Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
mao mao
Δημοσιεύσεις: 7404
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 15 Νοέμ 2018, 20:15

ritzeri έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 20:03
Δύο πραγματακια να σημειώσω μόνο.

1. Δεν παίρνει τα 2,6 εκατομμύρια και ζητάει 3,3. Σε αυτά μέσα το μεγαλύτερο ποσό είναι για ψυχική οδύνη
Προφανώς ο άνθρωπος πρέπει να πάρει κανα πεντοχιλιαρο και πολύ του είναι.
2. Έχει κι αυτός ευθύνη για τον θάνατο των δικών του γιατί είχε παρκάρει εκεί που απαγορευόταν για λόγους ασφαλείας να παρκάρει. Λογικά δεν είναι από τους ενοχικους τυπους
Στο 1 συμφωνώ. Το 2 δεν το καταλαβαίνω. Από το βίντεο φαίνεται οτι είναι πάρκινγκ του αυτοκινητόδρομου ειδικό για να κάνεις στάση και να πας τουαλέτα.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18223
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 15 Νοέμ 2018, 20:21

ρε σεις μην βαζετε σε κουτακια τους ανθρωπους!και μην κουτσομπολευετε,ημαρτον.δεν ειναι ωραιο πραγμα

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32594
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Νοέμ 2018, 20:49

ritzeri έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 20:42
αν λες παπαρι αυτον που παρκαρε στη μεση του πουθενα, χωρις να ενοχλει κανεναν, μονο για να παει για κατουρημα, στον εαυτο σου ποσα μπινελικια ριχνεις καθε που παρκαρεις παρανομα; και μη πεις οτι δεν το κανεις, γιατι νομιμο παρκαρισμα σχεδον δεν υπαρχει στην αθηνα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

ritzeri

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 15 Νοέμ 2018, 20:52

Ασέβαστος έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 20:49
ritzeri έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 20:42
mao mao έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 20:15


Στο 1 συμφωνώ. Το 2 δεν το καταλαβαίνω. Από το βίντεο φαίνεται οτι είναι πάρκινγκ του αυτοκινητόδρομου ειδικό για να κάνεις στάση και να πας τουαλέτα.
Ναι, μόνο που τα ΙΧ παρκάρουν μετά τις τουαλέτες και τα φορτηγά πριν τις τουαλέτες.
Το παπαρι αγνόησε τη σήμανση και πάρκαρε εκεί που γουσταρε αυτός.
αν λες παπαρι αυτον που παρκαρε στη μεση του πουθενα, χωρις να ενοχλει κανεναν, μονο για να παει για κατουρημα, στον εαυτο σου ποσα μπινελικια ριχνεις καθε που παρκαρεις παρανομα; και μη πεις οτι δεν το κανεις, γιατι νομιμο παρκαρισμα σχεδον δεν υπαρχει στην αθηνα.
Δεν παρκάρω εκεί που απαγορεύεται.
Τόσο παράξενο σου φαίνεται;

User_601

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 15 Νοέμ 2018, 21:36

panos291 έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 11:50
Εσθήρ έγραψε:
Ας δωρισει την αποζημιωση σε φιλανθρωπικο ιδρυμα.Τι;ΟΧΙ;
Ουτε εγω θα την εδινα, ουτε το 99% οσων γραφουν εδω μεσα. Αλλο το ενα, αλλο το αλλο.
Βρε δεν λεω να την δωσει,απλα σχολιαζω το γεγονος οτι δωρισε τα παιχνιδια του νεκρου παιδιου του σε φιλανθρωπικο ιδρυμα,και λεω οτι αν ηθελε να κανει φιλανθρωπια πραγματικα,θα μπορουσε να δωρισει εστω και ακτι,με αυτα τα λεφτα καπου....το να δινεις τα παιχνιδια του νεκρου παιδιου σου,δειχνει τι;Αν ειναι δυνατον,φθλαμε παιχνιδακια των νεκρων ζωων μας,του παιδιου μας θα τα δινμε;και μαλιστα τοσο συντομα;Για μενα ειναια διανοητο αυτο και δειχνει πολλα.Και να το δημοσιοποιεις κιολας;Αυτο εννοουσα.Δηλαδη αν ηθελε να το παιξει φιλανθρωπος,ας δωρισε ενα ποσο,δεν λεω ολο,κατι απο την αποζημιωση...ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙς ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ;;;;;;;;;
Κατα τα αλλα,ηταν πολυ ευστοχο αυτο που ειπε η φιλη ναραζιτα(σορυ,δεν θυμαμαι ακριβως το νικ αν εχω κανει λαθος).
Το θυμηθηκα οταν το εγραψε.
Που τοτε,ζεστο ακομα το δυστυχημα,ειχε δηλωσει ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑ ΤΣΑΚ ΓΛΥΤΩΣΕ,καπως ετσι!
Και ναι,γιατι να το κρυψω αλλωστε;Μου ειχε κανει τεραστια εντυπωση.Αυτο λεω οτι ειχε απο την αρχη δειξει περιεργα δειγματα αναισθησιας.Οι περισσοτεροι γονεις θα ελεγαν μακαρι να ημουν εγω και να σωζοταν το παιδι μου.Εδω ο τυπος ,τοτε,αμεσως μετα το δυστυχημα ελεγε....ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΓΛΥΤΩΣΑ;
Δεν χρειαζομαι τιποτε αλλο να βγαλω συμπερασματα,απο τοτε τα ειχα βγαλει δηλαδη.Και σαφως και θα το κανω.αφου δινει συνεντεξεις και μιλαει.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2018, 21:40

Εσθήρ έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 21:36
panos291 έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 11:50
Εσθήρ έγραψε:
Ας δωρισει την αποζημιωση σε φιλανθρωπικο ιδρυμα.Τι;ΟΧΙ;
Ουτε εγω θα την εδινα, ουτε το 99% οσων γραφουν εδω μεσα. Αλλο το ενα, αλλο το αλλο.
Βρε δεν λεω να την δωσει,απλα σχολιαζω το γεγονος οτι δωρισε τα παιχνιδια του νεκρου παιδιου του σε φιλανθρωπικο ιδρυμα,και λεω οτι αν ηθελε να κανει φιλανθρωπια πραγματικα,θα μπορουσε να δωρισει εστω και ακτι,με αυτα τα λεφτα καπου....το να δινεις τα παιχνιδια του νεκρου παιδιου σου,δειχνει τι;Αν ειναι δυνατον,φθλαμε παιχνιδακια των νεκρων ζωων μας,του παιδιου μας θα τα δινμε;και μαλιστα τοσο συντομα;Για μενα ειναια διανοητο αυτο και δειχνει πολλα.Και να το δημοσιοποιεις κιολας;Αυτο εννοουσα.Δηλαδη αν ηθελε να το παιξει φιλανθρωπος,ας δωρισε ενα ποσο,δεν λεω ολο,κατι απο την αποζημιωση...ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙς ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ;;;;;;;;;
Κατα τα αλλα,ηταν πολυ ευστοχο αυτο που ειπε η φιλη ναραζιτα(σορυ,δεν θυμαμαι ακριβως το νικ αν εχω κανει λαθος).
Το θυμηθηκα οταν το εγραψε.
Που τοτε,ζεστο ακομα το δυστυχημα,ειχε δηλωσει ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑ ΤΣΑΚ ΓΛΥΤΩΣΕ,καπως ετσι!
Και ναι,γιατι να το κρυψω αλλωστε;Μου ειχε κανει τεραστια εντυπωση.Αυτο λεω οτι ειχε απο την αρχη δειξει περιεργα δειγματα αναισθησιας.Οι περισσοτεροι γονεις θα ελεγαν μακαρι να ημουν εγω και να σωζοταν το παιδι μου.Εδω ο τυπος ,τοτε,αμεσως μετα το δυστυχημα ελεγε....ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΓΛΥΤΩΣΑ;
Δεν χρειαζομαι τιποτε αλλο να βγαλω συμπερασματα,απο τοτε τα ειχα βγαλει δηλαδη.Και σαφως και θα το κανω.αφου δινει συνεντεξεις και μιλαει.
Τι παιχνίδια και αναμνήσεις μπορεί να είχε 6 μηνών βρέφος; Έχετε σαλτάρει όλοι;
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2018, 21:45

Εκεί που έχω θάψει την μάνα μου λίγο παραδίπλα είναι ένας τάφος με ένα δεκάχρονο παιδί που έφυγε από καρκίνο... κάθε μέρα η μάνα του είναι εκεί, όποτε και να πάω, ακόμα και όταν χιονίζει, είναι θαμμένο 4 χρόνια και δεν θέλει να το ξεθάψει. Ο τάφος είναι γεμάτος παιχνίδια και λουλούδια. Αυτή την μητέρα πραγματικά την λυπάμαι και την καταλαβαίνω.
the end

User_601

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 15 Νοέμ 2018, 21:46

Τι παιχνίδια και αναμνήσεις μπορεί να είχε 6 μηνών βρέφος; Έχετε σαλτάρει όλοι;
Ρε πανα,τι δεν καταλαβαινεις;Κια μαθε να διαβαζεις.Λες να εννοοω αναμνησεις του παιδιου;ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙς ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΕΜΕ.Δηλαδη τα παιχνιδια του 6μηνου ΝΕΚΡΟΥ παιδιου σου,εσυ θα τα δωριζες;Δεν θα ηθελες να εχεις ακτι απο αυτο;

User_601

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 15 Νοέμ 2018, 21:48

Επισης το παιδι του ηταν 3 ετων και οχι 6 μηνων.Που το βρηκες αυτο;

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 15 Νοέμ 2018, 21:49

Φορτισε και επεστρεψε
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23218
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Νοέμ 2018, 21:54

Νομίζω ότι η Εσθηρ μπορεί να τσακωθεί και για το αν τώρα έχουμε μερα η νύχτα.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2018, 21:55

Εσθήρ έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 21:48
Επισης το παιδι του ηταν 3 ετων και οχι 6 μηνων.Που το βρηκες αυτο;
6 μηνών θυμάμαι ότι ήταν.. αν ήταν 3 ετών αναθεωρώ, έχουμε κανένα λινκ;
the end

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 15 Νοέμ 2018, 21:57

Ναι, μόνο που τα ΙΧ παρκάρουν μετά τις τουαλέτες και τα φορτηγά πριν τις τουαλέτες.
Το παπαρι αγνόησε τη σήμανση και πάρκαρε εκεί που γουσταρε αυτός.
μονο γιαυτοι θα επρεπε να ειναι εξαφανισμενος για 4-5 χρονια και αλλα 4-5 για το "μην φας και αλλον πατσα βρε αγαπη μου θα σε κοψει"

User_601

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 15 Νοέμ 2018, 22:01

Πάνας έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 21:55
Εσθήρ έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 21:48
Επισης το παιδι του ηταν 3 ετων και οχι 6 μηνων.Που το βρηκες αυτο;
6 μηνών θυμάμαι ότι ήταν.. αν ήταν 3 ετών αναθεωρώ, έχουμε κανένα λινκ;
Μέσα στο αυτοκίνητο, η 33χρονη σύζυγός του Αποστολία, ο τριών ετών γιος τους Παύλος και το σκυλάκι της οικογένειας, η Φραντζέσκα. Όλοι τους, πέθαναν ακαριαία.
https://www.newsit.gr/ellada/ypatios-pa ... i/1064139/

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Παντρεύεται τον Δεκέμβριο ο Υπάτιος Πατμάνογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 15 Νοέμ 2018, 22:03

Εσθήρ έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 22:01
Πάνας έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 21:55
Εσθήρ έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 21:48
Επισης το παιδι του ηταν 3 ετων και οχι 6 μηνων.Που το βρηκες αυτο;
6 μηνών θυμάμαι ότι ήταν.. αν ήταν 3 ετών αναθεωρώ, έχουμε κανένα λινκ;
Μέσα στο αυτοκίνητο, η 33χρονη σύζυγός του Αποστολία, ο τριών ετών γιος τους Παύλος και το σκυλάκι της οικογένειας, η Φραντζέσκα. Όλοι τους, πέθαναν ακαριαία.
https://www.newsit.gr/ellada/ypatios-pa ... i/1064139/
:102: Εντάξει είμαι λάθος. Δεν έχω να πω κάτι άλλο πάω σε αυτό.
the end

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών