Φωτογραφίες μας

Φωτογραφία, ζωγραφική, γλυπτική, ψηφιδωτά, κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9066
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 12 Οκτ 2021, 09:26

Εικόνα
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9707
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 12 Οκτ 2021, 11:02

Ωραία

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9707
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 12 Οκτ 2021, 11:02

Otto Weininger έγραψε:
11 Οκτ 2021, 14:02
Εικόνα
Πολύ ωραία.

Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 12 Οκτ 2021, 11:07

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Οκτ 2021, 11:22

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
12 Οκτ 2021, 11:02
Ωραία
Ευχαριστώ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

περαστική

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 12 Οκτ 2021, 20:26

Σήμερα ένιωσα λίγο τουρίστας στην πόλη μου... :)

Εικόνα

Εικόνα



Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8702
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 13 Οκτ 2021, 21:26

Εικόνα

Εικόνα





περαστική έγραψε:
13 Οκτ 2021, 01:29
Εικόνα
αγαπώ πολύ
fear as night can’t be shut off

περαστική

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 13 Οκτ 2021, 21:43

νύχτα έγραψε:
13 Οκτ 2021, 21:26
Εικόνα

Εικόνα





περαστική έγραψε:
13 Οκτ 2021, 01:29
Εικόνα
αγαπώ πολύ
:):hebit:

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14665
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Οκτ 2021, 21:54

περαστική έγραψε:
13 Οκτ 2021, 01:29
Εικόνα
Ρε δικιά μου, δεν το ρίχνεις στην φωτογραφία και την τέχνη ξέρω γω, γιατί με τις επιστήμες και τ' αεροδρόμια που ασχολείσαι, εμ δεν έχεις προκοπή, εμ αγχώνεσαι άσχημα;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

περαστική

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 13 Οκτ 2021, 21:56

Feindflug έγραψε:
13 Οκτ 2021, 21:54
περαστική έγραψε:
13 Οκτ 2021, 01:29
Εικόνα
Ρε δικιά μου, δεν το ρίχνεις στην φωτογραφία και την τέχνη ξέρω γω, γιατί με τις επιστήμες και τ' αεροδρόμια που ασχολείσαι, εμ δεν έχεις προκοπή, εμ αγχώνεσαι άσχημα;
Γιατί δεν έχω προκοπή ρε δικέ μου; Το τελείωσα το πτυχίο μου με άριστα :(

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14665
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Οκτ 2021, 22:03

περαστική έγραψε:
13 Οκτ 2021, 21:56
Feindflug έγραψε:
13 Οκτ 2021, 21:54
περαστική έγραψε:
13 Οκτ 2021, 01:29
Εικόνα
Ρε δικιά μου, δεν το ρίχνεις στην φωτογραφία και την τέχνη ξέρω γω, γιατί με τις επιστήμες και τ' αεροδρόμια που ασχολείσαι, εμ δεν έχεις προκοπή, εμ αγχώνεσαι άσχημα;
Γιατί δεν έχω προκοπή ρε δικέ μου; Το τελείωσα το πτυχίο μου με άριστα :(
Βαριέμαι να ψάχνω ρε δικιά μου τις αναρτήσεις με τις μανάδες και τα παιδιά που δεν σκαμπάζουν τίποτα, τα μεταπτυχιακά, τις εξετάσεις, τα μαθήματα, τους συναδέλφους, τους προϊσταμένους και τους πελάτες που σε αγχώνουν για ένα χαρτζιλίκι ή μια ελπίδα για κάτι καλύτερο.

Προκοπή δεν είναι να φτάσεις 40 και να μαζεύεις πτυχία, δουλεύοντας σε άσχετες δουλειές. Τουλάχιστον όχι για εμένα.

Φαίνεται να έχεις καλλιτεχνική ματιά και η ενασχόληση με την φωτογραφία πιστεύω θα σε χαλαρώσει αλλά και θα ταΐσει.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

περαστική

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 13 Οκτ 2021, 22:09

Feindflug έγραψε:
13 Οκτ 2021, 22:03
περαστική έγραψε:
13 Οκτ 2021, 21:56
Feindflug έγραψε:
13 Οκτ 2021, 21:54

Ρε δικιά μου, δεν το ρίχνεις στην φωτογραφία και την τέχνη ξέρω γω, γιατί με τις επιστήμες και τ' αεροδρόμια που ασχολείσαι, εμ δεν έχεις προκοπή, εμ αγχώνεσαι άσχημα;
Γιατί δεν έχω προκοπή ρε δικέ μου; Το τελείωσα το πτυχίο μου με άριστα :(
Βαριέμαι να ψάχνω ρε δικιά μου τις αναρτήσεις με τις μανάδες και τα παιδιά που δεν σκαμπάζουν τίποτα, τα μεταπτυχιακά, τις εξετάσεις, τα μαθήματα, τους συναδέλφους, τους προϊσταμένους και τους πελάτες που σε αγχώνουν για ένα χαρτζιλίκι ή μια ελπίδα για κάτι καλύτερο.

Προκοπή δεν είναι να φτάσεις 40 και να μαζεύεις πτυχία, δουλεύοντας σε άσχετες δουλειές. Τουλάχιστον όχι για εμένα.

Φαίνεται να έχεις καλλιτεχνική ματιά και η ενασχόληση με την φωτογραφία πιστεύω θα σε χαλαρώσει αλλά και θα ταΐσει.
Εστιάζεις στα αρνητικά αλλά εγώ δεν είμαι έτσι. * Ναι θα αγχωθώ αλλά ταυτόχρονα θα πορώνομαι και θα είμαι ευτυχισμένη. Έχω αγχώδη διαταραχή που έχει εξάρσεις και υφέσεις. Και με την φωτογραφία να ασχολιόμουν (που στο τεχνικό κομμάτι δεν το έχω, τραβάω ότι μου αρέσει και όπως) αν το έβλεπα "επαγγελματικά" δεν θα μπορούσα να το απολαύσω, θα μου προκαλούσε άγχος. Επίσης το μάστερ είναι σε κάτι χρήσιμο, και επειδή μ' αρέσει το διάβασμα και επειδή θέλω να έχω περισσότερες ευκαιρίες για δουλειά. Γιατί με βάζεις να εξηγώ τα αυτονόητα; Σε θυμάμαι απ' το πτυχίο να είσαι με ύφος "παράτα τα". Λέει κάποιος πως αγχώνεται υπερβολικά δηλαδή για το οτιδήποτε. Ε με το να του λες παράτα τα, δεν πεισμώνει πάντα, μπορεί και να φέρει το αντίθετο αποτέλεσμα. Και το θέμα είναι πως εσύ το εννοείς κιόλας.

*Αν βρεις ποστ που λέω πόσο μ' αρέσουν τα μαθήματα και η δουλειά θα δεις πως δεν εστιάζω μόνο στα αρνητικά και δεν με νικάει το άγχος μου.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14665
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Φωτογραφίες μας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Οκτ 2021, 22:16

περαστική έγραψε:
13 Οκτ 2021, 22:09
Feindflug έγραψε:
13 Οκτ 2021, 22:03
περαστική έγραψε:
13 Οκτ 2021, 21:56


Γιατί δεν έχω προκοπή ρε δικέ μου; Το τελείωσα το πτυχίο μου με άριστα :(
Βαριέμαι να ψάχνω ρε δικιά μου τις αναρτήσεις με τις μανάδες και τα παιδιά που δεν σκαμπάζουν τίποτα, τα μεταπτυχιακά, τις εξετάσεις, τα μαθήματα, τους συναδέλφους, τους προϊσταμένους και τους πελάτες που σε αγχώνουν για ένα χαρτζιλίκι ή μια ελπίδα για κάτι καλύτερο.

Προκοπή δεν είναι να φτάσεις 40 και να μαζεύεις πτυχία, δουλεύοντας σε άσχετες δουλειές. Τουλάχιστον όχι για εμένα.

Φαίνεται να έχεις καλλιτεχνική ματιά και η ενασχόληση με την φωτογραφία πιστεύω θα σε χαλαρώσει αλλά και θα ταΐσει.
Εστιάζεις στα αρνητικά αλλά εγώ δεν είμαι έτσι. * Ναι θα αγχωθώ αλλά ταυτόχρονα θα πορώνομαι και θα είμαι ευτυχισμένη. Έχω αγχώδη διαταραχή που έχει εξάρσεις και υφέσεις. Και με την φωτογραφία να ασχολιόμουν (που στο τεχνικό κομμάτι δεν το έχω, τραβάω ότι μου αρέσει και όπως) αν το έβλεπα "επαγγελματικά" δεν θα μπορούσα να το απολαύσω, θα μου προκαλούσε άγχος. Επίσης το μάστερ είναι σε κάτι χρήσιμο, και επειδή μ' αρέσει το διάβασμα και επειδή θέλω να έχω περισσότερες ευκαιρίες για δουλειά. Γιατί με βάζεις να εξηγώ τα αυτονόητα; Σε θυμάμαι απ' το πτυχίο να είσαι με ύφος "παράτα τα". Λέει κάποιος πως αγχώνεται υπερβολικά δηλαδή για το οτιδήποτε. Ε με το να του λες παράτα τα, δεν πεισμώνει πάντα, μπορεί και να φέρει το αντίθετο αποτέλεσμα. Και το θέμα είναι πως εσύ το εννοείς κιόλας.

*Αν βρεις ποστ που λέω πόσο μ' αρέσουν τα μαθήματα και η δουλειά θα δεις πως δεν εστιάζω μόνο στα αρνητικά και δεν με νικάει το άγχος μου.
Καλά ρε δικιά μου, δεν ήθελα να σε προσβάλλω, μην τρελαίνεσαι.

Συνέχισε να βγάζεις ωραίες φωτογραφίες και όλα καλά.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Eικαστικές τέχνες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών