Ψάχνω σειρά κινουμένων σχεδιων

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24770
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Ψάχνω σειρά κινουμένων σχεδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 06 Απρ 2023, 19:44

Παιζόταν γύρω στο 1995 που ήμουν κάπου 10 , απογευματινες ώρες ή στο seven x ή το αστέρι κάποιο κανάλι που έβαζε παιδικά το μεσημέρι. Η πλοκή ήταν κάτι νεαροί που μεταφέρθηκαν σε έναν άλλο κόσμο που κυβερνάει ένας αρχιερέας και η τεχνολογία απαγορεύεται και στο τέλος ξετυλίγεται τι έχει γίνει και ότι στην πραγματικότητα ο αρχιερέας είναι ρομπότ. Έπαιζαν μπάλα και δεινόσαυροι

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ψάχνω σειρά κινουμένων σχεδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Απρ 2023, 19:54

Δημοκράτης έγραψε:
06 Απρ 2023, 19:44
Παιζόταν γύρω στο 1995 που ήμουν κάπου 10 , απογευματινες ώρες ή στο seven x ή το αστέρι κάποιο κανάλι που έβαζε παιδικά το μεσημέρι. Η πλοκή ήταν κάτι νεαροί που μεταφέρθηκαν σε έναν άλλο κόσμο που κυβερνάει ένας αρχιερέας και η τεχνολογία απαγορεύεται και στο τέλος ξετυλίγεται τι έχει γίνει και ότι στην πραγματικότητα ο αρχιερέας είναι ρομπότ. Έπαιζαν μπάλα και δεινόσαυροι
εγω θυμαμαι την οικογενεια Munsters στο Seven X
https://www.imdb.com/title/tt0057773/
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27233
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψάχνω σειρά κινουμένων σχεδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 06 Απρ 2023, 20:03

Δημοκράτης έγραψε:
06 Απρ 2023, 19:44
Παιζόταν γύρω στο 1995 που ήμουν κάπου 10 , απογευματινες ώρες ή στο seven x ή το αστέρι κάποιο κανάλι που έβαζε παιδικά το μεσημέρι. Η πλοκή ήταν κάτι νεαροί που μεταφέρθηκαν σε έναν άλλο κόσμο που κυβερνάει ένας αρχιερέας και η τεχνολογία απαγορεύεται και στο τέλος ξετυλίγεται τι έχει γίνει και ότι στην πραγματικότητα ο αρχιερέας είναι ρομπότ. Έπαιζαν μπάλα και δεινόσαυροι
Jura Tripper
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24770
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ψάχνω σειρά κινουμένων σχεδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 06 Απρ 2023, 20:44

George_V έγραψε:
06 Απρ 2023, 20:03
Δημοκράτης έγραψε:
06 Απρ 2023, 19:44
Παιζόταν γύρω στο 1995 που ήμουν κάπου 10 , απογευματινες ώρες ή στο seven x ή το αστέρι κάποιο κανάλι που έβαζε παιδικά το μεσημέρι. Η πλοκή ήταν κάτι νεαροί που μεταφέρθηκαν σε έναν άλλο κόσμο που κυβερνάει ένας αρχιερέας και η τεχνολογία απαγορεύεται και στο τέλος ξετυλίγεται τι έχει γίνει και ότι στην πραγματικότητα ο αρχιερέας είναι ρομπότ. Έπαιζαν μπάλα και δεινόσαυροι
Jura Tripper
Είσαι τιτανοτεραστιος

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών