H Jameela Jamil τραυμάτισε τον πρωκτικό σφιγκτήρα της στα γυρίσματα του She-Hulk

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14486
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

H Jameela Jamil τραυμάτισε τον πρωκτικό σφιγκτήρα της στα γυρίσματα του She-Hulk

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 19 Αύγ 2022, 06:24

H Jameela Jamil αποκάλυψε ότι στα γυρίσματα του «She-Hulk» η παραγωγή δεν χρησιμοποίησε κασκαντέρ στις επικίνδυνες σκηνές και αυτό είχε ως αποτέλεσμα για την ίδια να τραυματιστεί. Στο τελευταίο σημείο του σώματός της που περίμενε να συμβεί αυτό.

Πιο συγκεκριμένα, ο ρόλος της Jamil στο «She-Hulk: Attorney at Law» οδήγησε σε κάποιους ομολογουμένως άβολους, το λιγότερο, τραυματισμούς. Η ηθοποιός δήλωσε στο Entertainment Tonight, στην πρόσφατη πρεμιέρα της σειράς του Disney+, ότι έκανε μόνη της τις επικίνδυνες σκηνές ως Titania.
...
«Δεν ξέρω πόσα από αυτά θα φτάσουν ποτέ στη μεγάλη οθόνη, γιατί το CGI είναι τρελό», παραδέχτηκε. «Αλλά έπρεπε να κάνω όλες τις επικίνδυνες σκηνές σχεδόν μόνη μου! Και ήταν κάτι που δεν είχα ξανακάνει ποτέ, γιατί είμαι απολύτως κολλημένη στον καναπέ. Είμαι απλά ένα τσουβάλι με αφέλειες».

https://jenny.gr/celebrities/403588/h-j ... y-she-hulk
Ο συμπρωταγωνιστής της;
SpoilerShow
Εικόνα
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών