ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Zhukov
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: 17 Μάιος 2020, 10:07

ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zhukov » 14 Ιουν 2020, 20:29

https://www.psychology.gr/forum/threads ... E%A3%CE%97

Είμαι 35 ετών και διακατέχομαι από σεξουαλική διαστροφή,αφού "τρελαίνομαι" για όμορφους και "αθλητικούς" νεαρούς άντρες με "γλυκό" πρόσωπο,χωρίς να μπορώ να το εκδηλώσω.Φαντασιώνομαι ότι με "γλεντάνε",με γελοιοποιούν,με ξεβρακώνουν,με ξεφτιλίζουν νεαροί άντρες του "τύπου" μου και έτσι βασανίζομαι από έντονες στύσεις.Ικανοποιώ λοιπόν αυτές τις παρανοϊκές ορμές μου σε οίκους ανοχής,με τσιμπουκώματα και φαντασιώνομαι τότε ότι είναι το δικό μου σώμα και πως εγώ είμαι το πουτανάκι που φροντίζω τους άντρες που κάθε φορά φαντάζομαι-και έτσι και εκσπερματώνω άφθονο σπέρμα στο στόμα τους.Δεν έχω δηλαδή κάτι που με απωθεί στις γυναίκες,αξιολογώ την εμφάνισή τους και αγαπώ γενικά το όμορφο και έτσι ενδιαφέρομαι και για επαφές με γυναίκες του "τύπου" μου,αλλά έχω σεξουαλική ψυχοσύνθεση γυναίκας και έτσι μπορώ να λειτουργώ μόνο παθητικά,δίχως πρωτοβουλία κινήσεων και πάντα γυρεύω καταπίεση,"στρίμωγμα","αιχμ� �λωσία",εξεφτελισμό-ανεξάρτητα αν πρόκειται για άντρα ή γυναίκα της αρεσκείας μου.Αποτέλεσμα αυτής της σεξουαλικής μου διαστροφής,είναι να μην μπορώ να λειτουργώ φυσιολογικά με τις γυναίκες,να μην έχω την διάθεση να φλερτάρω μία γυναίκα και να παρουσιάζω μία "ψυχρή" εικόνα υπό την σκιά των "μυστικών" μου.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 14 Ιουν 2020, 20:38

Θα του πρότεινα να εργαστεί στην οικοδομή για ένα οκτάμηνο.
Αν δεν περάσουν τα συμπτώματα, καλό θα ήταν να δει και έναν ψυχολογο
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Ιουν 2020, 20:38

Κακώς σκέπτεσαι έτσι σύντροφε. Η ομοφυλοφιλια είναι αστικοτσιφλικάδικη παρέκκλιση.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25592
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 14 Ιουν 2020, 20:39

Prepon έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:38
Θα του πρότεινα να εργαστεί στην οικοδομή για ένα οκτάμηνο.
Να τσιμπουκώνει τους μπετατζήδες στο διάλειμμα;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 14 Ιουν 2020, 20:39

Δεν χρειαζεται να δει καποιον
Ολα καλα
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 12278
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 14 Ιουν 2020, 20:39

Ποιότητα μόνο. :003:

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Ιουν 2020, 20:40

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:39
Δεν χρειαζεται να δει καποιον
Εκτός κι αν είναι ΟΜΟΡΦΟΣ ΝΕΑΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Zhukov
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: 17 Μάιος 2020, 10:07

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zhukov » 14 Ιουν 2020, 20:40

Yochanan έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:38
Κακώς σκέπτεσαι έτσι σύντροφε. Η ομοφυλοφιλια είναι αστικοτσιφλικάδικη παρέκκλιση.
Δεν είναι δικό μου το αφήγημα σύντροφε.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Ιουν 2020, 20:41

Zhukov έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:40
Yochanan έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:38
Κακώς σκέπτεσαι έτσι σύντροφε. Η ομοφυλοφιλια είναι αστικοτσιφλικάδικη παρέκκλιση.
Δεν είναι δικό μου το αφήγημα σύντροφε.
Ναι. Ξέρω, ξέρω. Ρωτάς για ένα φίλο σου.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3986
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 14 Ιουν 2020, 20:44

Τα λέει ωραία ο elis από κάτω
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10209
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 14 Ιουν 2020, 20:51

Yochanan έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:41
Zhukov έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:40
Yochanan έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:38
Κακώς σκέπτεσαι έτσι σύντροφε. Η ομοφυλοφιλια είναι αστικοτσιφλικάδικη παρέκκλιση.
Δεν είναι δικό μου το αφήγημα σύντροφε.
Ναι. Ξέρω, ξέρω. Ρωτάς για ένα φίλο σου.
:lol:

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14306
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 14 Ιουν 2020, 20:57

Yochanan έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:41
Zhukov έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:40
Yochanan έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:38
Κακώς σκέπτεσαι έτσι σύντροφε. Η ομοφυλοφιλια είναι αστικοτσιφλικάδικη παρέκκλιση.
Δεν είναι δικό μου το αφήγημα σύντροφε.
Ναι. Ξέρω, ξέρω. Ρωτάς για ένα φίλο σου.
:smt005:

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 14 Ιουν 2020, 20:58

ρατσιστικο παραληρημα, εμεις δηλαδη οι τριχωτοι με κοιλιες δεν εχουμε δικαιωματα?

karadeniz1
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: 10 Ιαν 2020, 23:35

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karadeniz1 » 14 Ιουν 2020, 21:09

Zhukov έγραψε:
14 Ιουν 2020, 20:29
https://www.psychology.gr/forum/threads ... E%A3%CE%97

Είμαι 35 ετών και διακατέχομαι από σεξουαλική διαστροφή,αφού "τρελαίνομαι" για όμορφους και "αθλητικούς" νεαρούς άντρες με "γλυκό" πρόσωπο,χωρίς να μπορώ να το εκδηλώσω.Φαντασιώνομαι ότι με "γλεντάνε",με γελοιοποιούν,με ξεβρακώνουν,με ξεφτιλίζουν νεαροί άντρες του "τύπου" μου και έτσι βασανίζομαι από έντονες στύσεις.Ικανοποιώ λοιπόν αυτές τις παρανοϊκές ορμές μου σε οίκους ανοχής,με τσιμπουκώματα και φαντασιώνομαι τότε ότι είναι το δικό μου σώμα και πως εγώ είμαι το πουτανάκι που φροντίζω τους άντρες που κάθε φορά φαντάζομαι-και έτσι και εκσπερματώνω άφθονο σπέρμα στο στόμα τους.Δεν έχω δηλαδή κάτι που με απωθεί στις γυναίκες,αξιολογώ την εμφάνισή τους και αγαπώ γενικά το όμορφο και έτσι ενδιαφέρομαι και για επαφές με γυναίκες του "τύπου" μου,αλλά έχω σεξουαλική ψυχοσύνθεση γυναίκας και έτσι μπορώ να λειτουργώ μόνο παθητικά,δίχως πρωτοβουλία κινήσεων και πάντα γυρεύω καταπίεση,"στρίμωγμα","αιχμ� �λωσία",εξεφτελισμό-ανεξάρτητα αν πρόκειται για άντρα ή γυναίκα της αρεσκείας μου.Αποτέλεσμα αυτής της σεξουαλικής μου διαστροφής,είναι να μην μπορώ να λειτουργώ φυσιολογικά με τις γυναίκες,να μην έχω την διάθεση να φλερτάρω μία γυναίκα και να παρουσιάζω μία "ψυχρή" εικόνα υπό την σκιά των "μυστικών" μου.
η γκαμπριελα με τα καροτα της κοπρολαγνικης αριστερας του αγραμματου αλητοσουργελου ειναι???
βεβαια τα ιδια φαντασιωνονταν και η εαμοβουλγαρα σαδομαζοχιστρια δσσιλογος ,δολοφονος νηπιων, καπεταν σουλτανα με την κομμενη σοβιετικη κεφαλα της κρεμασμενη στον φανοστατη... :003::003::003:

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 14 Ιουν 2020, 23:08

.
ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΜΑΙ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΩ ΣΤΥΣΗ

Έχετε νιώσει την ανάγκη έστω και για μια φορά να γίνετε παθητικοί ομοφυλόφιλοι;


Εμπρος ΟΡ, άνοιξε μας την καρδιά σου, πέταξε την μάσκα που σε κρύβει.
Εμείς εδώ είμαστε για να σου συμπαρασταθούμε. :g030:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών