ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4310
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 14 Οκτ 2022, 23:12

το παρακολούθησα λίγο σήμερα. εντάξει προσπαθεί να είναι λίγο αστείο, λίγο σουρεαλ, λίγο σύγχρονο, λίγο λαϊκό, λίγο πρωτότυπο. λίγο απ' όλα. μοιάζει λίγο με τα τραγούδια του Φοίβου, που δεν ξέρουν τι είναι. "φίλε" Ανέστης_35 το έχεις δει καθόλου - λογικά το έχεις δει λόγω Φοίβου - να μας κάνεις μια ανάλυσις;;; :102:

Άβαταρ μέλους
Ανέστης_35
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: 13 Οκτ 2022, 21:41
Phorum.gr user: Ανέστης_35

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανέστης_35 » 16 Οκτ 2022, 00:06

georgebi
kongrosian έγραψε:
14 Οκτ 2022, 23:12
το παρακολούθησα λίγο σήμερα. εντάξει προσπαθεί να είναι λίγο αστείο, λίγο σουρεαλ, λίγο σύγχρονο, λίγο λαϊκό, λίγο πρωτότυπο. λίγο απ' όλα. μοιάζει λίγο με τα τραγούδια του Φοίβου, που δεν ξέρουν τι είναι. "φίλε" Ανέστης_35 το έχεις δει καθόλου - λογικά το έχεις δει λόγω Φοίβου - να μας κάνεις μια ανάλυσις;;; :102:
Εικόνα

θα σου απαντήσω με απόλυτη ειλικρίνεια (όπως άλλωστε συνηθίζω πάντα) αν και ξέρω ότι θα στενοχωρήσω κάποιους από τους αναγνώστες μου και ενδεχομένως εξοργίσω κάποιους οπαδούς του Φοίβου...

Μέσες- άκρες για μένα η ουσιαστική του καλλιτεχνική υπόσταση συστήθηκε με το "Η ζωή μόνο έτσι είναι ωραία" (1995) και μας χαιρέτησε αφότου κατέθεσε το "Χάλια" (1998)...

Εικόνα

εποχές που μια δισκογραφική δουλειά σήμαινε μια αυτοτελή κατάθεση ψυχής που σε ξεδίψαγε και σε χόρταινε από την αρχή μέχρι το τέλος και όχι ένα τυχάρπαστο μπουκέτο από 3-4 σουξεδάκια και μερικές μπαλάντες σκορποχώρι...Για να μην παρεξηγηθώ, δεν θεωρώ ότι έχει βγάλει ποτέ ένα κακό cd. Ούτε ότι έλειψε η συνοχή από την καλλιτεχνική του καριέρα. Αλλά να, είναι καριέρα, κάτι το διαφορετικό. Υπάρχουν χιλιάδες καλλιτέχνες που δεν με ξινίζει η προσπάθεια να διαπράξουν το...έγκλημα της καριέρας. Αλλά ο Φοίβος θα είναι πάντα στα δικά μου αυτιά μια περίπτωση ασταθούς ισορροπίας:



ένας άνεμος που πέρασε, τα διέλυσε όλα και δεν κοίταξε πίσω του.

Εικόνα

Με εμποδίζει αυτό να λιώνω στο replay όλο τον "αόρατο άνθρωπο", μειδιώντας και την εφηβική του μελαγχολία και κρίση ταυτότητας;
Όχι. :102:
Με εμποδίζει να θεωρώ τον "Καθρέφτη" το πιο διαχρονικό κομμάτι του; και να χορεύω ένοχα μόνος το "mp3"; Καθόλου. :o

Με εμποδίζει να διασκεδάζω βλέποντας αυτό:



Ούτε στιγμή. :smt047

Εικόνα

Όμως οι καριέρες είναι αναγκαίες για τα προς το ζειν, την ματαιοδοξία, το μεγάλωμα οικογένειας, το ξόρκισμα της λήθης, χρήσιμα όλα αυτά αλλά...αλλά είναι και δείχτης χρηματιστηριακός μαζί, που μοιραία μετά τα πάνω κάτω, κάτω πάνω θα φλερτάρει και με το μηδέν...και ναι το αυτοτρολάρισμα της Μποφίλιου για την αριστερομανία της ή την ευκολία με την οποία κλαίει στην σκηνή, είναι για μένα το...μηδέν. :smt038

κατά τα άλλα έχει συμπαθητικά μουσικά μέρη που δεν σώζουν όμως το ανέμπνευστο και μάλλον δίχως ουσιαστικό νόημα υπαρξης, όλον.
όμως όσο ζω σε αυτήν την μηδενική εποχή που κάποιοι θα σε λένε μηδενιστή, πιέζοντας σε να προτιμήσεις κάποια νούμερα από κάποια άλλα μεγαλύτερα, θα τραγουδώ τα βράδια χωρίς ύπνο:

Θα τονίζω
Πάντα λάθος τις λέξεις
Για να με ξαναπροσέξεις
Λάθος σχέσεις
Θ’ αρχινάω και μαύρες σκέψεις
Τρέξεις δεν τρέξεις
Να `μαι έτοιμος γι’ αυτό

Αν σε χάσω
Θα ξεχάσω
Πως μοιάζω
Και με ποια φωνή φωνάζω
Σου φωνάζω
Κι ανατέλλω και βραδιάζω
Βάζω και βγάζω
Τα άστρα από τον ουρανό :smt124

Εικόνα
☆★ (πού θα βρω το άλλο μου μισό;)

Άβαταρ μέλους
Ανέστης_35
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: 13 Οκτ 2022, 21:41
Phorum.gr user: Ανέστης_35

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανέστης_35 » 16 Οκτ 2022, 00:12

η πρόταση στον τίτλο του νήματος, αχαρακτήριστη ως συνήθως...
☆★ (πού θα βρω το άλλο μου μισό;)

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20166
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Οκτ 2022, 01:27

Ανέστης_35 έγραψε:
16 Οκτ 2022, 00:06
georgebi


Εικόνα
Σ αυτό το σιχαμερό gif έπεσε πρώτα το μάτι μου....

με τον Κέρμιτ να.........αυνανίζεται

Εικόνα

και ούτε να διαβάσω

ούτε καν να διανοηθώ θέλω

τι άλλες ανωμαλίες θα έχεις γράψεις στο ποστ σου

που είχες και το θράσος να με κουτάρεις
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14549
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 16 Οκτ 2022, 01:45

καμιά με τον γέρο να την παίζει υπάρχει μπας και ησυχάσουμε?

Άβαταρ μέλους
Ανέστης_35
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: 13 Οκτ 2022, 21:41
Phorum.gr user: Ανέστης_35

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανέστης_35 » 16 Οκτ 2022, 02:04

nowhere έγραψε:
16 Οκτ 2022, 01:45
καμιά με τον γέρο να την παίζει υπάρχει ?


you can thank me later:

Υδράργυρος έγραψε:
16 Οκτ 2022, 01:54

Ειναι μεγαλο σκανδαλο γιατι εχει πολλους εμπλεκομενους, ο δραστης χρησιμοποιουσε το κοινωνικο και πολιτικο προφιλ του για να εχει ασυλια, του δοθηκε χρονος να εξαφανισει στοιχεια, τα συστημικα μμε τον υπερασπιστηκαν, και το κλιμα απο την αρχη ειναι nothing to see here
☆★ (πού θα βρω το άλλο μου μισό;)

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22899
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Οκτ 2022, 02:04

nowhere έγραψε:
16 Οκτ 2022, 01:45
καμιά με τον γέρο να την παίζει υπάρχει μπας και ησυχάσουμε?
:smt005:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22899
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Οκτ 2022, 02:06

georgebi έγραψε:
16 Οκτ 2022, 01:27
Ανέστης_35 έγραψε:
16 Οκτ 2022, 00:06
georgebi


Εικόνα
Σ αυτό το σιχαμερό gif έπεσε πρώτα το μάτι μου....

με τον Κέρμιτ να.........αυνανίζεται

Εικόνα

και ούτε να διαβάσω

ούτε καν να διανοηθώ θέλω

τι άλλες ανωμαλίες θα έχεις γράψεις στο ποστ σου

που είχες και το θράσος να με κουτάρεις
Ρε φίλε, είσαι μακράν η πιο κριντζ περσόνα του πχορουμ, παρότι μου βγάζεις κάτι το συμπαθές. Δεν ξερω πως να στο εξηγήσω, αλλά έπρεπε να στο πω.

Άβαταρ μέλους
Ανέστης_35
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: 13 Οκτ 2022, 21:41
Phorum.gr user: Ανέστης_35

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανέστης_35 » 16 Οκτ 2022, 02:23

vantono έγραψε:
16 Οκτ 2022, 02:06

Ρε φίλε, είσαι μακράν η πιο κριντζ περσόνα του πχορουμ, παρότι μου βγάζεις κάτι το συμπαθές. Δεν ξερω πως να στο εξηγήσω, αλλά έπρεπε να στο πω.

τουλάχιστον δεν είναι παραμυθάς και κκες
☆★ (πού θα βρω το άλλο μου μισό;)

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4310
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 17 Οκτ 2022, 15:15

Ανέστης_35 έγραψε:
16 Οκτ 2022, 00:06
georgebi
kongrosian έγραψε:
14 Οκτ 2022, 23:12
το παρακολούθησα λίγο σήμερα. εντάξει προσπαθεί να είναι λίγο αστείο, λίγο σουρεαλ, λίγο σύγχρονο, λίγο λαϊκό, λίγο πρωτότυπο. λίγο απ' όλα. μοιάζει λίγο με τα τραγούδια του Φοίβου, που δεν ξέρουν τι είναι. "φίλε" Ανέστης_35 το έχεις δει καθόλου - λογικά το έχεις δει λόγω Φοίβου - να μας κάνεις μια ανάλυσις;;; :102:
Εικόνα

θα σου απαντήσω με απόλυτη ειλικρίνεια (όπως άλλωστε συνηθίζω πάντα) αν και ξέρω ότι θα στενοχωρήσω κάποιους από τους αναγνώστες μου και ενδεχομένως εξοργίσω κάποιους οπαδούς του Φοίβου...

Μέσες- άκρες για μένα η ουσιαστική του καλλιτεχνική υπόσταση συστήθηκε με το "Η ζωή μόνο έτσι είναι ωραία" (1995) και μας χαιρέτησε αφότου κατέθεσε το "Χάλια" (1998)...

Εικόνα

εποχές που μια δισκογραφική δουλειά σήμαινε μια αυτοτελή κατάθεση ψυχής που σε ξεδίψαγε και σε χόρταινε από την αρχή μέχρι το τέλος και όχι ένα τυχάρπαστο μπουκέτο από 3-4 σουξεδάκια και μερικές μπαλάντες σκορποχώρι...Για να μην παρεξηγηθώ, δεν θεωρώ ότι έχει βγάλει ποτέ ένα κακό cd. Ούτε ότι έλειψε η συνοχή από την καλλιτεχνική του καριέρα. Αλλά να, είναι καριέρα, κάτι το διαφορετικό. Υπάρχουν χιλιάδες καλλιτέχνες που δεν με ξινίζει η προσπάθεια να διαπράξουν το...έγκλημα της καριέρας. Αλλά ο Φοίβος θα είναι πάντα στα δικά μου αυτιά μια περίπτωση ασταθούς ισορροπίας:



ένας άνεμος που πέρασε, τα διέλυσε όλα και δεν κοίταξε πίσω του.

Εικόνα

Με εμποδίζει αυτό να λιώνω στο replay όλο τον "αόρατο άνθρωπο", μειδιώντας και την εφηβική του μελαγχολία και κρίση ταυτότητας;
Όχι. :102:
Με εμποδίζει να θεωρώ τον "Καθρέφτη" το πιο διαχρονικό κομμάτι του; και να χορεύω ένοχα μόνος το "mp3"; Καθόλου. :o

Με εμποδίζει να διασκεδάζω βλέποντας αυτό:



Ούτε στιγμή. :smt047

Εικόνα

Όμως οι καριέρες είναι αναγκαίες για τα προς το ζειν, την ματαιοδοξία, το μεγάλωμα οικογένειας, το ξόρκισμα της λήθης, χρήσιμα όλα αυτά αλλά...αλλά είναι και δείχτης χρηματιστηριακός μαζί, που μοιραία μετά τα πάνω κάτω, κάτω πάνω θα φλερτάρει και με το μηδέν...και ναι το αυτοτρολάρισμα της Μποφίλιου για την αριστερομανία της ή την ευκολία με την οποία κλαίει στην σκηνή, είναι για μένα το...μηδέν. :smt038

κατά τα άλλα έχει συμπαθητικά μουσικά μέρη που δεν σώζουν όμως το ανέμπνευστο και μάλλον δίχως ουσιαστικό νόημα υπαρξης, όλον.
όμως όσο ζω σε αυτήν την μηδενική εποχή που κάποιοι θα σε λένε μηδενιστή, πιέζοντας σε να προτιμήσεις κάποια νούμερα από κάποια άλλα μεγαλύτερα, θα τραγουδώ τα βράδια χωρίς ύπνο:

Θα τονίζω
Πάντα λάθος τις λέξεις
Για να με ξαναπροσέξεις
Λάθος σχέσεις
Θ’ αρχινάω και μαύρες σκέψεις
Τρέξεις δεν τρέξεις
Να `μαι έτοιμος γι’ αυτό

Αν σε χάσω
Θα ξεχάσω
Πως μοιάζω
Και με ποια φωνή φωνάζω
Σου φωνάζω
Κι ανατέλλω και βραδιάζω
Βάζω και βγάζω
Τα άστρα από τον ουρανό :smt124

Εικόνα
θα σας ειδοποιήσουμε.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22412
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 17 Οκτ 2022, 15:47

όντως αυτά τα δυο άλμπουμ είναι εξαιρετικά, το πικ της δημιουργικότητας του. και μετά έχει ωραία τραγούδια αλλά οκ, διάσπαρτα. και το τελευταίο δεν με συγκλόνισε, το παρατραβάει σε κάποια, αλλα είναι αδιάφορα. μου είναι συμπαθής γενικά πάντως, και σίγουρα δεξιός δεν είναι. τον έβαλαν κι αυτόν και για τα νούμερα, και το ξεχου.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20166
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 18 Οκτ 2022, 01:56

Ανέστης_35 έγραψε:
16 Οκτ 2022, 02:23


τουλάχιστον δεν είναι..... κκες

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..


Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20166
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 30 Νοέμ 2022, 15:00

Γι αυτό και μεις ψηφίσαμε Κουλη :g030:

και θα τον ψηφίζουμε όσο ζούμε :g030::g030:


Γιατί ο Κουλης έδωσε βήμα σε άξιους ανθρώπους στο αντικείμενο τους σαν τον Δεληβοριά :smt023
ανεξάρτητα αν αυτός τον βρίζει απ το πρωί έως το βράδυ (τόσο του κόβει) :102:
ή συχνάζει σε βόθρους σαν το the press project :fp:




....βέβαια τα ''νούμερα'' μετά τα δυο καλά αρχικά επεισόδια.....πλέον πάνε απ το κακό στο χειρότερο..... :-?:-?

και καλό θα ήταν να κοπούν
προτού αμαυρώσουν αμετάκλητα
τις αρχικά καλές εντυπώσεις..... :102:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 30 Νοέμ 2022, 15:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68605
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΔ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 30 Νοέμ 2022, 15:03

Δεν έχω δει την εκπομπή του Φοίβου αλλά η εκπομπή του Πορτοκάλογλου είναι πολύ καλή.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών