Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 02 Μάιος 2019, 14:36

Συναγερμος! :smt005::smt005:
Το καταγγελουνε λεει νοσοκομες στις γυναικολογικες..Εχουνε λεει περιποιημενο το..τετοιο τους περισσοτερο απο τις ελλ γυναικες..Φρικη! :smt005:

http://www.makeleio.gr/επικαιροτητα/ΚΑΤ ... RRbslhfA2g
Μιλούσα με μαία που «εργάζεται»σε δημόσιο νοσοκομείο. Εχει φρικάρει.

Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗΚΕ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ… ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ…
Όλες, μου λέει, είναι γκαστρωμένες δεν ξέρουμε τι να κάνουμε.
Είναι από 2 εβδομάδων εως να ξεγεννήσουν, πολλές είναι ήδη με ένα μηνών στην αγκαλιά και κυοφορούν και άλλο λίγων εβδομάδων που υποτίθεται εκείνο των καιρό ζούσαν υπό άθλιες συνθήκες και ήταν προς φυγήν.
Και το καλύτερο;
Όλες τα έχουν «περιποιημένα» έτσι που καμία Ελληνίδα εν μέσω κρίσης δεν μπορεί να το «περιποιηθεί»μέχρι και με χρυσό σκουλαρικάκι στην κλειτορίδα τα έχουν στολισμένα πολλές «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες».
Υ.Γ. Ελένη ευχαριστώ για την πληροφορία.
2. Οσοι έχετε γνωστούς στις γυναικολογικές του δημοσίου ρωτήστε τους αν το έχουν αντιμετωπίσει.
Τσιολάκης Ηλίας
attikanea.blogspot.gr
http://www.makeleio.gr/επικαιροτητα/ΚΑΤ ... RRbslhfA2g
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

aspergillus
Δημοσιεύσεις: 1603
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 18:12

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aspergillus » 02 Μάιος 2019, 14:59

Καραγκιοζιλίκια.
Γνωστές νεοελληνικές αρλούμπες και κακομοιριές.
Στα νοσοκομεία πολλοί και πολλές από το προσωπικό συχνά εκφράζουν ρατσιστικές απόψεις χρησιμοποιώντας επιχειρήματα κυριολεκτικά βγαλμένα από το μυαλό τους.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14864
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 02 Μάιος 2019, 15:53

Pics or didn't happen.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71694
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Μάιος 2019, 16:50

Και το καλύτερο;
Όλες τα έχουν «περιποιημένα» έτσι που καμία Ελληνίδα εν μέσω κρίσης δεν μπορεί να το «περιποιηθεί»μέχρι και με χρυσό σκουλαρικάκι στην κλειτορίδα τα έχουν στολισμένα πολλές «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες».
Αριστούργημα. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49596
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 02 Μάιος 2019, 16:54

Κι εδώ ας δώσουμε κι ένα τρομπόνι και στους αριστεροτέτοιους:



Μη λένε οτι μόνο τους ψοφοδεξιούς κερνάμε...
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14625
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 02 Μάιος 2019, 16:57

Μπαγάσα πιθηκα, με καυλωσες.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 02 Μάιος 2019, 17:50

aspergillus έγραψε:
02 Μάιος 2019, 14:59
Καραγκιοζιλίκια.
Γνωστές νεοελληνικές αρλούμπες και κακομοιριές.
Στα νοσοκομεία πολλοί και πολλές από το προσωπικό συχνά εκφράζουν ρατσιστικές απόψεις χρησιμοποιώντας επιχειρήματα κυριολεκτικά βγαλμένα από το μυαλό τους.
τιγκα στο ρατσισμο οι Ελ...Να κραζουνε ομως και επειδη οι αλλες το εχουνε πιο "περιποιημενο" ενω οι ελ υποφερουνε απο την..κριση ειναι για οσκαρ.. :P
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".


Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 24145
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 02 Μάιος 2019, 22:48

aspergillus έγραψε:
02 Μάιος 2019, 14:59
Καραγκιοζιλίκια.
Γνωστές νεοελληνικές αρλούμπες και κακομοιριές.
Στα νοσοκομεία πολλοί και πολλές από το προσωπικό συχνά εκφράζουν ρατσιστικές απόψεις χρησιμοποιώντας επιχειρήματα κυριολεκτικά βγαλμένα από το μυαλό τους.

γιατι ρε μεγαλε σε χαλαει να εχουνε στο πραμα τους σκουλαρικη οι προσφυγοπουλες ...? και που το ξερεις οτι ειναι ψεμα ...? λες και γαμησες πολλες μουσουλμανες και εχεις αποψη ... και για να σε προλαβω εγω εχω παρει καμποσες και ειναι αληθεια οσα παρδαλα λεγονται
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25571
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 02 Μάιος 2019, 23:08

Δουλευουν σε γυναικολογικη κλινικη και δεν ξερουν πως γινονται τα παιδια. Απιστευτο και ομως δημογραφικο. Εχουν περιποιημενο πραμα- για αυτο γκαστρωνονται. Ειναι απλο

Άβαταρ μέλους
koukouvagia
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: 23 Μαρ 2019, 20:26
Τοποθεσία: Athens

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από koukouvagia » 02 Μάιος 2019, 23:29

Και εγώ έχω μια γνωστή φίλη που μια γνωστή της κολλητής της, έχει ένα φίλο ο αδερφός του οποίου ξέρει προσωπικά (αλήθεια τώρα!) ενα φιλο του που είναι το δεξί χέρι του διευθυντή του 1 νηπιαγωγείου της Άνω Πορδιτσάς. Σύμφωνα, λοιπόν με αυτές τις πολύ αξιόπιστες πηγές μου σας ενημερώνω πως, ναι φίλοι μου, τα νήπια εν μέσω ξηρού περιβάλλοντος αφήνουν υγρές μπουρμπουλιθριστές κλανιές χωρίς ίχνος ακαθαρσιών στα βρακάκια τους.
Η εκτεταμένη μόλυνση του αέρα από τα ατίθασα νήπια έχει ξεσηκώσει κουρνιαχτό στην Άνω Πορδιτσά σε σημείο που το καλύτερο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο της πόλης, το γνωστό Χεστοπούλειο προσφέρθηκε να εξετάσει δωρεάν τα νήπια για να λύσει το ζήτημα.


Είμαι σίγουρη πως είναι μετανάστες.

Πληροφορίες πάντως αναμένονται...
Μια λεκτική απειλή είναι το πιο γνήσιο πιστοποιητικό ανικανότητας.
Nassim Nicholas Taleb

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 02 Μάιος 2019, 23:48

nostromos έγραψε:
02 Μάιος 2019, 22:48



γιατι ρε μεγαλε σε χαλαει να εχουνε στο πραμα τους σκουλαρικη οι προσφυγοπουλες ...? και που το ξερεις οτι ειναι ψεμα ...? λες και γαμησες πολλες μουσουλμανες και εχεις αποψη ... και για να σε προλαβω εγω εχω παρει καμποσες και ειναι αληθεια οσα παρδαλα λεγονται
Πολυπολιτισμικος συντροφε; :P
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38295
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 02 Μάιος 2019, 23:49

koukouvagia έγραψε:
02 Μάιος 2019, 23:29
Και εγώ έχω μια γνωστή φίλη που μια γνωστή της κολλητής της, έχει ένα φίλο ο αδερφός του οποίου ξέρει προσωπικά (αλήθεια τώρα!) ενα φιλο του που είναι το δεξί χέρι του διευθυντή του 1 νηπιαγωγείου της Άνω Πορδιτσάς. Σύμφωνα, λοιπόν με αυτές τις πολύ αξιόπιστες πηγές μου σας ενημερώνω πως, ναι φίλοι μου, τα νήπια εν μέσω ξηρού περιβάλλοντος αφήνουν υγρές μπουρμπουλιθριστές κλανιές χωρίς ίχνος ακαθαρσιών στα βρακάκια τους.
Η εκτεταμένη μόλυνση του αέρα από τα ατίθασα νήπια έχει ξεσηκώσει κουρνιαχτό στην Άνω Πορδιτσά σε σημείο που το καλύτερο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο της πόλης, το γνωστό Χεστοπούλειο προσφέρθηκε να εξετάσει δωρεάν τα νήπια για να λύσει το ζήτημα.


Είμαι σίγουρη πως είναι μετανάστες.

Πληροφορίες πάντως αναμένονται...
Παρόμοιες πληροφορίες έχω και εγώ από τα άνω Σέκλανα αλλά δεν μπορώ να αποκαλύψω τις πηγές μου.
:D
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
koukouvagia
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: 23 Μαρ 2019, 20:26
Τοποθεσία: Athens

Re: Aκροδεξιο alert! Γκαστρωμένες και με σκουλαρήκια στα ευαίσθητα σημεία οι «ταλαιπωρημένες προσφυγοπούλες»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από koukouvagia » 03 Μάιος 2019, 00:05

Επιδημία.
Μια λεκτική απειλή είναι το πιο γνήσιο πιστοποιητικό ανικανότητας.
Nassim Nicholas Taleb

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών