Είναι η Σκανδιναβία το glitch in the matriχ; Είναι ο Έλλην-καμάκι του 80 το αρχέτυπο του red-pill-giving Μορφέα;

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Είναι η Σκανδιναβία το glitch in the matriχ; Είναι ο Έλλην-καμάκι του 80 το αρχέτυπο του red-pill-giving Μορφέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 29 Σεπ 2022, 14:42

Διάβαζα χτες κάτι που είπε ο Orson Welles για τον Μπέργκμαν. Ότι κτλβνει μεν το προτεσταντικό του περιβάλλον κλπ αλλά δεν αντέχει τα θέματά του. Για να συμπληρώσει - αυτός ή ο συνομιλητής του, "Ο Χένρυ Τζέημς μιλώντας για τη Νορβηγία του Ίψεν έκανε λόγο για την "odor of spiritual paraffin".

Αυτό με τη σειρά του μου θύμισε αυτό που είχε γράψει ο Σελίν - Ανάμεσα σε μία Σουηδέζα και ένα πτώμα μικρή η διαφορά."

Και αναρωτιέμαι - τι είδους άνθρωποι ζουν στη Σκανδιναβία; Μήπως η Σκανδιναβία είναι το απόλυτο glitch του Μάτριχ; Και αν αυτό ισχύει, μήπως ο Έλλην-καμάκι είναι το αρχέτυπο του Μορφέα στην αγκαλιά του οποίου κοιμήθηκε η Σκανδιναβή τουρίστρια και αναζωογονήθηκε redpilledly;


neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Είναι η Σκανδιναβία το glitch in the matriχ; Είναι ο Έλλην-καμάκι του 80 το αρχέτυπο του red-pill-giving Μορφέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 29 Σεπ 2022, 14:46

Σωστός ο Λου

Αυτό το everything works... εφιαλτικό

ψυχοπαθείς

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Είναι η Σκανδιναβία το glitch in the matriχ; Είναι ο Έλλην-καμάκι του 80 το αρχέτυπο του red-pill-giving Μορφέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 29 Σεπ 2022, 14:49

neon imposter έγραψε:
29 Σεπ 2022, 14:42
Διάβαζα χτες κάτι που είπε ο Orson Welles για τον Μπέργκμαν. Ότι κτλβνει μεν το προτεσταντικό του περιβάλλον κλπ αλλά δεν αντέχει τα θέματά του. Για να συμπληρώσει - αυτός ή ο συνομιλητής του, "Ο Χένρυ Τζέημς μιλώντας για τη Νορβηγία του Ίψεν έκανε λόγο για την "odor of spiritual paraffin".

Αυτό με τη σειρά του μου θύμισε αυτό που είχε γράψει ο Σελίν - Ανάμεσα σε μία Σουηδέζα και ένα πτώμα μικρή η διαφορά."

Και αναρωτιέμαι - τι είδους άνθρωποι ζουν στη Σκανδιναβία; Μήπως η Σκανδιναβία είναι το απόλυτο glitch του Μάτριχ; Και αν αυτό ισχύει, μήπως ο Έλλην-καμάκι είναι το αρχέτυπο του Μορφέα στην αγκαλιά του οποίου κοιμήθηκε η Σκανδιναβή τουρίστρια και αναζωογονήθηκε redpilledly;
Ο μέσος ελληνιάρης είναι σαν μουνι καλλιγραφία και έχει μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του λες και ο υπόλοιπος κόσμος του χρωστάει τα παντα. :102:

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Είναι η Σκανδιναβία το glitch in the matriχ; Είναι ο Έλλην-καμάκι του 80 το αρχέτυπο του red-pill-giving Μορφέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 29 Σεπ 2022, 14:52

plouf έγραψε:
29 Σεπ 2022, 14:49
neon imposter έγραψε:
29 Σεπ 2022, 14:42
Διάβαζα χτες κάτι που είπε ο Orson Welles για τον Μπέργκμαν. Ότι κτλβνει μεν το προτεσταντικό του περιβάλλον κλπ αλλά δεν αντέχει τα θέματά του. Για να συμπληρώσει - αυτός ή ο συνομιλητής του, "Ο Χένρυ Τζέημς μιλώντας για τη Νορβηγία του Ίψεν έκανε λόγο για την "odor of spiritual paraffin".

Αυτό με τη σειρά του μου θύμισε αυτό που είχε γράψει ο Σελίν - Ανάμεσα σε μία Σουηδέζα και ένα πτώμα μικρή η διαφορά."

Και αναρωτιέμαι - τι είδους άνθρωποι ζουν στη Σκανδιναβία; Μήπως η Σκανδιναβία είναι το απόλυτο glitch του Μάτριχ; Και αν αυτό ισχύει, μήπως ο Έλλην-καμάκι είναι το αρχέτυπο του Μορφέα στην αγκαλιά του οποίου κοιμήθηκε η Σκανδιναβή τουρίστρια και αναζωογονήθηκε redpilledly;
Ο μέσος ελληνιάρης είναι σαν μουνι καλλιγραφία και έχει μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του λες και ο υπόλοιπος κόσμος του χρωστάει τα παντα. :102:
Αναρωτιέμαι ποιος είναι ελληνιάρης από τον Welles, τον Τζέημς, τον Σελίν, και τον Λου Ρηντ

Το ανώνυμο καμάκι-ήρως μόνο μέσος ελληνιάρης δεν μπορεί να θεωρηθεί

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Είναι η Σκανδιναβία το glitch in the matriχ; Είναι ο Έλλην-καμάκι του 80 το αρχέτυπο του red-pill-giving Μορφέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 29 Σεπ 2022, 14:52

Καημένοι ψυχοπαθείς σουηδοί, ευτυχώς εμείς είμαστε στην Ελλάδα και έχουμε ποιότητα ζωής. :smt005:
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

sharp
Δημοσιεύσεις: 21213
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Είναι η Σκανδιναβία το glitch in the matriχ; Είναι ο Έλλην-καμάκι του 80 το αρχέτυπο του red-pill-giving Μορφέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 29 Σεπ 2022, 14:54

klg έγραψε:
29 Σεπ 2022, 14:52
Καημένοι ψυχοπαθείς σουηδοί, ευτυχώς εμείς είμαστε στην Ελλάδα και έχουμε ποιότητα ζωής. :smt005:
:lol::goodpost:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών