Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 16 Ιουν 2022, 18:43

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:31
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:25

Μπαα. Εγώ πιστεύω σε μια live συζήτηση ο μπλακι θα αγορευε με τις ώρες με τις γνώσεις του και οι υπόλοιποι θα ψελλιζατε ναι αλλά το ροντβαιλερ κτλ κτλ.
Αυτό λύνεται εύκολα ρε Νάιδα. :lol:
Τι να λύσουμε αγαπημένη;
Μην τις δινεις ιδεες ρε ναιδα, εχω καλυτερα πραγματα να κανω απο το ν αγορευω στην αυλη των ηλιθιων.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 16 Ιουν 2022, 18:44

AlienWay έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:26
Ναι αλλα να μη ξεφεύγουμε από το θέμα.
αυτος ειναι ο σκοπος μου εδω, να εκτρεψω στο χαος το πιο σεξιστικο νημα σκουπιδι του φορουμ
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70747
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Ιουν 2022, 18:45

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:31
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:25

Μπαα. Εγώ πιστεύω σε μια live συζήτηση ο μπλακι θα αγορευε με τις ώρες με τις γνώσεις του και οι υπόλοιποι θα ψελλιζατε ναι αλλά το ροντβαιλερ κτλ κτλ.
Αυτό λύνεται εύκολα ρε Νάιδα. :lol:
Τι να λύσουμε αγαπημένη;
Ένα λάιβ βρε, τί άλλο; Εσύ, ο μπλάκι, εγώ και όποιοι άλλοι πχορουμίτες γουστάρουν.

Κι εγώ θα γούσταρα τρελλά να ακούσω τον μπλάκι να αγορεύει. :D
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40872
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2022, 18:46

John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:42
hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 15:38
John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 11:22
Τα χριστιανα της ελλαδας εχουν λογο και εξουσια και επηρρεαζουν συνειδησεις.
:smt005::smt005:

Ναι, γεμάτη η Ελλάδα από γυναίκες που κυκλοφορούν με φούστες μέχρι τον αστράγαλο και μένουν παρθένες ως τον γάμο. Επίσης γεμάτη από γυναίκες που έγιναν "παιδομηχανές" γιατί το λέει η εκκλησία. Με 1,3 παιδιά ανά ζευγάρι. :smt005:

Με 1,3 παιδιά, είμαστε 187η χώρα από τις 200.
Δεν εχεις τιποτα λογιστικα βιβλια να κοιταξεις, τιποτα κασονια μπυρες να συγυρισεις; Ειναι αναγκη να μου σπας τ αρχιδια με τις εμμονες σου;
Σε ανάγκασε κάποιος να απαντήσεις; Άλλωστε τι να απαντήσεις; Μπορείς να απαντήσεις τίποτα σ' αυτά; Γι' αυτό αναλώνεσαι στο -effectively- "γύρνα στην κουζίνα σου", "τράβα πλύνε κάνα πιάτο".
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2022, 18:51

John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:43
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:31


Αυτό λύνεται εύκολα ρε Νάιδα. :lol:
Τι να λύσουμε αγαπημένη;
Μην τις δινεις ιδεες ρε ναιδα, εχω καλυτερα πραγματα να κανω απο το ν αγορευω στην αυλη των ηλιθιων.
Με τόσους ψυχακηδες εδώ μέσα, δε θα το ρίσκαρα.
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:45
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:31


Αυτό λύνεται εύκολα ρε Νάιδα. :lol:
Τι να λύσουμε αγαπημένη;
Ένα λάιβ βρε, τί άλλο; Εσύ, ο μπλάκι, εγώ και όποιοι άλλοι πχορουμίτες γουστάρουν.

Κι εγώ θα γούσταρα τρελλά να ακούσω τον μπλάκι να αγορεύει. :D
Δεν νομίζω να είχε κάποια ουσία αυτό. Δεν θα κατέληγε κάπου εννοώ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 16 Ιουν 2022, 18:53

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:46
John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:42
hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 15:38


:smt005::smt005:

Ναι, γεμάτη η Ελλάδα από γυναίκες που κυκλοφορούν με φούστες μέχρι τον αστράγαλο και μένουν παρθένες ως τον γάμο. Επίσης γεμάτη από γυναίκες που έγιναν "παιδομηχανές" γιατί το λέει η εκκλησία. Με 1,3 παιδιά ανά ζευγάρι. :smt005:

Με 1,3 παιδιά, είμαστε 187η χώρα από τις 200.
Δεν εχεις τιποτα λογιστικα βιβλια να κοιταξεις, τιποτα κασονια μπυρες να συγυρισεις; Ειναι αναγκη να μου σπας τ αρχιδια με τις εμμονες σου;
Σε ανάγκασε κάποιος να απαντήσεις; Άλλωστε τι να απαντήσεις; Μπορείς να απαντήσεις τίποτα σ' αυτά; Γι' αυτό αναλώνεσαι στο -effectively- "γύρνα στην κουζίνα σου", "τράβα πλύνε κάνα πιάτο".
ειναι κουραστικο ν ασχολουμαι με κομπλεξικους. Οποτε αιντε πλυνε κανα πιατο.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21234
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Ιουν 2022, 18:55

AlienWay έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:26
Ναι αλλα να μη ξεφεύγουμε από το θέμα.

Εικόνα

Δες ξανά την αρχική μου ανάρτηση

Εικόνα


Μια χαρά εντός θέματος είμαστε

Άσε που τώρα έχει και πιο πολλή πλακά


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40872
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2022, 18:55

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:51
Με τόσους ψυχακηδες εδώ μέσα, δε θα το ρίσκαρα.
Κι εγώ δεν θα ρίσκαρα τετ α τετ στο σπίτι μου με άτομα που αγαπάνε την βία, όπως εσύ και ο Μαυρομπογιάς, αλλά δεν πιστεύω ότι θα υπήρχε κίνδυνος σε ένα καφέ ή σε οποιοδήποτε άλλο μέρος με κόσμο.

Άλλωστε συμφωνώ ότι δεν θα είχε ουσία, γιατί και μετά από αυτό θα συνέχιζες να λες τα ίδια, όσες μαλακίες κουτουρού κι αν έλεγε ο φίλος σου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19384
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιουν 2022, 18:58

georgebi έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:55
AlienWay έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:26
Ναι αλλα να μη ξεφεύγουμε από το θέμα.

[img]https://i.postimg.cc/MGjDfC0P/are- ... .gif[/img]

Δες ξανά την αρχική μου ανάρτηση

Εικόνα


Μια χαρά εντός θέματος είμαστε

Άσε που τώρα έχει και πιο πολλή πλακά


Εικόνα
Εχω θέσει κάποια ερωτήματα που δεν έχω λάβει απαντήσεις
Πως ορίζουμε τον μισογυνισμό; Μισογυνισμός ειναι ο αντι φεμινισμος ;
Είναι ο μισογυνισμός ρατσισμός;

Κάποιος που είναι μισογύνης σκοτώνει και βιάζει γυναίκες;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2022, 19:02

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:55


Κι εγώ δεν θα ρίσκαρα τετ α τετ στο σπίτι μου με άτομα που αγαπάνε την βία, όπως εσύ και ο Μαυρομπογιάς, αλλά δεν πιστεύω ότι θα υπήρχε κίνδυνος σε ένα καφέ ή σε οποιοδήποτε άλλο μέρος με κόσμο.

Άλλωστε συμφωνώ ότι δεν θα είχε ουσία, γιατί και μετά από αυτό θα συνέχιζες να λες τα ίδια, όσες μαλακίες κουτουρού κι αν έλεγε ο φίλος σου.
Εγώ πάντως δεν δέρνω Χελη μου. Αμα με πειράξεις θα δαγκώσω. Από μόνη μου δεν δέρνω. Ούτε ο μπλακι πιστεύω. Μπορεί να έχει επιθετικό ύφος και να ξεφεύγει καμιά φορά αλλά δεν θεωρώ είναι βίαιος άνθρωπος. Απλά αποστομώνει σωρηδόν σεξιστές, μισογύνηδες, ρατσιστές, φασίστες κτλ. Κάτι που σαφέστατα θα συνέβαινε και σε μια live συζήτηση αλλά πραγματικά δεν έχει ουσία.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21234
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Ιουν 2022, 19:02

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:58
georgebi έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:55
Εχω θέσει κάποια ερωτήματα που δεν έχω λάβει απαντήσεις
Πως ορίζουμε τον μισογυνισμό; Μισογυνισμός ειναι ο αντι φεμινισμος ;
Είναι ο μισογυνισμός ρατσισμός;

Κάποιος που είναι μισογύνης σκοτώνει και βιάζει γυναίκες;

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19384
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιουν 2022, 19:04

georgebi έγραψε:
16 Ιουν 2022, 19:02
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:58
georgebi έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:55
Εχω θέσει κάποια ερωτήματα που δεν έχω λάβει απαντήσεις
Πως ορίζουμε τον μισογυνισμό; Μισογυνισμός ειναι ο αντι φεμινισμος ;
Είναι ο μισογυνισμός ρατσισμός;

Κάποιος που είναι μισογύνης σκοτώνει και βιάζει γυναίκες;

[img]https://i.postimg.cc/bJPS3Wbw/9f75 ... .gif[/img]
:D

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 16 Ιουν 2022, 19:11

John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 10:19
Ίφιδα έγραψε:
16 Ιουν 2022, 10:11
Σα το Ισλάμ
Στην αρχαιοτητα και στο μεσαιωνα, αλλα και πολυ αργοτερα μετα, οι σφαγες των κατακτημενων ηταν απο τα πιο συνηθισμενα πραγματα στον πολεμο. Σε καμια περιπτωση ομως αυτες δεν δικαιολογουνταν επειδη οι σφαγιασθεντες ανηκαν σε καποια κατωτερη φυλη, επειδη η εννοιες της φυλης και της φυλετικης ιεραρχιας ηταν ακομα αγνωστες.

Θες να μιλησουμε για τις σφαγες του Μεγα Αλεξανδρου ας πουμε;
Ο ρατσισμος Μπλακι είναι τόσο αρχαίος όσο κι ο άνθρωπος, το ίδιο και η σκλαβιά, απ το κώδικα του Χαμουραμπι, την Αίγυπτο, τη δυναστεία Σανγκ, την αρχαία Ελλάδα μέχρι την Αμερική, την Οθωμανική αυτοκρατορία ή Ισλαμικες χώρες σήμερα, ο ρατσισμος λόγω φυλής, θρησκείας ή κοινωνικού στάτους υπήρχε, υπάρχει και θα υπάρχει. Ο Sahih al Bukhari 7263, 6161 και αλλού αναφέρεται στους μαύρους σκλάβους του Μωάμεθ και πως εκείνοι στοίχιζαν λιγότερο από άλλους σκλάβους ή ποσο εύκολα τους σκότωναν.
Μπορουμε να μιλήσουμε για τις σφαγες του Μεγα Αλεξανδρου, όπως και για τις σφαγες για την εξαπλωση του Ισλάμ που έγινε δια της βίας. Αρκεί να είμαστε όσο το δυνατόν αντικειμενικοι και να μην κοιτάμε μόνο μια πλευρά γιατί έτσι επιτάσσουν τα μίντια και η μόδα της εποχής

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40872
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2022, 19:19

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 19:02
Εγώ πάντως δεν δέρνω Χελη μου. Αμα με πειράξεις θα δαγκώσω. Από μόνη μου δεν δέρνω. Ούτε ο μπλακι πιστεύω.
Αυτό δεν το ξέρω, αλλά έχεις εκφράσει επιδοκιμασία απέναντι σε ξύλο, έχεις προτείνει την βία ως λύση σε διάφορες συζητήσεις εδώ μέσα, έχεις προτείνει βία σε βαθμό δολοφονικής απόπειρας, που πραγματικά ελπίζω να ήταν απλά πεισματική αντίδραση στην προσπάθειά σου να υποστηρίξεις μια γυναίκα, και έχεις εξιστορήσει περιστατικά αποδοχής βίας και πρόκλησης βίας. Η δε βία δεν είναι μόνο σφαλιάρες, είναι χειρισμός, καταπίεση, ψυχολογική και λεκτική βία. Η σωματική βία είναι η τελευταία σταγόνα.

Μάλιστα έχεις φάει τρελό κραξίδι για ένα απ' αυτά τα περιστατικά, από το σύνολο του φόρουμ. Μιλάω για το περιστατικό που έκλεψες τα κλειδιά του δικού σου.

Ειλικρινά, ελπίζω όλα αυτά να είναι πράγματα που έχεις φανταστεί και όχι πράγματα που έχεις κάνει.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2022, 19:34

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 19:19
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 19:02
Εγώ πάντως δεν δέρνω Χελη μου. Αμα με πειράξεις θα δαγκώσω. Από μόνη μου δεν δέρνω. Ούτε ο μπλακι πιστεύω.
Αυτό δεν το ξέρω, αλλά έχεις εκφράσει επιδοκιμασία απέναντι σε ξύλο, έχεις προτείνει την βία ως λύση σε διάφορες συζητήσεις εδώ μέσα, έχεις προτείνει βία σε βαθμό δολοφονικής απόπειρας, που πραγματικά ελπίζω να ήταν απλά πεισματική αντίδραση στην προσπάθειά σου να υποστηρίξεις μια γυναίκα, και έχεις εξιστορήσει περιστατικά αποδοχής βίας και πρόκλησης βίας. Η δε βία δεν είναι μόνο σφαλιάρες, είναι χειρισμός, καταπίεση, ψυχολογική και λεκτική βία. Η σωματική βία είναι η τελευταία σταγόνα.

Μάλιστα έχεις φάει τρελό κραξίδι για ένα απ' αυτά τα περιστατικά, από το σύνολο του φόρουμ. Μιλάω για το περιστατικό που έκλεψες τα κλειδιά του δικού σου.

Ειλικρινά, ελπίζω όλα αυτά να είναι πράγματα που έχεις φανταστεί και όχι πράγματα που έχεις κάνει.
Έκρυψα. Δεν έκλεψα. Κι όπως αντιλαμβάνεσαι καμία βια δεν του άσκησα. Όσον αφορά την λεκτική που αναφέρεις δεν επιτίθεμαι λεκτικά. Απαντώ. Ακόμα και εδώ μέσα σπάνια θα προσβάλω άνθρωπο παρά μόνο αν απαντήσω σε πρόκληση του. Αντίθετα βέβαια από σένα που χρησιμοποιείς διαρκώς την λεκτική βία και την απαξίωση ως τρόπο προσβολής και χειραγώγησης της εκάστοτε περσονας. Οι απόψεις σου δε για τα θέματα που αφορούν γυναίκες είναι σεξιστικές.

"έφαγε ξύλο και είναι σε κρίσιμη κατάσταση επί 6 μήνες γιατί διάλεξε να κάνει σχέση μαζί του".
Από τις πιο ξεπλυματικες φράσεις για κακοποιητή ππυ αντιμετώπιζει βαριά ποινή. Να σε πάρει ο δικηγόρος του για υπεράσπιση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών