπαγόρευσης. Βαριέμαι.

Οι τρεις πρώτες ήταν συμπαθητικές, αλλά πάσχουν στο ότι κάνουν κοιλιά στη μέση.
Εντάξει όταν ο νονός είναι ο Κρις Ροκ που απειλεί και είναι έτοιμος να γελάσει, και αυτός και εσύ, πώς να σε κερδίσει

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22703
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Νοέμ 2022, 13:07

jason0 έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 13:05
AlienWay έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 13:03
Προσπάθησα να δω και την τέταρτη σεζόν του fargo, αλλά τελικά δεν. Δε μου αρέσουν οι ιστορίες που λαμβάνουν χώρα στην εποχή της ποταπαγόρευσης. Βαριέμαι.

Οι τρεις πρώτες ήταν συμπαθητικές, αλλά πάσχουν στο ότι κάνουν κοιλιά στη μέση.
Εντάξει όταν ο νονός είναι ο Κρις Ροκ που απειλεί και είναι έτοιμος να γελάσει, και αυτός και εσύ, πώς να σε κερδίσει
Βασικά το έτρεξα λίγο στα πεταχτά και όταν είδα ότι είναι στη συγκεκριμένη εποχή, αποφάσισα να μη το δω.

Παίζει να είδα μόλις 3-4 δευτερόλεπτα :smt005:
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5655
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 18 Νοέμ 2022, 13:13

enterprise-psi έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 12:26
The Peripheral στο prime , αρκετά καλό
Το βλέπω σιγά σιγά αλλά δεν μου κάνει ιδιαίτερα κούκου, οι χαρακτήρες είναι γενικά αδιάφοροι και το premise σε διαλέξαμε επειδή είσαι γαμάτη gamer για να κάνεις αποστολές ιρλ μου φαίνεται παρωχημένο και γελοίο για 2022. Συν ότι χρειάστηκε να φτάσουμε τέταρτο επεισόδιο για να ανοίξει λίγο το setting από scifi άποψη, μέχρι τότε είναι δείτε αυτό καινούριο κουλ πράγμα που το λένε κράνος VR :lol: .

Τα τεκταινόμενα στην άπω βλαχιά του ~2030 μου φαίνονται εντελώς φίλλερ παρότι καλή η δράση. Γενικά αρκετά hit or miss φάση.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 18 Νοέμ 2022, 14:22

Όπως έχουν πει για το πρώτο τρου ντετέκτιβ

"Δεν είναι σειρά, αλλά ντοκιμαντέρ"

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5655
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 18 Νοέμ 2022, 22:22

Stalker έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 13:13
enterprise-psi έγραψε:
18 Νοέμ 2022, 12:26
The Peripheral στο prime , αρκετά καλό
Το βλέπω σιγά σιγά αλλά δεν μου κάνει ιδιαίτερα κούκου, οι χαρακτήρες είναι γενικά αδιάφοροι και το premise σε διαλέξαμε επειδή είσαι γαμάτη gamer για να κάνεις αποστολές ιρλ μου φαίνεται παρωχημένο και γελοίο για 2022. Συν ότι χρειάστηκε να φτάσουμε τέταρτο επεισόδιο για να ανοίξει λίγο το setting από scifi άποψη, μέχρι τότε είναι δείτε αυτό καινούριο κουλ πράγμα που το λένε κράνος VR :lol: .

Τα τεκταινόμενα στην άπω βλαχιά του ~2030 μου φαίνονται εντελώς φίλλερ παρότι καλή η δράση. Γενικά αρκετά hit or miss φάση.
Από το 4ο και μετά βελτιώνετια πολύ, και τα VR έχουν ενδιαφέρουσα θεματική συνέχεια.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16762
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Καμιά σειρά που αξίζει να δει κανείς ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Δεκ 2022, 14:51

Νεα Υόρκη, δεκαετία του '80.
Φαίνεται να αφορά φόνους ομοφυλόφιλων, αλλά αυτό είναι η ιστορία ενός από τους πρωταγωνιστές. Πατάει επάνω σε αυτό για να διηγηθεί την κανονική ιστορία που είναι πραγματική.




Τελευταίος κύκλος λένε οι φήμες :a040:
Αφού έχουν υπογράψει για 13 κύκλους :011:
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών