Anime/Manga

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Anime/Manga

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 31 Αύγ 2022, 12:38

Το kingdom συνεχίζεται κανονικά με τις πολεμικές επιχειρήσεις στο zhao. Τίμιο το αρκ ως τώρα και χωρίς μάλιστα να βρίσκεται σε φάση κορύφωσης.

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Anime/Manga

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 27 Φεβ 2024, 19:42

Έγινε viral το solo levelling τώρα που βγήκε σε ανιμε. Γατάκια, εγώ το έχω τελειώσει σε μορφή ligh novel, όταν δεν είχε ολοκληρωθεί ούτε καν το manhwua. Χρόνια μπροστά.

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Anime/Manga

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 27 Φεβ 2024, 19:47

Αυτή τη στιγμή (εκτός από το Kingdom που δεν το αφήνω ποτέ, όσο και αν δεν έχω χρόνο), παρακολουθώ το murim login. Εύληπτη δουλειά με σχετικά καλό pace, χωρίς ιδιαίτερη ευρηματικότητα (αφού επαναλαμβάνει όλα τα κλισέ του είδους) αλλά διασκεδαστικό παρόλα αυτά. Είναι και isekai και reverse isekai παράλληλα, κάτι ιντριγκαδόρικο.

Προσπαθώ να συμβαδίζω και με το leveling with the gods που σαν σενάριο μιμείται λίγο το tower of god (χωρίς όμως τον παραπλήγα πρωταγωνιστή) αλλά έχει τεράστιο πρόβλημα με το σχέδιο.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9237
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Anime/Manga

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 27 Φεβ 2024, 19:52

Namrail έγραψε:
27 Φεβ 2024, 19:42
Έγινε viral το solo levelling τώρα που βγήκε σε ανιμε. Γατάκια, εγώ το έχω τελειώσει σε μορφή ligh novel, όταν δεν είχε ολοκληρωθεί ούτε καν το manhwua. Χρόνια μπροστά.
Το manga του JJK το διαβάζεις;
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών