Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25594
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 24 Νοέμ 2018, 15:28

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:26
Επ' ευκαρία, υπάρχει έστω και ένας που να έχει εμπιστοσύνη στη νομοθετική εξουσία ή την ανεξαρτησία της δικαστικής εξουσίας;
Φαντάζομαι ότι όποιος ψηφίζει και όποιος προσφεύγει σε δικαστήριο δείχνει, ντε φάκτο, μίνιμουμ εμπιστοσύνη και στους δύο θεσμούς
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7977
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 24 Νοέμ 2018, 15:30

Δεν είμαι βέβαια νομικός, αλλά εγώ θα την απέλυα και θα έδινα μισθούς πενταετίας στην πρώτη επιλαχούσα. Νομίζω η πενταετία ισχύει για πολλά οικονομικά παραπτώματα. Υπήρξε και πλημμελής έλεγχος από κρατικά όργανα σε αυτή την περίπτωση, οπότε δεν ξέρω αν θα καταλογιζόταν το ποσό στο κράτος ή την θύτρια. Επίσης θα έδινα την δυνατότητα στην πρώτη επιλαχούσα να αναλάβει την θέση, αν ήθελε.
Είναι τόσα πολλά αυτά που ακούμε και βλέπουμε και ειδικά όσοι δουλεύουν στο δημόσιο και ευρύτερο δημόσιο που η ποινή γι' αυτή μοιάζει εκτός τόπου και χρόνου.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 24 Νοέμ 2018, 15:33

Οι μισθοι πενταετιας δεν θα ηταν ζημια που προκαλεσε η καθαριστρια;
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7977
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 24 Νοέμ 2018, 15:40

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:33
Οι μισθοι πενταετιας δεν θα ηταν ζημια που προκαλεσε η καθαριστρια;
Τι ζημία προκάλεσε; Προκάλεσε ζημία σε αυτή που θα έπαιρνε τη θέση. Δεν νομίζω να της έδινε κανείς μισθούς πέραν της πενταετίας και την θέση.
Αυτά που λες μου θυμίζουν το άλλο "πέρασα στις πανελλήνιες, δικαιούμαι πτυχίο και διορισμό στο κράτος".

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 24 Νοέμ 2018, 15:43

Αφου το κρατος θα πληρωσει μισθοπυς πενταετιας σε μια που δεν δουλεψε ποτε το κρατος ζημιωθηκε
Ποιοςπροκαλεσε την ζημια;
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71662
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Νοέμ 2018, 15:43

Beria έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:28
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:26
Επ' ευκαρία, υπάρχει έστω και ένας που να έχει εμπιστοσύνη στη νομοθετική εξουσία ή την ανεξαρτησία της δικαστικής εξουσίας;
Φαντάζομαι ότι όποιος ψηφίζει και όποιος προσφεύγει σε δικαστήριο δείχνει, ντε φάκτο, μίνιμουμ εμπιστοσύνη και στους δύο θεσμούς
Αυτό δεν έχει να κάνει με εμπιστοσύνη.
Παίζει στο ίδιο επίπεδο της αγοράς προϊόντων που υπάρχουν στο ράφι ενός σουπερμάρκετ και λοιπά στοιχεία της καθημερινότητας. Το ότι πηγαίνει κάποιος στην εργασία του δεν συνεπάγεται ότι εκτιμά την ακεραιότητα του διευθύνοντος ούτε ότι κάποιος εε που παρέχει την χ ή ψ υπηρεσία τρέφει εκτίμηση για τον πελάτη. Αυτά υπάρχουν, σ' αυτά θα πάει.

Για την ακρίβεια είναι ακόμη χειρότερα τα πράγματα γιατί στα προηγούμενα υπάρχει το στοιχείο της επιλογής. Ενώ το κράτος και η δικαιοσύνη λειτουργούν με καθαρά μονοπωλιακό/φεουδαρχικό δικαίωμα. Ακόμα και αν δεν σου παρέχουν τίποτα, οφείλεις να τα πληρώνεις.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71662
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Νοέμ 2018, 15:45

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:43
Αφου το κρατος θα πληρωσει μισθοπυς πενταετιας σε μια που δεν δουλεψε ποτε το κρατος ζημιωθηκε
Ποιοςπροκαλεσε την ζημια;
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 14:50
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 14:47
Εχω παραθεσει στην αρχη του νηματος τρια περιστατικα με αστυνομικους που εμπιπτουν σε αυτην την κατηγορια
Κι εγώ έχω παραθέσει αυτά:

Γιαννόπουλε, δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις επαναλήψεις.
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 12:43
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 08:57
Γιατι ειμαι πολιτης αυτου του κρατους πληρωνω σε αυτο φορους εχω απαιτησεις απο το κρατος κτλ κτλ κτλ
Όλοι έχουμε. :lol:
Υποθέτω ότι αναφέρεσαι στους διοικητές των οργανισμών που ουδέποτε έδωσαν στοιχεία για τον σαφή αριθμό εργαζομένων και τον τρόπο που προσελήφθησαν έτσι;

Προτείνω λοιπόν, να εντείνεις τις δαιμόνιες έρευνες σου τόσο σε αυτό το πεδίο όσο και στις προσλήψεις/συμβάσεις/μετατάξεις που έγιναν και γίνονται χωρίς κοινοποίηση στο ευρύ κοινό. Προτείνω να μας φωτίσεις αναφορικά με το τι ακριβώς σημαίνει "πάγια και διαρκής ανάγκη" σε έναν οποιοδήποτε κρατικό φορέα. Διάλεξε έναν, μικρό ή μεγάλο, όποιον γουστάρεις και παράθεσε μια λίστα με το ποιος δουλεύει που, τι ακριβώς κάνει, ποιες είναι οι αρμοδιότητες/αποδοχές του κλπ
Υποθέτω ότι αυτό δεν συμπεριλαμβάνεται στις απαιτήσεις σου, έτσι;

Μέχρι την καθαρίστρια σε παίρνει.
Κι αυτό.
Κατά τα άλλα, οι συγκρίσεις με περιπτώσεις Παπαγεωργόπουλων, Τσοχατζόπουλων και λοιπών επίτιμων είναι απολύτως άκυρες.

Γιατί παίζουν δύο πολύ βασικά στοιχεία διευκρίνησης αναφορικά με την ηθική και νομική βαρύτητα του κάθε αδικήματος.

Το πρώτο είναι το κατά πόσον ο κατηγορούμενος είχε τη δυνατότητα διαχείρισης του δημόσιου χρήματος. Βασικό.
Και το δεύτερο, η περιουσία που απέκτησε από τη στιγμή που ανέλαβε τη μικρή ή μεγάλη κρατική θέση.

Υπάρχουν και άλλα φυσικά αλλά αυτά τα δύο είναι επαρκή ως βάση.
Και περιμένω κάποια απάντηση, την οποία επιμελώς αποφεύγεις.

Και ξέρω γιατί την αποφεύγεις. :lol:

Θα το επαναλαμβάνω μέχρι να απαντήσεις.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 24 Νοέμ 2018, 15:47

Παρεμια γραμματεα να την πληρωνεις να σου απανταει σε οτι ερωτηση σου κατεβει
Τι δουλεια εχω εγω να απαντησω για τις παγιες και διαρκεις αναγκες στο δημοσιο;
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71662
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Νοέμ 2018, 15:50

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:47
Παρεμια γραμματεα να την πληρωνεις να σου απανταει σε οτι ερωτηση σου κατεβει
Τι δουλεια εχω εγω να απαντησω για τις παγιες και διαρκεις αναγκες στο δημοσιο;
Κοστίζουν στον πολίτη.

Αυτό δεν είναι το κυρίως πρόβλημα;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7977
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 24 Νοέμ 2018, 15:51

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:43
Αφου το κρατος θα πληρωσει μισθοπυς πενταετιας σε μια που δεν δουλεψε ποτε το κρατος ζημιωθηκε
Ποιοςπροκαλεσε την ζημια;
Δεν ξέρω τι θα γινόταν σ' αυτή την περίπτωση. Δεν προσέφυγε κανένας εναντίον αυτού του διορισμού όταν έγινε όμως.
Πάντως είναι γεγονός ότι τα όργανα του κράτους δεν κάνουν σωστούς ελέγχους και πολλοί άνθρωποι ζημιώνονται.
Ο σωστός επιχειρηματίας ζημιώνεται, ο σωστός ΔΥ επίσης. Ο ΙΥ ζημιώνεται κλπ.
Στον γραπτό διαγωνισμό ΑΣΕΠ 2004 (δεν έχει προκηρυχθεί άλλος διαγωνισμός για διοικητικές θέσεις στο δημόσιο από τότε) εγώ είδα γύρω μου περίεργα πράγματα. Υπήρξε μια υποψήφια που οι επιτηρητές την ήθελαν σε ένα συγκεκριμένο θρανίο, ενώ τους υπολοίπους μας έβαλαν στις θέσεις μας. Αυτό από ένα τυχαίο άτομο, σε μια τυχαία αίθουσα.
Σηκώθηκα τότε να πω, τι είναι αυτά; Δεν σηκώθηκα. Αν έγιναν όμως 100 τέτοια, εμένα και τους άλλους μας έσπρωξαν 100 θέσεις πίσω. Θα μπορούσαμε να είχαμε καταλάβει τις θέσεις των πρώτων επιλογών μας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antares την 24 Νοέμ 2018, 15:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 24 Νοέμ 2018, 15:51

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:50
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:47
Παρεμια γραμματεα να την πληρωνεις να σου απανταει σε οτι ερωτηση σου κατεβει
Τι δουλεια εχω εγω να απαντησω για τις παγιες και διαρκεις αναγκες στο δημοσιο;
Κοστίζουν στον πολίτη.

Αυτό δεν είναι το κυρίως πρόβλημα;
Και οι λαμπες των φαναριων που καιγονται κοστιζουν στον πολιτη
Θα με ρωτησεις και γι αυτες;
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71662
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Νοέμ 2018, 16:00

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:51
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:50
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 15:47
Παρεμια γραμματεα να την πληρωνεις να σου απανταει σε οτι ερωτηση σου κατεβει
Τι δουλεια εχω εγω να απαντησω για τις παγιες και διαρκεις αναγκες στο δημοσιο;
Κοστίζουν στον πολίτη.

Αυτό δεν είναι το κυρίως πρόβλημα;
Και οι λαμπες των φαναριων που καιγονται κοστιζουν στον πολιτη
Θα με ρωτησεις και γι αυτες;
Όχι, για τις λάμπες δεν θα σε ρωτήσω. Αλλά δε νομίζω ότι η καθαρίστρια για την οποία σ' έπιασε ο πόνος, κοστίζει περισσότερο από τις λάμπες. Αυτό το ξέρουν οι προμηθευτές...

Και θέλω να μου εξηγήσεις τη διαφορά μεταξύ ζημιάς στο δημόσιο και ζημιάς στον πολίτη από άχρηστες υπηρεσίες του δημόσιου.

Γιατί από τη στιγμή που κάνεις ΜΟΚΟ για αυτές, από τη στιγμή που δεν βάζεις στο τραπέζι τους μυστήριους οργανισμούς και τον τρόπο πρόσληψης τους και όλα τα υπόλοιπα που ρώτησα και εστιάζεις στη ζημιά από την καθαρίστρια, αυτό που πραγματικά θέλεις δεν είναι η εξυγίανση αλλά η διατήρηση του μαχαιριού και του καρπουζιού στη διάθεση των φόρων όπου γουστάρει ο κάθε πολιτικάντης.

Και χρησιμοποιείς την καθαρίστρια ως αντίβαρο αυτών που πρέπει να δικαιολογήσεις αύριο ή μεθαύριο.

...Ή όχι;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 24 Νοέμ 2018, 16:02

Mπερδευεις νομιμες ενεργειες που προκαλουν ζημια με παρανομες ενεργειες που προκαλουν ζημια
Δεν μπορω να σε παρακολουθησω
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71662
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Νοέμ 2018, 16:08

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
24 Νοέμ 2018, 16:02
Mπερδευεις νομιμες ενεργειες που προκαλουν ζημια με παρανομες ενεργειες που προκαλουν ζημια
Δεν μπορω να σε παρακολουθησω

Ποιες εννοείς ως νόμιμες ενέργειες που προκαλούν ζημιά;
Τις παράτυπες προσλήψεις, τους άχρηστους οργανισμούς, την μηδενική αξιολόγηση προσόντων σε θέσεις πραγματικής ευθύνης κλπ κλπ κλπ;

Αν θεωρείς αυτά ως νόμιμες ενέργειες, απλώς επιβεβαιώνεις αυτά που έγραψα για την πλήρη ανυποληψία και ανικανότητα σωστής διαχείρισης του δημόσιου χρήματος από το κράτος όσο και την ανεξαρτησία της δικαιοσύνης που πετά αητό για το δημόσιο συμφέρον.



Εσύ, συνέχισε να τραγουδάς για την καθαρίστρια, είναι πολύ συγκινητικό το ενδιαφέρον σου για το δημόσιο χρήμα. :a040:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Νημα Αλληλεγγυης/Συμπαραστασης σε πλαστογραφους πτυχιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 24 Νοέμ 2018, 16:16

Eιναι γνωστες οι θεσεις μου για ολα αυτα τα ζητηματα
Και ιεωρουμαι ακραια φιλελευθερος
Εσυ παλι εχεις μια περιεργη επιθυμια να τα συζητησεις εδω και επειδη δεν ανταποκρινομαι μου χρεωνεις και περιεργα πραγματα

Σαν να θελεις να κανουμε σεξ και επειδη σε απορριπτω να με αποκαλεις gay
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών