Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16427
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 19 Μάιος 2024, 11:52

nowhere έγραψε:
19 Μάιος 2024, 06:32
φυσικά αν αγιάσει ο πάτερ σμιρνόφ ο βρωμόστομος στον βίο του η μπίζνες κλας θα γίνει σάπια βάρκα και ο γαβαλάς έκφυλος νεανίας που μετανόησε
:lol::lol::lol:

ακιουρεητ.

έκφυλος νεανίας ή έκφυλη ομιλούσα σαύρα που μετανόησε, έβαλε μεηκάπ και έγινε όμορφη
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4318
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 19 Μάιος 2024, 16:27

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
19 Μάιος 2024, 01:26
O I έγραψε:
19 Μάιος 2024, 01:02
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
19 Μάιος 2024, 00:54



.

Πρώτη φορά στο Ρώσσικο δεν πήραμε εικονίτσες και κεριά και λιβάνια απο το κατάστημα σουβενίρ

και οι παλιόπουστες μας έβαλαν να κοιμηθούμε σε δωμάτιο που τόχαν βάψει την προηγούμενη..... :oops: . :011:

Μόνο Ζyklon δε μας ρίξανε.....ψυχρή και αδίστακτη ρατσα.....απο μακριά.....

.
Από το 2008-9 η Μονή του Αγίου Παντελεήμονος είναι Ουκρανική. Το Παλαιομονάστηρο είναι αμιγώς Ρωσικό και (αν θυμάμαι καλά) ανακαινίστηκε το 2011-12 για την επίσκεψη Πούτιν. Μη μπερδεύεσαι... :lol:


Όντως οι Ουκρανοί στο Όρος, δε τους πάνε τους Έλληνες επισκέπτες :102:

.

Δεν εγκατάλαβες.....Αυτή η πρώτη φορά ήταν το 1999.....

οι επόμενες 3 ήταν για να πείσω έναν τύπο που ειχε μείνει 3-4 χρόνια στο Ορος και είχε πάθει Ιδρυματισμό (καλά ειν εδώ και έτσι)

και ευτυχώς τα κατάφερα και δεν πήγαν άδικα οι κόποι και τα έξοδα μου.....

Πώς και το εγκατέλειψαν οι Ρώσσοι ;;; . :smt017

Εχεις σχέση με τη Ρωσσία και φαίνεται να την υπερασπίζεσαι ;;; . :xena:

.
Καμία σχέση. Απλά θυμήθηκα τι γινόταν τις 2 προηγούμενες 10ετίες με την ηγεσία της μονής.
To 2016 ήταν μια σημαδιακή χρονιά για την ορθόδοξη κοινότητα, καθώς Μόσχα και Φανάρι συμφώνησαν ότι απλώς θα διαφωνούν. Τη χρονιά αυτή, ο Πούτιν επισκέφτηκε το Άγιον Όρος για δεύτερη φορά (η πρώτη ήταν το 2005), ένα μήνα πριν από την Πανορθόδοξη Σύνοδο στην Κρήτη, η οποία και επισημοποίησε τη ρήξη μεταξύ των δύο Πατριαρχείων.

Στη μεν Κρήτη δεν πήγε ο Πατριάρχης Μόσχας κ.Κύριλλος, ενώ ο κ.Βαρθολομαίος αρνήθηκε να υποδεχτεί τον Πούτιν στον Άθω. Το πλέον χαρακτηριστικό όμως είναι ότι, μετά τις εντάσεις, η Μόσχα πέτυχε την μεγαλύτερη νίκη της στο Άγιον Όρος, αφού για πρώτη φορά, στο ρώσικο μοναστήρι του Αγίου Παντελεήμονος εξελέγη Ρώσος ηγούμενος. Μέχρι τότε, ηγούμενος πάντα εκλέγονταν Ουκρανός ηγούμενος.
https://www.dogma.gr/dialogos/i-niki-to ... os/136831/
Από μνήμης έπεσα έξω στις χρονολογίες :102:

Αν υπερασπίζομαι τους Ρώσσους; Όχι. η θέση μου γι΄ αυτούς κλείνει ανάλογα την εποχή και τις ευεργεσίες ή τις αδικίες που έκαναν στην πατρίδα μου. Στο σήμερα, δεν κάνουν τίποτα κακό στην Ελλάδα. Η Ελλάδα συμμαχεί εναντίον τους στο πλευρό του ΝΑΤΟ και της Δύσης. Πολύ φοβάμαι ότι μπορεί να το βρούμε μπροστά μας με Αλεξανδρούπολη, αν ξεφύγει η κατάσταση.
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4318
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 19 Μάιος 2024, 16:28

Σπίρτο έγραψε:
19 Μάιος 2024, 02:35
O I έγραψε:
18 Μάιος 2024, 23:58
nowhere έγραψε:
18 Μάιος 2024, 23:53
ενημερωτικά επειδή βλέπω και επιμένεις,η ερωτήση σου ειναι χαζή
Η ερώτηση έγινε από τον γκακγκα και εγώ περιμένω μια ειλικρινή αναφορά στα λόγια του (κατά κάποιους) αρχιδάτου πούστη που δεν ντρέπεται που είναι πούστης, κατα τα δεδομένα. :102: Υπάρχει;
Τι θα έλεγες να φύγουν οι δημοσιεύσεις σου για τη ΔΗΕ; Το έχεις πει κι εσύ στο παρελθόν. Τι λες; Με τον αντιρατσιστικό νόμο κιόλας θα κάνεις γούστα. Να προχωρήσω;
Κάνε ότι νομίζεις. Την ερώτηση την έκανα διαβάζοντας στα σχόλια θέσεις και μου γεννήθηκε το ερώτημα :102:
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4318
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 19 Μάιος 2024, 16:33

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Μάιος 2024, 11:40
O I έγραψε:
19 Μάιος 2024, 00:34
Δεν έχω ακούσει αν γαμιέται. Ο Γαβαλάς που δείχνει να τού αρέσουν ταρσενικά, απαντά ευθέως ότι είναι πούστης; Αυτό είναι το ερώτημα και αι υπερασπίζουσαι πλευραί το αποφεύγετε. και...σχεδόν δεν καταλαβαίνω το λόγο...
«Πολλοί μπορεί να νομίζουν ότι αυτό το θηλυπρεπές που βγάζω κάποια στιγμή, που είναι το θεατρικό της υπόθεσης, μπορεί να είναι αστείο ή μπορεί να είναι ρόλος. Σε κάποιους που επίμονα μου το κάνουν, σχεδόν απειλητικά, λέω "παιδιά, δεν είναι ρόλος, είμαι γκέι"».

https://www.protothema.gr/life-style/ar ... eimai-gei/

Και υποθέτω ότι δεν είναι η πρώτη φορά που έκανε τέτοια δήλωση.

Εντάξει τώρα; :lol:
Εντάξει γενικά.

τεσπα
Στο προηγούμενο σχόλιο έγραψα πως γεννήθηκε η ερώτηση. Ότι γενικά δηλώνει γκέι/πούστης/πράιντ ή ότι άλλο παρόμοιο, είναι γνωστά. Δε ρώτησα για τα γνωστά αλλά για το συγκεκριμένο που μου γεννήθηκε από τα σχόλια των πρώτων σελίδων του νήματος.


εν τω μεταξύ, ο Γαβαλάς ως άνθρωπος (όχι ως ρόλος) μου είναι συμπαθής
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4318
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 19 Μάιος 2024, 17:01

Nandros έγραψε:
19 Μάιος 2024, 11:32
SpoilerShow
O I έγραψε:
19 Μάιος 2024, 00:34
vantono έγραψε:
19 Μάιος 2024, 00:21

Η αγένεια τίθεται στο θράσος του να μπαίνεις μεσα στη χώρα μου ως πράκτορας ντυμένος τράγος, μιλώντας μου με προφορά σαν τη Ταμλιούντα την κωλομπαρού που στράβωσε επειδη την κέρασα μονο ενα φυστίκι και όχι πουοτό, και να με ρωτάς αν ειμαι και Ελληνας από πάνω!
Εσύ (όχι εσύ-εσυ, ο τράγος) τί ακριβώς είσαι δηλαδη οταν κανεις γαργάρα την επιθεση-εισβολή μιας ορθόδοξης χώρας σε μια άλλη ορθόδοξη χώρα, και αντι να ασχοληθεις με αυτό ασχολείσαι με "πούστηδες"? Επειδη σε κάβλωσαν μηπως? Εκτός απο πράκτωρ είσαι και πρώκτωρ μήπως? :102:
Δεν έχω ακούσει αν γαμιέται. Ο Γαβαλάς που δείχνει να τού αρέσουν ταρσενικά, απαντά ευθέως ότι είναι πούστης; Αυτό είναι το ερώτημα και αι υπερασπίζουσαι πλευραί το αποφεύγετε. και...σχεδόν δεν καταλαβαίνω το λόγο...
Και σένα τί σε νοιάζει ρε χριστιανοταλιμπάνε? Ψάχνεις για γαμιά?
.
Σταυγά σου εσύ που άκουσες για ππρια και ήρθες
SpoilerShow
Μαδουραίος έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 20:11
Εικόνα
μπουνταλά
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14960
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 19 Μάιος 2024, 17:05

Ψευτοκαλογεροι φαίνονται.

Ο Λάκης δεν μου φαίνεται αντι-κληρικαλιστης, και θεωρώ ότι δύσκολα χάνει την ψυχραιμία του :102:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27293
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 19 Μάιος 2024, 17:08

O I έγραψε:
19 Μάιος 2024, 17:01
Nandros έγραψε:
19 Μάιος 2024, 11:32
SpoilerShow
O I έγραψε:
19 Μάιος 2024, 00:34

Δεν έχω ακούσει αν γαμιέται. Ο Γαβαλάς που δείχνει να τού αρέσουν ταρσενικά, απαντά ευθέως ότι είναι πούστης; Αυτό είναι το ερώτημα και αι υπερασπίζουσαι πλευραί το αποφεύγετε. και...σχεδόν δεν καταλαβαίνω το λόγο...
Και σένα τί σε νοιάζει ρε χριστιανοταλιμπάνε? Ψάχνεις για γαμιά?
.
Σταυγά σου εσύ που άκουσες για ππρια και ήρθες
SpoilerShow
Μαδουραίος έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 20:11
Εικόνα
μπουνταλά
Ίσα μωρή χριστιανοταλιμπάνα που ψάχνεις για γαμιά.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23811
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 19 Μάιος 2024, 17:17

O I έγραψε:
19 Μάιος 2024, 16:33
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Μάιος 2024, 11:40
O I έγραψε:
19 Μάιος 2024, 00:34
Δεν έχω ακούσει αν γαμιέται. Ο Γαβαλάς που δείχνει να τού αρέσουν ταρσενικά, απαντά ευθέως ότι είναι πούστης; Αυτό είναι το ερώτημα και αι υπερασπίζουσαι πλευραί το αποφεύγετε. και...σχεδόν δεν καταλαβαίνω το λόγο...
«Πολλοί μπορεί να νομίζουν ότι αυτό το θηλυπρεπές που βγάζω κάποια στιγμή, που είναι το θεατρικό της υπόθεσης, μπορεί να είναι αστείο ή μπορεί να είναι ρόλος. Σε κάποιους που επίμονα μου το κάνουν, σχεδόν απειλητικά, λέω "παιδιά, δεν είναι ρόλος, είμαι γκέι"».

https://www.protothema.gr/life-style/ar ... eimai-gei/

Και υποθέτω ότι δεν είναι η πρώτη φορά που έκανε τέτοια δήλωση.

Εντάξει τώρα; :lol:
Εντάξει γενικά.

τεσπα
Στο προηγούμενο σχόλιο έγραψα πως γεννήθηκε η ερώτηση. Ότι γενικά δηλώνει γκέι/πούστης/πράιντ ή ότι άλλο παρόμοιο, είναι γνωστά. Δε ρώτησα για τα γνωστά αλλά για το συγκεκριμένο που μου γεννήθηκε από τα σχόλια των πρώτων σελίδων του νήματος.


εν τω μεταξύ, ο Γαβαλάς ως άνθρωπος (όχι ως ρόλος) μου είναι συμπαθής
Προς στιγμήν νόμιζα ότι απλά ήθελες να επιβεβαιώσεις τη βλαχομαγκιά της ορθοδοξίας που εξέφρασε και ο εν λόγω αδελφός.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13251
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 19 Μάιος 2024, 17:52

https://www.pronews.gr/koinonia/o-proto ... -parakana/

Ο πρωτοπόρος «το» Τζέισον-Αντιγόνη επέστρεψε στην κανονική ζωή και κάνει την αυτοκριτική του: «Ίσως το παράκανα»!

πλέον χρησιμοποιεί την αρσενική αντωνυμία

:lol:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24027
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 19 Μάιος 2024, 18:04

nyxtovios έγραψε:
19 Μάιος 2024, 17:52
https://www.pronews.gr/koinonia/o-proto ... -parakana/

Ο πρωτοπόρος «το» Τζέισον-Αντιγόνη επέστρεψε στην κανονική ζωή και κάνει την αυτοκριτική του: «Ίσως το παράκανα»!

πλέον χρησιμοποιεί την αρσενική αντωνυμία

:lol:
Φορτωσε και ίσα με καμιά 30αριά κιλά, βλέπω.
Εικόνα

Μπαρμπάδεψε κανονικά. Περισσότερες θα πηδούσε οταν ηταν ακομα "το", παρά τωρα.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13251
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 19 Μάιος 2024, 18:05

vantono έγραψε:
19 Μάιος 2024, 18:04
nyxtovios έγραψε:
19 Μάιος 2024, 17:52
https://www.pronews.gr/koinonia/o-proto ... -parakana/

Ο πρωτοπόρος «το» Τζέισον-Αντιγόνη επέστρεψε στην κανονική ζωή και κάνει την αυτοκριτική του: «Ίσως το παράκανα»!

πλέον χρησιμοποιεί την αρσενική αντωνυμία

:lol:
Φορτωσε και ίσα με καμιά 30αριά κιλά, βλέπω.
Εικόνα

Μπαρμπάδεψε κανονικά. Περισσότερες θα πηδούσε οταν ηταν ακομα "το", παρά τωρα.
Μας κοροιδευε τόσο καιρό. Δεν παίζει να ήταν καν αδερφή.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71040
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Μάιος 2024, 19:01

AlienWay έγραψε:
19 Μάιος 2024, 17:17
O I έγραψε:
19 Μάιος 2024, 16:33
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Μάιος 2024, 11:40


«Πολλοί μπορεί να νομίζουν ότι αυτό το θηλυπρεπές που βγάζω κάποια στιγμή, που είναι το θεατρικό της υπόθεσης, μπορεί να είναι αστείο ή μπορεί να είναι ρόλος. Σε κάποιους που επίμονα μου το κάνουν, σχεδόν απειλητικά, λέω "παιδιά, δεν είναι ρόλος, είμαι γκέι"».

https://www.protothema.gr/life-style/ar ... eimai-gei/

Και υποθέτω ότι δεν είναι η πρώτη φορά που έκανε τέτοια δήλωση.

Εντάξει τώρα; :lol:
Εντάξει γενικά.

τεσπα
Στο προηγούμενο σχόλιο έγραψα πως γεννήθηκε η ερώτηση. Ότι γενικά δηλώνει γκέι/πούστης/πράιντ ή ότι άλλο παρόμοιο, είναι γνωστά. Δε ρώτησα για τα γνωστά αλλά για το συγκεκριμένο που μου γεννήθηκε από τα σχόλια των πρώτων σελίδων του νήματος.


εν τω μεταξύ, ο Γαβαλάς ως άνθρωπος (όχι ως ρόλος) μου είναι συμπαθής
Προς στιγμήν νόμιζα ότι απλά ήθελες να επιβεβαιώσεις τη βλαχομαγκιά της ορθοδοξίας που εξέφρασε και ο εν λόγω αδελφός.
E, για να είμαστε ειλικρινείς και η βλαχομαγκιά της ...ανορθοδοξίας είναι επίσης εμφανής στο πχόρουμ. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29940
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 20 Μάιος 2024, 21:23

Σάββατο 18 Μαΐου 2024
Λάκης Γαβαλάς για το περιστατικό με τον μοναχό: «Με έπιασε μία κακία, του τράβηξα το μούσι – Με είπε πο@@@η μέσα στο αεροπλάνο».

Εικόνα

Για το επίμαχο περιστατικό με τους μοναχούς από τη Ρωσία, που τον ρώτησαν εάν είναι άνδρας ή γυναίκα, στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος», μίλησε ο Λάκης Γαβαλάς στην εκπομπή «I Love ΣουΚού».


«Με στεναχώρησε το γεγονός γιατί το σπίτι μου είναι δίπλα στην εκκλησία, στον Άγιο Διονύσιο. Με πιάνουν ευλαβικές στιγμές στη ζωή μου, ακούω τις καμπάνες και δυστυχώς μετά απ’ αυτό άκουσα πάρα πολλά από μηνύματα για το πόσο βρώμικοι είναι οι καλόγεροι. Εγώ θέλω ο κόσμος να πιστεύει, να ανάβει το κερί του», δηλώνει ο γνωστός σχεδιαστής στην κάμερα του ΑΝΤ1.

«Πηγαίνω στην αίθουσα και με το που αφήνω την τσάντα μου, γυρίζει αυτός και με γεμάτο το στόμα με φαγητό με ρωτάει: είσαι άντρας ή γυναίκα; Παίρνω εγώ το κινητό μου και του λέω “σε καταγράφω, ξανακάνε μου την ερώτηση εδώ”, για να μην έχω την ευθύνη ότι τον καταγράφω κρυφά», περιγράφει ο Λάκης Γαβαλάς στη συνέχεια.

«Μου ξαναλέει το ίδιο και του απαντάω: εσένα αυτό σου έχει πει ο Θεός να λες; Τελευταία στιγμή μπαίνω μέσα στο αεροπλάνο, αυτοί καθόντουσαν στην πρώτη θέση και ξαφνικά μου λέει: «πού…ης! πού…ης!». Ταράχτηκα και το είδαν και οι άνθρωποι δίπλα και μου είπαν: αν θέλεις να έρθουμε ως μάρτυρες, θα έρθουμε», αφηγείται ο σχεδιαστής.

«Με έπιασε μια κακία και του τράβηξα το μούσι, γιατί εκείνη τη στιγμή θεωρούσα ότι εκπροσωπώ ανθρώπους που πιστεύουν στην Εκκλησία, κάνουν δωρεές, προσεύχονται για πράγματα που τους συμβαίνουν. Αν η Εκκλησία θεωρήσει ότι πρέπει να τους βάλει σε τάξη, ας τους βάλει», καταλήγει στις δηλώσεις του ο Λάκης Γαβαλάς.

Δείτε το βίντεο:
https://www.enikos.gr/lifestyle/lakis-g ... o/2159854/




Άβαταρ μέλους
Japetus
Δημοσιεύσεις: 2062
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:33
Τοποθεσία: KN21QC

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Japetus » 23 Μάιος 2024, 08:05

Επέστρεψε ο π.Αφανάσι από το ταξίδι του και, κατά το συνήθειό του, έκανε λάιβ με την άποψή του για το περιστατικό.. Δυστυχώς δεν ξέρω ρωσικά -σε βαθμό τουλάχιστον του να καταλαβαίνω τί λέει. Αν κάποιος έχει όρεξη να τον ακούσει ας κάνει μια περίληψη, αν και από τα σχόλια θα πάρουμε πιστεύω μια ιδέα.. Βότκα πίνει;


Edit: κατευθείαν στο 32:00. 6sec worth of meme..

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14934
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Λάκαρος κατατροπώνει ηλίθιους Μοναχούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 23 Μάιος 2024, 10:27

με μια σύντομη περίληψη διηγείται το ταξίδι του με μια ομάδα μοναχών στο άγιο όρος και για το πώς νίκησε το δαιμόνιο που εμφανίστηκε και του τράβαγε τα γένια στο χάνι που είχαν σταματήσει να ξαποστάσουν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών