SURVIVOR 2024

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: SURVIVOR 2024

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Φεβ 2024, 10:33


Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20983
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: SURVIVOR 2024

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Μαρ 2024, 10:46

vantono έγραψε:
04 Ιαν 2024, 14:30
Γάταρος έγραψε:
04 Ιαν 2024, 14:17
Εικόνα

Τα περισσότερα αγωνίσματα ευνοούν εκείνους που έχουν δυνατά πόδια (και του Αγγελόπουλου η δύναμη τα πόδια του ήταν) άρα όσον αφορά το αθλητικό κομμάτι ο ποδηλάτης και ο ποδοσφαιριστής μάλλον θα έχουν πλεονέκτημα (ο Χούτος ήταν εξαίρεση).

Το γεγονός ότι δεν θα υπάρχει ψηφοφορία όπως στο original (βέβαια δεν ξέρουμε αν θα ισχύει το ίδιο και για την ανάδειξη του νικητή) το κάνει πραγματικό survivor. Στο πρώτο ξενέρωσα όταν είδα ότι ο νικητής αναδείχθηκε με ψηφοφορία οπότε είχα πει ότι δεν το ξαναβλέπω γιατί αυτό δεν είναι survivor. Είδα πάλι από καραντίνα και μετά.

Παππάς πολύ δυνατή προσθήκη για το κομμάτι του reality ("το γεγονός ότι εσύ είσαι όλο χαδάκια και αγκαλίτσες με το Νίκο τι σε κάνει ως προς το Γιώργο;"). Τέτοια θέλουμε. :8)
Μαλάκα χέστηκα πανω μου με αυτά τα πόδια, και μιλάω εγώ που ειμαι πολύ δυνατός απο τετρακέφαλο (εχω ανεβάσει και επίμαχη φωτο μου στο πχορουμ παλιοτερα :003: ). Ο τύπος ειναι νταμάρι, ξερω πολλους ποδηλάτες, ακομα και πολλους που εχουν ασχοληθει με πρωταθλητισμο, αλλά κανενας τους δεν ειναι ετσι.

Στηρίζομεν Αλεξ Μπάτσελορ εννοείται, που θα τα κάνει όλα ταναπού εκει μεσα. Πολλούς καβγάδες θα προκαλεί και αυτος ο Παυλος Παπαδόπουλος που (οσοι δεν τον θυμαστε απο το power of love 2) ειναι αρκετά νευρικός, που υπό αυτές τις συνθηκες θα γινει ακομα πιο νευρικος. Ίσως και να μιλάμε οριακά για νέο Καραγκούνια.
:o:o:o

Εικόνα
https://www.lifo.gr/now/sport/hristos-b ... rio-2016-i
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών