υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3756
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 13 Απρ 2018, 22:55

Κατά φυσικά.
Από τους απλούς χασικλήδες μέχρι τους εμπορούς,όλοι το ίδιο αποκρουστικοί είναι.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 13 Απρ 2018, 23:21

οσοι ειναι εναντια στην αποποινικοποιηση της κανναβης, δεν μπορουν να ξεκινησουν την μερα τους πριν το δευτερο καφε, καπνιζουν δυο πακετα, το πρωτο που κανουν μολις γυρισουν απ τη δουλεια ειναι να πιουν ενα τσιπουρο η ενα ουισκι, το βραδυ για να κοιμηθουν κουμπωνουν μισο ζαναξ και δεν θυμουνται πολλα απο το σαββατοβραδο γιατι κατεβασαν πανω απο μιση μπουκαλα.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Απρ 2018, 23:25

Κι οι τζογαδόροι μαζί ή οι υπόλοιποι μόνο; Το facebook μετράει ή έχει πάρει άφεση;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 13 Απρ 2018, 23:31

Το "προ" νομίζω είναι το πιο διεφθαρμένο.
the end

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Απρ 2018, 23:36

Αυτό και η πρε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Ορέστης 35

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 14 Απρ 2018, 01:18

Μπίστης έγραψε:
02 Απρ 2018, 19:00
Μας ρωτά κανείς ;
Ντε φάκτο νομιμοποίηση, στη γειτονιά μου, στο δρόμο, στο κέντρο, παντού βρωμά αυτό το σκατόπραμα και οι αστυνομικοί κλάιν.
Αυτο.

Προσωπικα πρεπει να εχω καποια υπερευαισθησια στις ναρκωτικες ουσιες της καναβης γιατι με πιανει εντονη ζαλαδα μολις μυρισω αυτη την αηδια και κανω ολοκληρη μερα να συνελθω. Θα σηκωθω να φυγω απ την Ελλαδα να γλιτωσω απι τη μπαφοβρωμα της.

[42]

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από [42] » 14 Απρ 2018, 01:31

Ορέστης 35 έγραψε:
14 Απρ 2018, 01:18
Μπίστης έγραψε:
02 Απρ 2018, 19:00
Μας ρωτά κανείς ;
Ντε φάκτο νομιμοποίηση, στη γειτονιά μου, στο δρόμο, στο κέντρο, παντού βρωμά αυτό το σκατόπραμα και οι αστυνομικοί κλάιν.
Αυτο.

Προσωπικα πρεπει να εχω καποια υπερευαισθησια στις ναρκωτικες ουσιες της καναβης γιατι με πιανει εντονη ζαλαδα μολις μυρισω αυτη την αηδια και κανω ολοκληρη μερα να συνελθω. Θα σηκωθω να φυγω απ την Ελλαδα να γλιτωσω απι τη μπαφοβρωμα της.
μην είσαι κομπλεξικός φίλε. εγώ θυμάμαι με μια γλυκιά νοσταλγία τις φορές που την άκουσα όμορφα και με αποστροφή τις φορές που έπαθα κρίση πανικού, αλλά το δεύτερο δεν ακυρώνει το πρώτο. μην βγάζεις άμυνες και αντίδραση. οι άνθρωποι που αγάπησες και σε αγάπησαν κάποτε δεν είναι εχθροί σου.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 14 Απρ 2018, 01:46

Beria έγραψε:
02 Απρ 2018, 21:01
Χρήση και προσωπική καλλιέργεια νόμιμη.
Ιατρική χορήγηση ηρωινης ή μεθαδονης για τοξικοεξαρτημένους.
δε θελω να κανω τον περιβολαρη στην αθηνα, θελω να βγαινω και ν αγοραζω φουντα α ποοιοτης ελευθερα απο μαγαζι, οπως οταν αγοραζω κρασι απο την καβα. Θελω να χω επιλογες και οχι απλα χυμα φουντα σα να ζω σε κανα βουνο στα ματαλα στο 1970. θελω να μπουν εταιρειες στην αγορα, να ποσοτικοποιηθει και να εξορθολογιστει η παραγωγη και κυριως να υπαρχει ανταγωνισμος μεταξυ τους για καλυτερο και φτηνοτερο και πιο εξειδικευμενο προιον. Θελω να μπαινω σε μαγαζι με πολλα και διαφορετικα φουντοπροιοντα σε προσιτες τιμες και να κανω το σοπινγκ μου σαν ευτυχισμενος καταναλωτης, με μαρκες εγγυηση και χωρις αγχος και καταπιεση. Θεωρω πως μετα απο τοσα χρονια στιγματισμο, αγχος και καταπιεση απο τους ηλιθιους νομους, αυτο ειναι το ελαχιστο που μας χρωσταει η πολιτεια.

Ελεος με τα χωριατικα και τα γεωργικα απωθημενα σας.

Ορέστης 35

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 14 Απρ 2018, 02:01

[42] έγραψε:
14 Απρ 2018, 01:31
Ορέστης 35 έγραψε:
14 Απρ 2018, 01:18
Μπίστης έγραψε:
02 Απρ 2018, 19:00
Μας ρωτά κανείς ;
Ντε φάκτο νομιμοποίηση, στη γειτονιά μου, στο δρόμο, στο κέντρο, παντού βρωμά αυτό το σκατόπραμα και οι αστυνομικοί κλάιν.
Αυτο.

Προσωπικα πρεπει να εχω καποια υπερευαισθησια στις ναρκωτικες ουσιες της καναβης γιατι με πιανει εντονη ζαλαδα μολις μυρισω αυτη την αηδια και κανω ολοκληρη μερα να συνελθω. Θα σηκωθω να φυγω απ την Ελλαδα να γλιτωσω απι τη μπαφοβρωμα της.
μην είσαι κομπλεξικός φίλε. εγώ θυμάμαι με μια γλυκιά νοσταλγία τις φορές που την άκουσα όμορφα και με αποστροφή τις φορές που έπαθα κρίση πανικού, αλλά το δεύτερο δεν ακυρώνει το πρώτο. μην βγάζεις άμυνες και αντίδραση. οι άνθρωποι που αγάπησες και σε αγάπησαν κάποτε δεν είναι εχθροί σου.
Αυτο τωρα το εγραψες υπο την επηρεια;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38294
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Απρ 2018, 02:10

Λευκός Λύκος έγραψε:
13 Απρ 2018, 22:55
Κατά φυσικά.
Από τους απλούς χασικλήδες μέχρι τους εμπορούς,όλοι το ίδιο αποκρουστικοί είναι.
εγώ το δέχομαι ότι τους θεωρείς αποκρουστικούς κτλ, εσύ πως δέχεσαι και ακούς όλη μέρα την μουσική τους, διαβάζεις τα ποιήματα τους και βλέπεις τις ταινίες τους δεν ξέρω.
(:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

[42]

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από [42] » 14 Απρ 2018, 02:11

Ορέστης 35 έγραψε:
14 Απρ 2018, 02:01
[42] έγραψε:
14 Απρ 2018, 01:31
Ορέστης 35 έγραψε:
14 Απρ 2018, 01:18


Αυτο.

Προσωπικα πρεπει να εχω καποια υπερευαισθησια στις ναρκωτικες ουσιες της καναβης γιατι με πιανει εντονη ζαλαδα μολις μυρισω αυτη την αηδια και κανω ολοκληρη μερα να συνελθω. Θα σηκωθω να φυγω απ την Ελλαδα να γλιτωσω απι τη μπαφοβρωμα της.
μην είσαι κομπλεξικός φίλε. εγώ θυμάμαι με μια γλυκιά νοσταλγία τις φορές που την άκουσα όμορφα και με αποστροφή τις φορές που έπαθα κρίση πανικού, αλλά το δεύτερο δεν ακυρώνει το πρώτο. μην βγάζεις άμυνες και αντίδραση. οι άνθρωποι που αγάπησες και σε αγάπησαν κάποτε δεν είναι εχθροί σου.
Αυτο τωρα το εγραψες υπο την επηρεια;
αυτοαναφορικά και τεστάροντας την εμπειρία σου στο χώρο που μάλλον είναι 0. :bored:

Ορέστης 35

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 14 Απρ 2018, 02:15

[42] έγραψε:
14 Απρ 2018, 02:11
Ορέστης 35 έγραψε:
14 Απρ 2018, 02:01
[42] έγραψε:
14 Απρ 2018, 01:31


μην είσαι κομπλεξικός φίλε. εγώ θυμάμαι με μια γλυκιά νοσταλγία τις φορές που την άκουσα όμορφα και με αποστροφή τις φορές που έπαθα κρίση πανικού, αλλά το δεύτερο δεν ακυρώνει το πρώτο. μην βγάζεις άμυνες και αντίδραση. οι άνθρωποι που αγάπησες και σε αγάπησαν κάποτε δεν είναι εχθροί σου.
Αυτο τωρα το εγραψες υπο την επηρεια;
αυτοαναφορικά και τεστάροντας την εμπειρία σου στο χώρο που μάλλον είναι 0. :bored:
Γραφω οτι εχω σοβαρη υπερευαισθησια σε αυτο το ναρκωτικο και μου απαντας αλλα ντ αλλων. Πολλες φορες αυτος που το καπνισε εχει φυγει αλλα μενει το ντουμανι στον αερα για ωρα. Κραταω την αναπνοη μου για να μην το εισπνευσω αλλα ειναι αργα. Η ζαλαδα με καταβαλλει.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25595
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 14 Απρ 2018, 02:18

Μπορείς πάντως να το δηλώσεις στον γιατρό σου αυτό. Θα κάνει θραύση στα ιατρικά συνέδρια.
σοβαρή υπερευαιασθησια στην κανναβη :003:
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

[42]

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από [42] » 14 Απρ 2018, 02:21

Ορέστης 35 έγραψε:
14 Απρ 2018, 02:15

Γραφω οτι εχω σοβαρη υπερευαισθησια σε αυτο το ναρκωτικο και μου απαντας αλλα ντ αλλων. Πολλες φορες αυτος που το καπνισε εχει φυγει αλλα μενει το ντουμανι στον αερα για ωρα. Κραταω την αναπνοη μου για να μην το εισπνευσω αλλα ειναι αργα. Η ζαλαδα με καταβαλλει.
εντάξει, κι από που κι ως που έχεις αναπτύξει τέτοια απέχθεια γενικά για το σπορ; επειδή απλά δεν αντέχεις τη μυρωδιά; :xena:

Ορέστης 35

Re: υπερ ή κατα της νομιμοποιησης της φουντας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 14 Απρ 2018, 02:40

Απεχθανομαι τη μπαφοκουλτουρα πρωτον. Δευτερον απεχθανομαι να μου επιβαλουν οι μπαφιαρηδες να εισπνεω τους καπνους τους. Θελω να ξεφυγω απο αυτη την κατασταση που εχει δημιουργηθει στην Αθηνα. Ο κοσμος παει μπροστα και εμεις παμε πισω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών