Συνειδητοποίησα ένα σκοτεινό μυστικό του κόσμου των Pokemon: Ο Ash είναι νταβατζής

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Συνειδητοποίησα ένα σκοτεινό μυστικό του κόσμου των Pokemon: Ο Ash είναι νταβατζής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 05 Φεβ 2023, 19:23

Σκεφτείτε το λίγο.

Κατά τη διάρκεια των ταξιδιών του στον κόσμο των Πόκεμον, ο Ash έχει λογικά του κόσμου τα έξοδα. Φαγητό για τον ίδιο, αλλά και για τη στρατιά Πόκεμον που κουβαλάει, απορρυπαντικό για τα ρούχα, χώρια του πόσο ακριβές πρέπει να έιναι οι Poke Balls.

Που βρίσκει πόρους για όλα αυτά; Δε νομίζω οι εκπαιδευτές που νικάει σε μάχες να είναι τόσο κορόιδα ώστε να του χαρίζουν χρήματα όπως συμβαίνει στο ηλεκτρονικό παιχνίδι. Αλλά και αυτό να ισχύει, ο Ash στη σειρά νικάει κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα.

Πως βγάζει λοιπόν τα προς το ζην ένας περιπλανώμενος ανήλικος χωρίς πτυχίο και χωρίς δεξιότητες;

Μόνο μία λογική εξήγηση μπορώ να βρω: Εκπόρνευση κορασίδων. Σκεφτείτε το. Είναι σύμπτωση που πάντα βεβαιώνεται ότι σε κάθε ταξίδι του τον ακολουθεί τουλάχιστον μία γυναίκα; Αυτά τα θήλεα είναι η πηγή του εισοδήματός του.

Εσείς τι λέτε; Έχουν βάση οι ισχυρισμοί μου;

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27231
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Συνειδητοποίησα ένα σκοτεινό μυστικό του κόσμου των Pokemon: Ο Ash είναι νταβατζής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 05 Φεβ 2023, 19:31

Εγω λεω οτι εισαι τυχερος που αυριο δεν εχεις σχολειο.

Τα Γυμνασια θα ειναι κλειστα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών