Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12541
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 21 Μαρ 2024, 12:11

GoBzi έγραψε:
19 Μαρ 2024, 13:19
Isildur έγραψε:
19 Μαρ 2024, 12:49
SpoilerShow
GoBzi έγραψε:
19 Μαρ 2024, 12:43


Για ταινίες ο κόσμος ξαναγυρνάει στο torrent. Πλέον το κάθε στούντιο έχει και το δικό του streaming service και πρέπει να σκας ένα 50αρι τον μήνα για να δεις ταινίες που θες.

Έχω Netflix, Disney+ και Prime video και τον τελευταίο μήνα έχω φάει ξενέρα με πάνω από 6 ταινίες που έψαχνα. NAS έχω έτοιμο, δεν βάζω ένα 5αρι για VPN και να τις κατεβάσω αντί να ψάχνω που σκατά μπορώ να τις δω;
Stremio δεν παίζει;
Άκου το setup.

Έχω ένα raspberry που τρέχει το OpenMediaVault και έχει έναν εξωτερικό 4TB ως NAS. Έχει ανοιχτό SMB. Στην τηλεόραση (και στα κινητά) έχω Kodi το οποίο συνδέεται στο SMB share και κάνει stream από εκεί. Επίσης στο raspberry τρέχει το qBittorrent (ως web server) το οποίο έχει την δυνατότητα να κάνεις search μέσα από αυτο και να ψάξει σε διάφορους tracker για αποτελέσματα.

Εικόνα

Αυτή την στιγμή (όπως βλέπεις) δεν δουλεύει γιατί έχω ένα σκριπτάκι το οποίο ελέγχει την IP μου, εάν δεν βγαινει το raspberry από VPN, μπλοκάρει τα πάντα. Παλιά είχα όλες τις συσκευές μου συνδεμένες στο ZeroTier για να έχω πρόσβαση στο NAS από οπουδήποτε.

Η φάση ήταν κάπως έτσι. Ήμουν δουλειά και ήθελα να το την Χ ταινία. Έμπαινα από το κινητό στο qBittorrent, την έβαζα και κατεβαίνει και όταν γυρνούσα σπίτι ηταν έτοιμη.
Πολύπλοκο ακούγεται. Εγώ έχω βάλει στο Plex PC , μια έξυπνη πρίζα, και wake on power, γιατί δεν έχει wake on lan η μαλακια . Οπότε το ξυπνάω από το απ , και από remote του λέω και κατεβάζει. VPN δεν έχει, εδώ είναι Ελλάδα 🤣 ένα cloudflare DNS και πολύ είναι 😁
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2759
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 29 Μαρ 2024, 09:53

Δημοκράτης έγραψε:
19 Μαρ 2024, 21:52
Dorian έγραψε:
19 Μαρ 2024, 19:12
Δημοκράτης έγραψε:
19 Μαρ 2024, 14:50
στατιστικώς έχε αυξηθεί πάλι η πειρατεία και θα συνεχίσει να γίνεται όσο αυξάνουν οι πλατφόρμες
Δεν γίνεται να περιμένεις να έχει ο άλλος 200ε το μήνα για τηλεόραση.
Το πρόβλημα με τις λίγες χώρες που κυνηγάνε τα τόρεντς λύνεται με ένα vpn που κοστίζει 5ε το μήνα
.Υπάρχει λόγος που εμφανίστηκε ξαφνικά το στρέμιο και αυξήθηκαν και οι χρήστες του kodi
οι πιο πολλοί που ξέρω δυτική Ευρώπη πληρώνουν 3-4 υπηρεσίες streaming. κανα πενηντάρικο είναι, σ εμισθούς 2-3+ χιλιαρικά ακόμα και μη πτυχιούχων δεν είναι κόστος. Εσύ θα ρισκάρεις αν γνωρίζεις οτι κυνηγάνε οσους κατεβάζουν πειρατικά να αποσυνδεθεί το vpn να λήξει ή οτιδήποτε άλλο . Ελλάδα προφανώς το έχουν αφήσει επίτηδες ακόμα.
Η στατιστική δεν είναι αυτοί που ξέρεις εσυ

https://www.fastcompany.com/91009644/vi ... four-years


Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να αποσυνδεθεί το vpn κτλ
Προφανώς και ο μισθός της δυτικής Ευρώπης αρκεί για να πληρώνεις 100ε το μήνα για τηλεόραση αλλά δεν έχεις κανέναν λόγο να το κάνεις
Μιλάμε για 1200 τον χρόνο , είναι αρκετό πόσο ώστε να μη το πετάξεις επειδή το κάθε στούντιο θέλει τη δική του πλατφόρμα
για ασια ινδία κυρίως λέει. Μιλάμε για δυτική Ευρώπη που κάποτε θέλαμε να ανήκουμε. ΗΠΑ είναι ολόκληρη ήπειρος έχει τεράστιες αποκλίσεις και μεγάλη κατώτατη τάξη. Δεν τα βάζουν και όλα 2-3-4 διαλέγουν.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Στύξ
Δημοσιεύσεις: 560
Εγγραφή: 27 Μαρ 2024, 16:59
Phorum.gr user: Πάλαι ποτέ Στύγιος
Τοποθεσία: Ζαχαρίας

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύξ » 29 Μαρ 2024, 09:56

Ανέφικτο. Μια χαρά υπάρχει πληθώρα ξένων site online με ποιότητα 1080p και ελληνικούς υπότιτλους παρακαλώ. :lol:

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5207
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 29 Μαρ 2024, 10:15

Dorian έγραψε:
29 Μαρ 2024, 09:53
Δημοκράτης έγραψε:
19 Μαρ 2024, 21:52
Dorian έγραψε:
19 Μαρ 2024, 19:12

οι πιο πολλοί που ξέρω δυτική Ευρώπη πληρώνουν 3-4 υπηρεσίες streaming. κανα πενηντάρικο είναι, σ εμισθούς 2-3+ χιλιαρικά ακόμα και μη πτυχιούχων δεν είναι κόστος. Εσύ θα ρισκάρεις αν γνωρίζεις οτι κυνηγάνε οσους κατεβάζουν πειρατικά να αποσυνδεθεί το vpn να λήξει ή οτιδήποτε άλλο . Ελλάδα προφανώς το έχουν αφήσει επίτηδες ακόμα.
Η στατιστική δεν είναι αυτοί που ξέρεις εσυ

https://www.fastcompany.com/91009644/vi ... four-years


Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να αποσυνδεθεί το vpn κτλ
Προφανώς και ο μισθός της δυτικής Ευρώπης αρκεί για να πληρώνεις 100ε το μήνα για τηλεόραση αλλά δεν έχεις κανέναν λόγο να το κάνεις
Μιλάμε για 1200 τον χρόνο , είναι αρκετό πόσο ώστε να μη το πετάξεις επειδή το κάθε στούντιο θέλει τη δική του πλατφόρμα
για ασια ινδία κυρίως λέει. Μιλάμε για δυτική Ευρώπη που κάποτε θέλαμε να ανήκουμε. ΗΠΑ είναι ολόκληρη ήπειρος έχει τεράστιες αποκλίσεις και μεγάλη κατώτατη τάξη. Δεν τα βάζουν και όλα 2-3-4 διαλέγουν.
Ασία και Αφρική έχουν άλλες τιμές από εμάς. Ένας φίλος μου πήρε συνδέθηκε μέσω VPN σε Ινδία και έκανε έναν λογαριασμό στην Google δίνοντας διεύθυνση μια δημόσια τουαλέτα κάπου στην Ινδία. Αγόρασε συνδρομή YouTube Premium για £14 τον χρόνο ενώ εγώ ο μαλάκας πληρώνω £15 τον μήνα. :lol:

Το ίδιο μπορείς να κάνεις για Netflix κτλπ. Η Ελλάδα, όπως λένε κάποιοι, ενώνει Ευρώπη/Ασία/Αφρική. Γιατί να μην εκμεταλλευτεί το εκμεταλλευτεί ο Έλληνας και να πάρει τιμές Αφρικής; Αφού σε όλα τα άλλα είμαστε πιο κοντά στην Αφρική/Ασία.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2759
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 30 Μαρ 2024, 11:18

GoBzi έγραψε:
29 Μαρ 2024, 10:15
Dorian έγραψε:
29 Μαρ 2024, 09:53
Δημοκράτης έγραψε:
19 Μαρ 2024, 21:52

Η στατιστική δεν είναι αυτοί που ξέρεις εσυ

https://www.fastcompany.com/91009644/vi ... four-years


Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να αποσυνδεθεί το vpn κτλ
Προφανώς και ο μισθός της δυτικής Ευρώπης αρκεί για να πληρώνεις 100ε το μήνα για τηλεόραση αλλά δεν έχεις κανέναν λόγο να το κάνεις
Μιλάμε για 1200 τον χρόνο , είναι αρκετό πόσο ώστε να μη το πετάξεις επειδή το κάθε στούντιο θέλει τη δική του πλατφόρμα
για ασια ινδία κυρίως λέει. Μιλάμε για δυτική Ευρώπη που κάποτε θέλαμε να ανήκουμε. ΗΠΑ είναι ολόκληρη ήπειρος έχει τεράστιες αποκλίσεις και μεγάλη κατώτατη τάξη. Δεν τα βάζουν και όλα 2-3-4 διαλέγουν.
Ασία και Αφρική έχουν άλλες τιμές από εμάς. Ένας φίλος μου πήρε συνδέθηκε μέσω VPN σε Ινδία και έκανε έναν λογαριασμό στην Google δίνοντας διεύθυνση μια δημόσια τουαλέτα κάπου στην Ινδία. Αγόρασε συνδρομή YouTube Premium για £14 τον χρόνο ενώ εγώ ο μαλάκας πληρώνω £15 τον μήνα. :lol:

Το ίδιο μπορείς να κάνεις για Netflix κτλπ. Η Ελλάδα, όπως λένε κάποιοι, ενώνει Ευρώπη/Ασία/Αφρική. Γιατί να μην εκμεταλλευτεί το εκμεταλλευτεί ο Έλληνας και να πάρει τιμές Αφρικής; Αφού σε όλα τα άλλα είμαστε πιο κοντά στην Αφρική/Ασία.
καλά ναι σίγουρα. Ίσως έχω χάσει κάτι αλλά γιατί να βαλει κανείς youtube premium; να πληρώνεις να βλέπεις γιουτιουμπερς;
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 30 Μαρ 2024, 11:23

GoBzi έγραψε:
19 Μαρ 2024, 13:19
Isildur έγραψε:
19 Μαρ 2024, 12:49
SpoilerShow
Stremio δεν παίζει;
Άκου το setup.

Έχω ένα raspberry που τρέχει το OpenMediaVault και έχει έναν εξωτερικό 4TB ως NAS. Έχει ανοιχτό SMB. Στην τηλεόραση (και στα κινητά) έχω Kodi το οποίο συνδέεται στο SMB share και κάνει stream από εκεί. Επίσης στο raspberry τρέχει το qBittorrent (ως web server) το οποίο έχει την δυνατότητα να κάνεις search μέσα από αυτο και να ψάξει σε διάφορους tracker για αποτελέσματα.

Εικόνα

Αυτή την στιγμή (όπως βλέπεις) δεν δουλεύει γιατί έχω ένα σκριπτάκι το οποίο ελέγχει την IP μου, εάν δεν βγαινει το raspberry από VPN, μπλοκάρει τα πάντα. Παλιά είχα όλες τις συσκευές μου συνδεμένες στο ZeroTier για να έχω πρόσβαση στο NAS από οπουδήποτε.

Η φάση ήταν κάπως έτσι. Ήμουν δουλειά και ήθελα να το την Χ ταινία. Έμπαινα από το κινητό στο qBittorrent, την έβαζα και κατεβαίνει και όταν γυρνούσα σπίτι ηταν έτοιμη.
Χίλιες φορές να δίνω £20 κερατιάτικα στον Τσέφ τον Πέζος παρα να χρειάζεται να πάρω δικτατορικό στο electronic & computer engineering για να δω το The Boys και το Wheel of Time.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5207
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 30 Μαρ 2024, 13:34

Dorian έγραψε:
30 Μαρ 2024, 11:18
GoBzi έγραψε:
29 Μαρ 2024, 10:15
Dorian έγραψε:
29 Μαρ 2024, 09:53

για ασια ινδία κυρίως λέει. Μιλάμε για δυτική Ευρώπη που κάποτε θέλαμε να ανήκουμε. ΗΠΑ είναι ολόκληρη ήπειρος έχει τεράστιες αποκλίσεις και μεγάλη κατώτατη τάξη. Δεν τα βάζουν και όλα 2-3-4 διαλέγουν.
Ασία και Αφρική έχουν άλλες τιμές από εμάς. Ένας φίλος μου πήρε συνδέθηκε μέσω VPN σε Ινδία και έκανε έναν λογαριασμό στην Google δίνοντας διεύθυνση μια δημόσια τουαλέτα κάπου στην Ινδία. Αγόρασε συνδρομή YouTube Premium για £14 τον χρόνο ενώ εγώ ο μαλάκας πληρώνω £15 τον μήνα. :lol:

Το ίδιο μπορείς να κάνεις για Netflix κτλπ. Η Ελλάδα, όπως λένε κάποιοι, ενώνει Ευρώπη/Ασία/Αφρική. Γιατί να μην εκμεταλλευτεί το εκμεταλλευτεί ο Έλληνας και να πάρει τιμές Αφρικής; Αφού σε όλα τα άλλα είμαστε πιο κοντά στην Αφρική/Ασία.
καλά ναι σίγουρα. Ίσως έχω χάσει κάτι αλλά γιατί να βαλει κανείς youtube premium; να πληρώνεις να βλέπεις γιουτιουμπερς;
Στο σπίτι δεν βλέπουμε live τηλεόραση, οπότε συνήθως το καίω στο YouTube. Τα παιδιά μου βλέπουν και αυτά αρκετό YouTube. Στο pc μπορείς να βάλεις adblock αλλά στην τηλεόραση δεν είναι τόσο εύκολο. Από το να μου πετάει κάθε 10 λεπτά διαφημίσεις, προτιμώ να τα σκάω. Επίσης μέσα στην συνδρομή είναι το YouTube Music το οποία μαμάει όταν είσαι στο αυτοκίνητο και μπορείς να ακούσεις ότι θέλεις απευθείας.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5207
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 30 Μαρ 2024, 13:37

Yochanan έγραψε:
30 Μαρ 2024, 11:23
GoBzi έγραψε:
19 Μαρ 2024, 13:19
Isildur έγραψε:
19 Μαρ 2024, 12:49
SpoilerShow
Stremio δεν παίζει;
Άκου το setup.

Έχω ένα raspberry που τρέχει το OpenMediaVault και έχει έναν εξωτερικό 4TB ως NAS. Έχει ανοιχτό SMB. Στην τηλεόραση (και στα κινητά) έχω Kodi το οποίο συνδέεται στο SMB share και κάνει stream από εκεί. Επίσης στο raspberry τρέχει το qBittorrent (ως web server) το οποίο έχει την δυνατότητα να κάνεις search μέσα από αυτο και να ψάξει σε διάφορους tracker για αποτελέσματα.

Εικόνα

Αυτή την στιγμή (όπως βλέπεις) δεν δουλεύει γιατί έχω ένα σκριπτάκι το οποίο ελέγχει την IP μου, εάν δεν βγαινει το raspberry από VPN, μπλοκάρει τα πάντα. Παλιά είχα όλες τις συσκευές μου συνδεμένες στο ZeroTier για να έχω πρόσβαση στο NAS από οπουδήποτε.

Η φάση ήταν κάπως έτσι. Ήμουν δουλειά και ήθελα να το την Χ ταινία. Έμπαινα από το κινητό στο qBittorrent, την έβαζα και κατεβαίνει και όταν γυρνούσα σπίτι ηταν έτοιμη.
Χίλιες φορές να δίνω £20 κερατιάτικα στον Τσέφ τον Πέζος παρα να χρειάζεται να πάρω δικτατορικό στο electronic & computer engineering για να δω το The Boys και το Wheel of Time.
Μα τα σκάω ήδη στον Τσεφ και στον κάθε Τσέφ. Μέχρι και για αρχικό backup έχω το gdrive της Google. To NAS το έχω ως δεύτερο backup + έχω κάποιες ταινίες που δεν γουστάρω να πληρώνω έξτρα λεφτά. Κάποια τα έχω αγοράσει στο Amazon αλλά και πάλι τα έχω κατεβασμένα γιατί το Prime δεν παίζει στην Ελλάδα. :lol:
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 30 Μαρ 2024, 13:47

Κατεβαζετε παρανομα και μετα μπαινετε στα νηματα της Αννας Μισελ να την κραξετε; :smt005::smt005:

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7423
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 30 Μαρ 2024, 13:49

Alex Amsterdam έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:47
Κατεβαζετε παρανομα και μετα μπαινετε στα νηματα της Αννας Μισελ να την κραξετε; :smt005::smt005:
Είσαι εντελώς απελπισμένος έτσι;

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25190
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 30 Μαρ 2024, 13:53

mao mao έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:49
Alex Amsterdam έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:47
Κατεβαζετε παρανομα και μετα μπαινετε στα νηματα της Αννας Μισελ να την κραξετε; :smt005::smt005:
Είσαι εντελώς απελπισμένος έτσι;
Σημερις έτυχε
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Στύξ
Δημοσιεύσεις: 560
Εγγραφή: 27 Μαρ 2024, 16:59
Phorum.gr user: Πάλαι ποτέ Στύγιος
Τοποθεσία: Ζαχαρίας

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύξ » 30 Μαρ 2024, 13:55

Alex Amsterdam έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:47
Κατεβαζετε παρανομα και μετα μπαινετε στα νηματα της Αννας Μισελ να την κραξετε; :smt005::smt005:
Ποιος κατεβάζει εν έτει 2024; Γεμάτη είναι η οικουμένη από sites με online streaming :g030:

zteo
Δημοσιεύσεις: 10188
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 30 Μαρ 2024, 14:09

Στύξ έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:55
Alex Amsterdam έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:47
Κατεβαζετε παρανομα και μετα μπαινετε στα νηματα της Αννας Μισελ να την κραξετε; :smt005::smt005:
Ποιος κατεβάζει εν έτει 2024; Γεμάτη είναι η οικουμένη από sites με online streaming :g030:
Εγώ γιατί θέλω να κάνω συλλογή
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Στύξ
Δημοσιεύσεις: 560
Εγγραφή: 27 Μαρ 2024, 16:59
Phorum.gr user: Πάλαι ποτέ Στύγιος
Τοποθεσία: Ζαχαρίας

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύξ » 30 Μαρ 2024, 14:11

zteo έγραψε:
30 Μαρ 2024, 14:09
Στύξ έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:55
Alex Amsterdam έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:47
Κατεβαζετε παρανομα και μετα μπαινετε στα νηματα της Αννας Μισελ να την κραξετε; :smt005::smt005:
Ποιος κατεβάζει εν έτει 2024; Γεμάτη είναι η οικουμένη από sites με online streaming :g030:
Εγώ γιατί θέλω να κάνω συλλογή

Ντάξει τότε. Κι εγώ "νοικιάζω" ενίοτε κάνα παιχνίδι. :smt124

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20986
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Αρμαγεδών! Η ΕΔΠΠΙ (ξανα)κλείνει gamato,magico και subs4free !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 30 Μαρ 2024, 14:14

zteo έγραψε:
30 Μαρ 2024, 14:09
Στύξ έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:55
Alex Amsterdam έγραψε:
30 Μαρ 2024, 13:47
Κατεβαζετε παρανομα και μετα μπαινετε στα νηματα της Αννας Μισελ να την κραξετε; :smt005::smt005:
Ποιος κατεβάζει εν έτει 2024; Γεμάτη είναι η οικουμένη από sites με online streaming :g030:
Εγώ γιατί θέλω να κάνω συλλογή


me too

Εικόνα



***αν και ντρέπομαι γι αυτο :oops:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών