«Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 27 Οκτ 2022, 15:32

Καλά εντάξει, δεν είναι και από τις παθολογικές περιπτώσεις το 14αρι, μην τρελαθούμε. Παθολογική περίπτωση μικροψωλιασης πρέπει να πιάνεται από 11 και κάτω.
Το 12 λένε ότι είναι το κομβικό σημείο. Που από 'κει και πανω η άλλη αρχίζει να σε νιώθει μέσα της, και δεν σε ρωτάει "τι έγινε, μπήκες?".

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 27 Οκτ 2022, 15:35

λένε
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 27 Οκτ 2022, 18:27

vantono έγραψε:
27 Οκτ 2022, 15:32
Καλά εντάξει, δεν είναι και από τις παθολογικές περιπτώσεις το 14αρι, μην τρελαθούμε. Παθολογική περίπτωση μικροψωλιασης πρέπει να πιάνεται από 11 και κάτω.
Το 12 λένε ότι είναι το κομβικό σημείο. Που από 'κει και πανω η άλλη αρχίζει να σε νιώθει μέσα της, και δεν σε ρωτάει "τι έγινε, μπήκες?".
Παθολογική περίπτωση είναι κάτω από 7 εκατοστά, όχι κάτω από 11.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14117
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 27 Οκτ 2022, 18:34

vantono έγραψε:
27 Οκτ 2022, 13:20
Ένα νέο ντοκιμαντέρ έγινε viral στη Μεγάλη Βρετανία αφού αφορά την καθημερινή ζωή των ανδρών με μεγάλο πέος
Η παραγωγή με όνομα «My Massive Cock» δηλαδή, το «Το τεράστιο πέος μου», κάνει focus σε άνδρες που διαθέτουν πέος άνω των 20 εκατοστών.

To ντοκιμαντέρ θέλει να αναδείξει τόσο τις δυσκολίες όσο και τις ευκολίες που έχουν οι συγκεκριμένοι άντρες σε όλους τους τομείς της ζωής τους. Από τα παντελόνια που επιλέγουν μέχρι τις πιο προσωπικές τους σχέσεις με το άλλο φύλο. Το επεισόδιο της σειράς Truth and Dare του Channel 4 θέλει να παρουσιάσει το πως διαχειρίζονται, αυτό το όχι και τόσο συχνό φαινόμενο.

Ένας από τους καλεσμένους, ο Cam αποκάλυψε ότι εξαιτίας του μεγάλου του πέους αισθανόταν σαν «φετιχιστικό αντικείμενο» από τις γυναίκες και αυτό πάντα του δημιουργούσε κόμπλεξ.

Ακόμη ένας άλλος φιλοξενούμενος του ντοκιμαντέρ, ο Scott αναφέρει ότι οι φίλοι του δεν σταματούν να τον τραβούν video και φωτογραφίες όσο μάλιστα κάνει ντους μετά το ποδόσφαιρο και μάλιστα στέλνουν το φωτογραφικό υλικό σε τρίτους, χωρίς την άδειά του. Όπως δηλώνει δεν του αρέσει καθόλου αυτό που κάνουν οι φίλοι του και νιώθει τρομερά άβολα.

https://jenny.gr/update/now/406053/tera ... JvC6AkwT3U
Ενα ντοκιμαντέρ για το μπούτσο και τις δυσκολίες του.
Εμεις στο πχορουμ αυτά τα ξέρουμε απο πρώτο χέρι, τι να μας πει το ντοκιμαντέρ.
Να πιασει εναν την ωρα που τον τραβα με καμερα και να του ριξει εναν πουτσο.
Θα τον ξανατραβηξει κανεις μετα? Οχι βέβαια.

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9956
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 27 Οκτ 2022, 18:36

zteo έγραψε:
27 Οκτ 2022, 14:43
Τα 14 εκατοστά είναι λίγα η πολλά?
Εικόνα
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9956
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 27 Οκτ 2022, 18:36

Πλάκα πλάκα φίλε, μια φορά να σου πιαστεί στο φερμουάρ δεν το ξεχνάς ποτέ.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Someone
Δημοσιεύσεις: 461
Εγγραφή: 28 Μάιος 2022, 16:13

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Someone » 27 Οκτ 2022, 23:35

Η φωτογραφία είναι μια γελοιότητα. Καμία γυναίκα δεν θα αντιδράσει έτσι σε μιαν ανάλογη δραματική κατάσταση. Έχει γίνει και κλισέ σαν άποψη και πολλά αγορια έχουν άγχος ότι θα τα κοροϊδέψουν οι γυναίκες κι ότι αυτή συμπεριφορά είναι και δίκαιη κιόλας.


Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 28 Οκτ 2022, 00:31

Someone έγραψε:
27 Οκτ 2022, 23:35
Η φωτογραφία είναι μια γελοιότητα. Καμία γυναίκα δεν θα αντιδράσει έτσι σε μιαν ανάλογη δραματική κατάσταση. Έχει γίνει και κλισέ σαν άποψη και πολλά αγορια έχουν άγχος ότι θα τα κοροϊδέψουν οι γυναίκες κι ότι αυτή συμπεριφορά είναι και δίκαιη κιόλας.
Είναι απο τα χειρότερα είδη body shaming αυτο, το έχω γράψει και καπου παλιοτερα. Γιατί ειναι κάτι που δεν μπορείς να αλλάξεις ο,τι και να κάνεις, ειναι γενετικό θεμα.
Στο χοντρό μπορεί να του κανεις σέημινγκ αλλα καλλιστα όποτε γουσταρει μπορεί να αδυνατίσει (εκτος απο πολυ ακραιες παθολογικες περιπτώσεις) και μετά να γυρισει να σου πει "παρ'τα @@ μου", ενώ ο κοντός, καράφλας, μικροψώλης κτλ, όχι.
Και το να κανεις σέημινγκ σε εναν άνθρωπο που ο,τι και να κανει δεν μπορεί να αλλάξει αυτό το αρνητικό χαρακτηριστικό πάνω του, ειναι ο,τι χειρότερο και δείχνει και το δικό σου μηδενικο επίπεδο σαν ανθρωπος.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29832
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 28 Οκτ 2022, 00:37

Bazoomba έγραψε:
27 Οκτ 2022, 15:35
λένε
:smt005:


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 28 Οκτ 2022, 00:38

vantono έγραψε:
28 Οκτ 2022, 00:31

Είναι απο τα χειρότερα είδη body shaming αυτο, το έχω γράψει και καπου παλιοτερα. Γιατί ειναι κάτι που δεν μπορείς να αλλάξεις ο,τι και να κάνεις, ειναι γενετικό θεμα.
Στο χοντρό μπορεί να του κανεις σέημινγκ αλλα καλλιστα όποτε γουσταρει μπορεί να αδυνατίσει (εκτος απο πολυ ακραιες παθολογικες περιπτώσεις) και μετά να γυρισει να σου πει "παρ'τα @@ μου", ενώ ο κοντός, καράφλας, μικροψώλης κτλ, όχι.
Και το να κανεις σέημινγκ σε εναν άνθρωπο που ο,τι και να κανει δεν μπορεί να αλλάξει αυτό το αρνητικό χαρακτηριστικό πάνω του, ειναι ο,τι χειρότερο και δείχνει και το δικό σου μηδενικο επίπεδο σαν ανθρωπος.
Εντάξει μωρέ πιστεύω ότι αν είσαι ακομπλεξαριστος δεν πειράζει ό,τι κ να είσαι κ τον χαβαλέ σου θα κανεις κ δεν τρέχει αν είσαι μαυρος κοντος καραφλας χοντρος μικροψωλης ή οτιδήποτε. Κ τα φιλαράκια σου θα έχεις γιατί κανένας νορμάλ φίλος δε νοιάζεται πραγματικά αν είσαι κοντός ή χοντρός κτλ κ αντίστοιχα μπορείς να βρεις μια κοντή μαύρη μυτονγκα χοντρή αβυζη κτλ. Σιγά. Λες και οι άλλοι είναι όλοι Αλεν Ντελόν να πούμε

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 9956
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 28 Οκτ 2022, 03:22

Οι αρχαίοι έλληνες θεωρούσαν το μεγάλο πέος βαρβαρότητα, γι'αυτό φτιάχναν τα αγάλματα με μικρό και κομψό :D
(Τρου στόρι)

Μην ψαρώνετε ρε μια φωτογραφία έβαλα για πλάκα, μαρέσει που απαντάτε και σοβαρά :lol:
Και να προσέχετε τα φερμουάρ, παντελόνι πάντα με κουμπιά, γιατί κανα βραδυ μεθυσμένος δεν ξέρεις τι γίνεται

Εικόνα
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo


nowhere
Δημοσιεύσεις: 14618
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 28 Οκτ 2022, 08:46

Chilloutbuddy έγραψε:
28 Οκτ 2022, 03:22
Και να προσέχετε τα φερμουάρ, παντελόνι πάντα με κουμπιά, γιατί κανα βραδυ μεθυσμένος δεν ξέρεις τι γίνεται

Εικόνα
τι γαμάτη χώρα.θα μπορούσα να κάνω καριέρα πουλώντας σοφές ιδέες,πχ ετικέτες δεξί-αριστερό στα παπούτσια

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: «Το τεράστιο πέος μου»: Νέο ντοκιμαντέρ δείχνει τα προβλήματα των ανδρών με μεγάλο πέος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 28 Οκτ 2022, 09:22

vantono έγραψε:
27 Οκτ 2022, 15:32
Καλά εντάξει, δεν είναι και από τις παθολογικές περιπτώσεις το 14αρι, μην τρελαθούμε. Παθολογική περίπτωση μικροψωλιασης πρέπει να πιάνεται από 11 και κάτω.
Το 12 λένε ότι είναι το κομβικό σημείο. Που από 'κει και πανω η άλλη αρχίζει να σε νιώθει μέσα της, και δεν σε ρωτάει "τι έγινε, μπήκες?".
Μαλακίες λένε. Και το μικρό σας δαχτυλάκι να βάλετε πάλι το νιώθουμε. Δεν εννοώ ότι θα παίξει κολπικός οργασμός αλλά όχι ότι δεν το νιώθουμε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών