«Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22831
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 29 Οκτ 2022, 07:26

vantono έγραψε:
29 Οκτ 2022, 01:11
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Οκτ 2022, 00:42
από ιστορίες που μου έχουν πει οι λίγες κυρίες που έχω εμπειρία, αρκετοί. ιστορίες σκληρες, γεμάτες θλίψη, απόρριψη, χλευασμό.
Για μικρά πέη σου εχουν πει συγκεκριμένα οι κυρίες αυτές, ή για κανονικά (ή ακομα και μεγάλα) που δεν σηκώνονταν ουτε με γερανο?
Γιατί δυσλειτουργικο πέος δεν ειναι μονο το μικρό, αλλά κυρίως αυτό που δεν σηκώνεται, ανεξαρτήτως μεγέθους. Εγω πιο πολλες τύπισσες εχω ακουσει να κλαιγονται επειδη δεν του σηκώνεται του δικού τους (εστω κι αν ειναι προσωρινό το πρόβλημα) παρά να κλαίγονται επειδή ο δικος τους ειναι μικροτσούτσουνος*.

*οκ, για αυτό κλαίγονται κυρίως όταν ο δικός τους μετατραπεί σε πρώην.
για τα δευτέρα έχω προσωπική εμπειρία, δεν χρειάζεται μόνο να μου πουν. αλλά οκ, αυτά υπάρχουν πλέον τρόποι να λυθούν, η γενικά υπάρχει ελπίδα. αν σου δώσουν βέβαια δεύτερη ευκαιρία, δεν είναι σίγουρο. :lol: τα μικρά είναι πέρα από κάθε γιατρειά, και ξεκινά η απελπισία. ότι ιστορία μου έχουν πει, μόνο θλίψις.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27175
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 29 Οκτ 2022, 12:06

μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει το πεσμένο πέος για σένα, αλλά τί μπορείς να κάνεις εσύ για το πεσμένο πέος
(επιστολή αποστόλου παύλου προς κάρχιες)
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 29 Οκτ 2022, 12:09

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Οκτ 2022, 07:26
τα μικρά είναι πέρα από κάθε γιατρειά, και ξεκινά η απελπισία. ότι ιστορία μου έχουν πει, μόνο θλίψις.
Όλα αυτά τα προϊόντα που υποτίθεται μεγαλώνουν το πέος δε δουλεύει κανένα από αυτά; :smt017

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22831
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 29 Οκτ 2022, 13:09

EKPLIKTIKOS έγραψε:
29 Οκτ 2022, 12:09
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Οκτ 2022, 07:26
τα μικρά είναι πέρα από κάθε γιατρειά, και ξεκινά η απελπισία. ότι ιστορία μου έχουν πει, μόνο θλίψις.
Όλα αυτά τα προϊόντα που υποτίθεται μεγαλώνουν το πέος δε δουλεύει κανένα από αυτά; :smt017
υπάρχουν πολλοί ηλίθιοι στον κόσμο, αλλά πρέπει να μιλάμε για εντελώς απελπισία και IQ πάτος για να πεις ακόμα μπας και.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23394
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 29 Οκτ 2022, 13:16

EKPLIKTIKOS έγραψε:
29 Οκτ 2022, 12:09
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
29 Οκτ 2022, 07:26
τα μικρά είναι πέρα από κάθε γιατρειά, και ξεκινά η απελπισία. ότι ιστορία μου έχουν πει, μόνο θλίψις.
Όλα αυτά τα προϊόντα που υποτίθεται μεγαλώνουν το πέος δε δουλεύει κανένα από αυτά; :smt017
Πιο πιθανό ειναι να σου φουντώσει αφάνα με την καραφλόκρεμα του Βελόπουλου, παρά να σου μεγαλώσει το πράμα από κάτι τέτοια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών