Equalizer 3: Η επανένωση των Denzel Washington και Dakota Fanning είναι γεγονός

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9975
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Equalizer 3: Η επανένωση των Denzel Washington και Dakota Fanning είναι γεγονός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 01 Σεπ 2023, 14:01

Έχουνε βγάλει Ντένζελ, Αρίθα, Τζόρνταν, Ντεγκρασι Τάισον, και αυτά από το 3% που γεννήθηκαν εκτός Αφρικής και βρήκαν κάποιες βασικες ευκαιρίες στη ζωή τους.

Νομίζω είναι ξεκάθαρα ανώτερη φυλή
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23377
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Equalizer 3: Η επανένωση των Denzel Washington και Dakota Fanning είναι γεγονός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 01 Σεπ 2023, 14:17

Chilloutbuddy έγραψε:
01 Σεπ 2023, 14:01
Έχουνε βγάλει Ντένζελ, Αρίθα, Τζόρνταν, Ντεγκρασι Τάισον, και αυτά από το 3% που γεννήθηκαν εκτός Αφρικής και βρήκαν κάποιες βασικες ευκαιρίες στη ζωή τους.

Νομίζω είναι ξεκάθαρα ανώτερη φυλή
:goodpost:

Άβαταρ μέλους
masterridley
Δημοσιεύσεις: 810
Εγγραφή: 11 Οκτ 2020, 23:56
Phorum.gr user: masterridley

Re: Equalizer 3: Η επανένωση των Denzel Washington και Dakota Fanning είναι γεγονός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από masterridley » 01 Σεπ 2023, 14:43

Χμ, είχα δει το equalizer παλιότερα, δεν μου είχε κάνει ιδιαίτερη εντύπωση..

το μόνο που θυμάμαι είναι "σκοτεινή ταινία, ντένζελ προστατεύει κοριτσάκι", αυτά.

βέβαια παίζει ρόλο και σε τι φάση ήμουνα τότε..

Επειδή ήταν γίγαντας στο training day (ατόφιο 11/10), μπορεί να ξαναδώσω μια ευκαιρία στο eq 1, αφού όλοι λένε ότι είναι καλό.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23377
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Equalizer 3: Η επανένωση των Denzel Washington και Dakota Fanning είναι γεγονός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 01 Σεπ 2023, 15:53

masterridley έγραψε:
01 Σεπ 2023, 14:43
Χμ, είχα δει το equalizer παλιότερα, δεν μου είχε κάνει ιδιαίτερη εντύπωση..

το μόνο που θυμάμαι είναι "σκοτεινή ταινία, ντένζελ προστατεύει κοριτσάκι", αυτά.

βέβαια παίζει ρόλο και σε τι φάση ήμουνα τότε..

Επειδή ήταν γίγαντας στο training day (ατόφιο 11/10), μπορεί να ξαναδώσω μια ευκαιρία στο eq 1, αφού όλοι λένε ότι είναι καλό.
Δεν τη λες και νουάρ ταινία πάντως. Διαδραματίζεται σε νύχτα υποτίθεται το μεγαλύτερο μέρος της αλλά δεν είναι τύπου Τζον Γουικ πχ, που όλες οι ταινίες της τριλογίας είναι σε μια μόνιμη κατήφεια και περισσότερο φως ημερας έβλεπες στα Blade απ' ότι στα JW.

Αλλά τα ικουαλαιζερ είναι τεράστια κλάση στα action movies γενικά, αξίζει να δώσεις άλλη μια ευκαιρια.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23377
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Equalizer 3: Η επανένωση των Denzel Washington και Dakota Fanning είναι γεγονός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 01 Σεπ 2023, 15:57

Chilloutbuddy έγραψε:
01 Σεπ 2023, 14:01
Έχουνε βγάλει Ντένζελ, Αρίθα, Τζόρνταν, Ντεγκρασι Τάισον, και αυτά από το 3% που γεννήθηκαν εκτός Αφρικής και βρήκαν κάποιες βασικες ευκαιρίες στη ζωή τους.

Νομίζω είναι ξεκάθαρα ανώτερη φυλή
Δες και beasts of no nation, αν θες να δεις κι άλλες ερμηνειαρες μαυρουληδων μπομπιρων/ίσως και μελλοντικών Ντενζελαρων, οι οποίοι δεν στάθηκαν τόσο τυχεροί να γεννηθούν στο σωστό μέρος με τις κατάλληλες ευκαιρίες.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών