Ελληνική ποιότητα ζωής

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7548
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 19 Ιαν 2024, 11:29

Δεν είναι τυχαίο που ελληνικά φύλλα κατέβηκαν εδώ απο τα βόρεια κατά το 2500 με 2000 π.Χ.

Η χωρα κλιματικά είναι ιδανική.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21353
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 19 Ιαν 2024, 11:30

Αλιόσα έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:29
Δεν είναι τυχαίο που ελληνικά φύλλα κατέβηκαν εδώ απο τα βόρεια κατά το 2500 με 2000 π.Χ.

Η χωρα κλιματικά είναι ιδανική.
Κάποτε ήταν και πολεοδομικά ιδανική. Κάποτε και η περιοχή του Ιράκ ανάμεσα σε Τίγρη και Ευφράτη ήταν ιδανική. Για τώρα μιλάμε.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25724
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 19 Ιαν 2024, 11:32

Πανεμορφο Πασαλιμάνι


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1737
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 19 Ιαν 2024, 11:39

Otto Weininger έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:17
Σας έχω πει ότι ο Πειραιάς (Πασαλιμανι, Καστελλα, Φρεαττυδα, Πειραικη) είναι οι καλύτερες περιοχές.

Καιρός; Τούμπανο.
Πεζόδρομοι; Τεράστιοι και δίπλα στη θάλασσα.
Μαγαζιά; Τα πάντα.
ΜΜΜ; Τα πάντα (και μάλιστα αφετηρία).
Γιατροί/Νοσοκομεία; Όλα δίπλα (δημόσια/ιδιωτικά)
Δημόσιες υπηρεσίες; Όλα δίπλα για κάποιο λόγο. Και παντού.
Ησυχία; Χωριό με το που κλείσουν τα μαγαζιά.

Κορυφαία πόλη, με όλα δίπλα. Ξεχνάς και το αυτοκίνητο εκεί πέρα αν δουλεύεις εντός πόλης.


Ντάξει, η Τεργέστη είναι πιο ωραία εν τω συνόλω. Αλλά μιλάμε για Ιταλία, που ούτως ή άλλως αν όχι Ελλάδα, τότε μόνο Ιταλία για μόνιμα.


Καθίστε εσείς να λέτε παίρνω 3.500€ στο Μπελφαστ. Να τα χαίρεσαι :lol:
με φιλοξενισαν πριν λιγα χρονια ενα ζευγαρι φιλων στην Καστελα
σταματα να καταναλωνεις τα κωδεινουχα στο καταστημα σου

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2349
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 19 Ιαν 2024, 11:42

Εντάξει, βέβαια αν το σκεφτείς... οποιαδήποτε shithole ανά τον κόσμο και αν επισκεφτείς, υπάρχουν άνθρωποι που την θεωρούν το πιο ωραίο μέρος του κόσμου. Από κάτι πόλεις στη Σιβηρία που έχουν -50 το χειμώνα, μέχρι κάτι φούρνους στη Μέση Ανατολή που έχουν 50 βαθμούς το καλοκαίρι σε καθημερινή βάση, όλο και θα βρεθεί κάποιος να πει ότι δεν τις αλλάζει με τίποτα. Από κάτι μέρη τίγκα στους ουρανοξύστες που για να δεις δέντρο πρέπει να ανοίξεις τον υπολογιστή, μέχρι κάτι στέππες που κάνεις κρα για να δεις άνθρωπο, ζώο ή φυτό για εκατοντάδες χιλιόμετρα, όλο και για κάποιους θα είναι το ιδανικό μέρος για να περάσουν τη ζωή τους.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5661
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 19 Ιαν 2024, 11:47

micmic έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:42
Εντάξει, βέβαια αν το σκεφτείς... οποιαδήποτε shithole ανά τον κόσμο και αν επισκεφτείς, υπάρχουν άνθρωποι που την θεωρούν το πιο ωραίο μέρος του κόσμου. Από κάτι πόλεις στη Σιβηρία που έχουν -50 το χειμώνα, μέχρι κάτι φούρνους στη Μέση Ανατολή που έχουν 50 βαθμούς το καλοκαίρι σε καθημερινή βάση, όλο και θα βρεθεί κάποιος να πει ότι δεν τις αλλάζει με τίποτα. Από κάτι μέρη τίγκα στους ουρανοξύστες που για να δεις δέντρο πρέπει να ανοίξεις τον υπολογιστή, μέχρι κάτι στέππες που κάνεις κρα για να δεις άνθρωπο, ζώο ή φυτό για εκατοντάδες χιλιόμετρα, όλο και για κάποιους θα είναι το ιδανικό μέρος για να περάσουν τη ζωή τους.
Είναι πως θα συνηθίσεις. Και εγώ κάποτε δεν άλλαζα την Θεσσαλονίκη αλλά πλέον δεν την παλεύω να μείνω πάνω από εβδομάδα. Εαν γυρνούσα Ελλάδα θα πήγαινα σε καμία κωμόπολη.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Γκιώνης
Δημοσιεύσεις: 787
Εγγραφή: 23 Απρ 2018, 11:41
Phorum.gr user: Γκιώνης

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γκιώνης » 19 Ιαν 2024, 11:53

Η μόνη διαφορά ανάμεσα στο μέσο ελ του εξωτερικού που αρέζεται να κελαηδάει "πμφ,ελλαδίτσα πώς την παλεύετε;" με το μέσο ελ εποπ που αγόρασε Σκόντα Οκτάβια μόλις έπιασε τα πρώτα φράγκα στα χέρια του είναι ότι ο πρώτος ακόμα έχει την ψευδαίσθηση της επιλογής
Γραμματέας του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο

AOC
Δημοσιεύσεις: 1567
Εγγραφή: 27 Μάιος 2019, 15:27
Phorum.gr user: AOC

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AOC » 19 Ιαν 2024, 12:01

Επειδη έχω ζησει και σε πόλεις Σιβηρίας τις θεωρώ καλύτερες από εδώ.
Μπορεί να χτυπάνε -20 -30, αλλά υπάρχει θέρμανση και τα σπίτια είναι φτιαγμενα για αυτό. Τώρα που είμαι εδώ ξυπνάω με 10 βαθμούς και παγώνει ο κωλος μου.
Επιπλέον η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει αρκετό πράσινο στην Ελλάδα. Η φύση της Ελλάδας σε μεγάλο βαθμό είναι ξερόχορτα.
Και βέβαια μετράνε και οι υποδομές και η καθαριότητα, μου έλεγε Μολδαβή που ζει και εργάζεται εδω στην Ελλάδα πως πρωτεύουσα τους, της πιο φτωχης χωρας στην Ευρώπη, το Κισιναου είναι πιο καθαρό.(Και είμαι σίγουρος πως λέει την αλήθεια) Η αλήθεια είναι πως με την εικόνα της Αθήνας ντροπιάζουμε τους προγόνους μας. Είναι ξεφτίλα αυτή η εικόνα.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5661
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 19 Ιαν 2024, 12:12

AOC έγραψε:
19 Ιαν 2024, 12:01
Και βέβαια μετράνε και οι υποδομές και η καθαριότητα, μου έλεγε Μολδαβή που ζει και εργάζεται εδω στην Ελλάδα πως πρωτεύουσα τους, της πιο φτωχης χωρας στην Ευρώπη, το Κισιναου είναι πιο καθαρό. Η αλήθεια είναι πως με την εικόνα της Αθήνας ντροπιάζουμε τους προγόνους μας.
Αυτό έχει να κάνει με την μαλακία του Έλληνα. Με την καθαριότητα και την ευγένεια δεν το έχουμε. Το καλοκαίρι φεύγοντας από Ελλάδα με το αυτοκίνητο, μέσω Βουλγαρίας, βλέπουμε ένα σουπερμάρκετ και από απέναντι ένα καφέ πάνω σε ένα κόμβο. Κατεβαίνουμε να πάρουμε καμία μαλακία και νερά για τον δρόμο και λέμε με την γυναίκα μου να πετύχουμε και απέναντι να πάρουμε ένα καφέ στο χέρι. Πάμε να περάσουμε από την διάβαση και ένας γύφτος με λάντα που πήγαινε να μπει στον κόμβο σταματάει και μας δίνει προτεραιότητα.

Για Αθήνα δεν ξέρω, Θεσσαλονίκη δεν το έχω δει ποτέ αυτό. Σέρρες εχω δει το κάνουν αρκετοί και έχω ακούσει για Γρεβενά. Θεσσαλονίκη και κίνηση να έχει ο άλλος μπροστά, αντί να αφήσει την διάβαση ανοιχτή θα πάει να κολλήσει στον μπροστά και ας είναι ακριβώς πάνω στην διάβαση. Το ίδιο κάνουν και στις διασταυρώσεις. Αφού περιμένεις στην κίνηση βρε μαλάκα, άσε τον άλλον που θέλει να μπει/βγει.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30216
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 19 Ιαν 2024, 12:36

Εμπεδοκλής έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:28
Otto Weininger έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:17
Σας έχω πει ότι ο Πειραιάς (Πασαλιμανι, Καστελλα, Φρεαττυδα, Πειραικη) είναι οι καλύτερες περιοχές.

Καιρός; Τούμπανο.
Πεζόδρομοι; Τεράστιοι και δίπλα στη θάλασσα.
Μαγαζιά; Τα πάντα.
ΜΜΜ; Τα πάντα (και μάλιστα αφετηρία).
Γιατροί/Νοσοκομεία; Όλα δίπλα (δημόσια/ιδιωτικά)
Δημόσιες υπηρεσίες; Όλα δίπλα για κάποιο λόγο. Και παντού.
Ησυχία; Χωριό με το που κλείσουν τα μαγαζιά.

Κορυφαία πόλη, με όλα δίπλα. Ξεχνάς και το αυτοκίνητο εκεί πέρα αν δουλεύεις εντός πόλης.


Ντάξει, η Τεργέστη είναι πιο ωραία εν τω συνόλω. Αλλά μιλάμε για Ιταλία, που ούτως ή άλλως αν όχι Ελλάδα, τότε μόνο Ιταλία για μόνιμα.


Καθίστε εσείς να λέτε παίρνω 3.500€ στο Μπελφαστ. Να τα χαίρεσαι :lol:
:o:o:o


Ούτε καν. Βαβούρα, έλλειψη πεζοδρομίων ακόμη και στον παραλιακό δρόμο, έλλειψη πάρκινγκ, έτσι και διασταυρωθούν δύο λεωφορεία θα φας ένα τέταρτο να ξεμπλοκάρουν, λείπουν πλατείες και παιδικές χαρές, υπάρχουν ημέρες που ο αέρας φέρνει μία μυρωδιά σκατίλας από τη θάλασσα, μαγαζιά, ναι αλλά κατά βάση ψαροταβέρνες που μυρίζει καπνίλα όλη η περιοχή.

Υπάρχει θέμα που να μην γράψεις μαλακίες;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 19 Ιαν 2024, 12:38

Otto Weininger έγραψε:
19 Ιαν 2024, 12:36
Εμπεδοκλής έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:28
Otto Weininger έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:17
Σας έχω πει ότι ο Πειραιάς (Πασαλιμανι, Καστελλα, Φρεαττυδα, Πειραικη) είναι οι καλύτερες περιοχές.

Καιρός; Τούμπανο.
Πεζόδρομοι; Τεράστιοι και δίπλα στη θάλασσα.
Μαγαζιά; Τα πάντα.
ΜΜΜ; Τα πάντα (και μάλιστα αφετηρία).
Γιατροί/Νοσοκομεία; Όλα δίπλα (δημόσια/ιδιωτικά)
Δημόσιες υπηρεσίες; Όλα δίπλα για κάποιο λόγο. Και παντού.
Ησυχία; Χωριό με το που κλείσουν τα μαγαζιά.

Κορυφαία πόλη, με όλα δίπλα. Ξεχνάς και το αυτοκίνητο εκεί πέρα αν δουλεύεις εντός πόλης.


Ντάξει, η Τεργέστη είναι πιο ωραία εν τω συνόλω. Αλλά μιλάμε για Ιταλία, που ούτως ή άλλως αν όχι Ελλάδα, τότε μόνο Ιταλία για μόνιμα.


Καθίστε εσείς να λέτε παίρνω 3.500€ στο Μπελφαστ. Να τα χαίρεσαι :lol:
:o:o:o


Ούτε καν. Βαβούρα, έλλειψη πεζοδρομίων ακόμη και στον παραλιακό δρόμο, έλλειψη πάρκινγκ, έτσι και διασταυρωθούν δύο λεωφορεία θα φας ένα τέταρτο να ξεμπλοκάρουν, λείπουν πλατείες και παιδικές χαρές, υπάρχουν ημέρες που ο αέρας φέρνει μία μυρωδιά σκατίλας από τη θάλασσα, μαγαζιά, ναι αλλά κατά βάση ψαροταβέρνες που μυρίζει καπνίλα όλη η περιοχή.

Υπάρχει θέμα που να μην γράψεις μαλακίες;
Οχι διοτι ζει για την μαλακια.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30216
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 19 Ιαν 2024, 12:38

Πλέριος έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:39
Otto Weininger έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:17
Σας έχω πει ότι ο Πειραιάς (Πασαλιμανι, Καστελλα, Φρεαττυδα, Πειραικη) είναι οι καλύτερες περιοχές.

Καιρός; Τούμπανο.
Πεζόδρομοι; Τεράστιοι και δίπλα στη θάλασσα.
Μαγαζιά; Τα πάντα.
ΜΜΜ; Τα πάντα (και μάλιστα αφετηρία).
Γιατροί/Νοσοκομεία; Όλα δίπλα (δημόσια/ιδιωτικά)
Δημόσιες υπηρεσίες; Όλα δίπλα για κάποιο λόγο. Και παντού.
Ησυχία; Χωριό με το που κλείσουν τα μαγαζιά.

Κορυφαία πόλη, με όλα δίπλα. Ξεχνάς και το αυτοκίνητο εκεί πέρα αν δουλεύεις εντός πόλης.


Ντάξει, η Τεργέστη είναι πιο ωραία εν τω συνόλω. Αλλά μιλάμε για Ιταλία, που ούτως ή άλλως αν όχι Ελλάδα, τότε μόνο Ιταλία για μόνιμα.


Καθίστε εσείς να λέτε παίρνω 3.500€ στο Μπελφαστ. Να τα χαίρεσαι :lol:
με φιλοξενισαν πριν λιγα χρονια ενα ζευγαρι φιλων στην Καστελα
σταματα να καταναλωνεις τα κωδεινουχα στο καταστημα σου
Μιλάς για τους ακριβότερους ΤΚ της χώρας. Δε ξέρω που σε φιλοξένησαν, αλλά μη με αναγκάζεις να ανεβάσω φωτογραφίες ακόμα και από την καθημερινή ρουτίνα.

Κάτσε εσύ, να βλέπεις τα σώβρακα του απέναντι στο μπαλκόνι.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 19 Ιαν 2024, 12:43

Αντικειμενικα (και για τον Πειραια για τον γνωστο λογο δυσκολευομαι να ειμαι αντικειμενικος),ο Πειραιας τελευταια εχει ανεβει πολυ.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21353
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 19 Ιαν 2024, 12:46

Otto Weininger έγραψε:
19 Ιαν 2024, 12:36
Εμπεδοκλής έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:28
Otto Weininger έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:17
Σας έχω πει ότι ο Πειραιάς (Πασαλιμανι, Καστελλα, Φρεαττυδα, Πειραικη) είναι οι καλύτερες περιοχές.

Καιρός; Τούμπανο.
Πεζόδρομοι; Τεράστιοι και δίπλα στη θάλασσα.
Μαγαζιά; Τα πάντα.
ΜΜΜ; Τα πάντα (και μάλιστα αφετηρία).
Γιατροί/Νοσοκομεία; Όλα δίπλα (δημόσια/ιδιωτικά)
Δημόσιες υπηρεσίες; Όλα δίπλα για κάποιο λόγο. Και παντού.
Ησυχία; Χωριό με το που κλείσουν τα μαγαζιά.

Κορυφαία πόλη, με όλα δίπλα. Ξεχνάς και το αυτοκίνητο εκεί πέρα αν δουλεύεις εντός πόλης.


Ντάξει, η Τεργέστη είναι πιο ωραία εν τω συνόλω. Αλλά μιλάμε για Ιταλία, που ούτως ή άλλως αν όχι Ελλάδα, τότε μόνο Ιταλία για μόνιμα.


Καθίστε εσείς να λέτε παίρνω 3.500€ στο Μπελφαστ. Να τα χαίρεσαι :lol:
:o:o:o


Ούτε καν. Βαβούρα, έλλειψη πεζοδρομίων ακόμη και στον παραλιακό δρόμο, έλλειψη πάρκινγκ, έτσι και διασταυρωθούν δύο λεωφορεία θα φας ένα τέταρτο να ξεμπλοκάρουν, λείπουν πλατείες και παιδικές χαρές, υπάρχουν ημέρες που ο αέρας φέρνει μία μυρωδιά σκατίλας από τη θάλασσα, μαγαζιά, ναι αλλά κατά βάση ψαροταβέρνες που μυρίζει καπνίλα όλη η περιοχή.

Υπάρχει θέμα που να μην γράψεις μαλακίες;
Υπάρχει πεζοδρόμιο 20 εκατοστά. Διαδώσται.

https://www.google.com/maps/@37.9291231 ... ?entry=ttu

Πεζοδρόμιο που άνθρωπος με καροτσάκι δεν μπορεί να κυκλοφορήσει άνετα δεν νοείται. Ακόμη και από την κάτω μεριά, θα πρέπει να είσαι χιμπατζής ή να κατέβεις στο δρόμο για να συνεχίσεις την πορεία σου. Ράμπες, πουθενά. Ε, αυτό δεν είναι πεζοδρόμιο. Για πιο μέσα μίλησε ο φίλος πιο πάνω...

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24726
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ελληνική ποιότητα ζωής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 19 Ιαν 2024, 12:55

ST48410 έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:13
talaipwros έγραψε:
19 Ιαν 2024, 11:08
foscilis έγραψε:
19 Ιαν 2024, 09:21


1000%.
:+1::goodpost::bravo:

Σιγουρα σε καποιο πχορουμ στη Συρια υπάρχει κοσμος που θεωρει παλαβό οποιον εχει λεφτά και φεύγει/δεν γυρναει Δαμασκό
Αφήστε λίγο τις υπερβολές. Όποιος έχει χρήματα και στην Ελλάδα, κοιτάζει να μετακινηθεί σε προάστιο, περιοχή που δεν μοιάζει με Γάζα και Δαμασκό.
Η Γάζα και η Δαμασκός είναι ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ ρυμοτομίας, ορθολογικής επέκτασης και έλλειψης αυθαιρεσιών σε κτίσματα και δραστηριότητες σε σχέση με τα προάστια. Με ελάχιστες εξαιρέσεις στυλ Φιλοθέη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών