Μυρωδιά από ούρα γάτας

Φιλοζωικό αίσθημα, συζητήσεις, προβληματισμοί. Εκπαίδευση, φροντίδα & συμβουλές.
despkpet59
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 23 Σεπ 2021, 19:07
Phorum.gr user: despkpet59

Μυρωδιά από ούρα γάτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από despkpet59 » 23 Σεπ 2021, 19:17

Καλησπέρα παιδιά! Ήθελα να ρωτήσω εσείς τι κάνετε σε περίπτωση που ουρήσει το γατάκι σας έξω από την άμμο; Το δικό μου έκανε την ανάγκη του και...αστόχησε :D και το θέμα είναι ότι βρωμάει ο τόπος γιατί το κάνει συχνά. Του έχω αλλάξει και κουτί με άμμο έχω κάνει τα πάντα. Με την μυρωδιά όμως τι κάνουμε; Έχω καθαρίσει με χλωρίνη με τα πάντα αλλά δεν φεύγει η μυρωδιά με τίποτα στο σημείο που το κάνει πρέπει να έχει ποτίσει. Εσείς τι προτείνετε να κάνω; Πολλοί μου προτείνουν να καθαρίσω με γεννήτρια όζοντος ξέρει κανείς αν είναι αποτελεσματικό;

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Μυρωδιά από ούρα γάτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 23 Σεπ 2021, 19:51

despkpet59 έγραψε:
23 Σεπ 2021, 19:17
Καλησπέρα παιδιά! Ήθελα να ρωτήσω εσείς τι κάνετε σε περίπτωση που ουρήσει το γατάκι σας έξω από την άμμο; Το δικό μου έκανε την ανάγκη του και...αστόχησε :D και το θέμα είναι ότι βρωμάει ο τόπος γιατί το κάνει συχνά. Του έχω αλλάξει και κουτί με άμμο έχω κάνει τα πάντα. Με την μυρωδιά όμως τι κάνουμε; Έχω καθαρίσει με χλωρίνη με τα πάντα αλλά δεν φεύγει η μυρωδιά με τίποτα στο σημείο που το κάνει πρέπει να έχει ποτίσει. Εσείς τι προτείνετε να κάνω; Πολλοί μου προτείνουν να καθαρίσω με γεννήτρια όζοντος ξέρει κανείς αν είναι αποτελεσματικό;
https://petblog.gr/osa-kanoume-lathos-m ... tis-gatas/

https://www.tetrapodo.gr/symviosi/symvi ... E%B1%CF%82
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12507
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Μυρωδιά από ούρα γάτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 23 Σεπ 2021, 19:53

Για σκύλο έχεις σκεφτεί;

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Μυρωδιά από ούρα γάτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 23 Σεπ 2021, 19:53

Δεν αγοραζουμε φιλαρακι...

Μας τα ειπες και πριν με την τσιγαριλα στο αυτοκινητο.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14486
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Μυρωδιά από ούρα γάτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 27 Σεπ 2021, 15:34

despkpet59 έγραψε:
23 Σεπ 2021, 19:17
Καλησπέρα παιδιά! Ήθελα να ρωτήσω εσείς τι κάνετε σε περίπτωση που ουρήσει το γατάκι σας έξω από την άμμο;
Εικόνα
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ζώα & άνθρωπος”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών