Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Φιλοζωικό αίσθημα, συζητήσεις, προβληματισμοί. Εκπαίδευση, φροντίδα & συμβουλές.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38289
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 12 Αύγ 2021, 17:41

Ju-87 έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:37
Awesomatic έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:35
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:20



.


Εσύ δηλαδή τι θα έκανες στη θέση του μεγάλε ;;; . :p2:


.
Για αρχή δεν θα τραβούσα πιστόλι, ειδικά αν ήμουν εκπαιδευμένος και όχι απλά ένας δίποδος δημόσιος κίνδυνος όπως ο συγκεκριμένος.
Ξέρουμε, ξέρουμε...

Θα χρησιμοποιούσες το Force για να ακινητοποιήσεις τον σκύλο με την δύναμη της σκέψης σου.
Απορώ πώς δεν το σκέφτηκε ο μπάτσος.
Δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις τι θα έκανε, μπορείς να υποθέσεις τι θα έκανες εσύ κι αυτό παίζεται.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Citroenakias
Δημοσιεύσεις: 3136
Εγγραφή: 19 Δεκ 2020, 17:07
Phorum.gr user: Citroenakias

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Citroenakias » 12 Αύγ 2021, 17:46

Ευχάριστη είδηση. Τα επικίνδυνα ζώα πρέπει να θανατωνονται
21 Μαρ 2020, 18:31
Albrecht έγραψε:
21 Μαρ 2020, 18:31
Πιστεύω σε ενα μηνα θα είμαστε κομπλέ. Θα μιλάμε για Κορωνοιο και θα χαζογελαμε.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38289
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 12 Αύγ 2021, 17:50

ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:41
sys3x έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:23
Βλήμα έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:22


Σε αντίθεση μ´ εσάς τους δυο να πούμε, που είστε ψυχικά υγιείς.
Μά'στα.
Εμείς δεν είμαστε αθρώποι, είμαστε ψυγεία.
Αυτό το "αθρώποι" ήθελα να το γράψω κι εγώ αλλά βαριόμουνα τις παρεμβάσεις των λόγιων ειδικών δυνάμεων του πχόρου, που όταν θυμούνται χαίρονται.

Ενιγουέι, μου θύμισες αυτό.

Εσύ να δεις τι μου θύμισες...
Αυτός ο Άνθρωπος μου χάρισε μία από τις σπουδαιότερες μουσικές ακροάσεις - ερμηνείες που έχω βιώσει στη ζωή μου, τα έδινε, απλόχερα, όλα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4644
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 12 Αύγ 2021, 17:50

"Φιλοζωοι" αλλα εχουνε τα σκυλια τους στα μπαλκονια και στις ταρατσες
Μεσα στο σπιτι γιατι δεν τα κρατανε?

Άβαταρ μέλους
Ιδιώνυμο
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: 04 Δεκ 2020, 12:24

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ιδιώνυμο » 12 Αύγ 2021, 17:51

georgebi έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:35
nemo έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:32
παιδια εχουν ή θεωρουσαν για παιδια τους τα πιτ μπουλ;
https://www.youtube.com/channel/UCbiC9k ... Hqz4TBahcA
Εικόνα
Μόλις συμπληρώθηκε το παζλ.

- Σφίχτης κικμποξακιας
- Λυτοί Μαχαιροδόντες στην ταράτσα πολυκατοικίας (κοινόχρηστος χώρος)
- Ανεκπαίδευτος βλαχομπατσάκος.

Τα σωτάρουμε όλα αυτά μαζί σε χαμηλή φωτιά και βγαίνει μια ωραία Ελληνική ιστορία καθημερινής τρέλας.

Υ.Γ. Οι ιδιοκτήτες πρέπει να φάνε κάνα-δύο χρονάκια χωρίς αναστολή.
Το όργανο της τάξεως πρέπει να αναλάβει την εκπαίδευση του ΣουπερΠοτσεπ για ένα εξάμηνο μπας και μάθει να είναι ψύχραιμος.


Αν μου ερχόταν ο σαραντάκιλος μαχαιρόδοντας καταπάνω μου δεν ξέρω και εγώ πως θα αντιδρούσα. Πιθανότατα να του τη σβούριζα και γω.

Μαζεύτε τα κωλόσκυλα σας ρε !
Η μόνιμη δικαιολογία είναι , μα είναι εκπαιδευμένος και δεν πειράζει ούτε μύγα (κλασική ατάκα σε πάρκα που μαχαιρόδοντες χοροπηδάνε δίπλα σε πεντάχρονα).
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ;
Δεξιά κι ἀριστερὰ φτιάχνουν στρατούς.
Μυαλὸ ἀνοιχτό,
αὐτιὰ κλειστά,
μὴν τοὺς ἀκοῦς.
Καὶ ἂν θὲς τὴν θέση σου σ' αὐτὴν τὴν κοινωνία,
νὰ θυμᾶσαι πὼς ἡ ἀνθρωπιὰ δὲν ἔχει ἰδεολογία.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 12 Αύγ 2021, 17:51

Citroenakias έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:46
Ευχάριστη είδηση. Τα επικίνδυνα ζώα πρέπει να θανατωνονται
Πασιφάη
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 12 Αύγ 2021, 17:51

adon99 έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:50
"Φιλοζωοι" αλλα εχουνε τα σκυλια τους στα μπαλκονια και στις ταρατσες
Μεσα στο σπιτι γιατι δεν τα κρατανε?
:giggle::grfl:

Imperium
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 23 Απρ 2020, 12:47

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Imperium » 12 Αύγ 2021, 17:54

Κακώς τούριξε αφού τον δάγκωσε.
Έπρεπε να το καθάριζε νωρίτερα, με το πρώτο απειλητικό γρύλισμα.
Ποτέ μην εμπιστεύεσαι επιστήμονα που φοβάται να πετάξει με αεροπλάνο.

Άβαταρ μέλους
dtri2020
Δημοσιεύσεις: 3974
Εγγραφή: 02 Απρ 2021, 10:59

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtri2020 » 12 Αύγ 2021, 17:55

georgebi έγραψε:
12 Αύγ 2021, 16:36
Για το "ηρωικό" αφήγημα όμως επιμένω πως έχεις λάθος.... :102:


https://www.lifo.gr/lifoland/mikropragm ... oy-symbolo
Εικόνα

https://www.skroutz.gr/s/21326609/%CE%9 ... CF%82.html
[img]https://i.postimg.cc/mD279kTK/xlar ... .jpg[/img]
Έζησε μια θρυλική ζωή! Ήταν ο Λουκάνικος, ο σκύλος των διαδηλώσεων στην Αθήνα από τον πρώτο καιρό της κρίσης έως το 2012. Ένας σκύλος ρωμαλέος και γενναίος, που αγωνιζόταν στο πλάι των διαδηλωτών και μοιραζόταν τα πάθη τους.

Ο Λουκάνικος έγινε σύμβολο επαναστατικό, εξώφυλλο σε δεκάδες περιοδικά ανά τον κόσμο, τραγούδι και θρύλος στα ΜΜΕ παγκοσμίως. Η μεγάλη αναγνώρισή του, ωστόσο, ήρθε το 2011, όταν το αμερικανικό περιοδικό ΤIME τον ενέταξε στις 100 προσωπικότητες της χρονιάς αφιερώνοντάς του ένα πλούσιο φωτογραφικό άλμπουμ με φωτογραφίες του από διαδηλώσεις στο κέντρο της Αθήνας.

"Με λένε Θεόδωρο, Λουκάνικο ή Λουκ. Έχω τη χαρά και την τιμή να με αποκαλούν επαναστάτη και ήρωα, κι ας είμαι απλά ένας σκύλος και όχι άνθρωπος...

Υπάρχουν όμως επαναστάτες και ήρωες στον κόσμο των ζώων ή μήπως η επανάσταση και ο ηρωισμός είναι μονάχα προνόμια των ανθρώπων;...

Εκείνο που έχει αξία για μένα είναι ότι έζησα τις πιο συναρπαστικές στιγμές της ζωής μου στην πρώτη γραμμή του πυρός. Αγωνίστηκα με κραυγές και φοβέρες μαζί με τους ανθρώπους που μάχονταν στους δρόμους για τα δικαιώματά τους...

Και χαίρομαι πολύ γι' αυτό, γιατί η ζωή μου απέκτησε σκοπό, όραμα, ουσία και αλήθεια..."
Εικόνα
Ο Λουκάνικος ανήκει στην κατηγορία "συνεπής αγωνιστής"! Πρέπει να πεθάνεις ηρωϊκά, π.χ. από σφαίρα αστυνομικού για να γίνεις πραγματικός ήρωας!
dtrimedia: Σύντομα κοντά σας!

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38289
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 12 Αύγ 2021, 17:57

Ε ρε ζήλια για τον Λουκάνικο.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6514
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 12 Αύγ 2021, 18:00

Ju-87 έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:37
Awesomatic έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:35
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:20

Εσύ δηλαδή τι θα έκανες στη θέση του μεγάλε ;;; . :p2:

.
Για αρχή δεν θα τραβούσα πιστόλι, ειδικά αν ήμουν εκπαιδευμένος και όχι απλά ένας δίποδος δημόσιος κίνδυνος όπως ο συγκεκριμένος.
Ξέρουμε, ξέρουμε...

Θα χρησιμοποιούσες το Force για να ακινητοποιήσεις τον σκύλο με την δύναμη της σκέψης σου.
Απορώ πώς δεν το σκέφτηκε ο μπάτσος.
Δεν κινείσαι για αρχή. Δεν θα σε φάει, δεν είναι λιοντάρι.

Φυσικά μπορείς να φερθείς σαν Ι5 που του έδωσαν όπλο και να αρχίσεις να πυροβολείς. Άλλωστε ο πρώτος ή ο τελευταίος Ι5 θα είναι στην αστυνομία; Κλαιν κι αν την επόμενη φορά τραβήξει όπλο γιατί του έφαγαν το πάρκινγκ ή γιατί του κοίταξαν στραβά τη γκόμενα.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Ιδιώνυμο
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: 04 Δεκ 2020, 12:24

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ιδιώνυμο » 12 Αύγ 2021, 18:02

Το facebook του τύπου έχει κάτι τραγούδια Νότη Σφακιανάκη.
Άρα μιλάμε πιθανότατα για ακροδεξιό Ψεκ

Και ένα αρθράκι που βρήκα στο indymedia (μπλιαχ) για το παλουκάρι πιτμπουλοπατέρα.

https://athens.indymedia.org/post/1529191/
Eνα ενδιαφέρον video του Ελληνα πιτ-μπουλ μαχητη Κοστα Νικολαιδη Γνωστου και ως BAD 7 (Mε το αλφα σε κυκλο παλαιοτερα πολυγραμμένο στους τοιχους των εξαρχειων και περιξ.



Οσοι τυχαινει να γνωριζουν για την πολυσχιδη αυτη προσωπικοτητα ,που τοσα χρονια κυκλοφορει αναμεσα μας και εκπληρωνει το προσωπικο του μισαλλοδοξο εργο ,γνωριζουν πολυ καλα ποσο επικυνδινος ειναι ,μια στραβη ματια η μια λαθος κινηση και μπορεις να βρεθεις στο νοσοκομειο απο το πιτμπουλ.Συνηθως οι στοχοι του ειναι ευκολοι (οπως υθισται με τους Χ.αυγιτες)Εχει δέιρει γυναικα στον σταθμο της κηφισιας με περισιο ζηλο,μπουνιες και κλοτσιες οσπου να τον πιασουν οι σεκιουριταδες και την κοπελα να την μαζεψεi η παρεα της .Το ολο θεμα εγινε για ανταγωνιστικο grafito-λογο(του πατησε το γκραφιτι)Οι γκραφιταδες τον ανεχονται τοσα χρονια γνωριζωντας την δραση του και οχι μονο τον ανεχονται αλλα τον εχουν και φιλαρακι για προστασια (στο μοναστηρακι θα τον δειτε να αραζει στο fatcat store του επισης ομοιδεατη του φατ-κατ η brain) και οχι μονο οι γγραφιταδες αλλα και πολλοι συντροφοι των εξαρχειων τον γνωριζουν σαν καλτ φιγουρα.
Η ανοδος των νεοναζι στην Ελλαδα τον εκανε να αναθεωρησει την ιδεολογία του περι ανεξελεγκτης βιας-αλητειας-αναρχιας και αφου πεταξε το αλφαδι απο την καρδια του και απο την ταγκια του τοποθέτησε τον Αρχαιοπρεπη μαιανδρο και βρηκε επιτελους την ιδεολογία που τον εκφράζει απολυτα.

Οποιος γνωρίζει και θελει ας προσθέσει περισότερα γι αυτη την καρικατουρα ειτε σε μορφη πληροφορησης ειτε σε μορφη <<κουτσομπολιου>> η αστικου μυθου,μιας και εχει ενα <<ονομα>> στην <<πιατσα>>ασπουμε.. σαν τον <<Αβερελ των μπαχάλων>>(εχει επιτεθει με μολοτοφ σε συρμό κινδυνευοντας να καψει δυο φρουρους του ησαπ,τον οδηγο και μερικους επιβατες ,για προσωπικους παντα λογους)κ.α Αλλα ας μην μεινουμε εκει Ας δωσουμε στον BAD και στους φιλους του να καταλαβει οτι οι πόλεμικες τεχνες ειναι αυτοαμυνα και ετσι θα αντιμετωπιστει απο τους αντιφασιστες των δρομων αλλα και των fight clubs.

BAD Δεν θα σε τσακίσουμε...
Οπου σε βρουμε θα σε συντριψουμε.

Αντιφασιστικη περιπολια βριλλισιων-Βορειων προαστείων
Δεξιά κι ἀριστερὰ φτιάχνουν στρατούς.
Μυαλὸ ἀνοιχτό,
αὐτιὰ κλειστά,
μὴν τοὺς ἀκοῦς.
Καὶ ἂν θὲς τὴν θέση σου σ' αὐτὴν τὴν κοινωνία,
νὰ θυμᾶσαι πὼς ἡ ἀνθρωπιὰ δὲν ἔχει ἰδεολογία.

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4644
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 12 Αύγ 2021, 18:09

Το ακροαριστερο παρακρατικο σαιτ που εχει τους server σε δημοσιο πανεπιστημιο και λειτουργει με την καλυψη του δημοσιου συνεχιζει να στοχοποιει και να απειλει δημοσια πολιτες βλεπω

Φυσικα η "ανεξαρτητη δικαιοσυνη" δεν βλεπει κατι παρανομο σε αυτο
Βεβαια αν γινοτανε αυτο για καποιν αριστερο θα ειχανε συλλαβει μεχρι και τον γειτονα αυτου που το γραψε

Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 1020
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 12 Αύγ 2021, 18:10

Ιδιώνυμο έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:51
georgebi έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:35
nemo έγραψε:
12 Αύγ 2021, 17:32
παιδια εχουν ή θεωρουσαν για παιδια τους τα πιτ μπουλ;
https://www.youtube.com/channel/UCbiC9k ... Hqz4TBahcA
Εικόνα
Μόλις συμπληρώθηκε το παζλ.

- Σφίχτης κικμποξακιας
- Λυτοί Μαχαιροδόντες στην ταράτσα πολυκατοικίας (κοινόχρηστος χώρος)
- Ανεκπαίδευτος βλαχομπατσάκος.

Τα σωτάρουμε όλα αυτά μαζί σε χαμηλή φωτιά και βγαίνει μια ωραία Ελληνική ιστορία καθημερινής τρέλας.

Υ.Γ. Οι ιδιοκτήτες πρέπει να φάνε κάνα-δύο χρονάκια χωρίς αναστολή.
Το όργανο της τάξεως πρέπει να αναλάβει την εκπαίδευση του ΣουπερΠοτσεπ για ένα εξάμηνο μπας και μάθει να είναι ψύχραιμος.


Αν μου ερχόταν ο σαραντάκιλος μαχαιρόδοντας καταπάνω μου δεν ξέρω και εγώ πως θα αντιδρούσα. Πιθανότατα να του τη σβούριζα και γω.

Μαζεύτε τα κωλόσκυλα σας ρε !
Η μόνιμη δικαιολογία είναι , μα είναι εκπαιδευμένος και δεν πειράζει ούτε μύγα (κλασική ατάκα σε πάρκα που μαχαιρόδοντες χοροπηδάνε δίπλα σε πεντάχρονα).
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ;
Γιατί ανεκπαίδευτος; Μια χαρά το πετυχε το πιτμπουλ.

Echelon
Δημοσιεύσεις: 3610
Εγγραφή: 15 Μάιος 2019, 11:42
Phorum.gr user: selinoid

Re: Γαλάτσι: Πίτμπουλ δάγκωσε αστυνομικό σε ταράτσα πολυκατοικίας - Εκείνος τράβηξε όπλο και το σκότωσε!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Echelon » 12 Αύγ 2021, 18:16

ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2021, 16:48
Echelon έγραψε:
12 Αύγ 2021, 16:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2021, 15:53


Ε, γι' αυτό έγραψα για εμμονικά σύνδρομα.

Στον σκύλο δεν βλέπετε σκύλο, αλλά πρεζόνι, ληστή,ρομά, μπάχαλο και όποιο άλλο δίποδο δικαιούται να έχει επιθετικές διαθέσεις ένεκα η κακούργα κενωνία.
Να κοιτάξεις το δικό σου εμμονικο σύνδρομο που στον τύπο που έβγαλε πιστόλι και πυροβόλησε βλέπεις έναν νορμάλ άνθρωπο. Έλεγξε το. Θα γλιτώσεις από πολλά θέματα που έχεις.
Καλά, θα ήθελα να δω έστω και έναν από εσάς τους νορμάλ ανθρώπους σε τέτοια φάση. Έναν. :D


Ενιγουέι, τη φιλοζωία σας, τη φιλανθρωπία σας και όλα τα σχετικά, τα έχω εμπεδώσει εδώ και χρόνια.
Αν όντως κατάφερες να εμπεδώσεις και κάτι πέρα από το εγχειρίδιο, υπάρχει ελπίδα για όλους. Θετικό νέο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ζώα & άνθρωπος”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών