Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 15053
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 05 Απρ 2018, 15:45

enterprise-psi έγραψε:
05 Απρ 2018, 12:47
Συζητάμε αν το κυνήγι είναι καλύτερο ή χειρότερο απο το online gaming , πάμε ρε PHORUMARA, ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΠΧΟΡΟΥΜ!!!!!!
Μόνο γιά το πρωινό ξύπνημα και συνεχή γαβγίσματα γκέιμιν εμνοείται, λιώσιμο πάνω στο χειριστήριο με χίλια γούστα όχι μόνο καπριά.
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9551
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 05 Απρ 2018, 15:50

Αυτη η επιλεκτικη οικολογικη συνειδηση μου προκαλει μεγαλη αηδια. Φωναζουν εαν ενας κυνηγος αναγκαστει να περπατησει ενα ολοκληρο βουνο για να ριξει μια τουφεκια, αλλα απο την αλλη, φλιταρουν το καλοκαιρι και σκοτωνουν χωρις καμμια ευαισθησια, κουνουπια, μυγες κατσαριδες κλπ, λες και μονο η μπεκατσα ειναι μερος της πανιδας, η αραχνη οχι, το ποντικι οχι. Μη τυχον και ριξεις σε λαγο, αλλα απο την αλλη φοραμε δερματινα γιατι ειναι must. Yποκρισια μεχρι το κοκκαλο.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Πηγαδίσιος
Δημοσιεύσεις: 1182
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 21:43

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πηγαδίσιος » 05 Απρ 2018, 16:13

Nero έγραψε:
04 Απρ 2018, 22:46


ΥΓ: Αφού ζητάτε περιπέτεια θα την έχετε. Το κυνήγι ξεκίνησε.

ΑΝΤΙΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΤΣΟΥΛΑΡΕΣ

Απίθανοι,θεοί:romance-hearteyes:


οσο τις θυμαμομαστε μας ταζουνε κρεμαλες
χαος γλωσσα και νεφελες

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 05 Απρ 2018, 16:17

Nostalgia έγραψε:
05 Απρ 2018, 15:50
Αυτη η επιλεκτικη οικολογικη συνειδηση μου προκαλει μεγαλη αηδια. Φωναζουν εαν ενας κυνηγος αναγκαστει να περπατησει ενα ολοκληρο βουνο για να ριξει μια τουφεκια, αλλα απο την αλλη, φλιταρουν το καλοκαιρι και σκοτωνουν χωρις καμμια ευαισθησια, κουνουπια, μυγες κατσαριδες κλπ, λες και μονο η μπεκατσα ειναι μερος της πανιδας, η αραχνη οχι, το ποντικι οχι. Μη τυχον και ριξεις σε λαγο, αλλα απο την αλλη φοραμε δερματινα γιατι ειναι must. Yποκρισια μεχρι το κοκκαλο.
:+1:

Και το συζητάμε τέτοιες μέρες που θα σφαχτούν μαζικά κάτι εκατομμύρια αμνοερίφια.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9551
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 05 Απρ 2018, 17:26

Ετσι....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26339
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 05 Απρ 2018, 17:37

Ασέβαστος έγραψε:
05 Απρ 2018, 14:05
enterprise-psi έγραψε:
05 Απρ 2018, 12:47
Συζητάμε αν το κυνήγι είναι καλύτερο ή χειρότερο απο το online gaming , πάμε ρε PHORUMARA, ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΠΧΟΡΟΥΜ!!!!!!
epic topic is epic.

δεν ειναι και γαμω τα "σε εχω, στο ταδε terrain με τα ταδε οπλα;" ουτε 8 χρονα "ο σπαιντερμαν νικαει το σουπερμαν" δεν εχουν τοσο πλακα.
Ψήνομαι να ξεκινήσω να χουφτώνω το joy stick μου και να αρχίσω να παίζω με τις ώρες .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Last Veteran
Δημοσιεύσεις: 789
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 11:30

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Last Veteran » 05 Απρ 2018, 17:45

Nostalgia έγραψε:
05 Απρ 2018, 15:50
Αυτη η επιλεκτικη οικολογικη συνειδηση μου προκαλει μεγαλη αηδια. Φωναζουν εαν ενας κυνηγος αναγκαστει να περπατησει ενα ολοκληρο βουνο για να ριξει μια τουφεκια, αλλα απο την αλλη, φλιταρουν το καλοκαιρι και σκοτωνουν χωρις καμμια ευαισθησια, κουνουπια, μυγες κατσαριδες κλπ, λες και μονο η μπεκατσα ειναι μερος της πανιδας, η αραχνη οχι, το ποντικι οχι. Μη τυχον και ριξεις σε λαγο, αλλα απο την αλλη φοραμε δερματινα γιατι ειναι must. Yποκρισια μεχρι το κοκκαλο.
Λάθος μάγκα. Οι μύγες, κουνούπια, ποντίκια ενοχλούν όταν βρίσκονται κοντά μου, υπάρχουν εκατοντάδες τετραγωνικά χιλιόμετρα, να πάνε εκεί. Βρωμομαρίες, αράχνες, πεταλούδες που θα βρεθούν στο δωμάτιο μου θα βγουν άθικτα έξω no prob. Παλιότερα πριν βάλω τη σιτα είχα και λιμοντίρια (σαυροειδή που τρώνε έντομα το βράδυ κοντά σε φώτα για όποιον δεν ξέρει) και κοιμόμαστε μαζί πάλι no prob.
Εξω στη βρύση μου το καλοκαίρι δεκάδες σφιγγες (και όχι σφηκες καταραμένοι αμόρφωτοι ακαδημαϊκοί) και συμβιωνουμε απόλυτα, παίρνω το νερό μου δεν με ενοχλούν, δεν τις ενοχλώ (though ο σκύλος μου δεν έχει πάντα την πασιφιστική διάθεση του αφεντικού του), στο δρόμο δισεκατομμύρια φορές έχω αλλάξει γλυκά την πορεία μου για να μην πατήσω σκαθάρια ή σαύρες οπότε η κλάψα σου does not apply on me bro.

O Veteran εκτος από μια μυθική πολεμική υπαρξη/οντότητα είναι και γιος της γερακ.... Φύσης.
Γίνομαι ένα με τη φύση, τόσο ένα που το cloaking device των predators μοιάζει να είναι σχεδιασμένο από 9χρονο παραπληγικό πίθηκο με σύνδρομο down. Τοσο ένα με το περιβάλλον γύρω μου που ο T–1000 κλαψουριζει γαργαλώντας με τη γλώσσα του τα αρχιδια του Τζέιμς Καμερον.
Όχι πες μου τι δε καταλαβαίνεις βρε αδερφέ.

Άβαταρ μέλους
Last Veteran
Δημοσιεύσεις: 789
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 11:30

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Last Veteran » 05 Απρ 2018, 17:55

@Chainis βάζουν φωτιές επιτηδες κυρίως σε θαμνωδη εδάφη ούτως ώστε μετά από καιρό το φρέσκο χορταρακι να προσελκύσει λαγούς. Αν τα καταφέρω θα ανεβάσω φώτο από τεράστια πλαγιά που ενώ δεν μπορώ να πω ότι είναι 100% κυνηγοί, μπορώ να πω άνετα ένα 80–85%. Κατάντια.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 05 Απρ 2018, 18:44

Αγις έγραψε:
05 Απρ 2018, 12:44
Bετεράνε και λοιπά κομμάντα των πληκτρολογίων πείτε στη μαμάκα σας να σας φτιάξει το κακάο σας .
Χα χα,κοίτα ποιος μιλάει για μαμάκες !! :blm:

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 05 Απρ 2018, 18:45

Ασέβαστος έγραψε:
05 Απρ 2018, 12:11



bich please
*bitch

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26339
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 05 Απρ 2018, 18:55

Papa John έγραψε:
05 Απρ 2018, 18:44
Αγις έγραψε:
05 Απρ 2018, 12:44
Bετεράνε και λοιπά κομμάντα των πληκτρολογίων πείτε στη μαμάκα σας να σας φτιάξει το κακάο σας .
Χα χα,κοίτα ποιος μιλάει για μαμάκες !! :blm:
Μανούλααααα :hebit: με πειράζει ο Γιαννάκης.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 05 Απρ 2018, 18:56

Ας σε πειράζει,δεν με ενδιαφέρει.
Δε με λένε Γιάννη !

Άβαταρ μέλους
ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ
Δημοσιεύσεις: 1375
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:44
Phorum.gr user: ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ » 06 Απρ 2018, 00:47

Πόσα δέντρα έχουν κοπεί για να κολλήσουν τις αφισούλες τους οι αντισπισιστές, οι αντικυνηγετικές τσουλάρες και λοιπές αναρχικές δυνάμεις;

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25592
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Αντικυνηγετικές Τσουλάρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 06 Απρ 2018, 01:42

Last Veteran έγραψε:
05 Απρ 2018, 17:45
Εξω στη βρύση μου το καλοκαίρι δεκάδες σφιγγες (και όχι σφηκες καταραμένοι αμόρφωτοι ακαδημαϊκοί) και συμβιωνουμε απόλυτα,
έχεις δεκάδες τέτοια

Εικόνα

στη βρύση σου;

Πού μένεις ρε φίλε;;;;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.


Απάντηση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών