Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Φιλοζωικό αίσθημα, συζητήσεις, προβληματισμοί. Εκπαίδευση, φροντίδα & συμβουλές.
Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8570
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 23 Σεπ 2023, 20:24

Τον πιάσαν οι αναποδιές τον πατέρα μου και αποφάσησε να μην ξανααγοράσει γατοτροφή για τις γάτες τις γειτονιάς που τώρα για μήνες ταϊζαμε...

Βρε τι τον παρακάλεσα....τίποτα....

Ο πατέρας μου συμπαθούσε μια μπεζ γάτα φοβητσιάρα και ήθελε αυτήν να ταίζει...αλλά ερχόταν οι αλητόγατες της γειτονιάς της δίναν μια σφαλιάρα και τρώγαν αυτές την τροφή και η μπεζ ήταν νηστικιά και όλο παρακαλούσε για φαγητό...

Ε σου λέει έτσι είστε... θα ταϊζω εγώ όλες τις γάτες της γειτονιάς και η μπεζ δεν θα τρώει ΤΕΡΜΑ η τροφή...

.... και τώρα δεν τρώει καμία....!

Το απόγεμα σήμερα που πήγαινα για καφέ με νιαούριζε η μπεζ γάτα και με ακολουθούσε μέχρι που απογοητεύτηκε που δεν είχα να της δώσω τροφή...

Είμαι πολύ στεναχωρημένος για την διακοπή της τροφής στις γάτες της γειτονιάς μας... :e040:
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10315
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 23 Σεπ 2023, 21:59

Να κοιτάξουν να πιάσουν κανένα αρούρι
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Σεπ 2023, 22:01

Ακριβώς.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8570
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 23 Σεπ 2023, 22:03

Λίνο Βεντούρα έγραψε:
23 Σεπ 2023, 21:59
Να κοιτάξουν να πιάσουν κανένα αρούρι
μωρέ είναι αγαθιάρες ψυχούλες....προχθές η μία κηνυγούσε μια πεταλούδα....... :roll:
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11919
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 23 Σεπ 2023, 22:05

Εγώ τις ταΐζω κάθε Κυριακή και Τετάρτη.

Τις υπόλοιπες κυνηγάνε.

Τα μεγαλύτερα γατιά φέτος αποκεφαλισαν συνολικά 6 φίδια απ όσα πρόλαβα και είδα.

Τώρα μεγαλώνω τις επόμενες γενιές κυνηγων.

Το ένα απ αυτά ένιωσε αρκετά τολμηρό για να ανέβει στην κληματαριά.
Τελικά έπεσε με το κεφάλι στο τραπέζι.

Δεν το έβαλε κάτω.

Ξεκίνησε πάλι να ανέβει γιατί έβλεπε τα πουλιά να κάθονται και ήθελε να τα πιάσει.

Εκπαιδεύω στυγνούς δολοφόνους.

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8570
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 23 Σεπ 2023, 22:06

taliban έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:05
Εγώ τις ταΐζω κάθε Κυριακή και Τετάρτη.

Τις υπόλοιπες κυνηγάνε.

Τα μεγαλύτερα γατιά φέτος αποκεφαλισαν συνολικά 6 φίδια απ όσα πρόλαβα και είδα.

Τώρα μεγαλώνω τις επόμενες γενιές κυνηγων.

Το ένα απ αυτά ένιωσε αρκετά τολμηρό για να ανέβει στην κληματαριά.
Τελικά έπεσε με το κεφάλι στο τραπέζι.

Δεν το έβαλε κάτω.

Ξεκίνησε πάλι να ανέβει γιατί έβλεπε τα πουλιά να κάθονται και ήθελε να τα πιάσει.

Εκπαιδεύω στυγνούς δολοφόνους.
οι δικές μας έχουν παιδική ψυχή...μόνο οι αλητόγατες είναι αλανιάρες
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 23 Σεπ 2023, 22:08

tanipteros έγραψε:
23 Σεπ 2023, 20:24
Τον πιάσαν οι αναποδιές τον πατέρα μου και αποφάσησε να μην ξανααγοράσει γατοτροφή για τις γάτες τις γειτονιάς που τώρα για μήνες ταϊζαμε...

Βρε τι τον παρακάλεσα....τίποτα....

Ο πατέρας μου συμπαθούσε μια μπεζ γάτα φοβητσιάρα και ήθελε αυτήν να ταίζει...αλλά ερχόταν οι αλητόγατες της γειτονιάς της δίναν μια σφαλιάρα και τρώγαν αυτές την τροφή και η μπεζ ήταν νηστικιά και όλο παρακαλούσε για φαγητό...

Ε σου λέει έτσι είστε... θα ταϊζω εγώ όλες τις γάτες της γειτονιάς και η μπεζ δεν θα τρώει ΤΕΡΜΑ η τροφή...

.... και τώρα δεν τρώει καμία....!

Το απόγεμα σήμερα που πήγαινα για καφέ με νιαούριζε η μπεζ γάτα και με ακολουθούσε μέχρι που απογοητεύτηκε που δεν είχα να της δώσω τροφή...

Είμαι πολύ στεναχωρημένος για την διακοπή της τροφής στις γάτες της γειτονιάς μας... :e040:
Πόσες γατες είναι; Δεν μπορείς να αγοράσεις εσύ τροφή; Τιποτα αποφαγια; Οι εξημερωμενες γάτες, ειδικά στο αστικό περιβάλλον, είναι δύσκολο να βρουν βρώσιμα θηραματα.


Αν δεν υπαρχει τροπος να τις ταΐζεις εσυ, μπορείς να μιλήσεις με το Δήμο ωστε να σου δώσουν τροφή, είναι υποχρέωση τους και παίρνουν σχετική επιδότηση. Μπορείς να απαιτήσεις να μπει ειδική ταΐστρα και ποτίστρα κι αν αρνηθούν μπορείς να το καταγγείλεις.

Τέλος, για να ειναι ήσυχες οι γατες, χρειάζονται στείρωση. Έτσι θα αποφεύγονται οι πολλοι καυγάδες κυριαρχίας και ζευγαρωματος και θα τρώνε ήρεμα. Και για αυτό, επίσης,είναι υπεύθυνος ο Δήμος. Μιλησε μαζί τους για να στειρωθουν δωρεάν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kappa την 23 Σεπ 2023, 22:12, έχει επεξεργασθεί 5 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23306
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 23 Σεπ 2023, 22:09

tanipteros έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:03
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
23 Σεπ 2023, 21:59
Να κοιτάξουν να πιάσουν κανένα αρούρι
μωρέ είναι αγαθιάρες ψυχούλες....προχθές η μία κηνυγούσε μια πεταλούδα....... :roll:
Για να παίξει, οχι για να τη φάει
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8570
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 23 Σεπ 2023, 22:13

Kappa έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:08
tanipteros έγραψε:
23 Σεπ 2023, 20:24
Τον πιάσαν οι αναποδιές τον πατέρα μου και αποφάσησε να μην ξανααγοράσει γατοτροφή για τις γάτες τις γειτονιάς που τώρα για μήνες ταϊζαμε...

Βρε τι τον παρακάλεσα....τίποτα....

Ο πατέρας μου συμπαθούσε μια μπεζ γάτα φοβητσιάρα και ήθελε αυτήν να ταίζει...αλλά ερχόταν οι αλητόγατες της γειτονιάς της δίναν μια σφαλιάρα και τρώγαν αυτές την τροφή και η μπεζ ήταν νηστικιά και όλο παρακαλούσε για φαγητό...

Ε σου λέει έτσι είστε... θα ταϊζω εγώ όλες τις γάτες της γειτονιάς και η μπεζ δεν θα τρώει ΤΕΡΜΑ η τροφή...

.... και τώρα δεν τρώει καμία....!

Το απόγεμα σήμερα που πήγαινα για καφέ με νιαούριζε η μπεζ γάτα και με ακολουθούσε μέχρι που απογοητεύτηκε που δεν είχα να της δώσω τροφή...

Είμαι πολύ στεναχωρημένος για την διακοπή της τροφής στις γάτες της γειτονιάς μας... :e040:
Πόσες γατες είναι; Δεν μπορείς να αγοράσεις εσύ τροφή; Τιποτα αποφαγια; Αν όχι, μπορείς να μιλήσεις με το Δήμο να σου δώσουν, είναι υποχρέωση τους και παίρνουν σχετική επιδότηση. Μπορείς να απαιτήσεις να μπει ειδική ταΐστρα και ποτίστρα κι αν αρνηθούν μπορείς να το καταγγείλεις.

Τέλος, για να ήσυχες οι γατες, χρειάζονται στείρωση. Έτσι θα αποφεύγονται οι πολλοι καυγάδες κυριαρχίας και ζευγαρωματος και θα τρώνε ήρεμα.

Εφόσον είχαν μάθει να τις ταΐζετε, μιλα με το Δήμο. Οι εξημερωμενες γάτες, ειδικά στο αστικό περιβάλλον, είναι δύσκολο να βρουν βρώσιμα θηραματα.
είναι γύρω στις 7 γάτες μαζί με τα μικρά, οι 2 είναι μαμάδες και θηλάζουν......
δεν πολυασχολούμαι διότι νευριάζει ο πατέρας μου και μαλώνουμε...
τροφή αγοράζαμε από τον Μασούτη που έπρεπε να πάμε με αυτοκίνητο του πατέρα μου εγώ δεν οδηγώ και δεν έχω...
...και επειδή τώρα ο πατέρας μου δεν θέλει δεν μπορώ να κάνω κάτι και να μαλώνω μαζί του για τις γάτες...
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8570
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 23 Σεπ 2023, 22:14

Ερμής έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:09
tanipteros έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:03
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
23 Σεπ 2023, 21:59
Να κοιτάξουν να πιάσουν κανένα αρούρι
μωρέ είναι αγαθιάρες ψυχούλες....προχθές η μία κηνυγούσε μια πεταλούδα....... :roll:
Για να παίξει, οχι για να τη φάει
ε ναι..
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 23 Σεπ 2023, 22:15

Δεν τα ταΐζει κανένας αλλος; Το λιγότερο που μπορείς να κάνεις είναι είτε να μαζεύεις αποφαγια είτε να μιλήσεις με το Δήμο. Ή έστω να κάνεις ποστ σε κάποια φιλοζωικη ομάδα στο φβ (μπορείς και ανωνυμα) και να εξηγήσεις ότι οι γατες δεν σιτιζονται πλέον, αν θέλει κάποιος να βοηθήσει.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28237
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 23 Σεπ 2023, 22:16

tanipteros έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:13
Kappa έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:08
tanipteros έγραψε:
23 Σεπ 2023, 20:24
Τον πιάσαν οι αναποδιές τον πατέρα μου και αποφάσησε να μην ξανααγοράσει γατοτροφή για τις γάτες τις γειτονιάς που τώρα για μήνες ταϊζαμε...

Βρε τι τον παρακάλεσα....τίποτα....

Ο πατέρας μου συμπαθούσε μια μπεζ γάτα φοβητσιάρα και ήθελε αυτήν να ταίζει...αλλά ερχόταν οι αλητόγατες της γειτονιάς της δίναν μια σφαλιάρα και τρώγαν αυτές την τροφή και η μπεζ ήταν νηστικιά και όλο παρακαλούσε για φαγητό...

Ε σου λέει έτσι είστε... θα ταϊζω εγώ όλες τις γάτες της γειτονιάς και η μπεζ δεν θα τρώει ΤΕΡΜΑ η τροφή...

.... και τώρα δεν τρώει καμία....!

Το απόγεμα σήμερα που πήγαινα για καφέ με νιαούριζε η μπεζ γάτα και με ακολουθούσε μέχρι που απογοητεύτηκε που δεν είχα να της δώσω τροφή...

Είμαι πολύ στεναχωρημένος για την διακοπή της τροφής στις γάτες της γειτονιάς μας... :e040:
Πόσες γατες είναι; Δεν μπορείς να αγοράσεις εσύ τροφή; Τιποτα αποφαγια; Αν όχι, μπορείς να μιλήσεις με το Δήμο να σου δώσουν, είναι υποχρέωση τους και παίρνουν σχετική επιδότηση. Μπορείς να απαιτήσεις να μπει ειδική ταΐστρα και ποτίστρα κι αν αρνηθούν μπορείς να το καταγγείλεις.

Τέλος, για να ήσυχες οι γατες, χρειάζονται στείρωση. Έτσι θα αποφεύγονται οι πολλοι καυγάδες κυριαρχίας και ζευγαρωματος και θα τρώνε ήρεμα.

Εφόσον είχαν μάθει να τις ταΐζετε, μιλα με το Δήμο. Οι εξημερωμενες γάτες, ειδικά στο αστικό περιβάλλον, είναι δύσκολο να βρουν βρώσιμα θηραματα.
είναι γύρω στις 7 γάτες μαζί με τα μικρά, οι 2 είναι μαμάδες και θηλάζουν......
δεν πολυασχολούμαι διότι νευριάζει ο πατέρας μου και μαλώνουμε...
τροφή αγοράζαμε από τον Μασούτη που έπρεπε να πάμε με αυτοκίνητο του πατέρα μου εγώ δεν οδηγώ και δεν έχω...
...και επειδή τώρα ο πατέρας μου δεν θέλει δεν μπορώ να κάνω κάτι και να μαλώνω μαζί του για τις γάτες...
Ναι μη λες πολλα γιατι αν του γυρισει το ματι και αποφασισει να μην παρει και για σενα τροφη τη γαμησες.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8570
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 23 Σεπ 2023, 22:22

Kappa έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:15
Δεν τα ταΐζει κανένας αλλος; Το λιγότερο που μπορείς να κάνεις είναι είτε να μαζεύεις αποφαγια είτε να μιλήσεις με το Δήμο. Ή έστω να κάνεις ποστ σε κάποια φιλοζωικη ομάδα στο φβ (μπορείς και ανωνυμα) και να εξηγήσεις ότι οι γατες δεν σιτιζονται πλέον, αν θέλει κάποιος να βοηθήσει.
Το καλό είναι ότι ταϊζουν και άλλοι στην γειτονιά...
η μπεζ αυτή που ήθελε να ταϊζει ο πατέρας μου τρώει μόνο μαγειρευτά φαγητά και μόνο σε μεγάλες πείνες τρώει ξηρή τροφή που βάζαμε....
προς το παρόν ότι αποφάγια περισεύουν τα δίνουμε ειδικά ψάρια και πέτσες κοτόπουλο...

τώρα ο πατέρας μου φύλαξε για την μπεζ στήθος κοτόπουλο που δεν το φάγαμε και περίσεψε...δεν το δίνει αν δεν έρθει η μπεζ διότι ορμάν οι άλλες...
αλλά μέχρι εκει.
Η ξηρά τροφή μας τελείωσε και δεν αγοράσαμε άλλη.
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8173
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 23 Σεπ 2023, 22:47

Kappa έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:08
tanipteros έγραψε:
23 Σεπ 2023, 20:24
Τον πιάσαν οι αναποδιές τον πατέρα μου και αποφάσησε να μην ξανααγοράσει γατοτροφή για τις γάτες τις γειτονιάς που τώρα για μήνες ταϊζαμε...

Βρε τι τον παρακάλεσα....τίποτα....

Ο πατέρας μου συμπαθούσε μια μπεζ γάτα φοβητσιάρα και ήθελε αυτήν να ταίζει...αλλά ερχόταν οι αλητόγατες της γειτονιάς της δίναν μια σφαλιάρα και τρώγαν αυτές την τροφή και η μπεζ ήταν νηστικιά και όλο παρακαλούσε για φαγητό...

Ε σου λέει έτσι είστε... θα ταϊζω εγώ όλες τις γάτες της γειτονιάς και η μπεζ δεν θα τρώει ΤΕΡΜΑ η τροφή...

.... και τώρα δεν τρώει καμία....!

Το απόγεμα σήμερα που πήγαινα για καφέ με νιαούριζε η μπεζ γάτα και με ακολουθούσε μέχρι που απογοητεύτηκε που δεν είχα να της δώσω τροφή...

Είμαι πολύ στεναχωρημένος για την διακοπή της τροφής στις γάτες της γειτονιάς μας... :e040:
Πόσες γατες είναι; Δεν μπορείς να αγοράσεις εσύ τροφή; Τιποτα αποφαγια; Οι εξημερωμενες γάτες, ειδικά στο αστικό περιβάλλον, είναι δύσκολο να βρουν βρώσιμα θηραματα.


Αν δεν υπαρχει τροπος να τις ταΐζεις εσυ, μπορείς να μιλήσεις με το Δήμο ωστε να σου δώσουν τροφή, είναι υποχρέωση τους και παίρνουν σχετική επιδότηση. Μπορείς να απαιτήσεις να μπει ειδική ταΐστρα και ποτίστρα κι αν αρνηθούν μπορείς να το καταγγείλεις.

Τέλος, για να ειναι ήσυχες οι γατες, χρειάζονται στείρωση. Έτσι θα αποφεύγονται οι πολλοι καυγάδες κυριαρχίας και ζευγαρωματος και θα τρώνε ήρεμα. Και για αυτό, επίσης,είναι υπεύθυνος ο Δήμος. Μιλησε μαζί τους για να στειρωθουν δωρεάν.


.

Επιδότηση στούς Δήμους σκυλοτροφές ;;; . :smt005: .αν δεν τις τρώνε οι ίδιοι κάπου θα τις πουλάνε.....


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10008
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Τέρμα η τζάμπα γατοτροφή στα αδέσποτα γατουλίνια....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 23 Σεπ 2023, 22:49

Kappa έγραψε:
23 Σεπ 2023, 22:08
Οι εξημερωμενες γάτες, ειδικά στο αστικό περιβάλλον, είναι δύσκολο να βρουν βρώσιμα θηραματα.
Στα αστικά περιβάλλοντα υπάρχουν οι κάδοι σκουπιδιών. :roll:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ζώα & άνθρωπος”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών